• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
lucik či já vím, PA říkala 34tt ale jestli začátek nebo konec nevím. A fakt lžíci jako lžíci :grinning: Já začínám od zítra, no jsem zvědavá jestli to do sebe dostanu
26. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, díky za pochvalu. Akorát mi nějak nedrží ty přísavky na tu síťku nad přebalovákem :confounded:
Pralin - super kočárek, přesně ten jsem včera vozila u kamarádky :grinning: jedna důchodkyně málem narazila do výlohy, jsem měla pěkně pupík vidět a do toho vozila 5m. mimčo, asi baba nechápala :grinning:
26. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, opravdu pěkné :dizzy_face:

My jsme před pár dny zjistili, že jsem zapoměli koupit jednu docela důležitou věc - a to vaničku :grinning::grinning: tak budeme muset zaject koupit.

Hoolky, byla jsem venku u tchýně a je mi dobře, moc mi pomohl ten vzduch a to všechno. Je to úplně něco jiného než jen ležet doma, a snad ani jednou mi neztvrdlo břicho. :dizzy_face: mi to asi prospělo.
26. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes jsem taky dokupovala (teda zatím jsem vše objednala) - Epi-no (2550,-), fusak Emitex (999,-) a hrazdička na lehátko/kočárek (430,-) :wink:
26. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka, super:slight_smile: já dneska konečně zaplatím ty předlohy a barvy, tak snad brzo dorazí :slight_smile: v pondělí jdu vyzvednout Epino a za 14 dní objednám ten baby vak Haipa daipa :slight_smile:
jakou jsi objednávala tu hrazdičku??:slight_smile:
26. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klárko - nakonec tuto, jsem jinou, na čem by bylo červené nějak nesehnala :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/blanka-k/album/kveten-2010-jak-rosteme/3739584/
A odkud objednáváš ten vak? Na ten se taky chystám...
26. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus tak já začnu v pondělí, to budu mít ukončený 34 :wink:

Teeeda jste všechny utrácely :grinning: No já včera :slight_smile:

Klari si to tvrdnutí břicha hodila na mě ne.. Mě dneska odpoledne tvrdne jak blázen :unamused:
26. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani - tady ho budu objednávat: http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/ ta je hezká. Mi máme sice hrací deku, ale něco takového na lehačku bych tak brala :slight_smile:
26. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, snad ne.. :slight_smile:)
26. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klari no jo jo :grinning:
26. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tý jo, u nás se nějak zatahuje a koukám koukám a v dáli vidím blesky :angry: :angry:
26. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já musím říct, že co neberu magnezko, tak mi břicho tvrdne míň než když jsem ho brala.

U nás se taky zatahuje. To nám možná adelka porodí při první jarní bouřce :wink:
26. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus no já ho beru tak 2-3 denně ale dneska sem si vzala 2 odpo a až půjdu spát tak si vezmu taky 2 :wink:
26. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo adelka šla do nemocnice???
26. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi já myslím že ne, ale měla krušnou noc a ráno jí odešla hlenová zátka
26. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik já už ho raději vysadila kdyby náhodou. A i se mi bez něj dobře spalo, včera jsem vytuhla jak mimino. Akorát jsem si dělala srandu z manžela, že ho v noci vždycky vzbudím když budu chtít přetočit z jednoho boku na bok. On se mi totiž pořád směje, že u toho strašně hekám :grinning:
26. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuu... no ja som zvedava, kto bude prvy...či zdenka al. adelka...
26. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak uz jsme hlavou dolu, ale monitor se Dr. nelibil, v pondeli musim na kontrolni a kdyz se mu nebude libit, tak prej do spitalu. Prcek spal a byla tam rovna cara, marne jsem mu rikala, ze normalne se hejbe furt, ach jo. Tak budu o vikendu balit, ale jestli jedu do porodky, tak Jirka musi celou lekarnu objednat sam.
26. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlenova zatka muze odejit mesic pred porodem, nic to neznamena
26. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem taky zvědavá kdo bude první z těch dvou, aby to nakonec nebyl někdo jiný. :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brambur to je teda potěcha :unamused: A co si zkusit dát před monitorem něco sladkého? Naše mrňouse to vždy probudí
klarka já si myslím, že helka nás doběhla všechny :grinning: A co bibi, ta má taky termín jako zdenka a adelka :slight_smile:
26. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus, to jako určitě. :slight_smile: Už se těším na přibívající fota miminek. :slight_smile: Furt si nemůžu zvyknout na tvou ikonku. :slight_smile:

anty, máš telefon na mms??? Abych věděla zda pak poslat foto až se maličká narodí.
26. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem byla dnes mrknout v Tescu a zas mají slevy, tak jsme prďolce koupila dvoje botky po 50,- a původní cena 200,- a bodýčka měli po 18,- :grinning:
26. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan to si tu ani neměla psát, já už jsem si zakázala cokoliv kupovat, ale body za 18,- to asi neodolám. A jednobarevné bodyna nebo jaké? Dalo se něco vybrat?
26. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo jednobarevné a já docela vybrala a na novou kolekci měli slevu 30%
26. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan, to jsi neměla psát, asi se budu muset taky ject podívat :grinning:
26. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale já Vám chtěla udělat radost :grinning:
26. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adus - díky za ten maliník.
Klárko - telefon na MMS mám - ale ještě mě manža neproškolil, jak to stáhnu do noťasu - ale neboj to zvládnu, takže klidně pošly i MMS.
Tak jsem zvědavá jestli bude první Adélka nebo Zdenka - Zdenka jde pokud vím v úterý zase na kontrolu a tam uvidí co a jak a Adélce se to podle mě už taky blíží..... Tak uvidíme :slight_smile: Prča by byla, kdyby se holky sešly v jeden den. Tak co holky, nechcete se domluvit? Ať máme šok pořádný :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jinak mě taky dneska pěkně bolelo břicho... tak jsem si dala sprchu pak jsem chodila po zahradě, pak si došla na záchod a už je to lepší - žádný zázrak, ale jde to - tak nevím co pomohlo, hlavně že něco pomohlo... Ale jestli to bude takhle časté, tak se zblázním..... A to beru 6 magnézek denně...... A ještě k tomu těhu vitamíny kde je také Mg - a občas si dám magnezii - myslíte že se dá Mg předávkovat?
26. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No do Tesca koukám asi taky vyrazím :slight_smile:
26. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok