Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kely
25. mar 2010

Simi o tom mi ani nemluv, já si dnes sedla že mi manžel namasíruje krční páteř a já se pak nemohla ani zvednout 😀 😝 děs. Za malou lítám, funín, nestíhám.

Už se těším na kočárek, miminko, a záři 😀 😵 a že budeme malé stíhat, přeci jen s kočárkem se dá běhat, kdežto s pupíkem ne 😀

vladkaz1
25. mar 2010

prali mam po kamoske 🙂
idem hajat som utahana jak kon dobru nocku

pralinka25
25. mar 2010

tiez sa lucim dobru noc vsetkym 🙂

kely
25. mar 2010

Též jdeme do hajan mějte hezkou dobrou noc 😉

pralinka25
25. mar 2010

vladi to mas super
tak pa

xxx.klarka
26. mar 2010

ahojky.

Já mám odsávačku manuální, dostala jsem jí od kamarádky.Jinak bych jí ani nekupovala.

Včera mě dostal drahý 😵 😵 po tom jak jsme byli zhádaný si celý večer hladil bříško a povídal si s maličkou. Říkal jí, že bude mít hodně šikovnou maminku, která se o ní skvěle postará, že se nebude bát odject a nechat nás samotné, že ví že se ní postarám a takové řeči, až mě to dojalo. 😵 Asi si chtěl vyžehlit ten předešlý den. 😅

medan29
26. mar 2010

Dobré ránko všem 😀

medan29
26. mar 2010

simi.w:ten obchod na Slezské je http://www.sambaby.com/12265/prodejna-v-oc-laso/ a zatím čekám než zavolají kočár je sice objednaný ale paní říkala že bude tak za 5-7týdnů.

medan29
26. mar 2010

Simi.w:jinak nevím jak daleko to máš do schopinu ale měli tam slevy v Chiccu, byl tam kočár třeba z 20.000,- na 12.000,- a docela taky velký výběr kočárků a byla tam i sleva na oblečení pro mimi 😀

medan29
26. mar 2010

xxx.klarka :se tak někdo má 😀

doli1
26. mar 2010

krásné ránko
včera jsem měla zas krizi.vše mě bolelo s břichem jsem se nemohla změstnat na postel no prostě krize.tátovi jsem si pěkně postěžovala a večer neviděla ani začátek ordinace 😀 a splaa jsem až do rána jako dudek.posledni dobou jsu desně unavená
jdu si udělat kakajinko

zuzka81
26. mar 2010

Dobre ranko, tak dnes ideme do poradne, uvidíme čo bude čo povie dr, nohy mam stale opuchnute a dnes som si kontrolovala aj moč a mam bielkovinu na 1X, tlak v norme tak dufam že nebude to až take vážne...držte palčeky. 😅

adelka89
26. mar 2010

dobre rano tehulky a maminky
dnesni noc byla docela desna 😅
ve 2:40 me vzbudila silena bolest, neustupujici bricho jak kamen bolest vystrelovala do trisel do kloubu a do zad, byla jsem v takovem divnem polospanku a nevedela co se se mnou deje, tak jsem se nejak vykutalela z postele a sla na zachod, bolest stale trvala. Na zachode jsem si vsimla ze zase spinim, ale rekla jsem si ze to bude asi z te masaze, ze mi tam praskla nejaka cevka a ta trocha hlenu bude asi normalni, sla jsem si lehnout bolest ustala ale za 2 minuty zase tak jsem musela zase na zachod a pro jistotu jsem zapnula bojler aby se voda ohrala 😅 kdyby nahodou 🙂
rikala jsem si, ze ted uz bude klid a muzu jit spat, jenze nebyl. Vzbudil se i manzel tak jsme pocitali kontrakce, ty byly ale desne nepravidelne a hodne caste tak jsem si rikala, ze to ani nemuzou byt kontrakce. Hodinu jsem takto ty bolesti vydrzela nebyly moc intenzivni a cas strasne rychle utikal, ve 4:10 jsem sla do sprchy po sprse nic moc, bricho porad bolelo ale u ne tak casto a v 5 hod. jsem se pristihla u toho ze usinam, takze to byly "jen" poslicci.
Rano mi ale asi odesla hlenova zatka tentokrat to byla asi opravdu ona, takze cekam co se se mnou bude dit 😕
omlouvam se za romanek 🙂
Zuzko ty papirky na kontrolu moci se daji koupit v lekarne?

antynka1
26. mar 2010

Ahojky,
Zuzko držím palečky na kontrolu.
Adelko - myslím, že už se ti to fakt blíží 🙂 Tak se drž 🙂
Medan a co ty? Jak se ti daří? Už jsou tvé problémy pryč?

m.c.
26. mar 2010

Adelko, no tak to už se fakt něco chystá🙂 🙂

Já jsem taky měla krizovou noc, nemůžu vůbec usnout, spím max 5 hodin, tak jsem ráno jak po draku 😝 . Ale včera jsem byla na Nohavicovi, takže aspoň nějakej kulturní zážitek před porodem, bylo to super.

xxx.klarka
26. mar 2010

adelka, pěkně, myslím že se to blíží. Juchů, bude miminko 🙂 Kamarádka je v porodnici, v utěrý porodila holčičku a furt mi posílá malé fotečky, je to ůžasné. Těším se hrozně moc.

Holky ten týden 36+ už je v pohodě na porod ne??

kely
26. mar 2010

Hezké ráno,
Zuzi tak at poradna dopadne dobře.
Adel to už asi klepe, hlavně se opatruj 😉 běží mi z toho mráz po zádech.

kely
26. mar 2010

Klári já myslím, že jo. Doktorka mi minule říkala musíme vydržet min. do 34tt a pak ještě aspon 10 dní a pak už si rodte 🙂
Uplně se klepu co mi zase řekne na poradně, někdy mám pocit že malá je tak dole že mi vyskočí.

antynka1
26. mar 2010

Klárko - určitě už to je v podhodě, dokonce od 36+0 přijímají u nás v porodce, kde není dětská JIP 🙂

adelka89
26. mar 2010

holky diky moc za povzbuzujici slova 🙂 jste moc hodne.
Ja bych uz klidne rodit sla, Lukasek uz ma k tem 3 kg takze by nam ho do inkubatoru snad nedavali na epinu jsem dala skoro 27cm (sice nic moc, ale pro klid duse pred porodem to staci) no uvidim co se bude dit, porad mam takovy tlak v podbrisku, manzelovi jsem rano rikala, aby byl pripraveny ze mu mozna zavolam ze jedem.
Jdu nahazet veci do tasky 😅 jsem fakt neschopna 😠

medan29
26. mar 2010

antynka1:no u mě to ujde, sice před 14dny jsem jela do nemocnice protože jsem zas hodně špinila a měla jsem strach, tam doktorka zjistila že mám pořádný zánět (zápal )v pochvě tak mi napsala léky, pak jsem byla na kontrole u svého lékaře a ten říkal že tam ten zánět ještě trochu je ale to se už doléčí prej bez léků tak nevím, v po mě čeká další kontrola tak se uvidí.

xxx.klarka
26. mar 2010

Mě taky dr v nemocnici říkal at vydržím alespoň do toho 34+ pak že je to nejhorší za námi. U nás právě taky není dětská jip, museli by mě odvést do Mostu kdyby něco. Říkal že oficiálně by bylo dobré do toho 37tt vydržet, proto se radši ptám. Klidně bych v tom 37tt porodila, když to bude bez komplikací a bez problémů. 🙂

kely, já maličkou taky cítím mooc dole, až mi to je někdy nepříjmné😀 taky jsem zvědavá co mi dr řekne.

adelka, to jsi dobrá, já si ho jdu vyzvednout v pondělí a chci hnedka začít, když mám problémy s tím čípkem atd. Tak snad to půjde 🙂 Já naštěstí věci zbalené už mám, po tom co jsem ležela v nemocnici nechci nic nechat náhodě. 😀

antynka1
26. mar 2010

Medan - tak hlavně, že teď už je lépe 🙂 Ty si taky vžereš všechno co můžeš, viď? No ale teď už se blížíme do finále takže už to bude dobrý 🙂

adelka89
26. mar 2010

Klarko nevim jestli je to dobre, kdyz mas problemy s cipkem zacinat tak brzy...

medan29
26. mar 2010

antynka1:jojo taky si říkám že já snad musím mít vše, jen mě štve že zrovna jak mám nějaký problém tak manžel pořád není doma, byla to krize, jsem se tak bála že jsem nakonec volala taxi a prostě jela do nemocnice, jen jsem byla překvapena že ten můj lékař nepřišel na to že mám zánět, když u něj jsem byla ve středu to bylo vše ok, a pak v so ráno jsem musela do nemocnice.

antynka1
26. mar 2010

Holky, jak mám tu demenci, tak si nic nepamatuji... Ten maliník a lněné semínko se berou od 36 tt.? A magnézko raději vysadit v 36 tt?

xxx.klarka
26. mar 2010

adelka, tak když ho budu správně zasunovat tak by se nemělo čípku dotýkat vůbec ne, mám ho docela hluboko. Tak by to mělo být v pohodě. Nemůžu zase čekat do 36tt když nevím kdy porodím.

antynka1
26. mar 2010

Medan - to je zákon schválnosti..... A je ted divný, že dr. na nic nepřišel..... To není moc pozitivní.....

adelka89
26. mar 2010

anty ja malinik piju od 34tt lnene seminko jsem jedla od 34tt ale uz ho nejim 🙂 nechutna mi to 😖 a magnezko jak kdo.... zdenka ho bude uzi 😖 at do porodu ja uz 😖 ho radej neberu jen kdyz mam velke bolesti tak si dam ten magnosolv protoze to normalni magnezko mi nezabira.

kely
26. mar 2010

Klári já bych možná začala taky později. Mě doktorka všechno zakázala, říkala nic nepokoušet..
Medan odměnou ti bude hodnounké miminko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre