Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
12. okt 2009

tak tabulka doplnena 🙂

michalag
autor
12. okt 2009

ktore este nie ste a chceli by ste byt v tabulke tak mi poslite IP ....

zdenkapo
12. okt 2009

holky tak mě je spíš víc zle,než že by to mělo ustupovat, celodenní nevolnosti s občasným zvracením,kdykoliv během dne, či večera, navíc se přidala velká únava,furt bych spala,což nejde...

k dr. jdu až v pátek v 10hod. tak doufám,že to zvládnu

holky co pijete? já nějak čistou neperlivou vodu nemůžu

mishutka
12. okt 2009

Pro mně je neperlivka ten největší humus, já bych se asi z to zblyla 😝
Já piju vše co se nesmí, ale miluju to... 🙂 Čaje, kofola hlavně ať to má chuť...

Co je dobrý si myslím je od Relaxu jmenuje se to Šampaňská jahoda a je to bez bublinek a má to jemnou chuť jahod.
A bývá i jablko a citron.

blanka.k
12. okt 2009

Já piju klasicky jako celý život sirup Jupííí + brněnskou vodu 😀 Vždycky si ho udělám do krýglu a snažím se 4-5 jich za den vypít. Akorát včera mi muž koupil nějakou 100% pomenranč.š´távu (takovu jak vždycky doporučuje ta doktorka na Primě v pořadu o hubnutí), tak tu jsem naředila na asi 1,5l, tak jsem ji vypila, protože mě už pěkných pár dní otravuje zácpa 😀 Všude píšou , že si na zácpu má člověk dát ráno na lačno sklenici vlažné mírně osolené vody.... já se právě ptala gyn. co mám jíst/pít, abych tím netrpěla, a říkala jsem o této radě, tak mi potvrdila, že ona by se z toho pozvracela i jako netěhotná, to je fakt, je to hnus, já to do sebe nedostala. 😀

mishutka
12. okt 2009

blanka.k:kdybys nebyla těhotná tak ti na zácpu pomůže cigareta 🙂 (vtip)

blanka.k
12. okt 2009

Relax má výborné takové ty "husté" džusy, mňam, akorát to není moc zdravé to pít často. S nějakýma levnýma džusama za 9,90,- se to nedá srovnávat. Já taky nedokážu vypít klas. obyč. vodu, musí to být nějaká příchuť. Ale bez bublin, takže sirup nebo čaj. Většinou přes léto sirup, a dnešním dnem asi vyhlásím zimní sezonu a přejdu na čaje, venku je taaaaaak hnusně. A to jsem si chtěla dojít k obvodní pro vycházkya pooptat se, kde mi udělají to EKG, na které se má jít a jestli nebudu potřebovat nějaké výsledky na plicní. Už jste si to některá zařizovala?

aktaka
12. okt 2009

tak já čistou vodu zvládám v pohodě, piju jí celý život, ani teď mi nijak nevadí. akorát sem tam to proložím nějakým džusem, abych nepila pořád to samé. já se ani ničím jiným na žízeň nenapiju, jak vodou 😅 akorát ráno na lačno taky nemůžu, to je mi z ní blbě

terkajesterka
12. okt 2009

holky, já tak piju normální sirup Jupí 😉 s vodou z kohoutku. Občas mám chuť na nějaký džusík, tak si ho koupím, jinak to doháním čajem. Normálním zeleným nebo ovocným. Jo a občas kofolku 😉 ta mi fakt chutná.

Barčo, zkusila jsi na nevolnost ledovou cocacolu? Třeba jenom trošku, a aby byla dost vychlazená. Mrzí mě, že je ti furt blbě, snad to rychle odezní..... ☹

blanka.k
12. okt 2009

Mish - to je fakt, asi si otevřu okno, protože pod náma se nastěhoval nějaký vášnivý kuřák a já jsem hodně protivný nekuřák, když mě to omezuje, už jsem naštvaně zavírala okno a do něj křičela: Už tu zas nějaký kretén hulí, kdo to má čuchat... 😀 nebo Já se z toho smradu fakt pos.... 😀 Když jsem chodila do práce, tak člověk byl od 7 do 7 pryč, ale teď jsem pořád doma a snažím se aspoň větrat, ale ten smrad mi už fakt hodně vadí.... 😅 Už se škodolibě těším, až mu bude bublina 5x za noc řvát, bude tvrdá odplata za to jeho hulení. Akorát kolikrát přijdu vedle do pokojíku (máme tam 2 fretky na volno) a tam je jak v hospodě, protože tam máme nonstop otevřenou ventilačku a jak se ten kouř dostane dovnitř, tak pak jde špatně ven, když se neudělá průvan. Tak muž jim vždycky ze srandy nadává, že ty naše frteky jsou nevychovaý, a že nám tam kouří. Teď se tomu trochu směju, ale jim to asi taky moc dobře nedělá a fakt nevím, když tam nechám přes noc dítě a ráno ho najdu ve smradu ☹ Doufám, že díky docela velké obměně zdejšího obyvatelstva se třeba kuřák zas odstěhuje jinam 😀

terkajesterka
12. okt 2009

blanko, na ekg jsem byla asi v 38tt a na plicním vůbec, doktor to nevyžadoval......

terkajesterka
12. okt 2009

tak ho zkus nějak vyštvat, vyhulence jednoho. Nám kouří nějací bezdomovci pod oknem, protože je tam obchod s potravinama (a to jsme ve 2. patře), kouř nám jde při otevřeném okně taky přímo dovnitř a to nemluvím o těch kydech, co musí člověk vyslechnout. Už abychom se stěhovali 😉

blanka.k
12. okt 2009

Aktaka - já když se přestěhovala do Prahy, tak to bylo krušné. U nás na vesnici totiž teče z kohooutku výborná voda, je to z pramene, kde je kojenecká voda (nebo aspoň tehdy byla), a najednou pražská voda. Já si chodila do Delvity kupovat tu jejich balenou neznačkovou za asi 3,90,- 2l a čistila si zuby v ní, jelikož se mi z té pražské chtělo zvracet.... Tak rok trvalo, než jsem si začala zvykat a postupně jsem si zvykla pít i tu z vodovodu bez ničeho, a od té doby vypije jakoukoliv vodu z kohoutku kdekoliv. akorát jsem na sladký, tak radši mám sirup, ale pražská voda mě vycvičila, že mě už z kohoutku chutná kdekoliv. 😀 A v brně naprostá pohoda voda.

terkajesterka
12. okt 2009

blanko, mně ta pražská voda taky chutná, tak nemám pak problém pít jakoukoliv vodu, která je lepší 🙂 a navíc je to nejlevnější, džusíky a balené vody jsou drahé, a to nemluvím o odpadu, který člověk vyprodukuje.

babara
12. okt 2009

Presne, ja taky cely zivot pila na zizen vodu vodu vodu, a caje, hlavne bylinkove.
ALe ted mi to nekdy nedela dobre, musi mi byt zrovna dobre nebo nejak mezi jidlem.
Ted potrebuju spis bublinkovou vodu, v Americe jsem porad chlastala kolu, na litry, hruza, ale zas v tech restauracich je slabsi a sledem..Voni totiz perlivou vodu vubec nevedou!
No dzus jsem tam taky pila a jak kdy, ja je totiz taky redim vodou. Ale vcera v letadle jsme dostali ten pomerancovy Minute Maid, ten je vyborny, prirodni, 100% (jine ani nepiju), ten nebyl treba redit, mnam.

blanka.k
12. okt 2009

terko - já právě našla v knižce napsáno, že kolem 12 tt by si člověk měl skočit na to zubní, a EKG, atd. No uvidím, za obvodní stejně musím. já právě byla na jaře doma 2 měsíce s plicníma chlamydiema, tak snad už to bude ok, protože obvodní mi řekla, že i po různých ATB tam pořád jsou a na infekčním mi řekl, že obvodní to poslala do blbé laboratoře, kde mají na houby přesnost a nic moc tam už nemám.... 😅
Nám postavili přímo pod oknyu zastávku bus. Naštěstí tam lidi mic nekouří, ale pod našima okny je cca 6 balkonů a lidi tam hulí a my jsme až pod střechou nahoře.... 😝 Chtlěa jsem napsat na dveře prosbu, ale muž mi říkal, že to bude ještě horší, ať radši neprovokuji 😅

babara
12. okt 2009

Jinak teda vahu mam porad stejnou, mezi 49 a 50, normalne jsem mivala 53, tak hlavne ze to nejde nejak rapidne dolu, na pribirani jeste casu dost, jen aby jednou skoncily ty nevolnosti, to pak nazenu subydub 😵

terkajesterka
12. okt 2009

hmmm... tak to je fakt nepříjemný. Na dveře bych asi nic nelepila, spíš bych je obešla a poprosila osobně. I když si asi umím představit, s jakým výsledkem by ses vrátila. Přesvědčuj kuřáka, ať nekouří..... 😒

mishutka
12. okt 2009

pod náma bydlí taky nějaký vůl v podnajmu...
má to asi jako holobyt protože když mluví tak to jde dost slyšet a občas vyhrává takové to tuc-tuc 😠
Já jsem to řešila jednoduše vždycky když jsem přišla po noční a měl auto před barákem pustila jsem si v ložnici Lucii Bílou 😀 to by nasralo každého!!!A mám klid...
Až budem mít prcka a bude vyhrávat tak si to s ním vyřeším ručně a stručně a jak to nepomůže tak vono už se něco najde 😀

U kamarádky si chlap dělal koupelnu, ona měla po noční tak ho poprosila aby aspon nějakou dobu nevrtal ať se vyspí.
On se ji vysmál tak mu pohrozila, že mu tu koupelnu vytopí a mělá klid 😀

terkajesterka
12. okt 2009

Já jsem ještě vlastně nepřibrala, pořád čekám, kdy to začne, s Jiříkem jsem touhle dobou měla už pár kilo nahoře. Ale nebojím se, že to nepůjde 😀 😀 😀 😀 s mojí zálibou ve sladkém 😀 😀

aktaka
12. okt 2009

Blani, pražská voda je ještě dobrá, věř mi 🙂
ono asi i záleží na oblasti, mám zkušenosti, že ne všude je v praze stejně dobrá voda
my jsme se loni přestěhovali za prahu, na sever, a tady je voda hrozně tvrdá, když jsem se poprvé napila, tak jsem myslela, že se po... i když se převařila, tak hnus. ale zvykla jsem si i na tu a ted jí piju normálně

aktaka
12. okt 2009

tak já mám nahoře 1,5kg, čekala jsem, že to bude horší, žeru od rána do večera a sama si přijdu jak satík

babara
12. okt 2009

Ja mam vzdycky s reakcema zpozdeni 😀
Mne prazska voda prisla dobra, i jsem to nekde cetla, ze je kvalitni a na Hajich kdyz jsme delali testy k mycce, tak vyslo, ze ani neni tvrda, to tady je to horsi.
A taky co jsem v Praze mi desne nechutna voda u rodicu na Morave. Nevim jak je to s kvalitou, ale chutove to proste uz nemuzu.
Jo a balenou taky nekupuju. Kdyz by mi vadila z vodovodu, tak to resim nejakym filtrem, pac me desi taky ta predstava kolik se zbytecne vyprodukuje odpadu a utrati penez.

Jo jeste v ty Americe, tam snad ani nemaj v kohoutku pitnou vodu, no to smrdelo ja nevim cim, chlorem a jeste jinou chemii, ze i led jsem si radeji nebrala, to pro me byla fakt muka, nemoct se "normalne" napit. Takze tam se teda nakupovalo, ja bych tam zit nemohla 😀

blanka.k
12. okt 2009

Já bydlela 6 let v Bunenči, a pak rok vv Michli, tak už jsem byla zvyklá na cokoliv 😀
U nás je u dveří taková nástěnka a tam se dávají různé "vzkazy" atd. Třeba na schůzce vlatníků bytů jsme si schválili, že by se nemělo prát po 10 večer, protože to je fakt slyšet po celém baráku, ale tam měsíc zpátky zas někdo pravidelně pere kolem 23-01:00 😅 Oni pod náma jsou totiž byty 1+kk a 2+kk, takže spíš takový stratovací, kde se lidi střífdají, nemají děcka, byt není jejich, takže je jim vše u prd... Když máme schůzi vlastníků, tak to jsou rozumní lidi, to si normálně vše v klidu vyříkáme, co nás štve a domlluvíme se, prostě obřasná párty do rána se snese, i to praní,atd..... al eprý jsme na tom dobře, vedle v baráku půlku bytů koupili Rusové a pronajímají to kdoví komu. 😅 U nás je zkoupili Angláni 😅 Jsme tu měli jednu ženskou, ji sem vystěhoval nějaký úřad, byla v ID, starala se o asi 4 děti, a ona nedokázala ani pochipit, jak má otevřít vstupní dveře, vždycky s tím zápasila a nadávala spsotě, nebo jak zazvonit (nemáme klas. čudlíky u jména), děcka si třeba nechávali otevřený okno v přízemí a lezli přes shcodiště domů.... 😅 Naštěstí asi dlouho nevydržela platit 12000 + inakso za 2kk 😅 Takže taky doufám, že si kuřák pod náma v rámci krize najde něco levnějšího 😀 😀 😀
Já předminulý týden 2kg zhubla, teď jsem plus minus na pův.váze.

aktaka
12. okt 2009

jsem někde jednou četla, že v čr je ve vodovodech daleko nejlepší voda široko daleko, že kvalitou vysoko přesahuje normy, co jsou dané eu

Blani s tím kouřením tě lituju, já teď smrad kouře nesnesu ani omylem, tuhle mi nějaký chlápek na ulici vyfoukl kouř přímo do obličeje, no kromě nadávek jsem myslela, že ho počastuji svím obědem 😠

doli1
12. okt 2009

ahojky holky.poslední dny mám děsnou náladu a nevim proč.v noci vůbec nemůžu spát nebo usinám strašně dlouho.potom zas musim valit na wc a tak to jde dokola celou noc.prcka mám ted doma je nachlazený tak ho nechci dávat do školky.jsem nevyspalá,vše mě smrdí,protivná na prcka,všude bordel no děsný.vůbec nevim kde se to ve mě bere.máte někdo něco podobného?

blanka.k
12. okt 2009

V zahraničí taky mám zkušenosti, že na mě koukali jak na exota, když jsem se ptala, jaká je ta voda z kohoutku. 😅 Tak když se někam chystám, tak zkouknu do průvodce, jestli je tam pitná voda (většinou není). Před rokem jsme se sestřenkou letěli na 4 dny do Benátek, a nabalili jsem si 3x 2l balené vody (jejich se prý nepije a o víkendech bývá zavřeno)... super, kdyby jejich MHD nestávkovala a my netáhlt ty 18kg kufry po těch mostech se schodama přes celé Benátky. Já nadávala jak špaček 😅 😅

blanka.k
12. okt 2009

Aktaka - můj muž se pohádal s řidičem tramvaje na konečné, který tam přímo hulil a když mu M. řekl, jeslti by nemohl jít bokem, že na zastávkách se nekouří , tak chllap arogantní, že odkdy, že to neví, tak se chvíli "bavili" a pak M. vytáhl mobil a chtěl ho vyfotit, chlap si schovával obličej, tak M. vyfotil šalinu s číslem... bohužel tady na konečné hulí takto řidiči často ( a to je tak místa bokem, kde můžou kouřit), tak M. už taky došla trpšlivost a hlavně ho prý naštvalo jak byl arogantní, ale nikam to neposlal, jen ho vystrašil 😀 Kdybyste pak viděli, jak s náma jel, asi byl nasraný, takže řízení brzda - plyn 😅 To jsem ale fakt koukala, jak i manža, jinak hrozný kliďas se do něj pustil 😅

terkajesterka
12. okt 2009

blanko, my jsme na rozhraní Michle s Nuslemi, takže vím, o čem mluvíš 😀

blanka.k
12. okt 2009

Doli - upřímně, občas jsem naštvaná, nervózní, chce se mi brečet nebo aspoň do nečeho praštit, a to jsem doma a nemám dá se řáct žádný starosti, ale mám třeba chuť poslat m. do prd...On chudák přidje domů s nákupem, starostlivý jak mi je a já mam tak debilní náladu (bezdůvodně), že fakt mám třeba chuť mu tohle říct. no naštěstí k tomu nikdy nedošlo, asi by na mě koukal jak na blázna. max. se mu doma z ničeho nic rozbrečím...cca ob den. Vůbec nevím, kde se to ve mě bere, ani nemám nejmenší důvod někoho někam posílat (vslatně jo, toho kuřáka pod náma 😀 ), takže neboj, taky jsem poslendí dobou dost na hlavu a beru to tak, je to "jiný" stav a prostě jsem jiná .... divná 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre