Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
22. mar 2010

Zdeni tobě odtéká voda? já to nejak nestihla?

antynka1
22. mar 2010

Ahojky,
Zdeni - zítra budu držet palečky
A jinak mám zase debilní dotaz - kdy budu sterilizovat lahvičky, tak oddělím lahvičku a tu část s dudlíkem - tedy dudlík a ten plast, kterým se to tam šroubuje - no a pak z toho ještě vycvaknu ten dudlík a všechno sterilizuji zvlášť? Nebo ten dudlík s tím držákem se nechává vcelku?

doli1
22. mar 2010

ahojky holky od včera mám pocit že mi malá protrhne pánev 😅 strašně mě bolí třísla ani jsme v noci nemohla usnout a když jsem konečně usnula tak se k nám nastěhoval prcek 😠 a zaspali jsem do školky.to ten den pěkně začíná.
já musim říct že jsem s šimkem hodně jezdila v kočárku pak ho zaparkovala na zahradě dala chůvu a nechala ho spat.večerní usínání nebyl problém a od 6 měsíců jsme ho začali učit spat i přes den doma v postýlce bez uspavání a vše šlo v pohodě bez scén.
snad klárku už dneska pustí
já mám stále tvrdnutí břicha a bolestivého poslíčka jen někdy tak moc neporadim co stim

bramburka
22. mar 2010

nejlíp to rozerbra, nevim, co mas za flastičku, ale nejlip je to rozebrat uplně, protoze spina se muze drzet prave tam kde se to spojuje.

antynka1
22. mar 2010

Bram - mám Aventky

antynka1
22. mar 2010

Doli- to ti teda ten den hezky začal......

zdenkapo
22. mar 2010

Anty
určitě to rozebírej,v těch záhybech by se ti to pak nevysterilizovalo, taky jsem při Tomáškovi používala jedině Aventky a Aničce je budu dávat taky...

holky,tak děkuju za držení pěstiček...je ale fakt,že už sem se smířila s tím,že můžu jít už rodit,tak mám nachystáno snad vše... teď právě jdeme s manžou sešroubovat tu druhou postýlku,co budu mít v ložnici a je to komplet... teď už by to snad bylo dobré v takový tt...

Bram
mám opět málo plodové vody,přední skoro žádnou a zadní prý to není kritické- takže taky nic moc- ale musí to každý týden kontrolovat gyndr,tak zase jdu zítra ráno... a uvidim,zda mě zase pozve za týden nebo pošle do porodnice... někdo to tak prý má od přírody... někdo má má málo,někdo naopak hodně a obojí není dobré...

doli1
22. mar 2010

snad už bude jen líp 😅
anty pokud to jde tak rozebrat co nejvíc to jde.
já dnes dám prat poslední pračku pro prcka

michalag
autor
22. mar 2010

Bre ranko 🙂

zeby bolo nieco vo vzduchu 😕 tak ja som tiez mala noc na figu ... zaspala som az okolo 2:00 a spali sme nastastie do 8:15 ale aj tak som ako kladivom buchnuta 😔

bramburka, ako pisala zdenka, ak ti poslickovia neprejdu po teplej vani ale naopak sa to zosilia tak ... ale malicky ma este cas tak nechs a nikam neponahla a nepredbieha sa 😝 😀

nikkka
22. mar 2010

ahojte..
akosi si neviem zvyknut na tu novu verziu...

ked to tu tak citam o tych poslickoch a klarka a zuzulka v nemocnici, zacinam sa bat...sice ja mam este veeela casu, ale aj tak...

doli1
22. mar 2010

niky neboj se zatim je času dost zvlášt u prvorodiček.
nějak se nemohu dostat s postele a to už vim že nestihám

aaadus
22. mar 2010

Dobré ráno,
jsem si dneska trošku přispala, v noci mě co chvíli budili poslíčci, ale už je to ok
bram mě na poslíčky pomáhá teplá vana a do toho si dám 2 kapky levandulového oleje a hned je mi lépe
dovolená - my jedeme v půlce srpna na Slovensko, pronajímáme si tam chatu. Už se těším na čerstvý vzduch, lesy, hory a snad se nám podaří zrealizovat i nějaký výlet
A včera manžel konečně namontovala světla do pokojíčku. A tašku do porodky už mám sbalenou, ještě čekám až mi přijde jedna kojící košile a musím sehnat kojící podprdu a bude to komplet. A mamka u nich ve městě koupila v nějakém levném obchodě noční košili za 30,- tak si tam chci zajít a budu rodit ve svém, v tom nemocničním eráru bych byla nervní

doli1
22. mar 2010

holky taky se cítíte furt plný.já bych jedla až bych brečela ale snim jen trošku nebo vypiju kafé a už se mi nic do břicha nevleze a nebo se to vrací ven blééééé.asi je ten žaludek pěkně zmáčklej ale já bych tak jedla se nemůžu furt dojest

aaadus
22. mar 2010

doli já se pořád cítím hladová. Něco sním a za chvíli mám hlad 😀

antynka1
22. mar 2010

Tak to já trpím spíš nechutenstvím..... Do jídla se musím docela nutit.....

arcik
22. mar 2010

Dobré ránko holky,

no dneska je u nás tak krásně,že je hřích sedět doma na zadku ale já jsem tak líná ,se mi nic nechce 😢 😀

no holky co se mi stalo v noci,normálně jsem měla pocit že malej se dlouho nehejbal,jsem zvyklá že při každym přetočení v postely se pohne a nakopne mě ale dneska nic,ve 4 ráno jsem nad tim začala přemejšlet a v 6 už jsem byla vyloženě na ránu,ale naštěstí mě tak dokopal že mě to přešlo,ale holky ten pocit,normálně se mi chtělo od úzkosti zvracet,fakt hnusný 😔

jinak jsme víceméně v poho,nebaví mě se hejbat obnormálně víc než jsem zvyklá,včera jsem myslela že usnu u vaření večeře jak jsem byla unavená,jsem si nějak moc pohybu na neděli naordinovala..no magor jsem

co Klárka a Zzul?nějaký novinky?

arcik
22. mar 2010

a hlad??ten mam pořád non stop ale musim se držet nebo za 4 kil nahoře bude 40 a to bych asi nerozdejchala 😅

bramburka
22. mar 2010

ja mam porad hlad a opravdu jim, jenze me pak boli bricho...

JInak díky holky za rady. Snad se Ondra ještě pokusí tam zůstat, dnes řeknu Jirkovi, at mi vyndá ten menší kufírek a holt jdu balit, já pořád ještě nebyla v té lékárně, ale asi to udělám zase on-line přes net a jirka to vyzvedne, člověk má větší klid bvybírat, já bych právě chtěla udělat invazi do DMka nejdřív.

bramburka
22. mar 2010

Arcik, to jsem znala u Xendy, moc nekopala a opravdu je klidné dítě. Ondráš kope furt, tak se děsím, jaký to bude po porodu rodeo. Sousedi si o víkendu přivezli šimůnka, no jo, slyšíme ho celkem dost, tak si tak nějak říkám, jak jsem si to zidealizovala ten začátek...

arcik
22. mar 2010

Brambu bud v klidu já mám v kufru do porodky pouze spodní prádlo podprdu a noční košilu,kartáček pastu mejdlo a mast na bradavky,nic víc 😀 😀 ani nevim v čem půjde malej domu z porodky...

arcik
22. mar 2010

Brambu u Arči jsem to měla taky tak,pohyby skoro žádný takže mě jen tak něco nerozhodilo,leč po porodu z ní bylo vyloženě čertisko a zůstalo jí to a malej ten kope pořáda to doslova proto mě to tak vykolejilo 😒 no jo magor jsem

arcik
22. mar 2010

holky moje zlatý,prosim vás vy co máte poblíž KIK nevíte jestli je u vás k sehnání dětská oboustraná deka taková plyšová z jedný strany a bavlna z druhý strany v jiné než růžové barvě??

arcik
22. mar 2010

stojí okolo 209,- a pokud byste našly modrou koupily mi jí a poslaly bylo by to fajný,penízky bych vám poslala,u nás maj furt jen růžový ve všech filiálkách a nejde si objednat pouze rovnou koupit...

nikkka
22. mar 2010

ja mam pocit ze ten moj drobec skoro vobec nespi, v noci ked sa zobudim tak je hore, vecer mava asi diskoteku v bruchu, rano tiez...ked sedim v kancli stale sa mi prevaluje z lava do prava..tusim iba cez vikend ked upratujem je klud..

lubka89
22. mar 2010

ahojte baby ... ako sa tu mate?

lubka89
22. mar 2010

nika to aj moj je taky isty🙂 teraz som bola na kontrole a doktorka povedala ze maly sa tlaci dole 😉 ze ma nizko hlavicku:(

arcik
22. mar 2010

nikka je to vyčůranej chlap,tuší že se uklízí a neni o něm ani vidu ani slechu 😀 😀

Lubka buď ráda alespoň ti bude naléhat na spodek a budeš se včas otevírat...nedělej si z toho hlavu to bude dobrý 😉

zuzana39
22. mar 2010

Ahojte,neviete mi niektorá povedať čo znamená mať vela plodovej vody? Bola som na UZV,lekár sa netváril moc nadšene,ale moc mi toho ani nepovedal,len mi kázal dojsť o týždeň na kontrolný UZV.

arcik
22. mar 2010

zuzana možná to myslel tak že máš tolika plodovky že by ti třea mohla začít tlakem odtejkat??!!no ale nejsem si jistá já jí mám tak akorát a třeba Zdeňka jí má málo no...tak nevim..

nikkka
22. mar 2010

arcik sice neviem co cakame, ale asi mas pravdu bude to chlap.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre