Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
11. nov 2009

aaadus,to bys nesměla k žádným zvířatům-kočky,králíci,ptáci,prostě vše co bydlí venku a může to přenášet veškeré nemoci,včetně toxoplasmosy..joooooooooo a taky ještě zapomněla,aby sis pořádně omývala zeleninu a ovoce,to zase můžeš chytit listeriosu 😉 😉 je fakt,že to sranda není,ale to by člověk musel být celé těhu zavřený v nějaké sterilní místnost a dostávat výživu přes kapačky 😒

doli1
11. nov 2009

ano splést se to dá ale řekla bych že rozdíl je v tom že dítě to dělá pravidělně třeba půl hodinky a pak to přejde i ve stejnou hodinku.střeva se prostě honí ale tohle je jen šimrání pravidelné bublinky na stejném místě.

aaadus
11. nov 2009

kočku mají naši a nijak se ji nevyhýbám. jenom si potom důkladně umyju ruce a ještě takovou gelovou desinfekci. myslím, že u koček by se akorát nemělo hrabat v těch jejich záchodech.zeleninu a ovoce teď moc nejím,prostě mi to nechutná a umytí je u nás samozřejmost.
jestli to včera byly první náznaky pohybů nevím. bylo to takové otírání sem a tam a trvalo to asi 10 minut.

kajamatus
11. nov 2009

k tym zvieratkam, ak ste sa s nimi stretavali aj pred otehotnenim, ziadny problem 😉 kludne mozete hladkat , samozrejme hygiena musi byt

pohyby pri 1 tehu som cilila az v 21 t.t. a bolo to take nezne simranie 🙂 , uplne ine ako crevne prejavy 😒

na chut hrusiek a jablk som prisla az ked som si ich okrajala a papala bez supky, mnamky 😀 , ak som zjedla so supkou tak mi bolo bleeeeeeeeeeeee

aaadus
11. nov 2009

my měli zvíře doma vždy, kočka s náma spala v posteli a ráno nás budila 😀 , přesně věděla, kdy bude zvonit budík. ale vím, že třeba bývalá švagrová dávala kočku pryč hned jak zjistila, že je těhotná

lucik...
11. nov 2009

Dobré ránko 🙂 Za chvíli se jedu registrovat k Apolináři, tak mi držte palce 😉

aaadus
11. nov 2009

luci to máte dobré, že se můžete registrovat (zdarma?), u nás to jde jen v jedné porodnici a to si musíš koupit VIP kartu za 2000,- 😝 držím palce

zdenkapo
11. nov 2009

tak v Děčíně je registrace v 32.týdnu a bezplatně,jen se musim zeptat taťky(jezdí tam sanitkou) zda zrovna neplánují malovat v mým termínu,takto měla chudák švagrová 😒

zdenkapo
11. nov 2009

tak v Děčíně je registrace v 32.týdnu a bezplatně,jen se musim zeptat taťky(jezdí tam sanitkou) zda zrovna neplánují malovat v mým termínu,takto měla chudák švagrová 😒

jinak při prvním jsem měla pohyby od 20tt

zzuzullka
11. nov 2009

Ahojte žienky, môžem sa k vám pridať? Tiež čakáme v máji bábo 🙂

aaadus
11. nov 2009

zuzul ahoj 🙂

zzuzullka
11. nov 2009

ale pozerám, že som z vás najmladšia čo sa týka tt. som len v 14tt. najradšej by som už bola aspoň v 20tt aby som cítila ako sa drobček hýbe

aaadus
11. nov 2009

neboj, uteče to jako voda

zzuzullka
11. nov 2009

to áno, ale tento rok sme si už zažili jeden missed ab. tak o to viacej sa teraz nemôžem tých pohybov dočkať. len by už mohli aj tie nevoľnosti prejsť bo je to strašné keď sa nemôžem ani poriadne najesť ☹

zzuzullka
11. nov 2009

a pozerám, že vy už viete aj pohlavie, v ktorom tt vám ho povedali

mishutka
11. nov 2009

Ahoj holky, nestíhám vás dočíst a můj názor je -kočky nebrat 😉 Nemám ráda kočky!!!! 😅

pepibubu
11. nov 2009

já bych ho tentokrát chtěla vědět, jen nevím zda si to říct nechám, protože Honza to vědět nechce a já se bojím že bych se ukecla... Možná se nějak domluvím až půjdem na NT, aby mi očima dali vědět....

medan29
11. nov 2009

mishutka:ty jsi z Karviné?
Jinak mám za sebou den bez špinění

aaadus
11. nov 2009

zuzul ve 13tt po odběru choriových klků nám řekli pohlaví

zzuzullka
11. nov 2009

a čo sú to tie choriové klky, tie odbery robia každej tehulke?ja idem zajtra k doktorovi, tak sa ho chcem popýtať kedy mi bude robiť aké testy

medan29
11. nov 2009

tak u mě zatím nejdou dělat žádné testy k vůli tomu špinění a to jsme už ve 14t

aaadus
11. nov 2009

to jsou odběry z placenty, je to to samé jako amnio, jen se to dá dělat už od 11tt. dělali mi to kvůli pozitivnímu screeningu v 1. trimestru. já jsem taky počítala s tím, že se pohlaví dozvíme až z velkého utz

pepibubu
11. nov 2009

Já už taky nešpiním, jupí (a Ťuk ťuk abych to nezakřikla)

medan29
11. nov 2009

taky tak, jen já zatím jeden den

bibi13
11. nov 2009

prosím Vás, čo je to ten Apolinář?

aaadus
11. nov 2009

bibi porodnice v praze

mishutka
11. nov 2009

medan29:z Orlové 😀

zdenkapo
11. nov 2009

zuzulka mi ještě pohlaví nevíme,ale do Vánoc bychom vědět měli...

nikkka
11. nov 2009

ahojte...
otrasne pocasie je, stale prsiii...strasne ma z toho hlava boli..

zuzulka nie su tu najmladsia, to som asi ja...

zzuzullka
11. nov 2009

zdenka a plánujete ísť aj na 3D ultrazvuk? ono je to vpodstate ale jedno čo to bude, hlavne nech je zdravé a v poriadku. nám sa malo na vianoce narodiť naše prvé mimi-by sme mali taký krásny darček, no bohužiaľ je z neho už anjelik ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre