Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

shaarka
12. nov 2009

tie rozhovory su fajn, aj my to tak mame zauzivane 😀

andelka
12. nov 2009

zdenka: Děkuju, už jsem si to našla podle názvu ve vyhledávači 🙂
Jinak s koupáním - já to mám tak napůl, někdy se koupu a někdy sprchuju. A po koupání se sprchuju taky. Ale horkou ne. Akorát když na mě lezlo nachlazení, tak jsem si dala nohy do lavoru s horkou (akorátně) vodou. Ale to jsou jen nohy, zbytek těla to reguloval.

Tak jsem odběry přežila ve zdraví, nakonec mi brali asi jen jednu větší zkumavku, šlo to rychle. Začínám si zvykat 😅

mishutka
12. nov 2009

Adelko:tady mají ty pleny co jsi chtěla-mimibazar.cz/slezula

mishutka
12. nov 2009

Je jich i víc na MMB 😉

zdenkapo
12. nov 2009

andělko nemáš zač .... dělali ti tripply?

marmar1
12. nov 2009

Ahoj holky....můžu s váma občas pokecat? 😉

andelka
12. nov 2009

mishut: Děkuju 🙂

zdenka: Ne, triply ne, jen to základní vyšetření. O triplech mi doktor nic neříkal minule.

marmar: Ahoj, to víš, že můžeš. Tady se toho člověk tolik dozví zajímavého 🙂

marmar1
12. nov 2009

anděl no právě 😀

marmar1
12. nov 2009

musím přiznat,že taky teda preferuju vanu než sprchu,akorát víc větrám 😉

zdenkapo
12. nov 2009

ahoj marmar

holky nevíte některá,co se zkoumá z moči,která se odevzdává při odběrech tripplů? posílá se to taky na rozbor,ale tedňemyslim tu moč co nosíte normálně do poradny kvůli bílkovině a cukru

marmar1
12. nov 2009

zdenka to netušim,já vždycky donesu moč kamkoli mi řeknou,zajdu na odběry krve kde mi řeknou a pak jen čekám na výsledky,ale já ani nevím na výsledky čeho..jsem hrozná na toto 😅

andelka
12. nov 2009

tak se registruju na MMb. Akorát nevím, co je přezdívka a co je přihlašovací jméno? Teda nick vím, ale jaký má být ten Login?

marmar1
12. nov 2009

ale hlavně že mě děsně zajímá co to bude 😀

mishutka
12. nov 2009

já jdu na triply ve středu ale o moči mi nic neříkali, ale radši si ji vemu 😉

zdenkapo
12. nov 2009

mishu no právě taky nic neřekli,take jsem jí neměla, tak jí musim dodat dodatečně 😒

lucik...
12. nov 2009

mě teda taky nic neřekli.. a já jdu na ty odběry a rovnou i do poradny takže jí stejnak budu mít sebou

babara
12. nov 2009

andelka pod prezdivkou te budou vsichni vnimat, ale login je jen pro prihlaseni.

zdenka, ja moc nikde jinde nez v poradne nedavala.

Jinak s tou koupeli jste me taky trochu vylekali, slysela sjem to od mamky, myslela jsem, ze kvuli potratu, to sem ani strach nemela, ale vyvojove vady??? Doufam, ze je to blbost. Ja se teda posledni dobou sprchuju celkem horkou vodou:( vanu si davam, moc horkou snad ne, ale nejdriv se osprchuju, smyju spinu 🙂

babara
12. nov 2009

jinak ke vcerejsku:
doli, bacha na tu autosedacku, misto lehatka nebo houpatka by se opravdu nemela pouzivat, neni to moc vhodny na zada, ma se pouzivat jen nezbytne dlouhou dobu.

andelka, repa se zelim je nejaka severomoravska specialita? Zrovna mi to privezla mamka od tety z Palkovic (F-M). Sem to driv nikdy nevidela. Ale dobry je to!

Ja jsem konecne nabrala zpet svy 2-3 ztraceny kila, ale spatne porad trochu je, zas jsem predevcirem zvracela, ale mozna to bylo z jidla od tchyne 😀 Pomaha se najist.

zdenkapo
12. nov 2009

babara,tak vana myslim nemá vliv na VV... a tu moč taky chtěj v poradně,tam mi brali i tu krev na tripply a chtěj jí posílat,dělali to i při prvním,jen to je tři roky,takto jsem si fakt nevzpomněla a sestra mi to zamněla říct

aaadus
12. nov 2009

zrovna ukazovali v sama doma cviky na posílení pánevního dna kvůli inkontineci v těhotenství. asi pofičím koupit balon a budu cvičit

zuzanas8
12. nov 2009

ahojte 😅
pridavam sa k teme, cakam nase prve mimco v maji 2010 😀

andelka
12. nov 2009

babara: tak jsem tam něco naťukala, pomalu budu zkoumat 🙂
jo, jestli je to specialita to nevím,ale měla jsem na ni děsnou chuť, naše zrovna došly (mamka dala poslední 2 sklenice bráchovi) a ke tchyni se mi jezdit nechtělo, tak mi mamka donesla flašku od kamarádky 😅 A bylo to moc dobré 😵 v neděli si dovezu od tchýně, ta dělá vynikající - jako všechno. 🙂

zdenkapo
12. nov 2009

tak jsem volala sestře a tripply budou asi až zítra,tak vypadá,že znova nebudu muset jít,ale zase nervy do zítra jak to dopadne ☹

andelka
12. nov 2009

Adus: taky jsem koukala. balon pořídím, hned jak budeme mít víc místa 😅

Zdenka: Dobře to dopadne 😉

lucik...
12. nov 2009

já balon mám od pondělí, prý mi to pomůže na záda.. Ale cviky sem neviděla,sem v práci

aaadus
12. nov 2009

andelko to neznám řepu se zelím. ale v ledničce mám otevřené obojí 🙂

andelka
12. nov 2009

Adus: Já jsem to taky neznala 😀

Balon je super věc, akorát zabere místo, no. Takže možná mi ho přinese až ježišek.

mishutka
12. nov 2009

Já ho mám u našich kdysi jsem chtěla cvičit a pak jsem se na to vybodla 😀

aaadus
12. nov 2009

nejlevnější balon jsem viděla v tescu. v sobotu jdeme do kina tak si ho při jednom koupím. v těhotenství se myslím sejde, ještě se zkusím podívat po knížce s nějakými cviky když už ho budu mít doma

zuzub
12. nov 2009

ahojte 🙂 kočky, kupovali ste si alebo objednávali cez net taký ten tehotenský pás? ja by som si chcela,ale neviem akú veľkosť si mám 😖 poradte pls

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre