Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
26. mar 2010

adel no právě ☹

antynka1
26. mar 2010
lucik...
26. mar 2010

anty a jak se to dá zjistit 😀

martina2005
26. mar 2010

Ahojte môžem sa pridať?Mám termín okolo 10.5. Od pondelka som na materskej.

lucik...
26. mar 2010

ahoj marti, jasně přidej se, máš stejný termín jako já 😵

antynka1
26. mar 2010

Luci - strejda Google 🙂 Tedy jestli jsem tě správně pochopila 🙂
Martino vítej, jak se ti těhulkuje?

lucik...
26. mar 2010

anty spíš sem se ptala jak se dá zjistit jestli je tam maj 😀

martina2005
26. mar 2010

Zuzka 81, a koľko Ti vážila malá v 30.týždni? Je už dosť veľká.Ja váhu dieťatka neviem..

antynka1
26. mar 2010

No vzhledem k tomu, že to na těch stránkách mají, tak předpokládám, že se to dá i koupit 🙂

lucik...
26. mar 2010

anty tak nemaj, tohle jsem se tam dočetla:
Společnost Common Sense - výrobce diagnostických setů k detekci průsaku plodové vody Al-Sense pozastavila výrobu pro EU, proto bohužel nemůžeme v současné době tento diagnostický set distribuovat na území České ani Slovenské republiky. Jakmile bude výroba opět obnovena, budeme Vás informovat o možnosti zakoupení této diagnostické sady Al-Sense. Děkujeme za pochopení.

antynka1
26. mar 2010

Lucik - aha..... takže se teď nedají sehnat nikde.......

lucik...
26. mar 2010

no asi tak 😀 Leda ten roztok.. Zkusím se optat v ponděl dr.. třeba se slituje a kousek mi věnuje nebo aspon řekne kde se dá koupit 😀

blanka.k
26. mar 2010

Já být váma, tak se poptám v lékárně u porodnice 😉 Tady to "vyrábí" lékárna v Bohunicích a odtud to dodává do dalších. Ve věstších městech to bude určitě taky tak, že si to tam vyrábí. 😉

lucik...
26. mar 2010

blani když já tady žádnou poblíž nemám.. Mohla bych zkusit lékárnu v Motole, to mám sice kousek, ale moc se mi tam nechce zbytečně jet 😀

blanka.k
26. mar 2010

Já to ani v obyč.lékárnách nezkoušela, dostala jsem tip, tak jsem holt obětovala ty 2 hod. cesty no 😅

xxx.klarka
26. mar 2010

tak tu byla máma, tak jsem s ní jela na chvíli k ní na zahrádce jsme poseděli, nádhera 🙂 je tam krásně. Teď dovařuji oběd a konečně jsem se odhodlala k ostříhání nehtů na rukou kvůli maličké. To je něco, jak jsem zvyklá na dlouhé tak neumím ani pořádn psát 😀

adelka89
26. mar 2010

blani tak mi volal manzel v Bohunicich to nemaji ani primo v porodnici tak jel na Obilnak, uvidime s cim prijde 🙂

bibi13
26. mar 2010

tak už som dopracovalaaaaaaaaaaaaaaaaaa...🙂

nikkka
26. mar 2010

juuuj ako ti zavidim bibi...
ja este 10 pracovnych dni...a finito..

bibi13
26. mar 2010

nikkka sorryyyyyyy, ale nechcelaaaaaaaaaaaaaaaaaa by sooooooooooooooooooom... 😀 😀

blanka.k
26. mar 2010

Bibi - gratuluji
Nikka - tobě už se to taky krátí, tak ať ti to rcyhle uteče.
Já radši nebudu provokovat, se flákám už dost dlouho 😅 Jinak jsem si udělala nové albíčko, dnes jsem trochu zdobila koupelnu.

nikkka
26. mar 2010

sice je to iba 10 pracovnych dni, ale az tri tyzdne...no to uz snad vydrzim..ked nie beriem dovolenku...

nikkka
26. mar 2010

ja toho mojho chlapa zabijem...
pre pol hodinou mi tvrdil ze vyraza z prace a ide po mna...a figu borovu, on je este v robote...bude spat v obyvacke a hotovo 😠 😠 😠

medan29
26. mar 2010

blanka.k:moc pěkné 😀

lubka89
26. mar 2010

ahojte baby 🙂 chcela by som sa opytat ako mozem oprat baldachin a postelne pradlo do postielky ?

pralinka25
26. mar 2010

ahojte 🙂

drahy dnes priviezol kocik. juchuuuuuuuuu. ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nikka nech ti to rychlo uteciem nastastie bude velka noc tak si 4 dni oddychnes

pralinka25
26. mar 2010

blani tomasko to bude mat moc pekne 😵

lucik...
26. mar 2010

prali gratuluju, tak ne že zítra vyjedeš s panenkou 😀

blani koupelna krásná 😵 😵 😵

aaadus
26. mar 2010

Ahoj holky,
konečně jsem vás dočetla, to byla teda fuška 😅
vítám nové těhule a těm co měli poradnu gratuluji k dobrým výsledkům 🙂
antyn maliník můžeš pít od 34tt jeden šálek denně, od 36tt dva šálky denně a kolem TP si můžeš uvařit celou konvici a popíjet během celého dne. A to lněné semínko nejdříve od 34tt lžíci denně. A jak už jste tu psaly, raději zkusit všechno než nic 😉

lucik...
26. mar 2010

aaadus a to je od 34 ukončeného? Nebo začátek? Že už bych asi měla 😀 A lžíci jako fakt lžíci, já myslela lžičku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre