Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
11. okt 2009

Pompi.. tak jediná výhoda 12tt je to, že mě docela přechází únava, sice bolesti žaludku trvají pořád a pocit na zvracení, ale alespoň ta úúúnava je pryč 😉
No já budu mít už 25, takže žádná mladice 😀 😀 😀
Já mám u doktora výhodu v tom, že když jsem nebyla těhotná, a chodila tam normálně, tak bez objednávky bral.. no a teďkom mě napíše jen datum a je jedno v kolik hodin tam přijdu 😉 takže zvažuju, jestli tam pojedu hned ráno na šestou, anebo počkám, odejdu z práce dřív a pojedu až na odpoledne..
Pompi a tu už máš doma nějaké miminko, nebo teď je taky tvoje první? A ty chodíš do práce? .. Nebo si doma?

brisilda
11. okt 2009

stanuli aj mna to velmi mrzi ☹ musi to byt hrozne 😒 no stale lepsie na zaciatku tehotenstva ako tesne pred koncom 😖
misi ja idem na odber teraz v tehu po 1 krat u nas doki berie az po 10 tt 😠 tak hadam bude vsetko v poriadku
dezyre to mas dobre ak ti nevolnosi prechadzaju ja dufam ze coskoro prejdu aj u mna lebo uz som s toho totalne vycerpana 😝

blanka.k
11. okt 2009

Dobré odpoledne,
Stan - mrzí mě to, drž se 😉
Pompi - také se hládím jako Brňák, i když jsem kdysi chtěla hrozně moc bydlet v Olomouci.... 😀
Na ty NT testy jdu 27.10. a krev mi budou brát taky až ten samý den. Takže jak píše Andělka, tak to toho termínu na krev se rozhodně nevlezu. A jdu tam kam Dezye, takže 1500,-.
Dez - určo manžu vem, mě to říkala i paní to telefonu, a i teď můj šéf, že to tam bylo super, prý tam josu nějaký pohodlný křesílka pro taťky a velký obrazovky a vše je oc hezky vidět, my už se těšíme oba. Hlavně manža byl ve čtvrtek nadšený z nové fotky UZ, kde už bublinka začíná mít lidskou podobu 😅

bramburka
11. okt 2009

Blani, koupkala jsem na tvou darkovou poukazku, my budeme neco takoveho vyrabet na vanoce - ale slovy babi, budeš mít vnuka Ondřeje, vnučku Elišku...(to totiž doufame, ze uz budeme vedet, co to je)

pompila
11. okt 2009

No ta moje doktorka má tolik lidí, že se musím objedat i kdybych nechtěla. Je ale fakt supr, napřed si s tebou povídá asi 15min o normálních věcech to už si myslíš, že na tu kozu ani nepůjdeš a pak teprve začne doktorovat, ale je užasná, je to slověna a mluví strašně rychle, tak vždy vylezu z ordinace a mám toho plnou hlavu a teprve v klidu si dávám dohromady co mi vlastně řekla. Jinak "pracuju" pak vysvělím a mimi je to moje první. Znáš to dárců by bylo, ale otec nebyl vhodný... Ještě se musím pousmát nad chutěma, myslím, že žádné extra nemám, ale chutě tu jsou nejhorší je když jdu do obchodu a než objedu regál, tak zjistím, že na to co mám v košíku vlastně chut nemám, tak to zase vrátím a jedu druhé kolo 🙂 JJ a o pocit na zvracení mi ani nemluv, o to to mám horší, že momentálně moje pracovní nápln se točí kolem jídla.BLEEEE.

blanka.k
11. okt 2009

Já taky doufám,že na vánoce dostanou rodiny už dárek buď od kluka nebo holky. První odhad budeme vědět možná už 27.10. na NT+, tak jsem zvědavá. 😉 U nás by to nešlo vydrže až do vánoc, protože je to na mě dost vidět už dáávno 😀 Když sjem byli na zlat.svatbě v září, tak mi teta říkala, že prý kde jsem pařila přes noc, že vypadám hrozně, natekle, nevyspale,.... 😀 Tak jsme snědli jídlo, připili si (já teda jen ťukla, rodina je zvyklá, že nepiju) a pak jsem babi s dědou dali dárek, blahopřání k 50.výročí a uvnitř měli strčenou tu poukázku 😀 Tak teta hned křičela, že to na mě poznala. A na třídním srazu to odhadla spolužačka, nyní porodní asistentka, prý jsem z profilu jasná 😀

gabap
11. okt 2009

cau kocky 🙂
Blani ten darkovy poukaz nema chybu 😀

u me noveho ze jsem opet zacla spinit ☹
jdu na superstar 🙂

bramburka
11. okt 2009

Gabap, snad to bdue OK.
Blani, to naši to vědí, ale ten dareček bude to, ze se dozvedi, zda kluk nebo holka

pepibubu
12. okt 2009

Ahoj holky, tak nějak si teprve zvykám že můžu chodit i sem, že už máme potvrzené těhu i srdíčko 🙂 Další kontrolu máme příští čtvrtek, 22/10, tak se těšíme 🙂

lucik...
12. okt 2009

Dobré ránko, tak zase v práci ☹
Doma nám nejde net, takže tu s vámi o víkendu nemůžu být ☹

Jinak my jsme se zamilovali do kočárku Casualplay S4, takže je jasnej 😉 Taťka nám ho doveze z Polska, kde je za mnoooohem lepší cenu.

iva.4
12. okt 2009

Dobre rano, vcera jsem se sem uz nedostala po obede jsem si lehla jako ze na chvili a spala jsem az do sesti 😉 . Ja jdu dneska na edokronologii pro vysledky a uuuzzz zitra do poradny super. Holky kdo ma kontrolu vsak to znate at je na jednicku a jen dobre zpravicky jasny!!!!

pepibubu
12. okt 2009

My řešíme kočárek z trochu jiného úhlu - koupit Pepínovi jen skejtík, nebo sourozenecký kočárek?

luciik
12. okt 2009

Dobré ránko, holky 🙂
Vím, že je to ohrané téma, ale jak jste na tom s prsy? Já mám pocit, že mě vůbec nebolí, jsem strašný paniukář. Ve středu mě čeká kontrola a už dnes mám srajdu 😖

ciknori
12. okt 2009

Dobré ráno 🙂
Luciik, já je ještě trochu cítím, ale jen malinko, přijde mi (i manželovi), že jsou větší. Ale neplaš se, jak už tu někdo napsal, co těhotná, to příznaky. 🙂 Ve středu dobře pořiď. 😵

luciik
12. okt 2009

Tak větší jsou určitě, ale jen, že mě nebolí, jsem příšerná 😠
Mám za sebou jedem MA, tak panikařím......

bona
12. okt 2009

Ahojte dievcata, poprosim o dovolenie pripojit sa do tejto temicky..🙂 V piatok sme dostali krasnu novu knizku, s konecnym datumom 13.maja, tak sa tesime..🙂

andelka
12. okt 2009

bona: Gratuluju a vítám tě 🙂 Máme stejný termín 😉

luci: Já jsem prsa cítila hodně na začátku, teď už je to lepší. Zvětšené jsou pořád, jen už ne tolik citlivé, asi už se to trochu ustálilo, anebo jsem si zvykla. 😅

luciik
12. okt 2009

Ahoj bana, vítáme tě 🙂

Andelka, možná se příliš moc sleduju před tou kontrolou. Větší a nalité jsou, tak snad to budxe ok.

ciknori
12. okt 2009

Vítám tě bona 🙂
Luciik, chápu tě a držím ti palce. Mimísek tě teď ale potřebuje co nejklidnější, tak mysli na hezké věci. Snadno se to napíše, ale před prvním uzv jsem měla puls asi 150 😵

bona
12. okt 2009

Dakujeem..🙂 No, uvidime, aky termin si nas drobec nakoniec vyberie, ale dufam, ze sa mu u mna bude pacit..🙂 Len teraz mam este trochu mracik na cele, zajtra idem na odber krvi, ci nahodou nemam v tele toxo, mame doma totiz macku..Moja doktorka sa ma pytala, ci som si to nebola zistovat este pred otehotnenim, ale ja som to vlastne ani nestihla, kedze sme s manzelom naozaj nemysleli, ze sa nam to zadari na 1.krat.. 😅 Tak dufam, ze to bude ok..

ciknori
12. okt 2009

Snad ano 🙂
Četla jsem a možná se to i tady řešilo, že toxoplazmózu přenášejí spíš koťata a je pravděpodobnější, že ji dostaneš ze syrového kuřecího masa než od kočky. Tak dobře pořiď.

bona
12. okt 2009

Jj, uz aj ja kukam google..🙂 No nasa macka ma uz 5 rokov, je "vonkajsia", vnutri ju nemame, je krmena Whiskasom a granulami, obcas asi nejaku mys asi chyti, ale ci ju aj zje, to neviem, kedze uz ma riadne rozmaznany jazyk.. 😀 Zeleninu zo zahradky som surovu nejedla a surove hovadzie naposledy minuly rok este pred svadbou..takze uvidim..radsej sa nejdem zbytocne stresovat..🙂

pheva
12. okt 2009

Ahojte dievcata

pravdepodobne sa k vam pridam a ja ....termin porodu by som mala mat koncom maja okolo 28. Takze na chvoste majoviek. Dnes o 12.00 idem na prve sono tak vam to potvrdim poobede.

pheva
12. okt 2009

Inak s tou toxoplazmou ak ste na nu pozitivne nic vam nehrozi ak vam test vysiel negativne treba trosku dat pozor a radcsej macku nehladkat.

pheva
12. okt 2009

U nas sa uz pri prvych testoch zistuje ci ste pozitivne alebo negativne na toxoplazmu. Ak ste negativne zistuje sa z krvi kazde 4 tyzdne pocas tehotenstva ci ste sa s tom nahodou nenakazili a aby vam mohli hned nasadit liecbu. Nebojky na Svk je to to iste. 😉

michalag
autor
12. okt 2009

Ahojte 🙂
vitam nove tehulky bona a pheva a blahozelaaaam 😵 😵 😵

u mna sa tiez robili odbery na toxo hned na zaciatku a nastastie som negativna 🙂 , tak snad aj ostatne ktore mate strach tak dopadnete a bude sa vam toto ochorenie vyhybat sirokym oblukom 😉 🙂

ja idem zajtra na sono prsnikov a aj na sono malickeho tak sa neviem dockat 🙂

pheva
12. okt 2009

Ja som bola na toxo pozitivna. A tiez som nechapala co to znamena. Tak mi robili dodatocne testy kde zistili, ze som toxo prekonala niekedy v detstve a teraz mam na nu uz vyvinutu imunitu. Takze mi nic nehrozi.

zuzub
12. okt 2009

ahojte,luciik mna tiež prsia skoro vôbec nebolia je mi to divné v stredu mám tiež kontrolu a strašne sa bojím
☹ ja som MA prekonala 2x a vždy to bolo takže sa mi postupne strácali tehu príznaky..... snažím s a veriť, že tentoraz to bude ok, ale je to veľmi ťažké.tak v stredu držím aj tebe palce 😉
a vítam nové tehulky 😵

lucik...
12. okt 2009

luci já osobně mám prsa citlivá dost, ale neboj, každá máme úplně jiné příznaky 😉

luciik
12. okt 2009

Zuzub, tak jsme na to dvě. Já se strašně bojím protože ten pocit co jsem už jednou zažila nechci nikdy víc ☹ A co teprve ty?? takže jdeš taky ve středu jo? já jdu až odpoledne, tak se asi zblázním. Pořád se kontroluju. Sem tam mi je nevolno, ale to mám taky pocit, že to nějak ustupuje. No to jsou teda nervy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre