Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vavenka
28. mar 2010

Zdeni no uplne bez srandy - ked som bola pred 2 tyzdnami na prietoky v nemocnici, tak mi lekarka vravela ze v ten den mali cisara, lebo babatko malo 5020g !!! To uz je ina vaha 😅

Zdeni tak asi mame dobry vkus potom 😉

zzuzullka
28. mar 2010

vavenka, tiež si tak hovorím, že nič viac nechcem len nech je zdravý + by mohol byť pekný, vysoký, tak akurát štíhli keď vyrastie, poslušný, vzdelaný a aspoň Ing. titul by mohol získať a ešte nech nie je "zrzek" keďže ja mám ryšavé vlasy...to by som ho asi hneď v pôrodnici prefarbila 😀

vavenka
28. mar 2010

Zuzi 😀 😀 😀 😀 ved v podstate sme skromne maminy 😅

zdenkapo
28. mar 2010

Vavenka
to je teda dost tolik kil 😲
vkus máme asi podobný-dobrý 😀 líbí se mi i to bodyčko se sukýnkou co máš v albu ,ale tady jsem na to nikde nenarazila...

Zuzu
no právě,každý týden.... v pondělí jdu ke své gyndr. +utz +CTG, v úterý zase do porodky k primářce +utz a rozhodne co bude dál a hlavně teda kde

lucik...
28. mar 2010

jeee holky děkuju za tu stránku na náušničky 😀 Mě rodiče furt otravují abych si nějaké vybrala, tak už jsem vybrala 😀 😀 😀

zdenkapo
28. mar 2010

Lucik
tak se taky pochlub jaké bude Viktorka mít?

akorát jsem zvědavá,kdy je Anička bude mít,protože naše dr. není jejich zastáncem-sama naušnice nemá a čeká až se zcela zahojí rána na ramínku po očkování na TBC a to klidně bude až ve 3 měsících i dýl...

zatím se loučím,dočtusi vás déle,jedem do Kauflandu a tam je další Kik,tak mrknu,zda tam maj taky slevy

lucik...
28. mar 2010

zdeni já se teď nemůžu rozhodnout 😀 Ale první mi padli do oka tyhle

http://www.goldpoint.cz/zlate-detske-nausnice-4503

http://www.goldpoint.cz/detske-nausnice-bile-zl...

http://www.goldpoint.cz/detske-nausnice-bile-zl...

Asi je ukážu našim všechny a ať vyberou

bibi13
28. mar 2010

geeri tak tak.. ja pôjde rovno z prace do porodky..xixi.. alee nieee, už som konečne skončila v pôvodnej práci a mamine je už lepšie, tak pojde do prace.. ale radšej by som bola, keby bola doma.. nech sa jej to tam vnutri nepotrhá..

xxx.klarka
28. mar 2010

mě děda jede vyzvednou naušničky do zlatnictví ještě po mě, nechávali je opravit a čistit, a v týdnu mi je doveze. tak už se těším 😵

lucik, pochlub se🙂

xxx.klarka
28. mar 2010

mě se líbí nejvíc ty motýlci 😵

bibi13
28. mar 2010

zdeni, ked tak behaš po lekaroch, aspon ti to rýchlejšie ubehne..

bibi13
28. mar 2010

ja mám od obeda zase hnusné tlaky na konečník.. ☹ ☹
a včera som bola u segry a ta mi hovorila, že som nejaká iná a že mi opuchli pery, či náhodou už nepojdem..
no a mala som včera a predvčera hnačku... 😒 😒 ale žaludok ma vôbec nebolel..

xxx.klarka
28. mar 2010

bibi, jé tý jo, ty jsi už 37tt, že by fakt bylo brzo mimí na světě 🙂

vavenka
28. mar 2010

U nas prepichuju uz rovno v porodnici, tak dufam ze nebude ziaden problem 🙂
Bili fiiha, no to je zaujimave, aj ja som pocula o hnackach pred porodom, ze sa telo samo precistuje 😕

bibi13
28. mar 2010

vevenka, ty máš riadne brušisko. ale pekne.. po kom bude obrík?? 😀

bibi13
28. mar 2010

no klari, ešte jeden tt by mohol vydržať..

vavenka, ja som počula to isté.. aj preto sa ma segra pýtala..

xxx.klarka
28. mar 2010

bibi, uvidíš. Třeba se to nerozjede ještě 🙂

zzuzullka
28. mar 2010

bibi, no tiež som počula že to sa už telo chystá, tak uvidíš... ale 37tt je už v pohode

vavenka
28. mar 2010

Bibi no veru velke mam brucho, aj mamka so mnou mala take velke 😅

Simi no zial, aj take sa stava ☹ vcera to u nas bolo v televiznych novinach ☹ samozrejme nasi romski spoluobcania 😖

xxx.klarka
28. mar 2010

simi, hrozné. Včera mi o tom říkala kamarádka, to není ani možné čeho jsou některé schopné.

simi.w
28. mar 2010

Vavenka, vítám tě 🙂
no je to divné, si něco takového představit ☹

vavenka
28. mar 2010

Simi dakujem 🙂

lucik...
28. mar 2010

bibi tak třeba bude malý brzo na světě 😉 Ale já měla před 3 dny taky 2 dny hnačku, mě ale přijde že buď nemůžu jít vůbec nebo mám hnačku 😀

xxx.klarka
28. mar 2010

chjooo, s klíčema tady furt nikdo netukal, to je naprd .... snad to bude ještě dneska.

kely
28. mar 2010

ty jo holky no já jsem zvědavá kdo bude další na řadě... vypadá to velmi zajímavě..
moje první má naušničky zlaté po mě a druhé koupila tchyně z bílého zlata kytičky a uprostřed je modrý kamínek
Lucik moc se mi líbí ty první, z těch jsem uplně hotová, ted mě pomalu mrzí že jsem o těchto stránkách nevěděla.

kely
28. mar 2010

Klari člověk je natěšený a oni to tak protahuji vid🙂 neboj oni dnes zaklepou 😵

lucik...
28. mar 2010

No já jsem taky zvědavá kdo bude další..
Zítra jdu po dlouhé době do poradny, tak jsem zvědavá...

kely mě se taky nejvíc líbí ty první, ty jsem vybrala na první pohled 😵 😵 😵 tak asi objednám ty 😵 😵 😵 Ještě je tedy ukážu rodičům aby to odsouhlasili když je budou platit 😀

xxx.klarka
28. mar 2010

kely, to je hrozné. Furt se všechno protahuje. Snad se to pak ztihne ještě před porodem. Mělo by, když to nebude nikdo držovat. Ale takto když nevím, tak jsem akorát nervozní ....

xxx.klarka
28. mar 2010

jak já se nemůžu dočkat zítřejší poradny, jsem napjatá a zvědavá. Ale zjistila jsem že nemám nic na moč :-/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre