• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ahoj holky drzim pesticky, at je vsechno OK.
zdeni gratuluju k dobrym vysledkum, vidis to Anicce se u tebe jeste libi :slight_smile:
Doli kamoska rodila taky prvni dite CS a druhe normalne a rikala, ze CS byl mnohem pohodovejsi a poporodni poraneni se ji zhojilo taky rychle. Ale co vim, tak ona teda planovany cisar nemela, proste to na ni prislo a jeli do porodky na cisar. Vedela ze bude rodit cisarem, ale kontrakcemi si prosla.
29. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbik myslim, ze v tech napojich nebude nic tak strasneho,co by prckovi mohlo uskodit, nezapomen ze mame placentu :wink:
ja taky piju sem tam kofolu, coca colu a taky ty slazene barevne sycene vody :slight_smile: na zacatku tehu jsem pila denne kavu, protoze jsem na ni mela proste chut, myslim, ze to neuskodi kdyz toho nevypijes 3 litry denne cele tehu.
29. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbik tak to já jsem si v sobotu dala hrneček svařáku. Manžel je totiž "strašně" nemocný a dělal si svařák a to jsem prostě neodolala jak to tu pěkně vonělo
29. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím to isté ako adelka.. a ja pijem jednu kávu denne ešte teraz.. takže tak.. a bez coly, spritu či fanty by som si to ani predstaviť nevedela.. ja len viem, že teda tonic sa nemôže..

čakam na mm, a pádime..

klari, no mne sa to namalovanie tváre na xicht nejako nepodarilo.. sakra.. no nič, slnečné okuliare to vyriešia.. xixixi
29. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ja se snazim kavu ted uplne vyradit kvuli tomu tlaku, ale kdybych mela tlak normalni tak si ji velice rada dam :slight_smile:
29. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem.. ozvem sa, ked prídem.. papap
29. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky právě jsem vyhrála aukci na vibrační lehátko od Fisher price za 565 + poštovné :slight_smile: Hurá :slight_smile:
29. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak všem ať dobře dopadnou poradny :slight_smile:
29. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak diky za uklidneni, mate pravdu:wink: jinak vinko si dam taky, ale to si myslim, ze je skoro zdravejsi, jak ta fanta a cola :slight_smile:
29. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty :angry: ja chci taky :grinning:
29. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvařila jsem si první šálek maliníkového čaje. Není to zase tak špatné. Odpoledne ještě zkusím ty lněné semínka
29. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadus jj, mne malinik velice chutna :slight_smile:
holky co dneska varite? Mne nic nenapada :unamused:
29. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
co sa tyka fanty a coly, tak to si davam normalne..tonic sa nemoze pit..a normalne si dam aj vinko a dokonca v piatok som vypila velke cierne pivo...mnam..
29. mar 2010 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka já krupici :grinning: A manželovi možná uvařím bramboračku když má tak strašnou rýmičku :grinning:
nikka jé, pivo bych si taky dala
29. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,
držím pěsti at poradny dopadnou dobře.
Já si teda někdy fantu nebo colu dám,myslím že malé množství neuškodí, a ráno piju stále kávu. Nějak se toho nemůžu vzdát.

Zdeni super, to je dobře že je malá v pořádku.

Adelka já dělám rýžový nákyp a polívku vývar.
29. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked som to pivo vypila normalne som sa citila opita.. :slight_smile:
29. mar 2010 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A myslím že vínko a pivo taky někdy neuškodí. Vínko čistí krev a v pivu je vitamin B :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já si zrovna pivo dala nedávno po vepřu knedlu zelu, to se prostě nedalo ničím zapít :sweat_smile: :grinning:
29. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavu pijem tiez kazdy den, teda 3v1 asi nie je poriadna kava, ale cez vikend normalnu kavu pijem...
myslim, ze kebyze prestaneme vsetko co sa vraj "nesmie" jest a pit, tak nase telo by bolo v takom soku a asi by to babatkam neprospelo velmi..
29. mar 2010 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikka já si taky právě myslím, ono opravdu nic se nemá přehánět. Zlatá střední cesta.
29. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka já jsem pivo měla někdy v prosinci, malé a taky mi pořádně "vlezlo" do hlavy :grinning:
Kávu si taky občas dám 3v1 a dívala jsem se na složení a moc tam té kávy opravdu není. A jak píše, opravdu nic se nemá přeháně. Akorát když budu kojit tak se tomu budu snažit vyhýbat
29. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ked budeme kojit tak vela veci si nedoprajeme...mna osobne naduva tusim vsetko, tak neviem co budem jedavat ked budem kojit, mozno co naduva mna tak nebude malinke..to som velmi zvedava na to obdobie..
29. mar 2010 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky za tipy
udelam si krupici, manzel stejne doma obedvat nebude a k veceri udelam rajskou ta zbyde i na zitrek a mam vystarano :slight_smile:
jeste bych ale mela zajit koupit maso...
Mam udelat varene hovezi nebo masove kulicky z mleteho masa? Co myslite? .-)
29. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TO je fakt, když kojíš tak já byla jen na suchých rohlíkách, malá měla snad ze všeho prdíky. Tak ted se toho musí trošku využít.
Adelka mě teda víc chutná k rajské hovězí :sweat_smile:
29. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj vcera som bola v tescu a maju akciu na plienky, pampersky na vsetky velkosti, a k huggies davaju vlhcene obrusky zadarmo..
29. mar 2010 o 11:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - tak super, to vypadá dobře :slight_smile:
Já tedy vůbec nevím o tom, že by se Fanta, Tonic atd. neměly pít - občas si je dám... Já pořád někde slyším, co se nesmí, ale to bychom asi umřely hlady.....
29. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka maso teď není moje vášeň, ale raději to vařené hovězí
29. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonic sa nemoze antyka - ten obsahuje chinin tusim - to ani deti nemozu byt a mas to aj na tonicu napisane..
29. mar 2010 o 11:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zvědavá, co všechno bude malého nadýmat. V tady tom by mohl být po manželovi, toho neporazí žádné jídlo. A melouny to v létě jistí, ty myslím nejsou alergeny. A neříkejte že jo, protože to bude asi jediné co si budu moct dopřát
29. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelka
no líbí nevi,když se už cpe tak dolu,ale ještě je to pro ní prospěšné... uvidim,co mi zítra řekne primářka...

Kely
jj,hlavně, že je v pořádku

mi měli dnes segedýnský guláš,co vařil manža včera s kynutým knedlíkem...
29. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anty
jj,zatim anoa,ještě počkám,co zítra,ale budou mě hlídat až do porodu...

aspartam a chinin se fakt v těhu a při kojení a malé děti nesmí....
29. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok