Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. mar 2010

antyn no já nevím, jestli se dá magnézkem předávkovat. Ať to pak není pro tělo šok až ho vysadíš pokud ho teda budeš vysazovat.

Mám jeden pitomý dotaz - berete si do porodky řasenku atd? Já už to teda mám sbalené 😅 Je mi jasné, že to nejspíš ani nepoužiju, ale aspoň korektor se budu snažit stihnout aplikovat ať se mě ten náš mrňous nelekne hned ze startu 😀

zamilovana
26. mar 2010

Ahojte, čítam, že v Tescu je výpredaj 🙂 a neviete či aj na Slovensku?

antynka1
26. mar 2010

Adus - vysadit chci - asi postupně začnu ubírat jednu tabletku denně - ale až tak kolem toho 34 tt....... A to ostatní - tj. vitamíny taky a Magnesii už asi další načínat nebudu - dopiju tu otevřenou a konec 🙂
No a s kosmetikou taky nevím, asi na to nebude čas.......

m.c.
26. mar 2010

Dneska jsem konečně koupila soupravu do porodnice, celou bílou, bavlněnou, nic jinýho kupovat nechci.Ale kdyžž píšete jaký jsou slevy v Tescu tak myslím taky vyrazím🙂

No vám všem se mimča otáčí, já furt nic 😒 . To jsme s Doli zůstaly samy co mají mimča blbě otočený?

Mně odešla hlenová zátka 2 dny před porodem, ale jak píše bramburka, může odejít klidně i mnohem dřív.

medan29
26. mar 2010

aaadus:no já si budu brát řasenku a vše co potřebuji abych byla aspon trochu ok, 😀

antynka1
26. mar 2010

A Adus - když si kosmetiku nevezmeš, tak mimi bude aspoň zvyklé. Nebo se kvůli němu budeš doma malovat??? 😀 😀 😀
A návštěvy budou stejně koukat na mimčo, na nás nebude nikdo zvědavý 🙂

aaadus
26. mar 2010

antyn já jsem vitamíny krom listovky a rybího oleje nebrala vůbec. Akorát teď mi dala dr nějaký vzorek vitamínů co obsahují jód tak ty jsem zbaštila. Já teď nějak ujíždím na ovoci - ananas, banány, jahody, pomeranče a grepy.

antynka1
26. mar 2010

Ale asi to taky nevydržím a něco nabalím 🙂

antynka1
26. mar 2010

Tak to já ujíždím na čokoládě, ale to se asi nebere jako vitamíny, co? 😀

medan29
26. mar 2010

Já zas jahody a mražené banány 😀

kely
26. mar 2010

Ahojky, tak my byly celé odpo na zahradě a jsem KO, ale bylo tam opravdu nádherně, sázeli jsme ovocné stromky tak jsem kontrolovala jestli to manžel s dcerou dělají správně 😀

Dnes mám pocit že mi tam malá chce asi prostrčit ruku. A řádí jak divá 😀

Jej, to jsem neměla vědět to zase zítra musím do Tesca 😝 😕 😀

Já si brala i žehličku na vlasy 😝 ale nakonec jsi nepoužila, ale říkala jsem si co kdyby náhodou. 😀

aaadus
26. mar 2010

antyn když já si nedovedu představit chodit nenamalovaná. I teď se maluju i když jsem jenom doma, aspoň korektor na kruhy pod očima a řasenku

medan já toho nepoužívám moc - korektor, stíny, řasenka a perly na tvář. Do porodky neberu akorát ty perly, bez těch se obejdu. A make-up nepoužívám vůbec, nějak se v něm necítím dobře

kely
26. mar 2010

Tak já jahody se šlehačkou, ale jedině domacky ušlehanou jiná mi nejede. A zmrzlinu jahodovovanilkový Manhattan

aaadus
26. mar 2010

antyn mražené banány jako že dáš banán i se slupkou do mražáku?

kely žehličku ne, ale fén si určo budu brát, bez něj bych měla vlasy jak poletucha. Akorát nevím kam ho zabalím, kufr už je trošku plný a to tam ještě nemám pantofle

aaadus
26. mar 2010

anty já teď zase ujíždím na Margotce, každý den sním jednu velikou 😀

antynka1
26. mar 2010

To psala Medan o tom banánu 😀

aaadus
26. mar 2010

antyn promíííííííííň, já si nemůžu zvyknout na ty ikonky

blanka.k
26. mar 2010

Mg se předávkovat nedá (teda pokud byste nesnědly všech 50tbl z balení najednou), pokud máte ok ledviny, tak ty to odbouřou 😉
Malování si neberu, jelikož se nemaluju ani normálně, protože to nemá smysl, mám takových jebáků, stroupků, atd., že než bych se namalovala, tak jde malej do školky 😀

medan29
26. mar 2010

aaadus :né banán oloupu nakrájím na kolečka a dám si to zamrazit a pak to baštím 😀

antynka1
26. mar 2010

Tak ledviny mám snad OK 🙂
Já jsem taky samý béďar, horší jak puberťák.....
No jinak u nás je pěkný fučák a bouřka, to je zase hnus......

medan29
26. mar 2010

tak já si sebou vemu jen kabelku takovou větší kde mám zabalenou jen hygienu, pití, cukle jak radila paní na kurzu a pak mám zabalenou druhou tašku kde mám ostatní věci a tam ještě zabalím fén

antynka1
26. mar 2010

Cukle? Co to je?

medan29
26. mar 2010

papuče, doma tomu říkám pajdy 😀

antynka1
26. mar 2010

Aha - tak to jsem zase o něco chytřejší 🙂 I když se svou těhu demencí to zase rychle zapomenu ☹

kely
26. mar 2010

Já to dělám jak Medan, ono vlastně tu velkou tašku potřebuješ až po porodu. Teda aspon já to tak měla.

aaadus
26. mar 2010

Taky mám zabalený kufr, kde mám vše co se potřebuje po porodu a pak tašku, kde mám botky do sprchy, pití, čokoládu, müsli tyčinky, ručníky, žínku, jelení lůj, botky pro manžela a pak tam ještě pro něj dobalím svačinu a termosku s kafem - teda jestli si na to vzpomenu 😅

antynka1
26. mar 2010

Tak to já si možná taky zabalím jednu menší tašku... a budete si do ní dávat i ty poporodní vložky a kalhotky?

kely
26. mar 2010

JAj vidíte to čokoládku si tam dám 😝 😅

bibi13
26. mar 2010

juj a teraz adelka je prvorodička? som nejako mimo..

aaadus
26. mar 2010

antyn nám PA na kurzu říkala, že po porodu pod tebe dají nějakou podložku a vložky bez kalhotek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre