• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
klari ja jsem taky napjatá a zvědavá.. Snad bude všechno v pořádku.. Hlavně jí chci říct o tom výtoku, jiné problémy (ťuk ťuk) nemám, ale myslím že to bude obyč výtok a ne plodovka, to jen plašim a moc se kontroluju
28. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, já zvýšený výtok mám furt, tak to nijak neřeším :slight_smile: hlavně jsem zvědavá zda je maličká fakt hlavou dolu .... ale asi jo, protože když si třebas sednu na záchod nebo na židli a trochu se prodkloním, tak nemůžu mít nohy u sebe, tlačí mě tam něco.. tak snad to je ta hlavinka :grinning:
28. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pátek byl vtipnej mm.. Jak mi tvrdlo to břicho tak jsem mu to řikala a on na mě vytřeštil oči a řikal že ne, že ještě nechce jet rodit, že neni připravenej :grinning: :grinning: :grinning:
Klarka mate sa stahovat? A coze az tak neskoro to vyslo?
Ja som tiez pred dvoma tyzdnami malovala, najprv som myslela teda ze len detsku vymalujeme, kvoli babatku, a nakoniec bol z toho cely byt :grinning: ale ufucala som sa dosytosti, s tymto brusiskom pratat a zmyvat, som si nadavavala ze mi to aj skor moholo napadnut, nie v osmom mesiaci :grinning: A o 3-4 tyzdne by nam mali dojst este okna do obyvacky a kuchyne :grinning: to uz fakt neviem ci budem schopna dat to do poriadku po vymene :sweat_smile:
28. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kely ty jsou taky nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

klári já mám výtok skoro celé těhu ale poslední dobou mi přijde že víc a jak pak právě tady vy píšete že máte takový a takový problémy, pak jste byli v nemocnici a tak, tak se hold člověk víc kontroluje a plaší - v mém případě :grinning: :grinning: :grinning: Chtěla bych ten roztok, to bych měla klid :grinning: Ale oni ho tady nikde neprodávaj :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj holky,
vítám nové květnovky :wink:
Dnes mě M. vezl za Brno, potřebovala jsem nafotit jeden pozemek, takjsem využila, že je docela hezky, a jelo se okolo OC, kde je Kik, tak jsem ho popprosila, že se tam stavíme (bbyl vyloženě nadšený :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já teda řekla, že nemám boty bez podpatku, a že se tam chci kouknout do Rena a náááhodou jsem koukla i do Kiku :pensive: ) . Tak mám troje! kalhoty v cene 29,- za kus! Už nevím,kdo to tu v pátek nebo kdy psal, že byl v Tesku a Kik nakupovat výhodně, takže díky za tip!! A ještě jsem tam koupila deku s vyšitým medvídkem za 80,-, modrou, aby teda aspoň něco měl modrý a bylo poznat, že je to kluk, nejak někteří lidi nechápou, proč mám pro kluka věci v červené, zedlené a žluté :sweat_smile: A měli tam i letní šatky, takové ty se zavazováním pod prsama a na širších ramínkách, takže na kojení a chování ramínek od podprdy super....ale to by mě M. asi zabil, kdybych tam ještě koukala po oblečení :sweat_smile: :zipper_mouth:
lucik, na kolikátou jdeš?
vaven no třeba ti to aspoň vyvolá porod :grinning:
Lucik tak to je vtipalek :grinning: :grinning:
No fakt jsou nádherné :dizzy_face:
Já ten výtok mám taky takový furt, doktorka mi říkala že je to normální, ale vždycky se tak hrozně leknu. Manžel už je ze mě dohukaný :grinning:
Klari ja myslim že se to stihnout dá, hlavně se nestresuj, at si tím neublížíš. Rozdáš ukoly, budeš dozorovat a půjde to jak po másle. Akce kulový blesk :grinning: :wink: Ale uvidíš to dopadne dobře a vy se budete radovat všichni tři v novém :wink:
28. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klári já už na 10 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

blani to jsou teda nákupy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já už ale nakupovat nesmim, by mě manžel zabil :grinning: Stačí že včera jsme jeli "kouknout" a koupili spousty věcí :grinning: Ale na ty šatky bych se tam kouknout mohla, asi se tam zítra cestou od dr. stavím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik :grinning: takze tvoj drahy este nieje pripraveny? To je milee :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kely to já mm ani všechno neřikám, protože kdybych mu řekla že nevim jestli mam výtok nebo mi teče plodovka tak mě hned naloží a odveze do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
No můj manžel je v některých věcech fakt vtipnej, si asi myslí že malá bude čekat až bude připravenej :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem zajtra na 11tu :slight_smile:
28. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, měli jsme v plánu kupovat v městě, protože tu na vesnici nic nebylo .... ale náhle umřela paní co bydlela pod námi, v uterý měla pohřeb, tak půjdeme do bytu po ní. Se to naskytlo tak najednou. Tak proto. :slight_smile: My jsme zatím v 1+1, tak jsme sháněli větší a nic nebylo.. a ted se naskytlo toto.

lucik, taky jsem myslela že ho někde koupím, ale ani nevím zda ho tady mají a stejně nikam nejezdím. Tak to nechám náhodě a uvidíme. :slight_smile:

kely, ty jsou taky pěkné ty naušničky :slight_smile:

blani, to jsi teda taky super nakoupila :slight_smile: já jdu se kouknout zítram tak jsem zvědavá:grinning:
28. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaven poklidíš a povalíš směr porodka :grinning:
Lucik já jsem tady hotová z těch tvých, manža se už chytá za hlavu :grinning:
Ježiš já bych taky někam vyrazila nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kely no nám je koupí moje rodiče a už i mm babička říkala že nám koupí náušnice nebo řetízek pro malou, tak jsme řekli že náušnice už jsou zabrané :grinning:
Tak jí je kup a bude mít dvoje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych je nejradši hned objednala :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, závidím, já vždy chodila na 8 a te djdu až na půl 12.

kely, snad jo, hlavně aby nám předali brzo klíče. :slight_smile: pak to bude snad rychlý.
28. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klarka jasne, istotne to zvladnete, alebo teda ako pisali baby, len rozdas ulohy a budes dozerat :slight_smile:

Ja mam uz tiez zakazane kupovat, som zacala uz mozno v 16tt, ked mi povedali ze to bude dievcatko, tak odvtedy oblieham vypredaje :grinning: + objednala som z nextu milion veci, kamaratka mi posiela baliky z UK.... Takze uz fakt nesmiem, aj tak zacinam mat pocit, ze to vsetko nestihne vynosit :slight_smile:
28. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klári podle mě to budou mít třeba v lékárnách které jsou u porodnic, tady jinde na mě koukali jak na blázna ani nevěděli co to je :grinning: A mě se nikam jet nechce, takže na to taky prdim :grinning:
28. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven tak my 100% nestihneme všechno vynosit.. Máme spoustu věcí co jsme nakoupili my a manžela sestřenka má dvojčata holčičky (dvouroční) takže dědíme všechno po nich - dvakrát :grinning: Dneska tu byla tchýně a jestli se může podívat do skříní, tak se koukla a málem dostala infarkt :grinning: Rikala aha, tak to já už nic kupovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik tak to bych asi byla mrtvá :grinning: ted mě mrzí že jsem s ní do toho obchodu nejela, já to nechala na tchyni, vybrala hezke, ale to jsem nemohla tušit ze jich je tolik krásných. Já pak možná koupím té starší nové at mají obě z bílého zlata a bude to :grinning:

No ve středu pojedu přes Olomouc se do toho Kik musím stavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještěže budeme pořizovat nové skříně holkám, protože to je se mnou hrozné. :grinning:
Manža říká tři ženské to abych si našel práci i v noci :grinning:
28. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik :slight_smile: ved to nevadi, ostane potom pre braceka alebo sestricku :slight_smile: s tym sa u prvych babatiek rata, a hlavne ked su dlho ocakavane a vytuzene :sweat_smile:

Ozaj, uz mate zbalene veci do porodnice?
28. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kely no to chápu :slight_smile: Mě naši furt otravovali ať se někde kouknu a nějaké vyberu a já furt byla líná, teď tady dali holky tu stránku a mám vybráno, jinde už nekoukám :grinning:
28. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka já ano, projistotu. Jen mi chybí plínky ty malé. Mám jen samé 2.
28. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já zabaleno ještě nemám.. Už mám tedy vše připraveno, vypráno a nakoupeno, ale válí se to tak různě po baráku :grinning:
28. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kel ja som tiez balila v piatok, pre istotu :slight_smile: som spokojnejsia.....
28. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem ted taky klidnější, doktorka mě furt straší, tak jsem se bála. A ted to mám a mám klid na duši :grinning:
28. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, já začala taky velice brzo kupovat, v 17tt řekla dr že to bude děvčátko tak já neváhala a začla růžovou :grinning: věřila jsem jí. :slight_smile:

lucik, jsem na tom stejně, taky se mi to nechce shánět :grinning:

já zbaleno mám už 3 týden :grinning: ještě že tak, měla jsem to připravené, tak když mě vzali do nemocnice, tak drahý čerpal věci pro mě z tašky do porodnice, pak jsem to zase jen vyprala a doplnila zpět.
28. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám v 2 papírových taškách dané věci pro mě a malýho a pak zvlášť balík plínek, ale není tam vše, ale většina jo. Co už jsem měla doma nakoupeno, tak jsem tam naházela v tom 27.tt, když mě pustili z nemocnice, řekla jsem si, jak si vše nachystám, věci pro malýho vyperu,.... ehm....člověku otrnulo a terpve pořádně chystám :sweat_smile:
28. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok