Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
11. apr 2010

dez ja se taky holim poslepu 😀

vavenka
11. apr 2010

Ja sa holim so zrkadlom a tazka pohoda 🙂

dezyre
11. apr 2010

Andělko a ty se vážně pravidelně neholíš? .. A zastřiháváš?

andelka
11. apr 2010

dezy: Tak to bude labužník 🙂

Ještě jsem se chtěla zeptat - jaké máte matrace? My ještě nemáme koupenou a rozhodujem se mezi variantou kokos - molitan, kokos-molitan-kokos a kokos-molitan-pohanka. co myslíte?

dezyre
11. apr 2010

Vavi, tak zrcátko se mi ve vaně zamlžuje, holím se vždy při koupání a samozřejmě ani teď si neodpustím horkou vanu 😅 a pak to tak vypadá.. musím holt po slepu ;)

gabap
11. apr 2010

dez hlavne ze jsme oholene a co tam ma zustat zustane 😀

andelka
11. apr 2010

dezy: Nikolivěk, jsem 100let za opicema - možná před. Mi prostě žádná technika nevyhovuje, možná kromě krému, ale na to zas nemám nervy, roste to hrozně rychle, to bych to musela praktikovat obden 😒 A strojek na vlasy nevedem. Ale jako sem tam něco zastřihnu, to jako jo, ale žádný velký efekt to není - spíš jen tak v létě, kvůli plavkám.

arcik
11. apr 2010

Čááááu holky čáááááu,
téééda Adél takový hodný miminko....a vítejte zpět....jen ať je tak spavej dál.... 😉

Klári vy jedete jako draci.....a postýlka je supeeeer
aadus ta tvoje taky.... 😉 jak jinak..... 🙂

holky vy tu teda řešíte téma.....přidám se do klubu opuchnutejch a hned se po porodu ošahávajících.,...jen já to měla naopak...jsem se bála aby mi ďuru nezmenšili....víte jak to šití ..se překoukne a šup máte menší ďouru 😀 😀

holení...pro mě muka...jak jsem opuchnutá tak radši páchám harakiri než aby tam vejral manžel 😀 😝

andelka
11. apr 2010

dezy: Ale jinak se holím normálně, nejsem přírodní žena, prostě jen ten spodek mi nějak nevychází, no 😖

gabap
11. apr 2010

arcik mesi by sla natahnout ale co s takovou " 😀 😀 lochnou"

dezyre
11. apr 2010

Jejda Andi, tak my máme asi kokos - molitan - kokos.. je taková dost tvrdší..

arcik
11. apr 2010

jo a gratulka k Timee,mimochodem nádherný jméno opravdu....tak gratulujeme 🙂

antynka1
11. apr 2010

My máme kokos - pohanka.

arcik
11. apr 2010

týý jo Gabi ale to by bolelo a při každym šoupnutí si znova rodit to bych taky nemusela rozdejchat 😀 😀

arcik
11. apr 2010

Anděl my máme molitan na tyhle vymoženosti nehrajuuuu..... 😉

gabap
11. apr 2010

arcik 😀 😀

aaadus
11. apr 2010

Holky díky za pochvalu postýlky 😵
gabab jj, je mi jasné, že ještě ráda dám malého babičce. Nebo teda lépe řečeno našim a babičce. Tchýni ho nedám ani za nic na hlídání a tchánovi taky ne, protože už je starý. A k druhé babičce a dědovi moc nejezdím a tam bych ho taky nedala - kdyby jste to u nich viděli, tak byste pochopili
Já jsme se teda včera holila se zrcátkem a že by tam šlo extra vidět se nedá říct 😀 No co, u porodu nebudu ani první ani poslední, které tam nějaká ta "ozdoba" zůstala

arcik
11. apr 2010

Gabi 😀 😀 😀 😝 jsem zvědavá teď....za "chvilku " to zase budeme zkoumat.... 😀 😀

dezyre
11. apr 2010

Andi, tak to se na první holení spodku připrav a prvně se ostříhej nůžkama 😉 Nebo u toho vyrosteš než se oholíš žiletkou..
.... Gabi, do které ještě přitom fouká (do té lochny :D)

arcik
11. apr 2010

aaadus neboooj oni ty kočky v porodnici u holení zažívaj větší chuťovečky než nějakej ten trsík hore dole...si vem takovou cigošku 😖

aaadus
11. apr 2010

andelka my máme matraci kokos-molitan-kokos. Vybírali jsem podle pohmatu a teprve až potom jsem zjišťovali z čeho ta matrace je

arcik
11. apr 2010

holky teda nevim jak vy ale já se neholim tejden a můžu si tam zaplejtat copánky 😒

gabap
11. apr 2010

za chvili zas budeme mit vitr v ........kapse 😀 😀 😀

aaadus
11. apr 2010

arcik já se nebojím. Když to hold nestihne manžel, udělají to v porodnici. To bude myslím to nejmenší zlo z celého porodu pár chlupů navíc 😀

zdenkapo
11. apr 2010

Anděl
pro takhle malé mimi nemá smysl kupovat speciál matraci, mám obě molitan,až pak ve 2 letech jsme koupili zdravotní s kokosem Tomáškovi do velké postele a i to je brzo,ale když už jsme pořizovali,tak mu dlouho vydrží....

arcik
11. apr 2010

gabi kdyby jen v kapse 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aaadus ještě aby ses bála....dyť je to normálka.... 😉

Zdeni souhlasim s tebou 😉

arcik
11. apr 2010

holky už jste komplet v redu na mimča?myslim jako jestli už máte všechno a všude??

arcik
11. apr 2010

teda já si nemůžu pomoct ale jako druhorodičku mě to tak moc nebere jako u prvního....

zdenkapo
11. apr 2010

Arcik
jj, mám to podložené od dětské neuroložky,takže jsem v klidu....

antynka1
11. apr 2010

Právě, že pro malé mimi to význam má - kokosová matrace (tvrdá) působí proti SIDS a také je dobrá na vývoj páteře.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre