Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
22. mar 2010

jeeeeeeej, klaaaaaaaarka vítam ťa...🙂

mne monitor nikto nerobil ani neviem čo to je, ani čo to znamena...🙂)

ja idem vo štvrtok k svojmu doktrovoi po výsledky a potom šup do nemocky na poradnu.. teda pokial tam nepojdem skorej, lebo dnes mi je fakt divne.. ledva som chodila.. 😒

bramburka
22. mar 2010

holky, mě Dr. praktická EKG neudělala, že není duved, když mi není 40 let, ale v papirech do porodnice čtu, že to chtěji, tak nevím?

zdenkapo
22. mar 2010

Bram
tak mě ho při Tomáškovi taky nedělala obvodní,ale tentokrát ho prý chtějí a i v průkazce jsem tentokrát na to měla kolonku a mám tam ten graf cvaklý sešívačkou spolu se všema ostatníma výsledkama z vyšetření...

bramburka
22. mar 2010

Zdeni, v patek prostě jdu na odběry, monitor a ultrazvukl. Vnitrni vysetreni a ultrazvuk dělá pokaždé.

lucik...
22. mar 2010

mě ekg dělal obvoďák, byla jsem tam někdy ve 12tt i u zubařky.. Ale ten graf mi k tomu nedal, jen tam napsal že EKG v pořádku... Stačí to?

zdenkapo
22. mar 2010

Lucik,jestli to máš v průkajdě s razítkem tak to určo postačí 😉

Bram
jj, vnitřní vyš. i utz mi musí taky dělat každý týden,na ten monitor se zeptám... ale vim,že poprvé mi ho dělala od 38tt,zda-li ho teď stihnu teda 🙂

lucik...
22. mar 2010

zdeni mám, děkuji 😵

doli1
22. mar 2010

na ekg jsem taky nebyla dr řekl že tam nemusim.monitor mi minule dělali už od 32tt což bylo dost brzo.ted mě štve že mi ještě dr nedělal stěry ale asi si říkal že u mě je to zbytečné když to pujde CS a pokud by se náhodou otočila tak výsledky jsou hned.

bramburka
22. mar 2010

mě ho poprvé delali v porodnici, kdyz mi prdla voda a to jsem byla 37+2, vim, ze by mi ho teda delali 38+2 poprvé kdyby to bylo na porodce.

Mě u Xendy EKG delali, ale ted me s timhle odbili, no poradim se s gyndařem, jestli je to teda povinné nebo ne

bramburka
22. mar 2010

ta kultivace se musi delat az nejakej tejden ted presne nevim jakej, 36?

lucik...
22. mar 2010

brambu ja nevim, já na ní jdu v pondělí a to budu 34+0...

zdenkapo
22. mar 2010

holky kultivace na streptokoka se dělá v 36tt,mě teda zítra ráno....

lucik...
22. mar 2010

zdeni mě jí bude dělat 34+0 takže 35 ☹

zdenkapo
22. mar 2010

Lucik už? já myslim,že čim dýl,tim líp,stejně je lepší,když ty ATB při porodu daj... pokud to budu mít negativní,tak se stejnak budu bát,abych to do toho porodu nechytla... je to blbě řešený

lucik...
22. mar 2010

zdeni už no... každopádně když by se to dr. v porodnici zdálo moc brzo tak říkali že není problém, že to klidně udělají i oni sami když tam budu chodit od 36tt

blanka.k
22. mar 2010

Mě pěkně štve, že já streptokoka celý roky měla, v tom 27tt jsem na něj brala zbytečně ATB , mám strach, že teď budou výtěry ok, ale do porodu mě "ta sviňa" zas osídlí 😅
Já šla teď po půl roce poprvé večer ven!!! Jsem šla naproti M. k MHD, tak jsem si užívala západu slunce, a kochala se 😀

lucik...
22. mar 2010

blani a stejnak ti kontrola žádná nepřišla viď ☹ Ale nestojí to za to, já vím.. Já jsem ráda že mám vycházky neomezeně

zdenkapo
22. mar 2010

Lucik
no já do porodky chodit nebudu,takže jiná šance není...

Blani
to je o čem mluvim ,no,tak bych se toho bála,ale měla jsem ho pozitivní poprvé a tak třeba budu mít i teď..

medan29
22. mar 2010

blanka.k: jé tak na to se těším taky, já končím nemocenskou 29.3, už aby to bylo

blanka.k
22. mar 2010

Luci - Nepřišla 🤐 Jsem v sobotu chtěla jít do ZOO s tchýní a švagrem s rodinou (došla bych tak o 1,5hod. později), ale M. mi to zakázal, ať neprovokuju, že ty 2 dny už to vydržím. 😅 Ale fakt je to děsný, furt přemýšlím kdy kam musím, a jak to naplánovat, nějak si nemůžu zvyknout, že jsem "volná" 😅

lucik...
22. mar 2010

blani jen si užívej 😵 😵 😵

blanka.k
22. mar 2010

Zdeni - a kdy jsi měla ta ATB? Prý to těm bacilům tvrá "několik" týdnů než se tam znovu po vyléčení dostanou... tak si říkám, že já mezi ATB a odběrama budu mít 8 týdnů, že za tu dobu snad se ukážou, nebo už mi dají "navěky" pokoj 😀

xxx.klarka
22. mar 2010

🙂 děkuju bibi, ted miláček obaluje řízky na zítra, aby jsem s tím neměla starosti 🙂

já koukám na čtvrteční ulici, a pak mě čeká ještě páteční, ordinace a pojištovna 😀 na zítra pěkný plán. 😀

zdenkapo
22. mar 2010

Blani
ATB jsem měla akorát 2x v kapačce při prvním porodu v 2007 a pak už to gyn neřešila, prý je to přirozená součíst poševního prostředí a jen mimču to může vadit,jinak normálně to ženským nijak nevadí....

antynka1
22. mar 2010

Ono s těmi ATB to není tak slavné - aby byly účinné, musí se zavést 4 hodiny před porodem. A prý i když v 36 tt. udělají stěry, tak nikdy nemáš jistotu, že toho streptokoka do porodu nechytneš - nežijeme ve sterilním prostředí - to vše na říkala PA na kurzu.

zdenkapo
22. mar 2010

Anty
no právě.... a s těma 4 hodinama,to bys musela mít překotný porod,aby si to nestihla,ale mě dávali kapačky do porodu 2X.- po 8 hodinách

blanka.k
22. mar 2010

To sice jo, ale přece jen, vzhledem k tomu, že ta mrcha je ve střevech, tak má X let na to aby vlezla do pochvy, tak bych se nebála, že pokud je to v tom 36, 37.tt ok, tak že by najednou po letech přesídlila.
Zdeni - tak to už jsi dlouho po léčbě, mě mudr. potvrdila to co mám v knihách o těhu, po léčbě jsou do pár týdnů zpět. 😉

antynka1
22. mar 2010

Blani - to by asi fakt byla velká a blbá náhoda 🙂

blanka.k
22. mar 2010

Já si myslím, ž epokud ty mrchy máme, tak už asi nějakou dobu, že to odhalí ty testy. jinak by se asi nedělaly 4tt před porodem. 😉 Holky, nebojte, bude to ok. Ale stejně je sranda, jak jsme čímdál tím víc ze všeho vyhukaný, co? 😅 A to jsem si na začátku říkala, že nejhorší bude začátek, aby se hezky malej "uchytl" a pak jsem se třásla na NT+, pakna triply, pak zas velký UZ,... 😅

blanka.k
22. mar 2010

jůůů, dnes jsou "Básníci", tak jdu koukat. 😉 Všem krásné sny a klidný močový měchýř 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre