Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

greeri
29. mar 2010

dobréé ránko teuľky 🙂 dnes po dlhom čase konečne skvelá noc, ani raz som nebola na wcku, konečne bez upchatého nosa, takže dýchať sa mi dalo v pohode a na to, že sa otáčam, som sa zobudila iba raz 🙂 🙂 a dnes predposledný deň v práci, iná haluz 🙂 tak krásny týždeň a tým, čo idú na poradňu, nech je všetko oki a nech bábätká robia iba radosť 🙂

pepibubu
29. mar 2010

Ahoj holky, já jdu dneska do poradny a asi si vypsat papíry na přechod zpět z rodičovské na mateřskou, je to šílený jak to uteklo, dneska začínám 33tt

adelka89
29. mar 2010

dobre rano holky, absolutne nestiham docitat.
Ad lnene seminko: bastila jsem ho asi tyden, ale jsem na to strasne lina.
Vavenka. pripravy na porod? 🙂 tak ja piju malinik, cvicim s epinem a provadime masaz hraze snad to bude stacit 🙂
drzim palce vsem k poradnam. My jdeme zitra, ted uz musime kazdy tyden snad bude ten tlak v pohode 😖
Holky, ktere planujete epinovat jdu vas povzbudit : zacinala jsem na 21cm a uz jsme se dostali na 27,5 takze to urcite ma cenu 🙂

doli1
29. mar 2010

ahojky holky
mě bylo včera tak děsně že jsem myslela že se něco děje.ráno jsem se stresla s šimonem(spratek jeden)a pak se to jen táhlo.naštěstí večer už to šlo.
čekají mě úřady 😖 vůbec se mi tam nechce
já se zatim k porodu nějak nechystám a pokud se malá otočí tak to pak budou fofry 😀 já ju od poradny až příští týden a to po měsíci je to dlouhá doba ale rychle to uteklo.potom už po týdnu asi do porodky.
andělko byla jsi už v porodnici na ozvech?

doli1
29. mar 2010

27,5 to je už pěkný výsledek

adelka89
29. mar 2010

doli nevim jestli to byla zprava pro me nebo pro andelku, ale predpokladam, ze pro me Andelka jeste do porodky urco nechodi 🙂
ja jsem jeste na monitoru nebyla, pocitam ze zitra mi mudra rekne, abych se objednala. Pokud se v Brne chodi od 38tt tak to akorat tak vyjde.

arcik
29. mar 2010

dobré ránko holky.....

zdravim nové těhulky.

KLári gratulka k bytečku.... 😉 🙂

holky 5 kilovku bych asi neudejchala...

dneska mam poradnu od 10 tak jsem zvědavá co ten malej rarach....jdeme vypsat papíry na MD a nějaký odběry tam mam nebo co...no bude sranda.
jinak víkend docela pohoda....furt se vrtim po bytě a pořád něco předělávám,stěhuju....rovnám...vždycky si něcoo usmyslim 5 minut se mi to líbí a pak zase ne a jdu to předělat.... 😀 😝 magor prostě...

doli1
29. mar 2010

jj bylo to pro tebe 😀
já jsem myselala že se tam chodí od 36tt ale to asi jen v případě KP když se plánovně rodí v 38tt.
mě to přijde že už to je chvilička.36tt jdu na kontrolu týden než mě objednají do bohunic a do týdne rodim.děsný 😅

adelka89
29. mar 2010

doli asi mi neco uniklo ty budes rodit KP ve 38tt ? Budou ti porod vyvolavat, jO? tak to je hukot to mas za chvilku, treba se tam potkame ale ja pevne verim, ze az budete vy rodit my budeme uz pomalu na ceste domu 🙂

doli1
29. mar 2010

zatim to vypadá na plánovaný CS a to se dělá v 38tt malá je KP a ještě nakřivo a myslim že během toho měsíce se nic nezměnilo.asi to vypadá že se tam budem střídat.mě by potom mohla ještě vystřídat blanka a bylo by to 😀
táta mi nechce udělat snídani fnuk

adelka89
29. mar 2010

doli aha tak to jo, netusila jsem, ze pri teto poloze se dela planovany CS, kamoska totiz mela prcka pred porodem taky KP ale tesne pred porodem se mimi otocilo a rodila prirozene, nic ji nevyvolavali ani nebyla na planovanem CS ale ono je to mozna pripak od pripadu, co?

doli1
29. mar 2010

u mě právě rozhodne kontrola příští týden a ultrazvuk.hlavní roly hraje to že je nakřivo v této poloze se nedá rodit.podle dr otočení už neni možný pouze jenom to dotočení že by si pěkně sedla ale i tak mě nikdo KP rodit nedonutí.malí měl 3kg a bez dr bych ho nevytlačila a to šel hladce hlavičkou.ještě jsem malé postavy a pánve se moc neroztáhli stále nosim svoje bokovky ale to pak v porodce měří jestli by prošlo nebo nee
ted kolem mě dvě holky rodili KP obě nechali rodit přirozeně a v obouch případech stejně došlo na CS
švagrovka taky rodila KP s zvládla to ale já do toho nejdu

adelka89
29. mar 2010

doli, ja bych do toho asi taky nesla.... u kluka teda 100% ne.
Asi jsi i klidnejsi, ne?

doli1
29. mar 2010

jj jsem úplně v pohodě nijak se nestresuji vim že to přijde ve stanovaný den a ten je 3 týdny daleko.jen by mě mohlo zaskočit že by se otočila ale podle kopání se nic nezměnilo ani to dosednutí si myslim že se nepodařilo.

m.c.
29. mar 2010

Doli, to je běžný že císaře plánují na 38tt? To jsem nevěděla... Já už nedoufám že se mimčo otočí, ale pořád se s tím císařem nemůžu srovnat ☹ , hlavně ta rekonvalescence potom, ještě se starším dítkem,to bude takt záhul, když nebudu moct nic moc zvedat 😝 😝 .Ale porod KP nikdy!

xxx.klarka
29. mar 2010

ahojky 🙂

u nás zataženo a deštivo. ☹ Já teď konečně zaplatili ty barvy na zed, tak snad brzo přijdou. Luciku za jak dlouho dorazili Tobe?? 🙂

Jinak počtu chvíli na netu, pak se hodím ho normálu, namaluju si na ksicht obličej a jedu směr kik,tesco, epino a pak mudra 🙂

doli1
29. mar 2010

ano to je běžný že plánovaný CS je v 38tt porod by neměl začít sám.mě co tak holky říkali tak nejhorší je první den pak už to záleží na tobě ale při normálnim porodu je rekonvalescence rychlejší to je jasný.přece jen je to zásah do těla.kámoška co má ted 3týdny po CS tak už chodí normálně jen říkala že to fakt bolelo a bylo to namahavé na tom začátku.druhá mi zas říkala že by šla CS hned znovu.taky záleží jakou vrstvu musí proříznout čim víc tuku tim je jizva víš a dýl tvá než to sroste k sobě.
já se těšila na normální porod ale rychle jsem se vyrovnala stim že to tak nepujde.myslim že je to i tim že kolem mě tak rodilo spousty holek tak mám dost info i jsem si pozjištovala a pokecala s holkama co měli plánovanýho císaře v té porodnici.jaký byl přístup a postup atd to mě dost uklidnilo.

luciik
29. mar 2010

Ahoj holky 🙂
Doli, my máme taky malého KP, zítra mám poradnu, tak jsem zvědavá s čím dr. příjde. Nemyslím si, že by se malý otočil, pohyby pořád cítím hoodně dole a do žeber se mi tlačí něco tvrdého, tak si myslím, že je to hlavička 😖
Tak se taky psych. připravuju na CS.

bibi13
29. mar 2010

dobre rankoooo...

klari.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 namaluju si na ksicht obličej..xixi.. to musím spraviť aj ja..

aj ja sa idem ospršiť, oholiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a šup šup k lekarovi..

bibi13
29. mar 2010

luciik a nemôže to byť riťka?

luciik
29. mar 2010

bibi, já vůbec nevím, ale byla bych moc ráda 🙂
Uvidím zítra na poradně. Kde cítíš nejvíce pohyby ty? Mě pořád šimrá okolo močáku, rošťák jeden 😀

bibi13
29. mar 2010

no močák tiež.. hlavne v poslednej dobe.. asi mi už trošku padol dole..
no a hore cítim len taku gulu.. no a ja mám drobca dole hlavičkou..

lucik...
29. mar 2010

Ahoj holky 🙂

Klári přišli nějak do 14 dnů od zaplacení, nebo do 10 snad, už přesně nevim...

Holky tak držte palce já pomalu vyrážim směr doktorka 😵 😵 😵

luciik
29. mar 2010

no, kéž b byl hlavičkou dole 😵
Bibi, ale ty už to máš za pár 😵

aaadus
29. mar 2010

Dobré ráno,
všem co mají dnes poradnu držím palce ať je všechno ok. Já mám poradnu zítra a strašně se těšííííím.

xxx.klarka
29. mar 2010

lucik, tak to je fajn, to bych pak mohla ještě stihnout, děkuji 🙂

bibi, 😀😀 a né, by se mě lekli v těch obchodech. Jinak od minulé poradny 0 kg😀 supeeeeeeeeeer

houbik
29. mar 2010

Ahoj holky, zdravim vas po narocnem vikendu opet z prace 😒 uz se mi sem tak nechce... 😠 nestihla jsem vas docist, ale zachvili jdu na to 😉 chtela jsme se jen zeptat, pijete/pily ste normalne v tehu fantu/sprite? ja az vcera zjistila, ze je v tom taky aspartam a prepadly mne trochu vycitky, ze jsem to v klidu popijela ☹ snad to nebude mit na viky nasledky 😅

aaadus
29. mar 2010

houbik myslím, že pokud jsi toho nevypila mooooc, určitě to neuškodilo 😉 Já to nepiju ani normálně, protože mi to nechutná, ale zase si dám Coca-Colu nebo Kofolu

zdenkapo
29. mar 2010

Ahojky

tak jsem zpět od své gyndr. ... CTG a průtoky v pořádku tak nás zase zítra čeká návšteva paní primářky v porodnici,aby rozhodla,co dál,ale myslim,že nás ještě nechá a objedná zas na příští týden....

jinak teda jak jsem tušila- kleslo mi břicho dost a když stojim a chodim,tak mám neustálý šílený pocit na močení--- takže se ukázalo,že Anička sestoupla dolu do pánve a dr. jí cítíla hlavičku,ják mě vyšetřovala...

houbik
29. mar 2010

aaadus: no moc asi ne, tezko rict, co je moc🙂 pres den to nepiju vubec, ale vecer treba v restauraci nebo na dovce...pac co ma clovek pit, kdyz alkohol nemuze? 😀 to je vzdycky dilema....doma piju dzusy a vody, ale sem tam to necim takovym prolozim...a to se vyhybam cole light kvuli tomu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre