Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

tenty
24. aug 2009

😉 dufam, ze sa pridam

gabap
24. aug 2009

taky doufám,že se přidám 😵

michalag
autor
24. aug 2009

drzim vam palce aby ste sa pridali 😉 🙂

michalag
autor
24. aug 2009

gabap, uz si bola aj u Dr.?

zuzkaprofant
24. aug 2009

jeeeej pekna tema gratulujem ja som pred rokom v taky cas bola najstastnejsi clovek drzim palceky tehulky 😉

michalag
autor
24. aug 2009

zuzka, dakujeme 🙂

gabap
24. aug 2009

ještě ne,půjdu až za 14 dní a ty jsi byla?

michalag
autor
24. aug 2009

este nie, planujem ist 2.9. ku Dr. a potom asi o tyzden na sono

rintintyna
24. aug 2009

Michalag, ještě jednou velká gratulace a přání od srdce, ať vše probíhá v pohodě 😲

michalag
autor
24. aug 2009

rinti .... a ja este raz veeelkeeee dakujem 😵

nikanika28
24. aug 2009

Zuzka, pred rokom??? 😅 😅 😅

nikanika28
24. aug 2009

Inac gratulujem buducim majovkam, nech vam to rychlo a hlavne bez broblemov ujde 😵 😵 😵

terezita
24. aug 2009

juu kveten 2010! holky, gratuluju a preju vam, at vam tehotenstvi probehne v pohode a bez problemu! 😅 my pred rokem taky zjistili, ze je skvrne v pupku a ted tu s nami je krasna trimesicni holcicka 😵

christla
24. aug 2009

Holky, taky se přidávám k blahopřání! Není ani možně, že jsem právě před rokem zjistila, že jsem těhotná. Tak všem přeji jen to nejlepší, hodně zdaru a v květnu krásná miminka!!! 🙂

luba142
24. aug 2009

ahojky dievcata aj ja sa pridavam ku gratulaciam aj my sme pred rokom o takomto case uz boli tehu ale sme to este nevedeli , zelam mesiace plne ocakavania bez problemov

gabap
24. aug 2009

děkujeme 😵

dannynka
24. aug 2009

ahojte, aj ja gratutulujem vsetkym majovkam...ako ten cas leti...veru takto pred rokom sme aj my zistili ze cakame druhe mimi 😵

bajusik
25. aug 2009

Ahoji holky, tak nějak koukám že tady spíš píšou květňačky z loňského roku, ale i já se k nim přidávám. Před rokem jsem sice ještě nevěděla že jsem těhu, ale za měsíc už jsem to zjistila 😀 A hned na začátku května se nám ten malej tříkilovej bobišek narodil. Užívejte pohody a ať vám to všem v pohodě dopadne 😉

gabap
25. aug 2009

dobre ranko,tak kdepak jste holky? 😕

zmuzle
25. aug 2009

Holky, taky musim porat, at Vam kvetnavka v brisku pekne rostou a co nejvice maminek se k vam prida 😵
Je neuveritelne, jak to leti. My mame doma taky kvetnatko a ty jsou samo nejlepsi 😝

markytkaaa
25. aug 2009

Gratulace všem budoucím květnovkám 🙂 🙂

michalag
autor
25. aug 2009

Ahojte 🙂

gabap, zatial sme tu len my dve 😅 😀 , ale snad sa to tu za chvilku rozsiri 🙂

baby dakujeme 🙂

silente
25. aug 2009

Pane jo, to to letí. My zas loni touto dobou naše májové kotě počali 😵
Držím Vám všem palečky, aby všechna Vaše miminka zdárně doputovala až do května 2010!

marcela72
25. aug 2009

Ahoj, zdravím květnovky 2010. Já jsem přesně na den před rokem měla pozitivní testík. 🙂 Letí to úplně neuvěřitelně a všem vám přeju pohodové těhotenství a zdravá mimča 🙂

zuzana1971
25. aug 2009

ja som z apriloviek 2010 a zelam majovym tehulkam pekne tehulkovanie a krasne zdrave deticky

p.s. Miska budes nam chybat 😉

nellie_
27. aug 2009

ahojte, moj sen vzdy bol - byt majovka... (lebo aj ja som narodena v maji) 🙂 🙂
to nam nevyslo, ale verim, ze budem junovka.... 😉

prajem Vam vsetkym krasne a bezproblemove tehulkovanie... 😉 🙂 🙂

lenockach
27. aug 2009

ahojte baby! tak aj mne vyšlo, že asi budeme mať májovčiatko. Ešte som nebola u doktora, tak dúfam, že to nezarieknem.

michalag
autor
27. aug 2009

lenocka, jeeeej tak v prvom rade vitaj medzi nami a v druhom rade ti blahozelaaaaam k tehu 😵 😉 🙂

gabap
27. aug 2009

dobry vecer holky 🙂 take vitam lenocku 😵 a neboj urcite je vse ok, 😉
ja uz se take nemuzu dockat az mi to dr potvrdi,vic se vseho ted u druheho bojim,ale hlavne se nemuzu dockat az ho/ji uvidim 😵

michalag
autor
27. aug 2009

Ahoj gabap, aj ty mas vacsi strach pri druhom? Ja mam a to asi aj preto ze vela som si tu precitala aj o zlych skusenostiach .... ale ja verim ze vsetky to uspesne dotiahneme az k babatku s 2 rucickami a 2 nozickami 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre