Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
25. nov 2009

lucik... jo? a kde ty 3kg máš? 😀

doli1
25. nov 2009

lucik počitej s holčičkou.břicho ti dopředu nejde ala na bokách už to vidět jde.je tam rozdíl v těch fotkách

doli1
25. nov 2009

xxx.klarka to máš pravdu o trochu vetší a s takovim jsem šla rodit 😀

já mám konečně 1kg nahoru ale stále v -

xxx.klarka
25. nov 2009

doli1: jak u ní poznáš holčičku? 😀 já chcu taky děvče 😀
...... tak já jsem tlustá, takže mám to břicho jak kdyby nevím co 😀

lucik...
25. nov 2009

doli kéž by já bych chtěla holčičku 😀

doli1
25. nov 2009

u tebe bych spíše řekla kluka.
podle babských rad tak když je to chlapeček tak je bříško pěkně kulatý a jde do předu trochu do špičky a když holka tak je rospláclí a jde spíše do boků.
chodila jsem na plavčo s kámoškama a oni měli potvrzené holčičky a já měla úplně jíné břicho takoví pěkný balonek a taky já jediná měla kluka.takže asi něco na té pověře bude

xxx.klarka
25. nov 2009

☹ chjoooo

lucik...
25. nov 2009

doli to by bylo super, tak si mě potěšila 😀

aaadus
25. nov 2009

mě břicho roste od začátku do špičky takže to nebylo žádné překvapení že to bude kluk 😀

doli1
25. nov 2009

já mám docela pěkný bříško ale neni jak u šimona a když udělám fotku ze předu tak jde vidět jak se mi strašně rozjeli boky tak možná by to mohla byt ta holka

mishutka
25. nov 2009

ALE já mám radost 😀
Já jsem rozpláclá 😀
Jestli to výjde tak se (f)šichni poserou!!!!!!!!! 😝

lucik...
25. nov 2009

mishu proč chtějí kluka? U nás všichni touží po holčičce 😀

Tady jsem hodila hadříky

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a dál

doli1
25. nov 2009

copak mishutko všichni kolem tebe mají chlapíky?

doli1
25. nov 2009

luci taky už pěkně nakupuješ.ten overálek s notičkama je úžasný a táta má skvěli vkus.

lucik...
25. nov 2009

doli jo jo já zastávám názor že lepší po částech než se pak zrujnovat na jednou 😀

mishutka
25. nov 2009

Jo, mají kluky.
Jak už jsem psala manželová rodina neumí holky 😉jeho brácha holku má, ale jistá je jen matka 😀

U nás je to jedno a u manželové rodiny asi taky, ale jsou furt škodolibí protože ví, že kdyby to byla holčička tak bych byla "radši".
Furt hustí, že jsem pěkna tak ať si nedělám naděje, že to bude stejně kluk 😖

Pro moje rodiče to bude první vnouče takže berou všemi deseti holku nebo kluka 😀

doli1
25. nov 2009

podivejte co ty paka ted šijí http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9561659&tab=0 s autíčkama a růžoví ale toho je ted spousty.ružoví punčocháče s vrtulníkem atd no děs

lucik...
25. nov 2009

mishu no asi tak, manžela rodina taky holky neumí a proto tchýně chce holku... Našich je to první vnouče tak je to fuk ale já bych taky chtěla holčičku a všichni prudí že sem hezká že to bude kluk 😀 Ale já myslím že všem těhulkám to sluší, takže tohle pořekadlo moc neberu 😀 Navíc od té doby co sem těhu mam samej beďar 😠

klaarka22
25. nov 2009

Ahoj holky
tak jak je??u nás se začíná uzdravovat,malá měla včera nesrazitelnou 40 a dneska ani ťuk,,,no hotovo
mě už je taky líp takže začínám mít i dobrou náladu..
holčičky mam dotaz zítra mám jít ráno na odběry na ty triplouše..ale mam ATB tak nevim jestli se to tim nějak nepoprdí a mudra mi nebere tel...

jinak do alba jsem nacpala dosavadní úlovky pro mimi a tím pro zati mkončim jelikož mam 7 pytlů po Klárce a 2 pytle od kámošky...fuuuu už teď to neni kam dát

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

lucik...
25. nov 2009

doli asi si řikaj že když je moderní růžová pro dospělé chlapy - košile, trika, tak i pro prťata 😀 Ale nikdy bych to nekoupila 😀

doli1
25. nov 2009

mishutko tak to je u nás.samí kluci a ted švagrová konečně porodila holčičku takže první navrátilová jinak samí kluci.já jsem věděla a i si přála prvního kluka ale ted už by to ta holka mohla byt.vždy jsem si přála holku ale až druhou.

aaadus
25. nov 2009

lucik... přesně tak, ale u mě po částech znamená při každém nákupu něco 😀 včera jsem aspoň koupila 5 párů ponožeček v tescu 😀

nebyla jste některá v kika nebo nemáte odtud nábytek? my se tam jdeme podívat na skříň a komodu do pokojíčku, na obrázku to vypadá super ale aby to veskutečnosti nebyla nějaké dřevotříska

klaarka22
25. nov 2009

no a jak jsem pracně dočetla stránku tak koukám řešíte pupany..při Klárce jsem měla vše jen v břiše a do špičky a ejhle je to holka ateď těžko říct jsem tlustá jak prase a řichec mi zůstal orostnutý špekem takže ....se nechám překvapit 😉

lucik...
25. nov 2009

aaadus přesně 😀 Jakmile někam vlezu něco nesu domu 😀 😀
Jinak v kika nevim, my nakupujem v ikee 😀

lucik...
25. nov 2009

klarko nekaž nám radost 😀

klaarka22
25. nov 2009

jee Luci to neerte jako kažení radosti to nee jen řikám že v každym šprochu pravdy trochu 😀

klaarka22
25. nov 2009

pokud si přejete to co si přejete tak fajně...jen ať máte miminka zdravoučký nakonec vám stejně bude jedno jestli je to pindík nebo pipka hlavně že zůstanete po porodu v celku a bez následků 😉

aaadus
25. nov 2009

doli to je teda hnus to oblečení, ani zadarmo
lucik... já jsem opupínkovaná jak puberťák 😠 , manžel z toho má strašnou srandu
klaraarka jedině jít na poradnu a říct jim že bereš ATB ať tě přeobjednají až je dobereš

doli1
25. nov 2009

já bych k tomu pohlaví ještě řekla že matka tuší co pod srdíčkem nosí.
švagrová byla smířená s klukem a kolem 8-10tt začala říkat že má tucha na holku a taky to tak bylo je to holčička.
mě řekli na jednom ultrazvuku že je to holka ale já jsem věděla že je to kluk.takže bych i dala na svoje tušení.

klaarka22
25. nov 2009

Aduš uvidim ještě jsem cinkal mámě do nemocnice ať se zeptá a uvidim co mi řekne...snad to bude oukej..
dokonce můžu normálka jíst a můžu přijít kdykoliv mezi 7 a 12...tak to čumim jako puk myslela jsem že na lačno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre