Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simi.w
23. mar 2010

Chci to odnést osobně, máme to kousek, ale nějak jsem lenivá, tak to odkládám...............

kely
23. mar 2010

Mě už se tu sousedi smějí že napřed letí dítě pak nic a najednou se objeví funící monstrum 😎 😀

simi.w
23. mar 2010

ano zaměstnavateli, jsem zapomněla napsat

sonita
23. mar 2010

zdenkapo-no tak je ok ked su vahy v poriadku. Aj ja vítam nové tehulky. Jaj mám dobrú správu aj mne sa otočil malý dolu hlavičkou tak som rada.Dobre že sme boli na tom 4d utz.,lebo na kontrolu idem len 14.4 a to je ešte táááááák daleko.Aspon sa nebudem znervoznovať skrz toho že ešte nieje otočení,lebo už viem že je.

kely
23. mar 2010

To je asi nejlepší osobně, ale já mám zaměstnavatele dost daleko tak to bohužel musím řešit poštou. Tak to si myslím že ještě chvilku máš.

simi.w
23. mar 2010

já tomu pohybu už moc nedám, nevím, co budu říkat za měsíc 😀

simi.w
23. mar 2010

sonita a poznala jsi, že se ti malý otočil hlavou dolů ?

simi.w
23. mar 2010

sonita a gratuluju k otočení 🙂

kely
23. mar 2010

Sonita tak to je super!

simi.w
23. mar 2010

matpaj, dneska jsem si říkala, že jsi tady dlouho nebyla, všechno v pořádku ?

simi.w
23. mar 2010

kely, snad trochu času ještě jo a ty nastupuješ kdy ? šest týdnů nebo osm před termínem porodu ?

sonita
23. mar 2010

simi.w -vôbec som to ani necítila a to sa čudujem lebo ešte som každému a oni mne že však malý sa ti ani nemá kde otočiť,lebo nemám až také veľké bruško. simi.w - a dalšie tehulky ktoré máte malé deti no ja vám to nezávidím,ani si to neviem predstaviť že som ustatá a malé dieťa nadomnou kričí,moja ma už nechá vie kedy môže. A stím prechádzaním chodím mm pred autobus aby sme sa prechádzali no dnes som myslela že porodím taká som bola ustatá a také krče som mala ale doma som si lahla a po čase ma to prešlo .

sonita
23. mar 2010

simi.w -,kely-dakujem

kely
23. mar 2010

Simi já nastupuju 6týdnů před, furt ted řeším kdy to mám oznámit sociálce která mi vyplácí rodičák. Ale asi je ještě čas, oni jsou tam tak příjemné že tam raději ani nevolám 🤐

sonita
23. mar 2010

ja som už dnes zobrala ten papier na md

kely
23. mar 2010

Někdy je to horší, ale u mě se to už vcelku dá, akorát je nahouby že manžel je od rána do večera v práci. Když je doma tak moc pomůže, a babičky jsou daleko.. ALe zvládli to jiní musíme taky 😵 😉

kely
23. mar 2010

Holky moc děkuji za přijetí jdu spát, tak Vám přeji klidnou noc.!! 😉

sonita
23. mar 2010

kely-však áno nič iné vám neostáva,ste šikulky.

sonita
23. mar 2010

dobrú noc aj ja idem páááááááááááááá

simi.w
23. mar 2010

sonita, to máš úplnou pravdu, malá venku utíká a já za ní, se mi už nechce, ale zvládneme to, jako jiné, tvoje dcerka je už rozumná, dá se jí to vysvětlit 😉

simi.w
23. mar 2010

dobrou noc, holky
🙂

simi.w
23. mar 2010

kely, taky řeším tu sociálku, kdy oznámit ukončení rodičáku, mám moc příjemnou paní úřednici 🙄
a máme stejný termín porodu, jsem si všimla

michalag
autor
23. mar 2010

.... a este tabulka

simi.w
23. mar 2010

michal, super, krásné 😵 😵 😵
jsi šikulka

aaadus
24. mar 2010

Krásné ráno 🙂
vítám nové těhulky 🙂
michalag pěkná tabulka 🙂
Dneska jenom na skok. Za chvíli jedu ke kadeřnici na melír, pak se chci zajít podívat do obchodu, kde by měli mít noční košile za 30,- tak si chci 2 koupit, pak k babičce na oběd a odpoledne na předporodní kurz - dneska budeme probírat kojení a dostaneme panenky a budeme zkoušet různé polohy.

xxx.klarka
24. mar 2010

ahojky🙂

to spaní je pro mě horší a horší. Blbě se otočím a tak mě píchne v břiše až se mi chce brečet ☹ ... to není možné. A bude hůř že.

Dneska drahý donese postýlku, tak jsem na ní zvědavá 🙂 😵

zdenkapo
24. mar 2010

Dobré ránko....

Bibi
no chtěla jsem Mg vysadit,ale gyn. mi řekla ať ho beru 3x2rbl,ale beru teda většinou 3x1tbl.,prý je to to jedné,co můžu pro mimi udělat,aby se jí dobře dařilo,protože Mg napomáhá i okysličovat a zlepšuje průchod a zásobu přes placentu,tak se na to ještě zeptám v té porodc epříští úterý a uvidim... ale při prvním těhu jsem taky brala až do konce...

Kely
na úp-ssp ,kde bereš rodičák to musíš nahlásit do 8 dnů ode dne,kdy ti vznikne nárok na MD,to je prostě ze zákona,já to tam taky hned nesla....

doli1
24. mar 2010

ahojky dneska šílená noc tak moc mě ještě záda neboleli.to rozšiřování pánvy je fakt na nic.málem jsem při každém otočení brečela.dnes jsem si naordinovala klidoví režim na lůžku.
zdenčo.stakovou vysokou dávkou magnézka se ti bude fakt dobře rodit 😖 třeba Anička překvapí a bude venku raz dva

aaadus
24. mar 2010

Teď ukazovali ve zprávách kočárek Implast Bolder 4 - korbička při jízdě sjela s podvozku i s 5-ti měsíční holčičkou. Naštěstí se jí nic nestalo. A to jsem ten kočárek chtěla, ještěže jsme ho nekoupili, to by mě omylo

m.c.
24. mar 2010

Dobré ráno, já nastupuju na MD 28.3. a zaměstnavateli jsem poslala papír v pondělí, počítám že dneska ho dostali, takže jak čtu co píše Zdenka, do zákonné lhůty to snad stihnou vyřídit🙂. Nastupuju 6 týdnů před porodem, no vlstně za duben už dostanu mateřskou, tak jsem zvědavá kolik to bude, už si nepamatuju kolik přesně jsem vydělávala🙂

sonita, gratuluju k otočení mimča a tiše závidím. Cvičilas nějak, nebo se otočil malej sám od sebe?

Ad spaní - u mě naprostá hrůza, večer se i 2 hodiny převaluju než usnu 😝 😝 . Ale naštěstí se nebudím na čurání.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre