Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

miska1981
27. mar 2010

nie UTZ mi nerobila nejako mi to vypocitala, pritom podla UTZ v 13.tt by som mala byt v 34tt, ale tak tyzden hore dole, hadam vedia ako to je.

inak uz neviem co mam robit,pred tyzdnom mi zacalo chutit jest sto krat viac ako doteraz, nechapem kde sa to jedlo vo mne straca, naobedujem sa a zachvilu som hladna a takto to ide cely den. mate to aj vy tak?
vsak ja uz na nic ine nemyslim len co idem jest 🙄

xxx.klarka
27. mar 2010

ne, jen v obývacím pokoji ... do pokoje-ložnice normálně koberec. Bude to fajn, jen se trochu hrozym toho stěhování, proto jsem dneska i probírala věci atd co můžu vyhodit.

vladkaz1
27. mar 2010

Klarka super gratulujem tak sa teskate ...
Doli no vies co ja som zacala robit atku robotu ako som si vyhadzala skrinky v kuchyni vsetko som vydrhla a kukam ze to nema cenu ,serem na to ,kazdy den upratujem nadarmo a este za tyzden a nieco nas caka ta malovka ja sa asi na to vybodnem 😝 😀

doli1
27. mar 2010

s dítětem je to furt dokola a nikdy neni pořádek 😖
klarka to je fajn že budete mít i koberec když je jen plovoučka nebo kachle dítě se nenaučí lést moc jim to klouže.
stěhování bude hrozný ale pak bude radost byt v novém.co budete dělat stim bytem v kterém ted bydlíte?

xxx.klarka
27. mar 2010

doli, jasně. Na tu plovoučku pak budu mít stejně v jednom rohu dětské puzzlíky, chci tam mít takový jakoby "dětský koutek" 🙂 Bude to paráda, vše nové a čisté 😀 Tak my jsme tady v pronájmu, takže ho akorát vrátíme.

vladkaz1
27. mar 2010

Klari neboj jak sa budete tesit moja ...
My sme sa s malu tak stahovali sice mala 7 dem mes. ale hroznu radost sme mali 🙂

vladkaz1
27. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/vladkaz1/alb... inak jak chcete kuk spravila som si taky fotoblog s malym 🙂
Doli maly sa ako tesi na babetko?
nasa mala uz sa nevie dockat ,len sa pyta ci pojdeme doktorkovi akoze porodit babetko 😀 ,som zvedava jak ju nadsenie prejde ked bude maly vrestat 😀

doli1
27. mar 2010

my jsme šimona stěhovali ve 2 letech.ze začátku nechápal a pak si zvyk.jen bych bydlela dál od rodiny ale to je jen maličkost.

xxx.klarka
27. mar 2010

vladi, těším, těším🙂 teď jsem zrovna volala s mámou, tak by nám to vymalovala, at to je rychlejší. Bohužel to vyšlo tak, že drahý ted zabíjí a v týdnu ještě bude dělat klobásy, takže by mohl začít až někdy o víkendu. Tak snad to půjde a někde se to nezadrhne. 🙂

xxx.klarka
27. mar 2010

vladi, koukala jsem a super. Moc Ti to bříško sluší. 🙂 😵

vladkaz1
27. mar 2010

Klarka neboj zvladnete xixi ,teskam sa s vami konecne super sprava nie? ty sa len nenamahaj !
Doli aj mala pozerala a predstav si v 8 smich mesiacoch nam zacala v novom byte sama chodit 😀 vazne

m.c.
27. mar 2010

já jsem si pořídila na vaření pro Petulu tohle: http://www.andys.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ.... Fakt je to supr,ale je to dost drahý pro jedno dítě, ale vzhledem k tomu že mám 3 ségry, tak si to můžem pučovat🙂, jinak bych to nekupovala. Já jsem v tom vařila jídlo pro Peťulu do roka, teď se dívám že to vlastně i sterilizuje , tak to jsem ani nevyužila 😅, umělý mlíko jsem nedávala, kojila jsem do 13 měsíců a pak už jsem jí flašky teda nesterilizovala...

Odsávačku mám Medelu myslím Harmony, tu manuální, fakt supr, ale s nákupem odsávačky bych určitě počkala až jak se rozkojíte, někdo ji nevyužije vůbec, já jsem ji používala jenom zezačátku když se mi hodně nalívaly prsa, cca první 2 měsíce, potom už moc nee.

doli1
27. mar 2010

šimi se mě furt ptá kdy si už pojedeme pro elišku a těší se hodně.stále se na ni ptá co dělá někdy si sám odpoví zas chrápe? 😀 😀
fotečky super hlavně stoho 4D prcek vypadá tak dospěle 😅 super jak se usmivá.bříško mi nepřijde moc velký taky takoví to aby se neřeklo 😀

vladkaz1
27. mar 2010

M.C super vec toto .... 🙂

sonita
27. mar 2010

miska-podla mna si v 33+1tt.Aj ja mám dnes podla pm 33+3tt podla utz. 35+3tt a termíny mám 2,7 a 12.májadobre čo???????však uvidíme.Niekde písali že plus mínus 2 týždne tak je to.pááááááá

doli1
27. mar 2010

m c to vůbec neznám může to byt fajn

xxx.klarka
27. mar 2010

vladi, zvládneme, to se nebojím. Jen aby se to nějak neprotáhlo, třeba s tím sporákem a kuchyní spíše víš se bojím. Je to super zpráva, jsem ráda. 🙂

Holky, já nevím jak je to možné, jak to moje máma dělala, ale já sama chodila v 7 měsících 😀 a v roce jsem jí vylézala s potýlky a utíkala 😀

doli1
27. mar 2010

klarka nějaké děti jsou takové jedno mám doma 😀 naštěstí šimi ani jednou nevylezl s postýlky ale jinak jsem musela mít oči i na zadku + od 6 měsíců nosil stále helmu.

vladkaz1
27. mar 2010

no teda Klarka sikovna si bola ,ja som sa tesila ked mala zacne chodit a bol to taky susnik maly .. vsade vyliezala no bola som na nervy vam poviem ,som si hovorila ja blba este keby ta mala chcela sedet v kociku .... 😀 😀 😀 😀

xxx.klarka
27. mar 2010

já se modlím aby to naše nebylo v tomhle po mě, nebo si to jdu hodit asi rovnou 😀 já byla smrad první třídy😀 ... nepila jsem mléko, nejedla kaše, puding jogirty nic 😀 do dneška vidím krupičku a zvedá se mi kufr 😀

zdenkapo
27. mar 2010

holky tak já už fakt nevim-právě jsem se dozvěděla,že v naší porodce se objevila na novorozeneckým nějaká infekce,takže se tam nedá rodit... nevim na jak dlouho a od toho 19.budou malovat.... no,jsem zvědavá,kde teda budu rodit ☹ v úterý mi snad promářka řekne něco víc....

vladkaz1
27. mar 2010

Klary to zas ja si nemozem stazovat ,nasa mala spapka aj klince ,ona je taky dobry jedak ....vsetko ozaj zje ...
Zdeni no teda ,co teraz ?

raubirka
27. mar 2010

Ahoj!
Muzu Vas moc poprosit o hlas pro nasi Eli, dekuji!
Pavlina
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/3591/

zdenkapo
27. mar 2010

Vladko
no tak doufám,že při nejhorším bych musela až do krajské nemocnice,pokud tam teda tim pádem nebudou mít taky plno... musim se zeptat té primářky ze zdejší porodnice v úterý....

doli1
27. mar 2010

pro pobavení náš raubíř.upozornuji že ani na jedné fotce mu neni ani rok.kde jiný děti pásli koníčky a začali se hýbat šimi seděl a lezl když už začali lést šimi už chodil. tak něco na zasmátí.něco je z mobilu tak omluvte kvalitu ale jsou to jen chvilky co to dítě provádí http://doli.rajce.idnes.cz/vyvolani3-10m/#album

xxx.klarka
27. mar 2010

vladi, to bud ráda, moje máma semnou asi musela mít pěkný nervy 😀 snad ta naše nebude taky taková. 😀

ted mi tady dloube do podbřišt tam píchá, potvůrka. 🙂

antynka1
27. mar 2010

Zdeni - tak to je tedy pech...... tak snad Anička ještě chvilku vydrží... V úterý jdeš zase na kontrolu té plodovky, co? Budu držet palce.

doli1
27. mar 2010

ještě jsem našla jednu fotečku ani nevim že ji mám.fotečka je postavy pár dní po porodu takže fakt to holky pak neni taková katastrofa krom těch pánvý ty jsou ještě dlouho rozšířené https://www.modrykonik.cz/fotoblog/doli1/album/...

zdenkapo
27. mar 2010

Anty
děkuju.....no ono je to jedno,kdy to bude,protože zas od 19.malujou,takže si nevyberu... ke své gyndr. jdu v pondělí hned ráno na vyšetření +utz +CTG, k té primářce do porodky +utz jdu v úterý... už to chci mít šŤastně za sebou,ne furt čekat,co mi kdo řekne...

doli1
27. mar 2010

to malování je ted skoro všude.zrovna když my nejvíc potřebujeme.doufám že v bohunicích nic takového nemají v plánu.
malá se ted pěkně vrtí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre