Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
29. mar 2010

ahoj holky drzim pesticky, at je vsechno OK.
zdeni gratuluju k dobrym vysledkum, vidis to Anicce se u tebe jeste libi 🙂
Doli kamoska rodila taky prvni dite CS a druhe normalne a rikala, ze CS byl mnohem pohodovejsi a poporodni poraneni se ji zhojilo taky rychle. Ale co vim, tak ona teda planovany cisar nemela, proste to na ni prislo a jeli do porodky na cisar. Vedela ze bude rodit cisarem, ale kontrakcemi si prosla.

adelka89
29. mar 2010

houbik myslim, ze v tech napojich nebude nic tak strasneho,co by prckovi mohlo uskodit, nezapomen ze mame placentu 😉
ja taky piju sem tam kofolu, coca colu a taky ty slazene barevne sycene vody 🙂 na zacatku tehu jsem pila denne kavu, protoze jsem na ni mela proste chut, myslim, ze to neuskodi kdyz toho nevypijes 3 litry denne cele tehu.

aaadus
29. mar 2010

houbik tak to já jsem si v sobotu dala hrneček svařáku. Manžel je totiž "strašně" nemocný a dělal si svařák a to jsem prostě neodolala jak to tu pěkně vonělo

bibi13
29. mar 2010

ja si myslím to isté ako adelka.. a ja pijem jednu kávu denne ešte teraz.. takže tak.. a bez coly, spritu či fanty by som si to ani predstaviť nevedela.. ja len viem, že teda tonic sa nemôže..

čakam na mm, a pádime..

klari, no mne sa to namalovanie tváre na xicht nejako nepodarilo.. sakra.. no nič, slnečné okuliare to vyriešia.. xixixi

adelka89
29. mar 2010

bibi ja se snazim kavu ted uplne vyradit kvuli tomu tlaku, ale kdybych mela tlak normalni tak si ji velice rada dam 🙂

bibi13
29. mar 2010

no idem.. ozvem sa, ked prídem.. papap

antynka1
29. mar 2010

Holky právě jsem vyhrála aukci na vibrační lehátko od Fisher price za 565 + poštovné 🙂 Hurá 🙂

antynka1
29. mar 2010

Jinak všem ať dobře dopadnou poradny 🙂

houbik
29. mar 2010

holky, tak diky za uklidneni, mate pravdu😉 jinak vinko si dam taky, ale to si myslim, ze je skoro zdravejsi, jak ta fanta a cola 🙂

adelka89
29. mar 2010

anty 😠 ja chci taky 😀

aaadus
29. mar 2010

Uvařila jsem si první šálek maliníkového čaje. Není to zase tak špatné. Odpoledne ještě zkusím ty lněné semínka

adelka89
29. mar 2010

aadus jj, mne malinik velice chutna 🙂
holky co dneska varite? Mne nic nenapada 😒

nikkka
29. mar 2010

ahojte...
co sa tyka fanty a coly, tak to si davam normalne..tonic sa nemoze pit..a normalne si dam aj vinko a dokonca v piatok som vypila velke cierne pivo...mnam..

aaadus
29. mar 2010

adelka já krupici 😀 A manželovi možná uvařím bramboračku když má tak strašnou rýmičku 😀
nikka jé, pivo bych si taky dala

kely
29. mar 2010

Ahojte holky,
držím pěsti at poradny dopadnou dobře.
Já si teda někdy fantu nebo colu dám,myslím že malé množství neuškodí, a ráno piju stále kávu. Nějak se toho nemůžu vzdát.

Zdeni super, to je dobře že je malá v pořádku.

Adelka já dělám rýžový nákyp a polívku vývar.

nikkka
29. mar 2010

inak ked som to pivo vypila normalne som sa citila opita.. 🙂

kely
29. mar 2010

A myslím že vínko a pivo taky někdy neuškodí. Vínko čistí krev a v pivu je vitamin B 😝 😀 Já si zrovna pivo dala nedávno po vepřu knedlu zelu, to se prostě nedalo ničím zapít 😅 😀

nikkka
29. mar 2010

kavu pijem tiez kazdy den, teda 3v1 asi nie je poriadna kava, ale cez vikend normalnu kavu pijem...
myslim, ze kebyze prestaneme vsetko co sa vraj "nesmie" jest a pit, tak nase telo by bolo v takom soku a asi by to babatkam neprospelo velmi..

kely
29. mar 2010

Nikka já si taky právě myslím, ono opravdu nic se nemá přehánět. Zlatá střední cesta.

aaadus
29. mar 2010

nikka já jsem pivo měla někdy v prosinci, malé a taky mi pořádně "vlezlo" do hlavy 😀
Kávu si taky občas dám 3v1 a dívala jsem se na složení a moc tam té kávy opravdu není. A jak píše, opravdu nic se nemá přeháně. Akorát když budu kojit tak se tomu budu snažit vyhýbat

nikkka
29. mar 2010

veru ked budeme kojit tak vela veci si nedoprajeme...mna osobne naduva tusim vsetko, tak neviem co budem jedavat ked budem kojit, mozno co naduva mna tak nebude malinke..to som velmi zvedava na to obdobie..

adelka89
29. mar 2010

holky diky za tipy
udelam si krupici, manzel stejne doma obedvat nebude a k veceri udelam rajskou ta zbyde i na zitrek a mam vystarano 🙂
jeste bych ale mela zajit koupit maso...
Mam udelat varene hovezi nebo masove kulicky z mleteho masa? Co myslite? .-)

kely
29. mar 2010

TO je fakt, když kojíš tak já byla jen na suchých rohlíkách, malá měla snad ze všeho prdíky. Tak ted se toho musí trošku využít.
Adelka mě teda víc chutná k rajské hovězí 😅

nikkka
29. mar 2010

ozaj vcera som bola v tescu a maju akciu na plienky, pampersky na vsetky velkosti, a k huggies davaju vlhcene obrusky zadarmo..

antynka1
29. mar 2010

Zdeni - tak super, to vypadá dobře 🙂
Já tedy vůbec nevím o tom, že by se Fanta, Tonic atd. neměly pít - občas si je dám... Já pořád někde slyším, co se nesmí, ale to bychom asi umřely hlady.....

aaadus
29. mar 2010

adelka maso teď není moje vášeň, ale raději to vařené hovězí

nikkka
29. mar 2010

tonic sa nemoze antyka - ten obsahuje chinin tusim - to ani deti nemozu byt a mas to aj na tonicu napisane..

aaadus
29. mar 2010

Já jsem zvědavá, co všechno bude malého nadýmat. V tady tom by mohl být po manželovi, toho neporazí žádné jídlo. A melouny to v létě jistí, ty myslím nejsou alergeny. A neříkejte že jo, protože to bude asi jediné co si budu moct dopřát

zdenkapo
29. mar 2010

Adelka
no líbí nevi,když se už cpe tak dolu,ale ještě je to pro ní prospěšné... uvidim,co mi zítra řekne primářka...

Kely
jj,hlavně, že je v pořádku

mi měli dnes segedýnský guláš,co vařil manža včera s kynutým knedlíkem...

zdenkapo
29. mar 2010

Anty
jj,zatim anoa,ještě počkám,co zítra,ale budou mě hlídat až do porodu...

aspartam a chinin se fakt v těhu a při kojení a malé děti nesmí....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre