Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

cora73
25. mar 2010

Pozor!

Vakcina Rotarix kontaminovana :

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10350

poslite dalej,prosim....

simi.w
25. mar 2010

babara, já jsem v prvním těhotenství brala antibiotika kvůli streptokokovi, pak jsem četla, že je to zbytečné, že se to vrací a stejně dostaneš ATB v infúzi při porodu, takže nevím, proč mi je dr. předepsala, ale tehdy jsem jí věřila a nechtěla nic zanedbat 😕

a super, že se ti mimi otočilo 🙂

babara
25. mar 2010

dik holky, tak snad se dra nesekla pohmatem, ale rikala, ze zadecek by byl mekky, a minule tam nebylo ani jedno.

aaadus, ale zas si rikam, ze blance by mel ten streptokok hodne casu se vratit, tam to mozna opravdu bylo zbytecny, ale ja uz to ted mam za chvili, tak fakt vubec nevim. Ani nevim, jestli volat do porodky, tam stejne nebudu mluvit s drem, ale jen nejakou sestrou.. no mohla bych pockat ten tyden do 1. poradny tam..
Mate uz nekdo vysledky toho streptokoka taky?

aaadus
25. mar 2010

Já jsem na streptokoka ještě nebyla, buď mi to budou dělat teď v úterý na poradně nebo si mě potom pozvou znovu, nevím jak to u mojí dr chodí

michalag
autor
25. mar 2010

vladi, vsetko je urcite v poriadku 😉 .... a krasne brusko 😵

babara, ja idem do poradne buduci tt kde m budu brat ster na streptokoka

m.c.
25. mar 2010

mně brali stěr na streptokoka teď v úterý a za 14 dní až pujdu na kontrolu tak mi Dr. řekne výsledky.

Babara, supr že se bejby otočilo aq dík za naději že se mimčo ještě může otočit🙂.

mishah
25. mar 2010

Ahoj 🙂 Taky nestíhám dočítat...venku je krásně, tak jsme pořád někde pryč 😉

babr.gratulace k přetočení,myslím, že kamarádka to určo pozná, fakt je to tak,že hlavička je daleko tvrdší než prdelka 😀 A z té příčné pozice se nejčastěji miminka přetočí dolů.

Holky, kdo máte ty info o homeopatikách k porodu, mela bych zájem( když tak do IP-díky🙂
Letím,malý se probouzí,moc si teda nepospal, takže sváča a jdem ještě ven 😉

lucik...
25. mar 2010

Ahoj holky 🙂

Taky nějak moc nedočítám, jsem pořád venku 😀
Jinak se máme dobře, břísko sice občas tvrdne, ale to už je teď asi normální, poslíčky moc nemám (ťuk ťuk) 😉
Dneska mi mm sestřenka řekla že se jí zdá že mi kleslo břicho.. Myslíte že je to možný? Už takhle brzo? Většinou klesá před porodem ne? Je fakt že mě dlouho neviděla tak jí to možná jen přijde, nebo blbě vidí, já nevim 😀

nikkka
25. mar 2010

Ahojte..
uuufff konecne som vas docitala..

dobre spravy z poradne - aj my sme sa uz otocili hlavickou dolu 🙂 🙂 vsetko je v poriadku, mierami zodpovedame tyzdnu..
dali mi papier na matersku a termin nastupu si tam mam vypisat aky sa mi hodi, takze teraz rozmyslam, kedy by som isla...no najskor mozem 3.4. a najneskor 17.4...dalsia poradna o tri tyzdne..

a bola som v tescu a zase maju novu kolekciu - take krasne satky pre dievcatka maju...aj pre chlapcov....

lucik...
25. mar 2010

nikko gratuluju k dobrým výsledkům 😵 A zeptala ses na pohlaví nebo si vydržela 😀 😀 😀
Já taky dnes nakupovala 😀 Sobě jsem koupila kabelku (sem úchyl na kabelky 😀 ) manželovi 2 trička a pro malou oblečení na cestu z porodnice - konečně 😀 😀 😀

xxx.klarka
25. mar 2010

nikka, gratuluji k poradně. Já jdu v pondělí, jsem zvědavá 🙂

lucik, vyfot věci na cestu z porodnice 😵 😵

lucik...
25. mar 2010

klari až večer jo 😵

lucik...
25. mar 2010

já jdu k dr. taky v pondělí, po strašně dlouhý době - asi 5 týdnů nebo kolik tak už jsem napnutá jak struna, jestli bude všechno ok a tak 😵

xxx.klarka
25. mar 2010

lucik, já jdu po 3 týdnech k mojí dr. Když nepočítám vlastně kontrolu před nástupem do nemocnice 😀 ale i tak se těším a jsem zvědavá, zda je fakt otočená a tak.
jasně, klído, už se těším 😵 😵

lucik...
25. mar 2010

klari no já tam byla taky asi před 14ti dny,ale to řekla že mě prohlížet nebude, že jsem byla den předtím na velkém UTZ a tam by viděli kdyby bylo něco špatně - těžko by tam viděli zkrácené hrdlo nebo jeslti se otevírám že jo, ale tak do pondělí už to vydržim

nikkka
25. mar 2010

vydrzala som 😉 stale neviem co to je...(ale doktor hovoril o babatku v muzskom rode..tak neviem..)

lucik...
25. mar 2010

nikky tak to oni asi mluví vždycky mi přijde...

marcelka82
25. mar 2010

Nejako často mi je slabo, zatmieva sa mi pred očami a pociťujem vo vnútri taký nepokoj. Vtedy sa bojím pohnúť aby som nespadla. Myslíte že je to počasím alebo tehotenstvom? Ak tehotenstvom je to normálne? Mám sa pripraviť, že už do pôrodu to takto bude? Poraďte mi.

xxx.klarka
25. mar 2010

lucik, mě kontrolu naštěstí pokaždé UTZ, vždy koukne zda bije srdíčko 🙂 tak jsem pak vždy klidnější. Na normálním UTZ si myslím nepozná stav čípku atd, to se pozná na tom vnitřním si myslím.

nikka, máš můj obdiv 🙂

yanika
25. mar 2010

marcelka: ja som mala tieto priznaky aj pred tehu (vacsinou vzdy na jar), u mna to znamenalo ze mam nedostatok zeleza, takze papam maltofer a po par dnoch sa dostavila ulava... Skus si o tom nieco precitat na nete, ale urcite sa ozvi aj doktorovi... aby sa nic nezanedbalo.. 😉
Ja dufam ze nas junacik je stale otoceny dole, ale citim ho uz fakt vsade, normalne to vidim z tydzna na tyzden ako rastie a pribera, uz mi taha brusko ked lezim na boku hihi... Poradna buduci tyzden, po 4 tyzdnoch sa aj dost tesim co noveho..
A konecne som kupila hracku, doteraz len same prakticke vecicky - takze mam cece slonika zn. nattou...tak sa vytesujem 😅

xxx.klarka
25. mar 2010

yanika, ty jsi přihlášená na cz verzi koníka?? 🙂 Já jen že tvoje fotoblogy vidím a ostatních slovenek ne 🙂

bibi13
25. mar 2010

čaaauteee.. tak streptokoka nemaam..🙂.. a krvné testy v pohode, len že mám stále málo železa a nizky cukor..

v pondelok idem na poradnu do nemocnice, tak sa tešííím aj bojím.. som zvedava, ako to tam bude vyzerať.. 😒

no a dnes mi dvaja ludia povedali, že mi pada bruško.. uf! a zajtra posledný den v práci..xi

yanika
25. mar 2010

klari: vyzera to tak ze ano 😅
bibi: same dobre spravicky..teda okrem toho zeleza a cukru, mas aj nejake tabletky? Obdivujem Ta, chodit do teraz do prace.. Uvidis ako sa Ti ulavi ked budes domka, tak si to hadam stihnes aj uzit 😉

kely
25. mar 2010

Hezké odpoledne, holky já mám hrozné poslíčky, to je děs. U malé jsem to vůbec neměla a ted si to zkouším jaké to je. 😅
Jenže odpočívat s dítětem prostě nějak nejde, ona chce být pořád venku, a tak to musíme vydržet.
Mohla bych být tak smělá a ty homeopatika taky poslat do IP 🙂 😵 děkuji

kely
25. mar 2010

Simi.w
ty jsi si mě ptala na tu dovču, učetní mi řekla že budu mít nárok na 20 DNÍ a že mi ji proplatí tak doufám že to tak bude.
Musíme toho využít, dokonce mi to dnes potvrdila i další kamoška co dělá účetnictví.

simi.w
25. mar 2010

kely, díky, zrovna nakukuju
i když jsem po mateřské nastoupila na rodičák a do dnešního dne neodpracovala ani jeden den ?

lucik...
25. mar 2010

bibi mě taky dneska sestřenka řekla že mi padlo bříško, jenže u mě je na to ještě dost brzy myslím 😕

xxx.klarka
25. mar 2010

Jestli nám v neděli dají ty klíče, tak by jsme hnedka jeli v pondělí koupit barvu a nechat namíchat barvy asi. 🙂

Nejhorší je, že si budou brát i kuchyňskou linku a sporák (myslím pozůstalý po paní) protože majitel jim to odmítl tenkrát proplatit, takže jsem zvědavá jak se pak dohodneme s majitelem. Snad to nebude problém.

greeri
25. mar 2010

ahojte babenky, zdravím vás všetky a gratulujem k otočeným bábätkám a fandím tým, čo sa ešte neotočili 😅 ako je už pekne jarne, že? začínam sa normálne tešiť na bábätkovské pranie 😀 len aby sa sneh ešte nevrátil 😀 😀
klari, tak super, a hádam sa nejako s majiteľom dohodnete, my keď sme bývali v podnájme, tiež tam najprv nebola kuchynská linka ale majiteľ ju kúpil, inak by sme tam neostali, veď to by bola iná haluz, bez linky 😀
a kely to ma tiež zaujíma, či aj pri druhej MD, keď ideš rovno z RD máš nárok na dovolenku od zamestnávateľa, to by bolo veľmi pekné 😅 😅

marcelka82
25. mar 2010

yanika ja beriem železo Aktiferin a tiež pijem Gravimilk čo dopĺňa aj železo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre