Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kely
26. mar 2010

Já pila maliník od 34tt a to semínko si nevzpomínám ☹ se musím juknout ale už ted mi ze semínka běhá mráz, ale musím říct že to určitě pomohlo 😵

medan29
26. mar 2010

No já jsem zvědavá jestli manžel vůbec dorazí k porodu 😀 , ted má pořád služby a cvičení tak je doma většinou až vždy po 14dnech, ale na prohlídku porodnice se mnou byl, já vystrašená a on z toho úplně nadšený 😀

antynka1
26. mar 2010

Medan - i když to možná v tu středu ještě nebylo poznat.......
Adelko - díky, já magnézko raději vysadím, i když asi budu trpět jak kůň ☹ Ale co by jsme nevydržely, že? A počet šálků toho maliníku zvyšuješ? Myslíte, že funguje i lněné semínko v pečivu? mám doma pekárnu, tak, že bych si něco upekla 🙂

kely
26. mar 2010

Adelka já si ho vždycky uvařila ten sliz na jeden nádech vypila a zbytek pokřoupala. A rychle to něčím zajedla 😀 ale ted jsem někde četla že holky si to dávají do jogurtu, ale musí se to hodně pokousat, a nebo když to vaří přidava se med.

kely
26. mar 2010

Medan tak to jsme na tom stejně, manžela vidím na fotkách. A jelikož se stěhuju do porodu k mamce tak to bude mít hodinu cestu za mnou do porodnice, ale už jsme hledali nejkratší cestu a doufáme, že to stihne.

antynka1
26. mar 2010

Tak t semínko zalité horkou vodou, jak je to jako sliz ta to radji ani pokoušet nebudu 😀 Zkusím jogurt a pak to pečivo 🙂

medan29
26. mar 2010

kely :no jestli to na mě příjde tak musím doufat, že nebude zrovna na cvičení nebo na službě to by nemohl ani přijet, jinak mu cesta z práce trvá tak 3,5hodiny.

yanika
26. mar 2010

Dobre ranko, tak adelka drzime palceky.... nech je vsetko ako ma byt 😉
Zuzka aj Tebe nech to dnes dobre dopadne...
simi: napisala si to fakt krasne😅

Ja som pocula najlepsie oporucania na odsavacku Medela, ale tiez to budem riesit az ked bude treba...

xxx.klarka
26. mar 2010

Já ty semínka nemám, vím že jste se o tom tady už hodně bavili, ale vůbec nevím co to je zač 😀

kely
26. mar 2010

No je to humus 😝 😎 😀

Ale je pravda že malá mi vyletěla že ani nevím jak 😀 ale jestli to bylo tím,netuším.

kely
26. mar 2010

Medan tak to máte složitější, ale určitě to stihne 😉 od kamarádky manžel jel z Vídně do Vyškova a stihl to 😉

antynka1
26. mar 2010

Kely - doktoři lněnému semínku ani maliíku nevěří - ale proč to nevzykoušet, ne?
Klárko - to lněné semínko koupíš normálně v supráči u semínek nebo ve zdravé výživě. Někde ho najdeš i na pečivo - jsou to taková malá lesklá hnědá semínka.

antynka1
26. mar 2010

Chtěla jsem napsat na pečivu 🙂

kely
26. mar 2010

Tady jsem na netu našla odpověd jedné maminky:

Se lněným semínkem a maliníkovým čajem jsem začala právě včera, jak jsem se dočetla, má to být zhruba 5–6 týdnů před plánovaným termínem porodu. Nejsem moc milovnicí bylinkových čajů a tak si maliník zatím míchám do černého čaje než si zvyknu na tu chuť, ale znám daleko horší bylinkové dryjáky. Zato lněné semínko to můžu na kila. Při prvním těhotenství mi (snad) pomohlo, rodila jsem asi hodinu a dest minut a tak to s velkou radostí připisuju lněnému semínku :D , spoléhám na něj i tentokrát. Baštím ho tak, že si ho jednoduše nasypu do pusy, co pokoušu, to sním pokousané, co nepokoušu, spolknu tak, ale vývar z nich bych asi nezvládla 😉 Je pravda, že se len dával dřív dobytku…třeba právě proto, že opravdu pomáhá. Něco na tom asi bude, protože v naší rodině rozhodně nejsou porody tak snadné jako byl ten co jsem si prožila já se synem, tak ať vám to jde taky snadno.

Anty já tomu právě trošku věřím takže zase do toho půjdu. Vyzkoušet se má opravdu vše. 😉

antynka1
26. mar 2010

Kely, přesně tak. Stejně tak masáž hráze, tu chci tak vyzkoušet i když ti někteří doktoři řeknou, že je to blbost 😉

xxx.klarka
26. mar 2010

anty, děkuju, už jsem si našla na netu jak to vypadá.

Holky a jak to chutná? Je to dobré? 😀

antynka1
26. mar 2010

Klárko - na housce mi to chutná 🙂

kely
26. mar 2010

Anty taky myslím dobré. Ono se má fakt vyzkoušet vše. 😉

Klari záleží co si představuješ že jíš 😀 já teda pila ten sliz a řizek to teda nebyl 😀 😝 ale myslím že je to takové jako olejové, někomu to moc chutná, moje mamka ta to kouše uplně v poho, já s tím mám teda problém. Ale záleží na člověku 😉

antynka1
26. mar 2010

No není to úžasný? :
http://zdravi.idnes.cz/cokolada-jako-lek-nove-v...

😀 😀 😀

yanika
26. mar 2010

klarka: urcite si jedla pecivo posypané ľanovým semiačkom.. aj podľa mňa je to mňamka🙂
My doma jeme len celozrnné pečivko, takže aj priebežne som ho jedla dosť často a od včera som začala tak ako piše kely - nasypať do úst a pochrumkať🙂

kely
26. mar 2010

To jsem potřebovala díky 😉 😀 😀 😀 😀

kely
26. mar 2010

Hned si zajdu koupit 😎 😀

medan29
26. mar 2010

kely:no já mu říkala že na něj počkám, že sama rodit tedy určo nebudu 😀

xxx.klarka
26. mar 2010

asi taky budu muset zkusit koupit, až někam pojedeme😀

holky já mám blbý otázky co 😅 😅 😅 a k tomu na mě přišel hlad, tak si jdu udělat celozrnou houstičku se zeleninkou 😀

antynka1
26. mar 2010

No Medan, hezky si to maluješ 🙂 Už vidím, jak prcka tlačíš pátky, že ještě nepřijel tatínek 😀 😀 😀

medan29
26. mar 2010

antynka1:že taky si říkám 😀

antynka1
26. mar 2010

Klárko - taková zdravá strava? Já právě měla kakao s bábovkou 😀

medan29
26. mar 2010

ale už se těším na po jdu na kontrolu a konečně budu končit nemocenskou a nastupovat na mateřskou, ve středu pak chci zajít na sociálku, nějak nechápu jak je to pak s rodičov. a hlavně jak je to s tou dovolenou, tak si to chci ujasnit než pojedu do práce

medan29
26. mar 2010

tak to já nejím asi vůbec zdravě, ráno jsem měla prdelanu, hihihhihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre