Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
13. apr 2010

to ako vyzera ta zatka? 😕

dezyre
13. apr 2010

Holky, ale tak to bylo před 8 a 6-ti lety.. třeba teď už to tak nebolí 😀 Mají asi jiný techniky, pač ani jedna moje kamarádka, co rodili nedávno, si na šití nestěžovali, prý vesele diskutovali s doktorem a užívali si mimča 😀

aktaka
13. apr 2010

bibi, to vypadá na rychlý porod. a už se těším na nějaké fotky 🙂

aaadus, ale o víkendu tě muž uvidí, ne? 🙂

dezyre
13. apr 2010

Prý jako hlen ... mě laikovi to bylo vysvětleno jako sopel 😀 😀 😀 A může být zbarvený malinko do hněda - krví..

antynka1
13. apr 2010

Bibi - hezký popis 🙂
Gabap - zátku může odejít několik hodin, ale i týdnů před porodem.

zuzana39
13. apr 2010

matpaj presne tak, šitie ma bolelo určite viac ako kontrakcie a porod 😒 stále som sa počas toho šitia posúvala hore na tej koze 😖 doktor už bol zo mňa na nervy,vravel,že ked budem uhýbať,budem mať cik-cakové stehy 😀

aaadus
13. apr 2010

aktaka jenom v neděli a tomu hned ráno vrazím malého a zavřu se do koupelny a nevylezu dřív, dokud nebudu vypadat aspoň trošku jako člověk 😀

šití - na kurzu PA říkala, že když to místo, kde se má šít opíchají k umrtvení, že je máme požádat, aby chvíli počkali až to zabere. Oni to většinou prý dělají tak, že to umrtví a hned začnou zašívat a nepočkají, až to začne učinkovat

dezyre
13. apr 2010

Holky a největší mazec je, že moje mamka se probudila z narkózy když ju zašívaly po císaři.. prý to byla chuťovka 😅

zuzana39
13. apr 2010

no neviem,neviem či to už teraz nebolí, tu na MK je o tom aj téma a ked som si to čítala,nemala som pocit,že to nebolí ☹ ale čo už vydržať to budeme musieť 😉

vavenka
13. apr 2010

Gabi aj mne odisla zatka - este v stredu, a som tu, pekne zatvorena 😉

Teda presne ako dezyre opisala - bolo to ako sopel (alebo zele) - co sa konzistencie tyka s primesou hnedej krvi..... Objemovo asi ako polievkova lyzica, na 2x to zo mna vyslo, pardon za detailny popis 😅

aaadus
13. apr 2010

dezy to je fůj teda

zuzana39
13. apr 2010

dezyre - tak to musela byť ozaj chuťovka 😨

mishutka
13. apr 2010

Aaaaaahoj holky 😀
Tak jak jsme na tom s těmi porody 😅
Možná, že vás někdy dočtu ale jen tak brzo to nebude musím se starat o to naše ptáčatko 😀 😅

dezyre
13. apr 2010

Ahoj Mishu, dočítat nemusíš, ale když už nám Bibi popsala porod, tak jsme zvědavé zas na tvůj průběh 😀

aktaka
13. apr 2010

lucik jak to máš s tou plodovkou, máš pocit, že ti pořád uniká?
já nevím, jestli se nemám začít shánět po tom roztoku. celé těhu mám výtok, tak nosím intimku, ale poslední dobou se mi stává, že mám pocit mokra v kalhotkách a i je mívám občas trochu mokré kolem té vložky. tak nevím, jestli to může být jen z toho výtoku či co 😖

yanika
13. apr 2010

Ahojte, ja tiez po poradni: streptokoka nemam, ale mam nejaku inu potvorku, takze atb cipky to istia 😉
Zajtra CTG v nemocnici, tak uvidime ci sa uz nieco deje.. Ostatnym tiez gratulacia ku dobrym kontrolam...

bibi: diky za opis... tak si to zmakla!!! Teraz Ti vsetky tichucko zavidime ze uz to mas za sebou...
zdenka: to snad neni mozne, takto Ta potrapit a natahovat.... teeeeeeeeeda, asi je v tomto smere naozaj lepsie mat "svojho" doktora a nech vsetko riadi jeden clovek...

Inak dnes ma sfukla dokina ze som pribrala 2kg za tyzden 😅 u mna nic nezvycajne, ale uz si asi idem davat pozor na sladkosti.. ak to bude este mesiac, tak budem mat 30 plus haha...

dezyre
13. apr 2010

Akti, já mám to saméé.. Dnes jsem nad tím taky přemýšlela, protože vždycky když si měním intimku tak mám mokré i okolo ní.. a je celá nasáklá .. ale je to jakoby čirá voda.. Teď si nemyslete, že jsem divná, ale už jsem to i očuchávala, jestli to náhodou není moč.. ale není to ničím cítit 😀 😀 😀

mishutka
13. apr 2010

Já myslela, že už vám to popsal můj manžel 😀

terkajesterka
13. apr 2010

bibi, moc gratuluju 🙂 chlapeček určitě stojí za trochu bolesti 😀 a porod se ti ani nevlékl dlouho, takže super. Kéž bych taky rodila tak rychle 😀

matpaj
13. apr 2010

vaven, dakujem za presny popis 😝
aj dezire za sopel 😀

to si fakt nespominam pri prvom tehu ze by mi take nieco vypadlo..........

aktaka
13. apr 2010

jinak poloha plodu sakrálně je tuším dozadu a to druhé by mělo být, že branka není zašlá, ale tím si nejsem jistá

dezyre
13. apr 2010

Yani to myslíš vážně 30 plus? 😨 😨 😨 Juchůůů alespoň někdo jako jááááá 😀 😀 Myslela jsem, že mám největší přírustek.. Teda ne že bych ti to přála, ale mám fakt radost, že nejsem jedinný extrém 😀 A když tak přibíráš .. jaký si měla odhad malého, když ho vážili?

aaadus
13. apr 2010

aktaka já to mám taky, ale myslím, že se prostě potím i tam 😀
mishu psal 😀 Ale víš jak, my chceme vědět od tebe jaké to bylo, jak moc to bolelo a tak 😀

dezyre
13. apr 2010

Mishu, manžel nedokáže popsat tvoje zážitky 😀 Pamatuju si jak kamoš popisoval kamoščin porod, povídal: Leni, běž do toho, já na něj, že už mi nic jiného nezbývá (byla jsem v 5 měsíci), pak pokračoval, je to super, vůbec to nebolelo, na dvě zatlačení byl malej venku.... takhle popisuje chlap 😀 😀 😀

aktaka
13. apr 2010

dez, já jsem si taky říkala, že jeslti nejsem náhodou počůránek 😀 ale nevypadá to
a vložku bych ani neřekla, že je nasáklá. ale já mám takové úplně tenounké, tak to nevím, kam by se to vsákávalo 😅
každopádně netuším, jestli mám začít plašit nebo dělat, že jsem si ničeho nevšimla, protože to nic dramatického není 😅

yanika
13. apr 2010

Dezy: neboooooooooj som v tom s Tebou 😀
Minuly tyzden 36+1 bol odhad 3020g....

aktaka
13. apr 2010

aaadus, to mě taky napadlo, že se prostě potím 🙂

vavenka
13. apr 2010

Matpai niekomu to ide az s plodovkou, to sa taky cas prehliadne 😉 a ja som si to humusacka dokonca odfotila 😀 😀

aktaka
13. apr 2010

jo a oprava, poloha čípku sakrálně, ne plodu

dezyre
13. apr 2010

já používám taky jen ty maličký... Akti, tak já jsem to doktorovi ani neříkala popravdě.. protože všechny kontroly byly O.K. tak uvidím, jestli se ho zeptám tento čtvrtek, nebo v pátek jak pojedu do porodnice tak se zeptám přímo tam.. ale zase si říkám, že by ta plodovka odtíkala pořád.. já mám třeba půl dne sucho, z toho půl dne mokro 😀 a přes noc sucho..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre