Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
16. apr 2010

loli já mám nahoře 20kg 😀 A stále statečně přibírám 😀 Ale neřeším, hlavně ať je maličká zdravá a já se s těmi kily pak poperu a shodím (doufám) 😀
Jinak mám ještě přes 3 týdny čas 😀 Cítím se dobře a nepociťuju že by se něco blížilo 😵

aaadus
16. apr 2010

mishah a s tím psem nevím jak poradit. Jedině zkusit zajít za sousedem a nějak rozumně si s ním promluvit, že co nevidět budete mít mimčo a že tě to ruší už teď natož potom v šestinedělí

lucik...
16. apr 2010

Teda řeknu vám, že to zní docela děsivě "přes 3 týdny" 😀 To je nějak brzo 😀

dezyre
16. apr 2010

Holky, tak já ze svých 60 cm v pase mám 107 a přes největší pupek mám 114, no tlustoš hadra 😀

blanka.k
16. apr 2010

jedna paní z baráku měla ještě menší bříško, jsme se jí na jedné schůzi ptali, kdy to čeká, tak z ní vypadlo, že za týden a dvojčata! 😅 To mi sklapla čelist, vypadala fakt jak já v 20tt 😅
Mishah - jak píše Adus, jedině se s ním domluvit 😅

antynka1
16. apr 2010

Misah - to ti nezávídím a bohužel, pokdu nebudou majitelé rozumní, tak asi nic moc nenaděláš....... Zkus s nima promluvit....Držím palečky.

mishah
16. apr 2010

aduš: bohužel to asi fakt budu muset nějak řešit, pokud se nechci zcvoknout...zatím jsme se sousedy vycházeli OK, nebylo co řešit 😕 Je mi navíc trochu líto i souseda, ona mu odešla i s jejich malým synem...ale co se dá dělat... 😅

lucik: nebo taky "už jen" 3 týdny 😀

aaadus
16. apr 2010

lucik ani nemluv. Utíká to až moc rychle a jsem hrozná, ale pořád musím myslet na porod - jak začne, jak zareaguje manžel až mu řeknu že jedeme do porodnice, jak to bude bolet, jaké to bude potom a tak....

Jsem normálně v šoku. Na FB mi napsala bývalá nejlepší kamarádka, z kterou nejsem v kontaktu už nějakých 8 let. Jsem z toho normálně až dojatá a celá zmatená. Jsem to fakt nečekala po tolika letech

mishah
16. apr 2010

...jak jste tu někdo psali o fusaku lodger: chystám se ho koupit,ale myslím,že není do úplně veliké zimy(jako byla letos 😝)-koukala jsem na něj na veletrhu - takže si nechávám i starý dobrý a fakt teplý aesthetic 😉

aaadus
16. apr 2010

mishah je to nejpříjemné řešit takové věci. Ale my jsme si to taky zažili, ale z té druhé strany. Jak jsme se nastěhovali do baráku, tak náš pes v noci štěkal štěkal a štěkal. Chudák soused za námi byl, jestli by s tím něco nešlo udělat 😅 Nakonec to manžel vyřešil tak, že měl nachystaný kýbel vody a jak začal, tak to na něj vylil a od té doby je klid 😀

mishah
16. apr 2010

aduš: na to je FB fakt supr 😉 taky mi nedávno napsaly dvě kámošky, co jsme spolu jezdily na tábory a různé akce "za mlada" a bylo perfektní vědět, jak se jim daří a vidět jejich ratolesti 🙂

mishah
16. apr 2010

aduš: no, aspon že něco zabralo...jen nevím,kdo bude vedel pejska polívat, když tam je fakt celé dny sám...bych tam musela chodit asi já 😀

blanka.k
16. apr 2010

Adus - na koho ? Na souseda? 😀 😀 😀 😀 😀

aaadus
16. apr 2010

mishah fakt myslíš, že ten lodger není do velikých mrazů? Ale zase s prckem se do velkých mrazů nemůže ne? A ten pes za to fakt nemůže když je celý den sám a před tím byl třeba zvyklý když se mu někdo věnoval

blanka.k
16. apr 2010

V Černých ovcích za 5 min bude, jak vybírat matraci pro dítě 😉

lucik...
16. apr 2010

mishah kamarádka ho má a právě že i přes tu velkou zimu byla naprosto spokojená.. Že měl malý jen slabší bundu a ten fusak a že mu bylo nádherně teploučko...

aaadus letí to letí no.. taky jsem zvědavá jak to všechno bude.. Ale strašně se těším, jak se tu denně rodí miminka tak se toho našeho drobka nemůžu dočkat.. Ale ještě ať si tam chvíli vydrží 😵 😵 😵

mishah
16. apr 2010

Aduš:ptala jsem se dvou maminek a ten fusak jsem si fakt prohlížela - je moc pěkný, nakonec si ho asi stejně pořídím...ale nevím-no, vyzkoušíme,ale je to fakt jak dvě,max.3 vrstvy flísu-když to porovnám s našímm atesheticem (nebo rozšířeným emitexem)-ty jsou rozhodně teplejší... a do velkých mrazů sice s mimísem nepůjdeš,ale zas na podzim a zimu už budem mít děti větší .
.
..Jo- a taky bych řekla, že do 3 let je to přehnané-protože to už děti chodí a já kvůli tom Lukymu druhu zimu kupovala ten fusak s gukovým krytem na boty -.jinak by to bylo asi dost špinavé.Takže podle mě je to ideální tan na do roka a půl(to se ještě děti většinou víc vozí v kočárku, než chodí -teda po venku..) 😉

Nicméně je fakt moc pěkný- i v reálu 😉

mishah
16. apr 2010

luciku:No já nevím-fakt jsem dávala stejně i tuhle zimu Lukáškovi ještě do kočáru kromě fusaku i nánožník...
Já doufám,že další zima už teda nebude taková, jako ta letošní 😉

aaadus
16. apr 2010

lucik no já se nemůžu dočkat úterní poradny co mi dr řekne, jestli třeba mám očekávat porod každým dnem nebo to bude stejné jako před tím. Asi dáme v pondělí sex ať se to trošku pohne 😀

Tak s tím fusakem teda nevím. Jedině jestli budu mít možnost si ho omakat. Ale Emitex to myslím řeší

vladkaz1
16. apr 2010

Ahojte odtiekla mi voda dnes v autobuse ,isli sme do porodnice a nic vody mam dost blesti nemam ,neotvaram sa tak ma poslali domov ,keby daco mam prist ... keby som chcela tak si ma tam nechaju ale na co ked je vsetko podla ultraz. v poriadku ,ale je mi tak divne .... maly ma 2200G

mishah
16. apr 2010

blani: tak poreferuj, my momentálně sledujem stěžejní část Krtečka 😀

zdenkapo
16. apr 2010

Babara
očkování na meningokoka a na žloutenku A nám teda dala už v roce a pak ještě přeočkování na žloutenku A- jsou dvě dávky

Dezyre
aha,tak to Anička měla v 32tt 1800g,ale pak ty mimča nabíraj různě- no každopádně se už brzy přesvědčíme 😉

antynka1
16. apr 2010

Vladko - a jdeš zase někdy brzy na kontrolu? Já bych byla asi pěkně nervozní.....

mishah
16. apr 2010

vladi: a to ti odtekla jen část? mně jak odtekla(teda fakt hodně -asi skoro všechno..)tak si mě hned v porodnici nechali...

aaadus
16. apr 2010

vladka 😕 Se divím, že si tě tam nenechali

blanka.k
16. apr 2010

Vladko - teda a odteklo jí hodně? Asi máš v bříšku pěkný bazének, že jí máš pořád dost
Mishah - Č.ovce o ničem....doporučovali tam do postýlky matrace z těch líných pěn atd za X tisíc 😝 A pak nějaký prodejce říkal, že postýlky jsou ve 2 velikostech...to má pravdu, ....prý 120x60 a 125x64 😅 Asi jsem blbá, ale já všude viděla tu větší 140x70 😉

mishah
16. apr 2010

Holky, musím jít oloupat brambory na salát...to je síla,jak si tu člověk k vám sedne, už se nepohne 😀 )když mu navíc dítko bedlivě sleduje krtka... 😀

antynka1
16. apr 2010

Blani - taky nevím, kde ten druhý rozměr vyhrabal, taky jsem viděla jen 140x70 😉

zdenkapo
16. apr 2010

Dezyre
tak to máme mimíse asi stejně,taky dole vlevo spíš vzadu má trup,tam mám sondičku...

Vladka
to jako fakt tě pustily domu? to čumim,nechápu... ikdyž nemáš streptokoka,bála bych se infekce.... hlavně se nekoupej... švagrovka totéž tenkrát a nechali jí v porodce a každých 8 hodin ATB a až za 2 dny začla mít kontrakce,jinak by jí to stejnak vyvolali...

lucik...
16. apr 2010

vladko to je divné že tě pustili.. Tak snad je vše v pořádku.Jestli to byla voda tak by malý mohl dostat nějakou infekci ne 😕

aaadus já jdu v úterý taky do poradny 😀 Ale ani nevím jeslti mě bude prohlíže, protože teď jsem se normál slíkla a ona mi říkala že příště se nemusim slíkat tak nevim... 😕 Každopádně i když ti řekne že nic tak to neznamená že nemůžeš jít večer rodit 😀 Nebo naopak.. Známé Dr. řekl že to vypadá dobře, že příští týden už určo nepřijde a nakonec jí porod vyvolávali 😀 A jiná známá šla minulý pátek na kontrolu a dr. jí řekla že rodí 😀 A ona že ne, že jí nic nebolí a dr. že jo 😀 Nakonec to bylo trošku komplikovaný.. Prý jí udělala Hamiltona aby porodila ještě ten den a musela slíbit že do hodiny pojede do porodky.. Tak jela tam jí řekli že je otevřená na 2cm takže to je třeba na týden a že má příjít ještě večer na monitor.. Večer tam jela a že nic, tak jí poslala domů a v 11 už nemohla bolestí vydržet tak jeli znovu a přijela otevřená na 8cm 😀

aaadus já do něj určo půjdu a myslím že nebude problém. Nánožník na kočárek budu dávat určitě ještě k tomu. Ta kamarádka fakt jen vřele doporučuje, je s ním max. spokojená, takže já do něj jdu stopro 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre