Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
27. mar 2010

Zdeni - teda ty máš pech na tu porodku...Holt musíš před půlí měsíce intenzivně uklízet, sexovat, ať je Anička brzo na světě 🤐
Doli - taky doufám, ale tak snad by to brali nějak po patrech, po částech. Ale před měsícem to tam vypadalo docela nově, tak snad ne 😀

doli1
27. mar 2010

já myslim že oni mají povinně jednou do roka malovat.

bibi13
27. mar 2010

no, už mám skoro navarené na zajtra.. xixi..

idem vás dočítať..

blanka.k
27. mar 2010

Doli - bych tam snad vlítla na brigádku, že si ten jeden pokoj vymaluju a zabookuju 😀

Myšlenka dne..
Prečo keď vaša žena alebo priateľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí váš penis a nepovie"dobrá práca.. 😀

Vrací se manžel utahaný z práce a manželka na něj volá:
"Chvátej, budeme plnit manželské povinnosti!"
"Ale Mařenko, vždyť musíš být za celý den utahaná!"
"Utahaná sice jsem, ale ležet můžu!"

Dobrovolné příspěvky do kostelní kasičky rapidně poklesly a tak se farář odhodlal
k ráznému kroku a z kazatelny rozhlásil: "Dělám to velmi nerad, ale musím oznámit,
že je mezi námi muž, který má hříšný poměr s manželkou jednoho z našich farníků.
Pokud se v kasičce neobjeví do večera 500 korun, veřejně ohlásím jeho jméno!"
Večer farář přepočítává kasičku a hle - je tam 25 pětistovek a jedna dvoustovka
s připnutou cedulkou: "Pro lásku Boží, počkejte do zítřka, někde ty tři stovky seženu!"

Muž sedí doma na gauči, pozera telku, ked z kuchyne počuje hlas svojej manželky...
"Co si daš na večeru milačik? Kuriatko, hovadzinku, alebo jahniatko?"
Muz odpovie: "Dakujem, dám si kuriatko."
"Ty sa pojeb. Ty tam máš pomazanku! Ja som sa rozprávala s mačkou." 😀

Víte jaký je rozdíl mezi ženskou a slivovicí?....Žádný!Čím starší,tím větší opice! 🤐 😅

juju
27. mar 2010

ahojte baby, mozem sa pridat? my tiez cakame v maji, uz sa neviem malickeho dockat. Dnes som zacala prat babyveci. VY uz mate kufor zbaleny? 😅 mna sa kazdy divi, ze uz som ho mala mat davno pripraveny, ale hadam, je este cas. pred tyzdnom mal malicky 1,8kg (33tt), lekar hovoril, ze bude cca 3kilovy ked sa narodi. ako ste na tom vy? mate nejake tehu neprijemnosti? mne sa strasne zle dycha a navyse mam brucho nonstop ako skala, nuz musim vydrzat. pekny vecer....

kely
27. mar 2010

Klari tak to moc gratuluji, to je super 😉
Doli to jsi po porodu vypadala super, já min. půl roku jsem vypadala stále těhotně. 😅
Zdeni to je fakt pech...
Blani jsem se pobavila 😀
Malá mě tam dnes nějak mooc řádí, no ještě že už se stěhuju k mamce, at se mi o toho malého draka může někdo starat.
Dnes mi řekla mami už jedeš do porodnice já za tebou přijedu na koni 😀 😀

doli1
27. mar 2010

juju vítám tě tu. já ještě zabaleno nemám. mě se dýchá špatně když ležim nebo někdy večer. jinak já trpim na bolesti nohou.
kluci spí na gauči u gumídků 😀 😀
kely jak to že se stěhujete k mamce?
zdeni to by byla sranda už čtu ten článek X těhotných běhen dne vymalovali celou porodnici a většina rovnou porodila 😀
mě zůstalo trochu břicho a ty pánve jinak pohoda.ted to bude asi horší

doli1
27. mar 2010

já jsem zvědavá jak ti naši svatoušci nedočkaví ty miminka přivítají.u nás to určo budou žárlivé scény na to jsem připravena

greeri
27. mar 2010

ahojte tehuľky, vítam nové tváre 😀
blani, som sa pobavila ako vždy, ale s tou mačkou, to bol dobrý brutal, to ti poviem 😀
juju ani ja ešte nemám zbalené veci do porodky, ani poprané veci na bábo, od stredy budem na MD, takže začnem až po Veľkej noci 😵 😅
kely, že na koni, si ju predstav 😅 😵
zdeni, no to máš ale nadelení, normálne hotová telenovela, táto tvoja predpôrodná story 😖
babenky, nezabudnite, že sa dnes v noci čas posúva, aby ste zajtra ráno náhodu niekam nezaspali - no ale že je nedeľa, tak to asi nie je veľká pravdepodobnosť niekam zaspať 😉
klari, tak držím palce, nech to s tou kuchyňou je OK, a môžete sa čoskoro zabývavať vo väčšom 😵
a doli, to si po pôrode? veď ja som tak ani pred pôrodom nevyzerala 😀 😀 a aj naše bábo je ešte stále KP, si myslím teda

kely
27. mar 2010

Ahojky juju, já tašku už zabalenou mám, stále vyhrožují předčasným porodem tak projistotu..
Doli stěhuju se protože manža nastoupil do nové práce, takže s ním vůbec nemůžu počítat, ten snad dostane volno jen k porodu pokud stihne dorazit a to doufám že jo. A už malou nezvládám je to živel a potřebuje trošku vyžïtí a já když se jí celý den věnuji tak mám večer pocit že rodím 😅 Jsem tu na vše uplně sama a mamka je už v důchodě tak se nabídla a já jsem moc ráda. A rodila jsem tam i malou a chci zase rodit tam, tady to vůbec neznám bydlím tady krátce.
No jsem taky zvědavá, to asi opravdu si scénky užijeme ale snad si rychle zvyknou 😉 já jí slíbila že jí miminko donese dárek z porodnice, no ale to asi nezachrání 🙂

kely
27. mar 2010

Greeri ona je to taková milovnice koní, a my jí ted slíbily že neteř ji sveze na svém koni a ona si snad myslí že ji bude patřit nebo co 😀 to by se asi v porodce divily kdyby jim pod okny zařechtal kůn 😀 😀

kely
27. mar 2010

Bože mě tam teď malá tak řádí v břichu, to je uplné rodeo, jsem asi konečně poznala nožičku. To je stejně paráda 😵 já už se tak těším 😵

doli1
27. mar 2010

kely aha tak to chápu.naši mi taky říkali že mohu jít k nim ale já bych to tam už nedala.už jsem si zvykla tady.zabavit dítě je fakt náročné.dnes jsem měla šimka celí den.ráno jsem myslela že ho hned rostrhnu a pak to šlo.při odpolední procházce jsem myslela že porodim na místě a ten mi ujížděl na kole a já vůbec nestihala.ještě že odpoledne spal dvě hodiny.
zítra si ho pěkně užije táta a v pondělí povalí do školky 😀 pěkně naplánováno
taky máme v plánu něco koupit jako že to přinesla sestřička

bibi13
27. mar 2010

juju, ja som už zbalená tuším od 33 tt..

greeri, ja si musím tie hodinky upraviť, lebo zaspím.. idem do práce. no resp. do našho obchoduaj s mm... musím pomôcť.. mamina je po operácii a babka robila celý týžden a už nevladze.. ☹

lucik...
27. mar 2010

ahojky 🙂

Miso já mám termín 10.5. a dnes jsem 33+5, takže končím 34týden...

Dnes jsme byli nakupovat 🙂 Zase 😀 Koupili jsme v nextu zimní bundu na příští rok za poloviční cenu 😵 😵 😵 Nějaké zlevněné knížečky s říkankami a čepičku 😵 😵 😵

kely
27. mar 2010

Doli já bych hlavně tady neměla kde malou dát, když by se mnou manža byl v porodnici. Já furt přemýšlela rodit Vyškov, Prostějov, ale nakonec jedu k mamce. Ale hned po porodu domů at si to užijeme ve 4 jako rodinka. Když jsem měla jen malou tak jsem tam byla protože jsme zrovna dostavovali barák, tak to vše vyšlo že po 6nedělí jsem se stěhovala. My musíme mít vždycky všechno složitější, ale snad to zmákneme.

Já o tom dárku slyšela že to prý funguje, tak uvidíme. Jen nevím co pořídit. Ale přeje si batoh s Fanynkou a plyšáka, tak asi to.

kely
27. mar 2010

Luci nechej to tam když je to za super cenu. 😅 😀

doli1
27. mar 2010

já chtěla rodit ve vyškově ale KP ani náhodou to raději to brno. kde přesně bydlíš?
taky nevim co koupíme ani nevim co si přeje,nějak má všeho hodně.

kely
27. mar 2010

Jestli ti to něco říká tak Nezamyslice.

doli1
27. mar 2010

lucik jakou jsi koupila velikost na příští rok?next má super hadříky zvlášt za poloviční slevu 😀

kely
27. mar 2010

No já mám vybranou zimní bundu od Nextu, ale nevím tu vel. ted jsou fakt super ceny. Včera jsem chtěla objednat Emitex fusak a kurna neměli tu barvu co jsem chtěla.

greeri
27. mar 2010

jaaaaaaaj bibi, ty snáď budeš pracovať ešte aj v pôrodnici ☹
a kely, tak teraz to s tým koňom už chápem 😀

doli1
27. mar 2010

kely říká vlakovou zastávku 😀 nezamyslice,ivanovice na hané,vyškov to se mi vybavuje 😅 jinak jsem tam nikdy nebyla ale zhruba vim kde to je.

kely
27. mar 2010

Doli 😀 no já bydlela v Brně dlouho a pak jsme hledali bydlení okolo Brna a našli jsme až tady. Ale všichni to znají jen díky té zastávce 😀

lucik...
27. mar 2010

doli koupila jsem 6-9 měsíců... Snad jí aspon chvilku unosíme 😀 😀 😀

doli1
27. mar 2010

to jste teda našli až hodně daleko.
tady mám zkušenosti že vždy měli všechno tak zkus jestli nemají tu co by jsi chtěla http://www.anicka.cz/product/AUTOSEDA__KY-0---1...

doli1
27. mar 2010

jo to si myslim že ma zimu bude.

lucik...
27. mar 2010

doli jo, taky si myslím 😉

kely
27. mar 2010

Děkuji! Kuknu.
No objeli jsme asi 100 domů, a pak dostali tip na pozemek za super cenu a bylo to blíže k rodině, ted mám mamču 60 km takhle byla 110. Já jsem takovej stěhovavej pták, no snad jsem se už usadila 😀
Luci a jakou barvičku?

lucik...
27. mar 2010

kely růžovou 😀 Jak jinak 😀 😀 Oni v tom nextu snad kromě bílé a modré ani jiné barvy nemají 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre