Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
10. nov 2009

Já si taky říkám, že třeba po roce si obnovím živnosťák a budu si přivydělávat podle situace, ale myslím, že cokoliv s mimčem takto plánovat asi nejde... 😅 Ale je to tak, že si človek může přivydělat kolik chce,že? 😉 Sranda je, že za ty skoro 2 měsíce so jsem doma se mi ozvali už 3 lidi, o kterých jsem věky neslyšela, a prý, když se "flákám"doma, jestli bych pro ně něco neudělala...si myslí, že jsem doma pro legraci? Jsem ráda, že mám od toho pokoj a ne se ještě nervovat doma...a taky dělat pro známé ap říbuzné, to je strašná práce 😝 Jsem ráda, že mám klid a pohodu. 😀 Aakorát jsem zvědavá co jeden z odmítnutých o mě bude kde vykládat, že jsem se na něj vy... 😅

aaadus
10. nov 2009

bibi já určitě taky budu s oběma venku, v květnu už bývá teplo a aspoň chytnu barvu.pak dej určitě vědět jak jsi dopadla u gyndaře a co ti řekl

blanka.k
10. nov 2009

Tak když budete u kočárku venku "hlídat" tak bych se toho nebála. Hlavně všechny máte takové chlupáčky, zatím žádný zabiják od pohledu. 😀

bibi13
10. nov 2009

hej hej.. určite dam.. a teda dufam, že budeme vidieť aj pohlavie..xi

aaadus
10. nov 2009

myslíte, že už je možné, že bych cítila pohyby? když jsem si teď dala ruku na pravou stranu břicha, tak jakoby jsem cítila takové duté kopanečky. není to brzo?

doli1
10. nov 2009

já teda na ruku pohyby necitím ale jinak jo.taky záleží jak je zrovna natočen.
jsi v 16tt pokud je nějaký větší a ty chudonká tak proč ne.

aaadus
10. nov 2009

manžel říkal že ne,že to ještě není možné. jako kdyby měl načtené více než já.

bibi13
10. nov 2009

no ja som tiež v 16. a netuším, či su to pohyby.. sakra, ale už by som chcela drobca citíť.. 😀

blanka.k
10. nov 2009

Adus - co ty výš, třeba v práci celou dobu serfuje na koníkovi 😀 😀
Zítra dám M. k svátku fotoalbum s fotkama z UZ + moje hambatý (zatím jen 2ks, zbytek fotek ještě nedošel), tak jsem zvědavá, jak se bude tvářit 😀

blanka.k
10. nov 2009

tohle je malinký drobeček... https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... 😅

bibi13
10. nov 2009

jejda, jaky drobec..

blanka.k
10. nov 2009

Občas koukám, kolik je tu miminek narozených v 24, 25tt těhotenství. Ale je super, že doktoři dokážou i tyto mimča vypiplat. 😉 To už ale aby ši člověk začal pro jistotu po 20tt balit do porodnice, kdyby náhodou 😅

lucik...
10. nov 2009

Holky jak se tu bavíte o psech, tak to ste mi něco připomněli 😀 My máme bígla - pošuk,pořád na všechny a všechno skáče 😀, ale jinak je zlatá 😀 No a minule tchýně povídá "laskavě si sundejte z půdy ten starej kočárek a začněte jí na to zvykat, nebo vám tam bude skákat.. Já vám povídám, jednou skočí na kočárek kde bude dítě a jde z domu"... No jako pardon, chápu že má strach, ale je to naše dítě a náš pes, tak to snad má nechat na nás ne... ☹ (Ještě podotýkám že máme na zahradě dva baráky, v jednom jsou oni a v druhém my)..

blanka.k
10. nov 2009

Lucik - máš recht, teda baráky vedle sebe... 😅

doli1
10. nov 2009

lucik já mám tchýni hned přes zahradu,spíše dvůr
tohle je mimísek mé známe tady s koníka.narodil se ve 24tt a jaký je to ted chlapák http://jdna.rajce.idnes.cz/Danysek_doma/#IMG_05...

blanka.k
10. nov 2009

Doli - ten je krásný, já jdu ve čtvrtek za kamarádkou, ta ale rodila ve 42tt, tak už se moc těším, já nechovala malinký mimčo už snad pěkných pár let.

doli1
10. nov 2009

švagrová i dvě kámošky mají malí mimča tak si uživám až až.nejhorší je že oni rostou kde jsou ty miminka.jedna kámoška má každým týdnem rodit tak se taky těšim a sestřenka každým dnem dokonce už má po termínu a stále nic

blanka.k
10. nov 2009

u nás v rodině jsem nejstarší vnučka, takže tam si asi dlouho nezavozím, spolužačky mám po celé republice, právě jedna se přestěhovala do Brna, za tou jdu, takto mám radost, že aspoň občas se sejdeme. A další ta už má 10 a 7 leté dítko, to už se moc nepochová 😀 Zbytek zkoukávám virtuálně na spoluzaci.cz 😀 právě všechny setsřenky už se těší, jak budou vozit, tak jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží 😀

doli1
10. nov 2009

většinou se slibuje a slibuje potom přijdou párkrát a je po vození.já se přestěhovala k manžovi do vesnice a našla jsem si pár kamarádek a jednou sem pozvala i kámošky od nás s vesnice a nějak se jí tu zalíbilo(či místní mládenec 😀 )a do vánoc bude bydlet skoro naproti.tak jsem ráda že tu bude.svoje děti mít ještě chvíli nebude a už ted je skvělá hlídačka pro šimiho.

doli1
10. nov 2009

nevíte jaký blb mi zas nakukal vzít si na večer hrušku?to budou v noci zas křeče 😠 😠 😠 😠 😠

blanka.k
10. nov 2009

Doli - tak to možná budeme "křečit" obě... já po 2 měsících zkusila sníst jablko, tak čekám, co se bude dít, zatím dobrý 😀 A s těma "chůvama" máš pravdu, až na jednu sestřenku tu všechny byly jen 1x, a jedna ani jednou a to tu bydlíme 3.rok, ale slibujou, že přijedou 😅 😀 😀 😀 😀

aaadus
11. nov 2009

Dobré ránko,

lucik já bych vedle tchýně nechtěla bydlet ani za nic. ne že bysme spolu nevyšly, ale některé její zastaralé názory. třeba včera volá manželovi a že už ví co budeme mít, prý holčičku (usoudila z toho, že jsme si od ní vzali 2 štrúdly). tak zas nechtěla manželovi věřiž, že už víme co to bude. další hlášku jsme raději nekomentovali - její nevlastní syn byl teď u porodu a ona na to prý k čemu ho tam ta ženská potřebovala a ještě za to platit 😅 fakt 100 let za opicema

a manžel mě teda včera naštval a ještě se strašně diví proč. chtěla jsem,aby se mnou šel na ten velký utz + kardio. a mu se to samozřejmě nehodí. to mu dám ještě pěkně sežrat. on se mnou lítá po doktorech až je něco blbě, na facku už s ním

a ještě jak jsem usínala, tak jsem cítila, jakoby se mi něco otíralo o břicho zevnitř, zvláštní to pocit
blani ten a na koníka? ani neví co to je. se mě ptal, když se ustřihne pupečník kam vede ten druhý konec 😀

michalag
autor
11. nov 2009

Dobre ranko tehulky 🙂

doli1
11. nov 2009

ahojky holky leje a leje 😖

pepibubu
11. nov 2009

ahojky vespolek 🙂

Hele ta tchýně je fakt dobrá 🙂 podle štrúdlu soudit pohlaví 😀

aaadus
11. nov 2009

a myslíš, že manželovi věřila, když ji říkal, že už dávno víme co čekáme? si myslí, že si z ní dělá srandu. ale jde vidět,jak poslouchá co ji říkáme

kajamatus
11. nov 2009

Ahojky kocky tak vy toho stihnete popisat a prebrat. tak my mame novofudlanskeho psa velku ciernu obludu Elzu a ako sme prisli prvy den z porodnice , mna nevidela mesiac isla ma zozrat a drobceka som jej dala ocuchat a potom sme jej dali maleho okadenu plienku- poradil nam to veterinar, hrala sa s nou pol dna a od vtedy sa lubia ako kone. 😉

My byvame na poschodi a moji rodicia maju prizemie, svoj vchod + kuchynu, takze pohoda. Rodicia su na dochodku, takze ked treba su po ruke . co som vyuzila aj teraz ako som krvacala, tak mamima zobrala hned Matulka k nim a aj navarila, takze ja som happy.

aaadus
11. nov 2009

s tou plínkou to je dobré. já budu používat jednorázkovky, to by bylo po celé zahradě 😀 ale zkusím to. jo ještě jedna perla - strašně mě tchýně poučovala, že prý se nesmí hladit psi v těhu 😕 co to je za blbost. to si ho jako nemám všímat? když si snad umyju ruky neměl by být problém

zdenkapo
11. nov 2009

dobré dopoledne holky...
tak večer u telky běžně dlabu jabka či hrušky a žádné křeče naštěstí nemám...

holky ty pohyby copíšete brzo,tak jedné známé na to její gyndr. řekla,že je možné že si to plete s peristaltikou vnitřních orgánů,třeba střeva. tak nevim,ale mysli,že až to opravdu budou pohyby,tak se to pozná 😉

doli1
11. nov 2009

problém by určitě neměl byt.horší jsou kočky.když se budeš poctivě umývat tak pohodička.oni jak mají v srsti všeljaký bakterie a potvůrky tak bys mohla něco chytnout ale to bys musela byt extra prase aby na tebe něco přenesl.toho bych se nebála.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre