Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
12. nov 2009
bibi13
12. nov 2009

no tak teraz neviem.. uf!! snad nebude vadiť, ked si dam jogurt.. čo sa týka kavy, tak tu si dam raz denne.. a kola?? mnaaaaaaaaaaaam.. straašne mám na nu chuť.. stáále.. ale snažím sa jej vyhýbať..🙂

blanka.k
12. nov 2009

Ještě mi pošle odkaz na postýlky, má nějakou do 2000,- a super, prý se koukali v Ikei apod. a ty prý jsou takové ne moc stabilní, jinde zase chtějí 5000,-,...

lucik...
12. nov 2009

bibi já na ní mam taky pořád chut 😀 😀

aaadus
12. nov 2009

lucik já si kafe dělám takové to 3v1, to mi moc chutná. ale jen sem tam a kolu jsem pila když mi bylo fakt nejhůř, ale obyčejnou. a na chvíli to vždy zabralo

aaadus
12. nov 2009

blani dobré stránky, ná pár hodin o zábavu postaráno. já budu mít postýlku i kolíbku ještě jak jsem byla malá já. taťka mi ji akorát pospravuje a nalakuje

nikkka
12. nov 2009

ahojte, ale ste toho popisali za cely den, konecne som docitala..
co sa tyka toho co sa moze jest a pit a nemoze, moja kamoska mi povedala, aby som si to teraz uzivala, davala si na co mam chut, lebo ked budem kojit, tak nebudem moct nic..ani kolu, ziadne bublinkove mineralky a o jedle skoda reci...ani poriadne ovocie atd...takze si to teraz este uzivajme..

lucik...
12. nov 2009

nikko díky za podporu 😀 😀

blanka.k
12. nov 2009

Mě taky obvodní skoro všechno zakázala, a gyn. mi řekla, ať jím na co mám chuť, jakýkoliv kombinace, pokud mi z toho nebude zle. 😀 😀
Aaadus - jo, taky serfuju a nejradši bych už vše objednala 😀 😀 😀 😀

doli1
12. nov 2009

ahojky
koupání je pravda že se nedoporučuje ale jednou za čas se ráda namočim
kafé si dam taky ráda mám to jako pochutinu a hlavně když ji vypiju jsem si jista že konečně pujdu na velkou.takže jednou za tři dny a na návštěvách si ji s radosti dám.cocacolu moc nemusim a točenou kofolu miluji ale tu mám taky jednou za čas když jdeme s přáteli posedět.

aaadus
12. nov 2009

blani to jsme na tom stejně. já teda začnu objednávat po vánocích, to my mohly být slevy. no možná i před 😀

zdenkapo
12. nov 2009

kolu taky miluju a tak sklenku si dám...

koš na pleny jsme měli už na TOmáška ten Sangenic,kupovali jsme do něj dlouho ty náhradní máplně,ale pak jsme jednou nějak nestihly koupit a zkusili tam dát normální pytel do koše a ono to mělo stejný účinek-nepáchlo to,akorát se to nebalilo zvlášť a nebylo to antibakteriální.ale ten koš to utěsnil

zuzub
12. nov 2009

ja som zas posledné dva týždne závislá o Viney 😵 😵 😵

aaadus
12. nov 2009

zuzub a to je něco jako u nás top topic? sodovka z hroznů?

blanka.k
12. nov 2009

Zdeni - mě právě ta kamarádka říkala, že dřív taky bývaly ty koše na nějaké ty náplně za asi 300,-, ale ty co jsem dávala odkaz jsou na klas. sáčky 50l.
Zuzub- Vinea - ta je super, tu jsme si kupovali v bufetu na gymplu 0.3l skleněnou láhev + brčko k tomu 😀 To ani nevím, že ještě existuje 😉
Dnes mají v novicnáh, že kvůli Evropské unii přesytanou vyrábět třeba čokolád.tyčinku Margot 😅 Ta EU všechno dobrý zakáže (nehctěli utopence, tataráky, segedín,... 😝 )

zuzub
12. nov 2009

aaadus hej také niečo ako top topic, ale lepšie 😀 Margotku tiež ľúbim 😉

aaadus
12. nov 2009

blani taky jsem to teď četla. a není to tak, že když ty éčka nahradí něčím přírodním tak to můžou vyrábět dál?

zdenkapo
12. nov 2009

Blani tak žádný obyč koš za 300,-Kč to teda nebyl 😉 a stále ho normálně prodávají http://www.uzlaticka.cz/detail.php?zbozi=1369360

shaarka
12. nov 2009

zuzub, vinea to isti, ja tieeeeeeeeez 😀 😀 uz od zaciatku tehotenstva. stale musime mat doma bielu 😀

nikkka
12. nov 2009

nie je ten kos zbytocnost? podla mna uz vymyslaju take hluposti, za ktore sa utracaju nehorazne peniaze...

blanka.k
12. nov 2009

Zdeni - já to napsal blbě, myslela jsem, že ta náplň do tohgo koše stála jedna 300,-!! 😅
Nikka - já o tom koši slyšela až dnes poprvé a je fakt, že si nedovedu představit, jak to likvidovat, aniž by to smrdělo a člověk nemusel 2x denně to vynášet... třeba pro nás je to ke kontejnerům docela kus. A když měla sousedka malýho, tak večer dala pytel s odpaky (kde byly i plínky) za dveře na chodbu (my to taky tak děláme) a jako cítit to bylo 😅 A ta kamrádka taky tohle ze začátku neměla, až teď a prý smrádek se hezky šířil po celém bytě 😅

aaadus
12. nov 2009

myslím, že ten koš ušetří čas a smrad 😀 já si teda nedovedu představit, že v noci budu lítat s pokaděnou plínkou do popelnice 😀

blanka.k
12. nov 2009

Potkají se dvě spermie, manželská a milenecká.
Manželská povídá:Vypadni, já jsem tu doma a milenecká na to:To jo, ale já jsem tu častěji! 😀 😀 😀 😀

Tři spermie.
První: "Já oplodním vajíčko a bude to kluk!"
Druhá: "Ne, já oplodním vajíčko a bude to holka!"
Třetí: "Nechci vám do toho kecat, ale před náma jsou mandle." 😀 😀 😀

bramburka
12. nov 2009

ja koupila V kika nášlapný koš, fakt super těsní, je celkem velkej a stál asi 299 kč...do toho jakakoliv igelitka, nejlepsi ale ted bude balkon 🙂

JInak co se nesmí jíst v tšhu? ja jim a piju vse, jogurty, hermelin, colu, kafe...nic senema prehanet, 1 nesko denne ničemu neuškodí, alkohol nepiju, max. 2 dc nekde vyjimecne víno.

aaadus
12. nov 2009

blanka 😀 😀 😀 😀 😀

blanka.k
12. nov 2009

tento mě taky dostal :

...ked sa so mnou pomiluješ, dam ti mobil", vraví babka mladíkovi.
Mladík samozrejme súhlasí, pomiluje sa s babkou a vravi:
"no babka, tak ten mobil"
a babka vraví:
".tak píš si 0905...." 😀

aaadus
12. nov 2009

😀 😀 😀

aaadus
12. nov 2009

holky jak se vám teď líbí hračkárny přeplněné hračkama typu spiderman a spol? mě se to vůbec nelíbí, mám ráda klasické české postavičky - krteček, rákosníček, křemílek a vochomůrka... a je škoda, že je toho k sehnání čím dál tím míň a stojí to více než ty americké hrůzy ☹

blanka.k
12. nov 2009

aadus - mám stejný názor. naštěstí jsem léty zásobena krtečkem ve všech možných podobách, takže mám zásoby 😀 Když jsem byla malá, tak mi mamka ušila a vycpala krtka, takového "neznačkového",ale od té doby se to se mnou táhne, takže teď už mám "značkové" na všechny způsoby, triko s krtkem, povlečení, nádobíčko pro panenky, jídelní sady pro děti, dokonce jsem dostala pravé belgické pralinky s obrázkem s krtečkem!! A v den, kdy jsem byli na NT+ měl manžel takovou radost, že řekl, že až si půjčí auto, tak malýmu koupí toho velkýho 1,2m plyšovýho krtka 😅 Už sjem i koukala v obchodech, ale oblečky s krtkem pro kojence nejsou :(((

kajamatus
12. nov 2009

Blanka 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂

Kos na plienky, tak pri Matulovi som ho nemala a to kakal do kazdej 🙂 8-9ks/ den, no musim povedat ze po tak malom mimi pokial som iba kojila tak to vobec nesrdelo 😉, na noc som si dala igelitku na klucku , aby som nemusela letiet na balkon v noci a rano odlozila na balkon a ked bola plna tecso igelitka tak sme to vyniesli.
Horsie to bolo ako zacal papat prikrm, tak to uz smradecek bol, ale zasa nekakal do kazdej plienky.

Vinea je super a aj sa doporucuje na kojenie, je viacej mliecka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre