Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
22. mar 2010

no ked tu o tom tak píšete, tak začínam mať strach aké budu vo štvrtok výsledky.. 😒

bibi13
22. mar 2010

no blani, s tým močákem by mi to bodlo.. posledné dni idem snád 500 x na WC.. 😒

lucik...
22. mar 2010

blani přesně 😀 Já se taky třášla až bude po všech testech a bude klid, velkých UTZ už jsem se tak nebála.. a teď se zas klepu aby malá vydržela co nejdýl 😀

bramburka
23. mar 2010

ahoj holky, noc klidná, něco na tom je, že když hodně piju, fakt hodně, tak ty posly nemám!

Blani, to ti ten Dr. nemuze dat enomezene vychazky, to slysim poprve, nam je vsem daval...asi dr. od dr...

Ja myslim, ze me bude brat streptokoka uz ted - to budu dle MS 32+5, dle jeho zaznamu 33+5 (pac on si to predelala i v prukazce podle UZ). Ale uvidim, treba me posle jeste jednou, ale mam pocit, ze to rikal.

doli1
23. mar 2010

pěkné ránko zase nemohu spat a přitom můžu 😅 😒
já to mám teda naopak čim víc piju tim plnější močák tim častější tvrdnutí břicha

bibi13
23. mar 2010

dobre ranko prajem.. jeeej, ja som dnes doma.. sa normálne teším.. a vonku je uuuužasne.. 😀

bibi13
23. mar 2010

kdeee steee?

nikkka
23. mar 2010

ahojte...
tusim sa tu este spiii 🙂

aaadus
23. mar 2010

Krásné sluníčkové ráno přeji 🙂
bibi užívej volna a sluníčka. Já jsem si včera vytáhla na terasu židli a trošku se slunila ať chytnu barvu.
Dneska si jdu sednout s kámoškou, už se těším až se vykecám a dám si banánový koktejl 🙂

antynka1
23. mar 2010

Teprve vstáváme 🙂 Já zatím mžourám jen na jedno oko - ještě jsme se pořádně neprobudila 😀

yanika
23. mar 2010

Dobre ranko....
bibi uzivaj si volna 😉
Dnes ma zase zalial taky super pocit, teoreticky za 3 tyzdne mozem rodit hihi... Uz sa nam to blizi babenky...... to je super 😀 😀 😀
Ja som spala uplne super, po cviceni som vzdy tak prijemne unavena, ze sa vobec necitim ako tehotna... aj to brusko sa mi zda mensie🙂

zuzka81
23. mar 2010

Pekné slnečné ránko prajem, dnes som si zaumienila že by sme s manželom nachystali postielku. Mate ju už niekto nachystanú, alebo je ešte čas? Ja by som sa v nej chcela taaaaaaaak velmi pokochat, ale som aj trošku poverčivá. Co myslíte?

nikkka
23. mar 2010

tak vam zavidim, ze ste uz doma na MD...ja este 3tyzdne...

nikkka
23. mar 2010

zase to tu zblblo...

blanka.k
23. mar 2010

Dobré ránko,
Brambur - já kvůli tomu i přepsala PN od obvodní k mé mudr, ale ta mi stejně jako moje obvodní tvrdila, že prostě max.4 hod (2+2) hod. denně, že ví, že u těhulí je to blbost, že to vlastně nejsi "nemocná" , ale že víc udělat nemůže.. 😅 Každopádně od včerejška to nemusím řešit 😀
Zuzka - postýlku jsme ještě nevybalili z krabice, jak nám ji dovezli 😅 Ale měli bychom, kdybychom zjistili, že třeba něco chybí nebo není v pořádku, že 😀
Yanika - jojo, blíží se to. Zrovna včera to na mě nějak dopadlo a skoro jsem tu M. brečela, že mám strach, že to nezvládnu, že jsem zvyklá na úplně jiný způsob života, teď nic z toho na co jsem byla zvyklá už nebude (teda pár let 😀 ), nno prostě hormony zas asi zapracovaly 😅

doli1
23. mar 2010

zuzka postýlku mám složenou ale nachystanou nee.manža chtěl převést kočárek a to jsem řekla že nee až budu v porodnici.vim že jsou to jen pověry a co se má stat stane se ale kočárek zatim doma nechci

antynka1
23. mar 2010

Blani - tkaé mívám takové stavy ☹
Jinak mi práve drzail ten elektrický sterilizátor z MImibazaru - tak jsem ho hned musela vyzkoušet 🙂 Funguje super - akorát ten náš hnusný vodní kámen.... Asi to budu muset sterilizovat v kupované vodě.....

Jinak jsem zvědavá jak dneska dopadne Zdenka a Adélka u doktora.... Holky, držím palce 🙂

mishutka
23. mar 2010

Dobré ránko,
já už jsem na nohou od půl 8 😉

Venku je perfektní počasí tak jsem byla už i na delší procházce se psem...
Třeba se hýbat páč ty kila jdou furt nějak nahoru 😝

Zuzka:my už máme celý pokojík hotový nějakou dobu 😅 Kdo je připraven není púřekvapen 😀 😀

xxx.klarka
23. mar 2010

ahojky 🙂 nevím proč, ale já nedokážu ráno spát, byla jsem takový spáč a 10 či 11 hodina mi nedělala problém, teď maximálně půl 7 a jsem vzhůru. K snídani jsem si dala chleba ve vajíčku a k obědu jsem ji poručila kuřecí řízeček, tak mi hoo drahý včera obalil a já dneska korát opeču. 😀 taky peru prádlo když je tak pěkně a pak přijede máma a půjde mi ho ven pověsit, ať se z tým netáhnu po schodech. 🙂

Postýlku taky nemáme, i když bych asi radši měla. Budu muset domluvit s drahým aby ji dotáhl nahoru aby se umyla a tak.

aaadus
23. mar 2010

blani taky mívám takové stavy, ale já teda i brečím a někdy ani nevím proč 😅 Ale asi se lepší vybrečet se teď než po porodu
zuzka já postýlky ještě ani nemám doma 😅
Já jsem dneska vstávala už v 7, nějak nemůžu spát když je venku tak pěkně a taky mi svítilo slunko přímo do očí

mishutka
23. mar 2010

Já nějak nedočítám?
Tak jak se ti vede Klarko? Máš klid na lůžku nebo co??

nikkka
23. mar 2010

ja budem prat az po velkej noci...zakladne oblecenie pre babatko mam uz vsetko kupene, zvysok dokupim postupne..este do kolisky matrac musim zohnat a pre mna veci do porodnice a uz by som bola aj pripravena...ale psychicky este nie som vobec pripravena...

blanka.k
23. mar 2010

Klárko - a nemáš to z té nemocnice? Nás budili nejpozději v 6 a min.týden mi to trvalo než jsem se naučila spát dýl 😅 Na prádlo se vyprdni a odpočívej, však ono to neuteče.
Všem krásný den ( i když tady se to už mračí), já jdu na poštu poslat účetní nástup na mateřskou a na oběd a do města pro nějakou knihu, ať se trochu vzdělám 😉

zuzadula
23. mar 2010

Ahoj buduce majove maminky 🙂 Tak som si tu s vami zaspominala na svoje majove ocakavanie 🙂. Bolo to uz davno.. pred 9. rokmi, ale budem si to pamatat asi na cely zivot !!! Bolo to striedanie radosti, stastia, obav, nepokoja, opuchov, tvrdnutia brucha, prebdenych noci a podobne, ale urciteto bolo jedno z najkrajsich obdobi v mojom zivote. S odstupom casu viem, ze som mala byt hlavne kludna a doverovat svojmu babatku, ze to spolu zvladneme!!! 🙂 Stres je najvacsi nepriatel.. tak odlahcite svoje bruska niecim peknym a prijemnym... nechajte sa na lavicke posteklit jarnym slnieckom a oddychujte. Vsetky vam drzim moc, moc prsty!!! 🙂

xxx.klarka
23. mar 2010

mishutka, ano klid na lůžku a nic nedělání, stejně jako v nemocnici, ale jsem doma takže to je 1000x lepší ležení 🙂

blani, právě že jsem se tak budila už před tím. . než jsem šla do nemocnice. V nemocnici jsem stávala i půl 6, pako prostě.
Tak prádlo bylo v pračce se svým všudy, jen jsem zmáčkla čudlík, máma pak pověsí a drahý sebere až pojede z práce, takže se z tým nijak nenamáhám. 🙂

nevím jak vám, ale mě ten koník dneska nějak blbne 😠

mishutka
23. mar 2010

blanka:ty už máš MD?

yanika
23. mar 2010

Postielku mam u segry a kocik u svokry, ja nie, ale drahy dost da na reci, tak som mu vyhovela🙂 O to viac starosti bude mat on, ked ja budem v porodnici... ale tak to chcel...
blani: bude to velky sok a zmena, to je fakt! 🙂 ale myslim ze tie pocity, ktore budes mat ked budes drobca drzat na rukach TI to vsetko vynahradia - teda ja v to dufam hihi 😉 Ja som sa na toto zacala pripravovat uz dlhsie, da sa povedat ze som nejaky ten rocik abstinovala od nocnych vyjazdov, opijasov s kamoskami, hyrenia a chodenia po diskotekach, takze az taky sok to nebude... Jedine z coho mam trosku strach je, aby som nechytila tu poporodnu depku brrrrrrrrrr 😒
Idem zehlit.. huraaaaaaaaaaa

bibi13
23. mar 2010

ja som hore od 6.45.. mala som natiahnutý budík, že idem do práce, ale seriem na to..xixix.. ja mám postielku postavenú, ale pripravenu ešte nie.. ale rozmyšlam, že na další týžden by som ju už mohla prepraviť ku mne k posteli a pripraviť ju pre drobčeka.. hm.. uvidíme.. sa teším na tu zaclonku do detskej čo sme objednali.. xi

aaadus, výborný napad.. pojdem si na terasu asi prečítať knihu..xixix

mishutka
23. mar 2010

Já se snažím myslet pozitivně 😀
Stačí, že mě každý odrazuje od výběru porodnice ☹

Ale vždycky jsem nechápala proč lidi všude na výlety a dovolené vláčejí prarodiče 😕 Ale už mi to začíná docházet, že se bez nich neobejdem protože nechci malýho tahat po nákupech 😅
Protože jestli někdo jezdíte do Shoppingu v Ostravě tak tam je to o víkendu maras! Lidi vyoblikani jak do kostela a chodí tam vyloženě na procházky s kočárky místo aby jezdili po venku 🤐

nikkka
23. mar 2010

ozaj a nemame ziadne spravy o zuzulke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre