Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

hepinka
13. apr 2010

Nikka, tvoj manzel ma akeeee plany?! to je ako v tom filme - "prvni dovolena v Italii, prvni dite.., druhá dovolená - druhý díte..a pak uz jen same pozitiva a socialni jistoty.." 😀 Sice si myslim, ze nie je dobre mat velky vekovy rozdiel, ale to je vazne trosku skoro, ale ved sam uvidi ked sa vam narodi male 😉

aaadus
13. apr 2010

gabab nechceš hodit recept na guláš?

dezyre
13. apr 2010

Zdeni, to je fakt kocourkov, už bych byla nasraná a pokud možno uvažovala bych o jiné porodnici, i když teď už je asi pozdě co? 😒
Anty ale jo, může mě odvézt i tchýně, ale když já bych chtěla, aby tam byl manžel se mnou, když mě budou přijímat a když budu čekat, a pak hned jak odrodím, za mnou zase přišel na pokoj (u porodu být nechce). Tak jsem chtěla, aby byl alespoň takhle blízko mě.. Tak jede vždycky na jeden den, ale při mým štěstí jak se znám, se vždycky něco přihodí, když není zrovna on doma a já v tom musím být sama a vyřizovat...

michalag
autor
13. apr 2010

Ahojte 🙂

zdenka, ti lekari sa nevedia dohodnut, si robia s vas prcu ci co 😠

no som zvedava co je s blankou 😕

gabap
13. apr 2010

adus maso na cibulku,zaprasit moukou ,pak protlak a az zmekne tak pridat hrasek,tot vse,pak posypat syrem a ryzi

martina71
13. apr 2010

Zdeni a kde rodis?? 😒 To musii byt banda blbcu...

aaadus
13. apr 2010

gabab o víkendu udělám, to bude rychlovka. Manžel sice bude frflat, ale má smůlu, musí jíst to, na co mám chuť já

martina71
13. apr 2010

Dez a to muj manzel leti 23.4 az 26.4 na fotbal do Anglie. Ptal se mi, kdyz to pre 2 mesici zarizoval jestli muze, tak jsem mu rekla at leti, ze si odpocine. Ma docela narocnou praci....Ale zacina mi pekne klepat zadek, protoze bych mela jit na tu planovanou sekci v tydnu od 27.4.-4.5.... tak jsem zvedava jak to vubec dopadne....

greeri
13. apr 2010

ahojte babenky 🙂
joooj zdeni, tak to je fakt na palicu, ale aspoň že Anička je v pohode, držím palce a hlavne veľmi nestresuj, teda ak sa to dá 🤐
adelka, lukášek je fakt krásne bábo, láska na prvý pohľad 😀
gabap ten receptík vyzerá dobre a hlavne jednoduchooooooo, idem si ho zapísať 😅
babenky dnes ideme na predpôrodnú prípravu do nemocnice, tak už teraz mám z toho nemocničného prostredia zmiešané pocity, a to tam ešte ani nie som 😀

dezyre
13. apr 2010

Marti tak snad vydržíš a na tu plánovanou sekci už bude manžel doma... Ale věřím ti, že si z toho nervózní.. Ono přece jen tři dny jsou tři dny...

martina71
13. apr 2010

No 4 dny, odleta v patek rano, a vraci se v pondeli vecer. Na druhou stranu, bude tady segra, ta se mnou jde i na sal, manzel nechce, ze by omdlel 😀 , tak to beru tak, ze by jsem byla asi vic smutna, kdyby nebyl ten prvni, kdo si malinkou bude moci pochovat...

radushka
13. apr 2010

Ahojte budoucí maminky.Omlouvám se, že vám sem lezu. Zbyly mi po malé 2 balíky plenek huggies classic (po 70 kusech)- pro 3-6 kg, už jsme z nich vyrostli a to jsme narození v únoru 😉 tak kdybyste měla některá zájem, tak písněte do IP a určitě se domluvíme. Jinak přeju rychlé a relativně příjemné porody a hlavně ať vše klapne 🙂

dezyre
13. apr 2010

Právě to je ono Marti, chtěla jsem, aby taky viděl malého hned po porodu a aby jsme byli první kdo ho uvidí ...

aktaka
13. apr 2010

Marti, tak musíš prostě přes ten fotbal vydržet a manžel pak pojede z letiště rovnou k porodu. to jsem ti to hezky naplánovala, co? 😀

martina71
13. apr 2010

No nejak to zkousnu, jede s tchanem a partou kamaradu, tak v nejhorsim ji alespon pekne zapijou a z letiste posmazi za nama do porodky 🙂 , ale snad mala vydrzi. Mozna by bylo horsi porodit driv, a pak byt uz relativne v pohode s malou na sestinedeli a nebo doma a on pryc...

martina71
13. apr 2010

aktaka tak to ma naplanovane manzel 😀 😀

antynka1
13. apr 2010

Holky, nemáme to jednoduché co?

nikkka
13. apr 2010

niekedy - teda par krat za den sa mi stane, ze ten moj krpcek sa mi natlaci uplne pod rebra a ja mam potom na hrudi taky pocit tazoby..myslite ze je to ok, alebo to mam povedat doktorovi?

dezyre
13. apr 2010

Nikky já myslím, že je to v pohodě.. Mě jeden den malej kopal hned pod prsem, že mi skoro nadskakovalo.. a ještě k tomu jakoby zvenku žeber (je fakt, že jsem ležela, ne ve stoje), ale i tak vůbec nevím jak se tam dostal ... 😀 😀 😀 A teď ho zase cítívám klasika o dost níž nožičkama..

martina71
13. apr 2010

nikka to je normalka.. 🙂 ted mam pocitac v leze uplne nahore na prsou a mala mi do nej kope... 😀

nikkka
13. apr 2010

v mudrych knihach pisu,ze uz teraz by som mala pohyby citit velmi malo, ze mam si lahnut a pocitat pohyby, ze za hodinu by ich malo byt desat...no ale toto moje dieta je asi vynimocne, lebo sa hybe staaale..dokonca aj ked sa v noci zobudim sa hybe...

nikkka
13. apr 2010

ale to ze mam pocit tlaku na hrudi bude asi tiez normalne? to bude tym,ze sa tam natlaci vzdy...

antynka1
13. apr 2010

Nikka - tohle paušalizování nemám ráda - kdybych začala počítat, tak se z toho asi zblázním - některé dny malá řádí jako blázen a cítím jí pořád a jindy si občas jen tak kopne a pak je zase klid.... Takže ty klidnější dny bych asi zešílela strachem. Mě stačí, že se v ty klidné dny občas pohne 🙂

dezyre
13. apr 2010

Přesně tak Anty.. i malej je třeba dva dny v klidu a z toho další den jak kdyby do něj vjel čert a myslím, že na něj má vliv i toto počasí, protože tak jak já jsem teď spavá je i on takovej v klídku.. Takže kdybych taky počítala pohyby, tak se někdy zblázním, protože se třeba celý den nepohne.. nebo spíš jen ráno a pak trochu než usnu.. Krom toho, když celý den chrním, nemám šanci vědět, kdy se hýbe 😀 😀 😀 😀

zdenkapo
13. apr 2010

holky ta porodnice je Děčín a je to ta,co tam od pondělka malujou,tak tam ani třeba rodit nebudu,ale poprvé jsem tam taky rodila... tak doufám,že do soboty porodim normálně,protože pak fakt teda nevim,kde budu rodit...
ty doktoři splu fakt nekomunikujou,to je hnus,každý má ještě svou ordnaci a hrají si každý na svém písečku.... byla tam paní,kterou přijal stejný dr. jako mě k císaři kvůli váze mimča skoro 5kg a přišpa ta doktorka a řekla nene,zkusíme to normálně,tak jí vyvolali stahy a pak jsem se dověděla od PA,že jí večer ještě dělali akut CS,no hnus.... jenže tady člověk s porodkou na výběr fakt nemá,tak snad to brzy klapne a budem hlavně v pořádku...

martina71
13. apr 2010

nikky nevim podle ceho to kdo pise, taky jsem to cetla. Mala spinka, ale stejne ji citim jak hne rucickou, nozickou, jak se maliko pohne. Ta velke kopance mame rano kolem 9, potom kolem obeda a nejvic prace ma vecer kolem 8. To tam nacvicuje spartakiadu, nebo nejake bojove umeni 😀 . Nekdy se stane, ze se jeste probudi kolem 3-4 ale to ted v posledni dobe jen minimalne... 🙂

xxx.klarka
13. apr 2010

vladka, tak ty mi neměli ani nemáme, takže mi to nepřijde. 🙂 Ale zvykla jsem si hodně rychle na větší.

xxx.klarka
13. apr 2010

zdenka, to je hrozný tohle 😠 snad brzo porodíš sama, hodně síli přeju. A od kud jsi, že budeš rodit v Děčíně??

Jsem tu měla kamarádka s 15měsíčním synátorem, tak mi furt okukoval postýlku a chtěl vidět jak se točí kolotoč 😀 ... já za chvíli půjdu zase malovat, ať něco udělám dneska.

Ne oběd dělám pro sebe kučecí se šunkou a sýrem a drahému vinnou klobásu. .-)

dezyre
13. apr 2010

Tak my máme největší spartakiádu v břiše, když se jí .. a je jedno co.. ráno jsem začala kefírem a sotva jsem do sebe dala první hlt, už malej radostí začal skákat 😀 Budeme mít otesánka 😀 😀 😀
Zdeni to je strašný... normálně už se o tebe začínám bát.. raději bych ti přála jinou porodnici.. Však určitě někde v okolí musí být nějaká zastupující.. někde se rodit musí...

lucik...
13. apr 2010

Ahoj holky,
zdeni to je teda šílený chování tohleto 😔 Ale buď ráda že tě alespoň pustili domů a nemusíš tam trčet do porodu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre