Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
25. mar 2010

Adus - já si loni koupila ve výprodeji za asi 300,- červené krásné sáčko vypasované, pak v Zaře za 500,- takové sportovnější, ale furt elegantní sáčko... a všechno je mi tááák hrozně malý ☹ Včera jsem to zrovna prala, že to vezmu domů mamce, jestli se do toho vleze, ať rto zbytečně neleží ve skříni. 😉

doli1
25. mar 2010

já spíše na FB hrála mafii.farma na mě byla moc složitá 😀 jenže to chce spousty času a ten jaksi neni a nebude.

aaadus
25. mar 2010

blanka no já jsem si zkoušela co mám sako z manžestru a kupodivu v něm ani nevypadám blbě 😀 Ale já byla zvyklá si každý měsíc koupit aspoň 2-3 kousky nového oblečení ať jako státní úředník nějak vypadám 😅 Ale kecám, včera jsem si koupila tričko za 52,-

doli1
25. mar 2010

holky věci nerozdávejte do většiny se po čase vlezete když budete chtít.možná kalhoty budou problém kvůli pánvy ale sáčko to bude v pohodě.

blanka.k
25. mar 2010

Adus - ná já taky dost chodila se odreagovat do obchodů, ale od toho září jsem chodila jen po dětským a na sebe kašlala, tak je na čase to zase napravit. Akortá mám strach, jak v tom budu vypadat, podle posledního měření mám už přes prsa 107cm ☹

blanka.k
25. mar 2010

Doli - to jo, já mám vše dané v pytlích ve skříni, akorát ty saka a bundy si říkám, že poskytnu mamce "na parádu" 😉 Jinak jsem si všechny podprsenky, halenky, asi 15ks šatů!, sukně, atd. jsem si "zaarchivovala" až zas zhubnu těch 17cm přes prsa a vlezu se do toho 😅

janulka04
25. mar 2010

😉 ahojte, kocky, ja vas citam pri vareni... 😉
blani, ved ako budes vyzerat? Sexy 😉
co mam povedat ja? mne vyrastli prsia na zaciatku a teraz nic, som jak hruska a do toho tie opuchy, vcera ked mi brala ortopedka miery na tie masazne podvazkove pancuchy som mala cez lytko skoro 50cm...ja uz sa normalne tesim na maj 😔

aaadus
25. mar 2010

blanka to jsem na tom s obvodem o cosi líp, mám "jenom" 104cm 😅 Ale i tak mě štve, že nemůžu nosit košile, které tak miluju. A i před těhu jsem tak tak sehnala košili, co by se přes prsa jakoby nerozevírala. A však co, šaty to jistí ne? A jako pro prvorodičky to fakt bude záhul, takže si na jídlo ani nevzpomeneme a kila půjdou dolů sama 😉 Naivní co?

doli1
25. mar 2010

já se ještě ani jednou neměřila jaksi doma nemáme krejčovský metr 😅 zadek mi určitě narostl o tom žádná,prsa mám stále menší než před šimkem(to jsem musela byt kozatka 😀 )do většiny věcí se zatim vlezu tak to asi nebude tak strašný.chtěla bych pak dat váhu na tu co jsem měla před šimonem tka jsem zvědavá asi jsou to moc velké požadavky

blanka.k
25. mar 2010

Holky, normálně já se teď začala tááák těšit na ty nákupy, no fakt jak malá, pobíhám po bbytě, dokonce se chci i namalovat (to dělám asi 5x do roka) a u toho si pobrukuju písničku. No fakt jak malá, jak kdybych šla poprvé utrácet 😀 Takže se loučím, za hodinu mám sraz s kamarádkou. 😀

doli1
25. mar 2010

adus budeš mít hodné dítě a budeš se ukousávat nudou a kynout.tak jsem to měla já

janulka04
25. mar 2010

no tak ja mam cez boky viac ako cez prsia..cez prsia som mala naposled 104, ale vidim, ze nerasdtu, inac ani uz nemusia 😀

adus, keby si nahodou mala prilis volneho casu, poslem ti moje dve starsie 😀 😀
ja som pri nich ziaden "zahul " nemala, oni stale spali, aj cez den, aj v noci, ziadne koliky, vobec neplakavali....ja som mala lazo plazo, tak teraz ocakavam extrem...lebo vraj to tak byva... 😀 😀

aaadus
25. mar 2010

doli dej pokoj s kynutím. A myslím, že nudou se kousat nebudu, máme veliký barák a ještě větší zahradu, takže je furt co dělat. A manžel jezdí domů hodně pozdě, takže jsem na vše sama.

janulka04
25. mar 2010

doli..aj ja tak...preto mi asi tie kilecka pri malych ubudali taaaaak pomalicky

blani, tak prijemne minanie 😵

doli1
25. mar 2010

já po porodu přibrala víc než za těhu.prostě šimi se najedl přebalil,uspal a tři hodiny klidu až do třech měsíců.
janulko taky se ted chystám na extrém říkám si že takové štěstí mít nemůžu aby obě děti byli tak hodné.chystám se na uprděné,ukřičené,nespavé dítě třeba budu mila překvapená.

janulka04
25. mar 2010

doli aj ja tak, ale ja som sa ten cas,co male spali este aj napchavala, ze len nech maju vela mliecka 😒

amigaa22
25. mar 2010

ahojte 🙂 ,

neviem, sice ci sa v tejto temicke stretavate kocka, ktore ste otehotneli prirodzene alebo asistovanou reprodukciou. ja idem na 1. ivf a hladam informacie o bravelle. poznate to niektora prosim? ake s tym mate skusenosti?

Dakujem
🙂

ika202
25. mar 2010

Ahojte síce trošku neskoro ale predsa by som sa rada k Vám pridala 🙂

pepibubu
25. mar 2010

ika, nikdy není pozdě 😀

ika202
25. mar 2010

Tak to som rada 😵

xxx.klarka
25. mar 2010

ika, vítej 🙂 a jak se Ti těhulkuje?🙂

doli1
25. mar 2010

ika202 jen se přidej.nástupem na MD nás tu bude víc a víc.konečně na nás máte čas 😀 😀 😀
kynutáky byli vynikající.trochu neměli tvar jaký měli mít ale hlavně že chutově byli dobrý a taky u mě to byl druhý pokus o ně

aaadus
25. mar 2010

amiga ahoj, já neporadím a ani si nevzpomínám, že by jsme tady něco takového probíraly. Zkus se podívat do témat ve snažilkách nebo nedobrovolná neplodnost, určitě tam najdeš to co potřebuješ 😉

ika vítej 🙂

ika202
25. mar 2010

xxx.klarka ďakujem pekne 🙂 tehulkuje sa mi super je to najkrajšie obdobie veľmi si to užívam ako aj pri Tadeáškovi 🙂
doli1 ja sa obávam,že keď sa Timea narodí nebudem mať na PC a na seba vôbec čas 😒
aaadus ďakujem 😵

xxx.klarka
25. mar 2010

ležím a čumím do počítače a při tom mi do trouby vytekla šlehačka, to je smrad ....... 😠 😠 😠

janulka04
25. mar 2010

klari, co varis dobreho?
ahoj ika, vitaj 😵

doli1
25. mar 2010

ika jak kdo.já se fakt na začátku nudila ale snad večer se tu vždy nějak sejdem.určo nás hodně odpadne o tom žádná.červen2006 bylo nás kolem 40 a ted je nás tak 20 a to jsou někteří noví co se přidali až časem.musíme doufat že večer tu vždy budou nějaké zprávičky jak se vám vede

ika202
25. mar 2010

janulka ďakujem 🙂
doli ,
Ja som sa pri Tadeáškovi ešte teda nenudila neviem čo je to nuda 😀
Je to taký čertík už od narodenia . Prvé týždne vôbec nespával teda spával cez ďeň a v noci sme spolu plakavali,cez ďeň dospávali 😅 trvalo to možno dva mesiace 😝 a už od 9. mesiacov chodí tak máme už od vtedy veselo je všade 😅 neposedí. 😅 Dúfam,že Timea bude opak Tadeáša 😵 Ale ja sa budem snažiť písať 😉

xxx.klarka
25. mar 2010

janulka, zapečené brambory s masem na šlahačce 🙂 😵

doli, to doufám. Hlavně kdybych potřebovala nějáké rady a tak 😀 já stejně budu chodit, drahý chodí z práce každý den ve 4, tak si budu potřebovat s někým popovídat. 🙂

doli1
25. mar 2010

ika já se nudili jen na začátku potom už nee ale večer jsem si čas našla.stále se snažim abych tak hodinku měla pro sebe.šimi ve 3m se začal obracet v 6 lést na to hned začal stoupat v 8 sedět v 9 chodit a do dnes je děsný aktivec někdy na zabití co vyvádí.ted chodí do školky tak mám klídek.naštěstí mi ho vzali v září jinak nevim nevim jak bych těhu dala.asi kluci budou stejní 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre