Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. mar 2010

lucik či já vím, PA říkala 34tt ale jestli začátek nebo konec nevím. A fakt lžíci jako lžíci 😀 Já začínám od zítra, no jsem zvědavá jestli to do sebe dostanu

blanka.k
26. mar 2010

Holky, díky za pochvalu. Akorát mi nějak nedrží ty přísavky na tu síťku nad přebalovákem 😖
Pralin - super kočárek, přesně ten jsem včera vozila u kamarádky 😀 jedna důchodkyně málem narazila do výlohy, jsem měla pěkně pupík vidět a do toho vozila 5m. mimčo, asi baba nechápala 😀

xxx.klarka
26. mar 2010

blani, opravdu pěkné 😵

My jsme před pár dny zjistili, že jsem zapoměli koupit jednu docela důležitou věc - a to vaničku 😀😀 tak budeme muset zaject koupit.

Hoolky, byla jsem venku u tchýně a je mi dobře, moc mi pomohl ten vzduch a to všechno. Je to úplně něco jiného než jen ležet doma, a snad ani jednou mi neztvrdlo břicho. 😵 mi to asi prospělo.

blanka.k
26. mar 2010

Dnes jsem taky dokupovala (teda zatím jsem vše objednala) - Epi-no (2550,-), fusak Emitex (999,-) a hrazdička na lehátko/kočárek (430,-) 😉

xxx.klarka
26. mar 2010

blanka, super🙂 já dneska konečně zaplatím ty předlohy a barvy, tak snad brzo dorazí 🙂 v pondělí jdu vyzvednout Epino a za 14 dní objednám ten baby vak Haipa daipa 🙂
jakou jsi objednávala tu hrazdičku??🙂

blanka.k
26. mar 2010

Klárko - nakonec tuto, jsem jinou, na čem by bylo červené nějak nesehnala 😅
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/blanka-k/alb...
A odkud objednáváš ten vak? Na ten se taky chystám...

lucik...
26. mar 2010

aaadus tak já začnu v pondělí, to budu mít ukončený 34 😉

Teeeda jste všechny utrácely 😀 No já včera 🙂

Klari si to tvrdnutí břicha hodila na mě ne.. Mě dneska odpoledne tvrdne jak blázen 😒

xxx.klarka
26. mar 2010

Blani - tady ho budu objednávat: http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/ ta je hezká. Mi máme sice hrací deku, ale něco takového na lehačku bych tak brala 🙂

xxx.klarka
26. mar 2010

lucik, snad ne.. 🙂)

lucik...
26. mar 2010

klari no jo jo 😀

xxx.klarka
26. mar 2010

tý jo, u nás se nějak zatahuje a koukám koukám a v dáli vidím blesky 😠 😠

aaadus
26. mar 2010

Já musím říct, že co neberu magnezko, tak mi břicho tvrdne míň než když jsem ho brala.

U nás se taky zatahuje. To nám možná adelka porodí při první jarní bouřce 😉

lucik...
26. mar 2010

aaadus no já ho beru tak 2-3 denně ale dneska sem si vzala 2 odpo a až půjdu spát tak si vezmu taky 2 😉

bibi13
26. mar 2010

a čo adelka šla do nemocnice???

lucik...
26. mar 2010

bibi já myslím že ne, ale měla krušnou noc a ráno jí odešla hlenová zátka

aaadus
26. mar 2010

lucik já už ho raději vysadila kdyby náhodou. A i se mi bez něj dobře spalo, včera jsem vytuhla jak mimino. Akorát jsem si dělala srandu z manžela, že ho v noci vždycky vzbudím když budu chtít přetočit z jednoho boku na bok. On se mi totiž pořád směje, že u toho strašně hekám 😀

bibi13
26. mar 2010

fuuuuuuuu... no ja som zvedava, kto bude prvy...či zdenka al. adelka...

bramburka
26. mar 2010

ahoj, tak uz jsme hlavou dolu, ale monitor se Dr. nelibil, v pondeli musim na kontrolni a kdyz se mu nebude libit, tak prej do spitalu. Prcek spal a byla tam rovna cara, marne jsem mu rikala, ze normalne se hejbe furt, ach jo. Tak budu o vikendu balit, ale jestli jedu do porodky, tak Jirka musi celou lekarnu objednat sam.

bramburka
26. mar 2010

hlenova zatka muze odejit mesic pred porodem, nic to neznamena

xxx.klarka
26. mar 2010

Já jsem taky zvědavá kdo bude první z těch dvou, aby to nakonec nebyl někdo jiný. 😀 😀

aaadus
26. mar 2010

brambur to je teda potěcha 😒 A co si zkusit dát před monitorem něco sladkého? Naše mrňouse to vždy probudí
klarka já si myslím, že helka nás doběhla všechny 😀 A co bibi, ta má taky termín jako zdenka a adelka 🙂

xxx.klarka
26. mar 2010

aaadus, to jako určitě. 🙂 Už se těším na přibívající fota miminek. 🙂 Furt si nemůžu zvyknout na tvou ikonku. 🙂

anty, máš telefon na mms??? Abych věděla zda pak poslat foto až se maličká narodí.

medan29
26. mar 2010

Tak jsem byla dnes mrknout v Tescu a zas mají slevy, tak jsme prďolce koupila dvoje botky po 50,- a původní cena 200,- a bodýčka měli po 18,- 😀

aaadus
26. mar 2010

medan to si tu ani neměla psát, já už jsem si zakázala cokoliv kupovat, ale body za 18,- to asi neodolám. A jednobarevné bodyna nebo jaké? Dalo se něco vybrat?

medan29
26. mar 2010

Jo jednobarevné a já docela vybrala a na novou kolekci měli slevu 30%

xxx.klarka
26. mar 2010

medan, to jsi neměla psát, asi se budu muset taky ject podívat 😀

medan29
26. mar 2010

ale já Vám chtěla udělat radost 😀

antynka1
26. mar 2010

Adus - díky za ten maliník.
Klárko - telefon na MMS mám - ale ještě mě manža neproškolil, jak to stáhnu do noťasu - ale neboj to zvládnu, takže klidně pošly i MMS.
Tak jsem zvědavá jestli bude první Adélka nebo Zdenka - Zdenka jde pokud vím v úterý zase na kontrolu a tam uvidí co a jak a Adélce se to podle mě už taky blíží..... Tak uvidíme 🙂 Prča by byla, kdyby se holky sešly v jeden den. Tak co holky, nechcete se domluvit? Ať máme šok pořádný 😀 😀 😀

antynka1
26. mar 2010

No jinak mě taky dneska pěkně bolelo břicho... tak jsem si dala sprchu pak jsem chodila po zahradě, pak si došla na záchod a už je to lepší - žádný zázrak, ale jde to - tak nevím co pomohlo, hlavně že něco pomohlo... Ale jestli to bude takhle časté, tak se zblázním..... A to beru 6 magnézek denně...... A ještě k tomu těhu vitamíny kde je také Mg - a občas si dám magnezii - myslíte že se dá Mg předávkovat?

antynka1
26. mar 2010

No do Tesca koukám asi taky vyrazím 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre