• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
adel no právě :frowning2:
26. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty a jak se to dá zjistit :grinning:
26. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte môžem sa pridať?Mám termín okolo 10.5. Od pondelka som na materskej.
26. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marti, jasně přidej se, máš stejný termín jako já :dizzy_face:
26. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - strejda Google :slight_smile: Tedy jestli jsem tě správně pochopila :slight_smile:
Martino vítej, jak se ti těhulkuje?
26. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty spíš sem se ptala jak se dá zjistit jestli je tam maj :grinning:
26. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka 81, a koľko Ti vážila malá v 30.týždni? Je už dosť veľká.Ja váhu dieťatka neviem..
26. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vzhledem k tomu, že to na těch stránkách mají, tak předpokládám, že se to dá i koupit :slight_smile:
26. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty tak nemaj, tohle jsem se tam dočetla:
Společnost Common Sense - výrobce diagnostických setů k detekci průsaku plodové vody Al-Sense pozastavila výrobu pro EU, proto bohužel nemůžeme v současné době tento diagnostický set distribuovat na území České ani Slovenské republiky. Jakmile bude výroba opět obnovena, budeme Vás informovat o možnosti zakoupení této diagnostické sady Al-Sense. Děkujeme za pochopení.
26. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik - aha..... takže se teď nedají sehnat nikde.......
26. mar 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak :grinning: Leda ten roztok.. Zkusím se optat v ponděl dr.. třeba se slituje a kousek mi věnuje nebo aspon řekne kde se dá koupit :grinning:
26. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já být váma, tak se poptám v lékárně u porodnice :wink: Tady to "vyrábí" lékárna v Bohunicích a odtud to dodává do dalších. Ve věstších městech to bude určitě taky tak, že si to tam vyrábí. :wink:
26. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani když já tady žádnou poblíž nemám.. Mohla bych zkusit lékárnu v Motole, to mám sice kousek, ale moc se mi tam nechce zbytečně jet :grinning:
26. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to ani v obyč.lékárnách nezkoušela, dostala jsem tip, tak jsem holt obětovala ty 2 hod. cesty no :sweat_smile:
26. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu byla máma, tak jsem s ní jela na chvíli k ní na zahrádce jsme poseděli, nádhera :slight_smile: je tam krásně. Teď dovařuji oběd a konečně jsem se odhodlala k ostříhání nehtů na rukou kvůli maličké. To je něco, jak jsem zvyklá na dlouhé tak neumím ani pořádn psát :grinning:
26. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani tak mi volal manzel v Bohunicich to nemaji ani primo v porodnici tak jel na Obilnak, uvidime s cim prijde :slight_smile:
26. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som dopracovalaaaaaaaaaaaaaaaaaa...:slight_smile:
26. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj ako ti zavidim bibi...
ja este 10 pracovnych dni...a finito..
26. mar 2010 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikkka sorryyyyyyy, ale nechcelaaaaaaaaaaaaaaaaaa by sooooooooooooooooooom... :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi - gratuluji
Nikka - tobě už se to taky krátí, tak ať ti to rcyhle uteče.
Já radši nebudu provokovat, se flákám už dost dlouho :sweat_smile: Jinak jsem si udělala nové albíčko, dnes jsem trochu zdobila koupelnu.
26. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice je to iba 10 pracovnych dni, ale az tri tyzdne...no to uz snad vydrzim..ked nie beriem dovolenku...
26. mar 2010 o 17:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja toho mojho chlapa zabijem...
pre pol hodinou mi tvrdil ze vyraza z prace a ide po mna...a figu borovu, on je este v robote...bude spat v obyvacke a hotovo :angry: :angry: :angry:
26. mar 2010 o 17:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka.k:moc pěkné :grinning:
26. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: chcela by som sa opytat ako mozem oprat baldachin a postelne pradlo do postielky ?
26. mar 2010 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

drahy dnes priviezol kocik. juchuuuuuuuuu. ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nikka nech ti to rychlo uteciem nastastie bude velka noc tak si 4 dni oddychnes
26. mar 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani tomasko to bude mat moc pekne :dizzy_face:
26. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali gratuluju, tak ne že zítra vyjedeš s panenkou :grinning:

blani koupelna krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
konečně jsem vás dočetla, to byla teda fuška :sweat_smile:
vítám nové těhule a těm co měli poradnu gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:
antyn maliník můžeš pít od 34tt jeden šálek denně, od 36tt dva šálky denně a kolem TP si můžeš uvařit celou konvici a popíjet během celého dne. A to lněné semínko nejdříve od 34tt lžíci denně. A jak už jste tu psaly, raději zkusit všechno než nic :wink:
26. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus a to je od 34 ukončeného? Nebo začátek? Že už bych asi měla :grinning: A lžíci jako fakt lžíci, já myslela lžičku :grinning:
26. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok