Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

miska1981
24. mar 2010

tak mne to vychaza na 38 tt ster na toho streptokoka, len sa bojim, aby som dovtedy vydrzala 2v1.
a na pasy tak potom aj u nas az od 38tt myslela som, ze skor.

miska1981
24. mar 2010

ozaj blanka kde ti zmizla foto? 🙂

kely
24. mar 2010

Ahoj holky, tak já hrozně chtěla druhého chlapečka, manžel si přál i druhou holčičku. Tak se mu sen splnil, já zklamaná samozřejmě nebyla, a ted se mooooc těšíme že budeme mít dvě cácorky 😵 😵

kely
24. mar 2010

Mě ted dělali stěry ve 32tt. z čípku ale to asi nebylo na toho streptokoka že? To je asi ještě brzy.

blanka.k
24. mar 2010

Miska - já si ji smazala, rptože jsou nová pravidla pro tu fotku 😝 https://www.modrykonik.cz/nastaveni/jaka-fotka-...
Už mám vyprané všechno oblečení a přes polovinu vyžehlenou, huráááá 😀

miska1981
24. mar 2010

baby tak mne bolo uplne jedno co cakam, ale mm asi v kutiku duse dufam, ze to bude chlapec, on je sportovec a tiez chcel nech ho nasleduje v slapajach, ale bude mat dievcatko, tak sa hadam tesi rovnako 😉

blanka tomu nerozumiem vsak pokial viem, ty si mala fotku tvare tak v com bol problem???
ja mam fotku s mm kde ma ani velmi nevidno a nechali mi ju.

sonita
24. mar 2010

miska-ja som bola na kontrole v 31tt a teraz idem až o 5t to budem v 36tt a vtedy mi berú krv.Tak neviem ako to je aj ja sa čudujem. A čo sú tie pasy?A v ktorom tt sa berú tie streptokoma to sú steri z va.... A ako často sa chodí po 36tt na kontroly ?nech viem ked tam idem aby som mu to potom povedala.
dakujem za odpoved

blanka.k
24. mar 2010

Já jsem tam měla jen oči 😉

sonita
24. mar 2010

miska a blanka ináč ste v 33tt ?že lebo toto ukazuje o týžden viac

bibi13
24. mar 2010

no blani, ja práveže nechcem ani so svetlom, ani s vybraciami.. ale ten prebalovací pult by sa mi asi hodil.. len sa mi zda zbytočne vyhodiť 80 eur, ked sa da ta postielka zohnať aj lacnejšie.. 😒

kely
24. mar 2010

Tak co si pamatuji od 36tt jsem chodila co týden do porodnice na kontroly na monitor.
Krev na protilátky mi brali minule to jsem byla ve 30tt.
Ted chodím na kontroly co 14 dní, a od 34tt. bych měla chodit co týden, ale vím že u každého doktora je to trošku jinak.
Tak nevím zda jsi z toho trošku moudrá jak jsem to napsala.

kely
24. mar 2010

Bibi já mám cestovní postýlku tuto a byla jsem s ní max. spokojená:
http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyPoint-Cestovn...
já ji teda používala až malá byla starší, ale od holek vím že si na ni koupily přebalovací podložku, ale nevím jak to fungovalo v praxi. A co jsem si nemohla vynachváli ten otvor, malá když byla starší hrozně ráda si z toho dělala schovku.

bibi13
24. mar 2010

sonita, ja som do 35 tt chodila k lekarovi každý mesiac. .a až teraz začínam každý týžden.. a stery mi robil dr. min tt.. to som bola v 35.tt

sonita
24. mar 2010

to človek chodí k súkromníkovi a to ešte platí a každe 4 či 5t ho len pozrie no toto keby som vedela tak určite si naidem iného len neviem koho.Lebo zo začiatku som hned nevedela že treba platiť až druhýkrát povedal že počas tehotnosti budem platiť 57 eura dokopy no potom som sa rozhodla z mm že aj tak ostanem unho.

blanka.k
24. mar 2010

Sonita - ne, jsem v 34tt (33+2), ukazuje to dobře 😉
Bibi - to seženeš v pohodě, pokud netrváš na nějaké barvě, polohovatelné matraci pro mimi a černé síťce jako já. Ta moje byla za 1950,-, ale jak jsem dávala odkaz, obyč jsou kolem 1000,- (v ČR na mimibazaru 😉 )

sonita
24. mar 2010

ináč dakujem za odpoved každému

miska1981
24. mar 2010

tak je pravda, ze kazdy dr. to ma inak, dufam, ze vydrzime aspon do toho 38tt....

prajem dobru noc dufam, ze tuto noc sa lepsie vyspim 😉

bibi13
24. mar 2010

no blani, ja chcem farbu červeno čiernu, aby mi ladila s obyvačkou, chcem aj tu vyššiu polohu matraca a na boku ten zips..

kely, ta postielka vyzera dobre, ale má len jedno polohovanie, že?

kely
24. mar 2010

Bibi právě , já ji kupovala, když malá měla kolem 8 měsíců a to už nám stačila.
pak jedině tato http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyDesign-Cestov...

blanka.k
24. mar 2010

Bibi - no tak to máš stejné požadavky jako já 😀 Já hodím obrázky cojsem kde našla.... Nejdou k tomu dát popisky, takže:
1. Babydesign 1900,- (má i nějaké to hraní melodií)
2. Babypoint Bollo 1490,-
3. Grapi 830 😉

matpaj
24. mar 2010

ahojte 🙂
blani, aj ja by som mala vymazat foto.....mojich noh...
mna sa tato nova verzia kona nepaci.....a kde mate niektore albumy?zmizli......... 😒

blanka.k
24. mar 2010

Ještě jsem koukala na netu na tuto, ale ona je ve skutečnosti červeno-tmavě modrá 😅 http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/cestovni-p... 😉

blanka.k
24. mar 2010

Matpaj - vy ze SK nevidíte u holek z ČR odkaz Fotoblog, a my zas nevidíme vaše alba 😉 Ale když si u každé klikneš na fotku, tak tě to tam hodí. Já už to psala i adminovi, prý přemýšlí,že by to předělali, abychom to viděli všichni vše, ale že to není moc jednoduché.... 😉

matpaj
24. mar 2010

jeej.,dakujem blanka 🙂 uz to funguje.....

blanka.k
24. mar 2010

Jůůů, mě přišlo vrácení daní za loňský rok... jelikož jsem byla půl roku na neschopence, tak super, každá tisícovka dobrá 😉 Jsem si říkala, že nic moc nedostanu, ale účetní mě říkala, že ať si určitě zažádám, že díky té neschopence mi budou vracet, takže doporučuju si to fakt nechat spočítat! 😉

bondy1
25. mar 2010

Dobré ráno Maminky 🙂 nás dnes čakajú pochôdzky po lekároch - idem po prvý krát na kuk do Ružinova k vybranej doktorke a potom späť na Kramáre - vybaviť papiere na materskú... Do konca týždňa som ešte v práci - a je to únavné... Pozerám, že mnohé máte zbalenú tašku - ja ešte nie, svokra sa ma na to včera pýtala - áááááááááááááá 😀 Chystám sa začať po Veľkej noci, snáď svištík vydrží do termínu - ten nám posúvajú stále bližšie - pôvodne 15. máj (podľa M), potom 10.5. (NT screening) teraz 3. mája (0tt ultrazvk) - ozaj kočky, podľa, ktorého dátumu vám vypočítali termín odchodu na materskú? Viem, že sa chodí 6 alebo 8 týždńov pred, keď to bude skôr - bude veselo 🙂 Ja si na tohto nového koníka akosi nemôžem zvyknúť - album mi prehodilo na CZ stránku - prihlasujem sa u susedov 🙂

bondy1
25. mar 2010

Inak aj mne v tejto výplate vrátili časť dane, a to som sa potešila, že mi zvýšili plat 😅 , že bude vyššia materská, ale nie 🙂 čo už, dáko to zvládneme

bramburka
25. mar 2010

ahoj holky, nam se dane nevratili, MM tam zapomel dat prilohu k zivotnímu pojisteni, to by se z nej clovek picnul. Prej to mi maji verit, hahaha

S postylkou, svetylkou a melodie je asi putna, ale to ze to ma to druhy patro je hodně dobá věc, uz kvuli tomu, ze se to da vyuzivat na prebalovani. kdyz jste v pidi hotelu a je tam misto tak tak na postylku. My mame obyc a jeste se mi tam ted rozbil zip u tý díry, jak tam mimi leze. JInak jako matrace jsou k tomu takový lepší karimatky, no tvrdé blbé, doporučuji přikoupit (a my vozime sebou) tenčí molitanovou matraci)

adelka89
25. mar 2010

dobre rano holky 🙂
tak už mame 4. dubnove miminko taky na MK 🙂

bibi13
25. mar 2010

dobréé ranko.. dnes posledný krát k lekaarovi.. uf!

blani ta babypoint Bollo sa mi páááči.. musím niekde pohladať na slovenskych strankach.. dakujem..

brambur, takže treba dokupiť matrac? to kupim kde? lebo som písala jednému predajcovi, či treba dokupiť matrac a ten mi hovoril, že nie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre