Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
27. nov 2009

ahojky holky teprve stavám noc děsná tak jsem to dospávala.ráno mi i tekla krev s nosu jak moc smrkám a sliznice jsou více prokrveny 😠 ted už dobrý.vytáhla jsem vincentku snad zabere.
mishutka to máš super já už chci taky nakupovat ale peníze stále nikde ☹ 😠 i vánoční dárky bych chtěla dokoupit a nemohu
odsávačka se používá povětšinou když dítě nechce sát.šimi se neuměl sám přisát proto to tak brzo vzdal.nemusíse odsávat zbytek mlíka prasa se brzo přispůsobí potřebám dítěte.
mlíko se vymačkávat nemá jen jsem ve sprše zkoušela jestli tam je ty dvě kapky nic neudělají.
prasečí chřipka určitě se očkovat nenechám a jak říkáte ted už se bojim taky jakého koliv nachlazení je mi fakt mizerně.
zuza tak dělej to co říkají a i kvůli maličkostem utikej k dr.raději dřív než později.holky ještě chvíli a budem mít tu kritickou hranici za sebou
já první pohyby u prvního cítila kolem 17tt ale jak říkají holky u mě hrálo roly-malá,vychrtlá,málo plodovky,žádné břicho atd.ted už teda vychrtlá nejsem ale asi budu mít zas málo plodovky tak první pohyby bylo kolem14tt pravidelně každý den až od toho 16tt ted je třeba vzhůru.

vladkaz1
27. nov 2009

Michalag ano ,4X mi odtiekla voda ,Tvrdili mi ze je to moc ,nechali si ma v nemocnici na pozorovani na rizikovom a ze mam dost vody a neotvara sa krcok, tak ma nechali tak ,az sme si vybavili dokinu, co ma aj porodila a zaviedla mi prostinal ,ani mi nemakol krcok ani nic .. no a nakoniec uz bola Lucka na svete chvala bohu zdrava az na pokozku .. to trpime do teraz ☹ za to ze bola dlho vomne ☹
Ale bolo to hrzne bola som psych. uz hotova ,ked mi este moja drbnuta svagrina avola ze mi moze mala umriet ,preco somnou nic nerobia tak mi to teda moc nepridalo 😠 😠 😠 ☹ ☹

mishutka
27. nov 2009

Já jsem na nem.od 23.9.
A to jsem byla od 10.9.-22.9. na dovolené 😅

yanika
27. nov 2009

aaadus: zatial liecim🙂 kupila som si urinal v lekarni - cisty extrakt z brusiniek a vraj by to malo pomoct, ak nie, tak bezim v pondelok ku doktorke ;) si mila ze sa pytas... mne sa okolie uzaj smeje, ze sa moc pozorujem.. ale oni tomu nerozujemjúúúúú, oni predsa vôbec nie sú tehotní 😀

mishutka
27. nov 2009

doli.co je kritická hranice??? 😅

yanika
27. nov 2009

doli1: ja som mala silnú nádchu a musela som to riešiť detskou odsávačkou, lebo už ma tak bolelo bruško z toľkého fúkania do vreckovky🙂 je to určite šetrnejšie aj ku sliznici.. myslím si ;) s nádchou mám dlhoročné skúsenosti, takže viem o čom hovorím... a druhá vec: Aspoň mám aj ďalší kúsok do výbavičky... xixi

lucik...
27. nov 2009

mishu,doli: taky by mě zajímalo 😀

blanka.k
27. nov 2009

Není ta krit.hranice to, odkdy už můžou mimčo zachránit (cca 23tt,cca 500g?), včera ukazvali v TV mimčo, narodilo se s 420g. To si fakt nedovedu představit, já to vždycky přirovnávám k našim fretkám, to jsou kuličky do dlaně, a to jsou samý chlup a mají 920g 😅 A to mimčo bylo poloviční...vlastně necelé 2 kostky másla... váhově 😉 Je úžasný jaké děti dokážou zachránit a hodně jich je úplně zdravá 😨

lucik...
27. nov 2009

blani jo jo to jsem taky viděla 😉

vladkaz1
27. nov 2009

Blanka ,juj ty mozes pozerat na take veci?
Ja som teraz taka precitlivela ,ze nemozem pozerat ani o detickach ani nic .. a hned revem za vsetko
Ale je to zazrak

aaadus
27. nov 2009

yanika tak hlavně aby to zabralo na nemuseli ti nasadit atb. zánět močáku fakt není v těhu sranda. když jsem byla v nemocnici, přijali tam těhotnou paní co měla zánět močáku z bazénu a sotva chodila, pořád se klepala

mishu já měla dovolenou od 10.8.-23.8. a nemocenské jsem od 3.9., takže jsem tak akorát stihla dodělat ten bordel co mi tam zástup nechal 😠

já myslela, že kritickou hranici už máme za sebou 😅

mishutka
27. nov 2009

Já viděla minule, že v Holandsku zase děti zachraňujou až kolem 25tt ☹ I když ty děti jsou životaschopné tak mají zákaz je jakkoliv připojovat na přístroje a ty miminka třeba pomalu umírají celý den 😢 😢 😢

aaadus
27. nov 2009

o těch miminkách malinkých jsem to taky viděla. takové uzlíčky do dlaně to byly 🙂

zdenkapo
27. nov 2009

Zuzana,snad to bude vše v pořádku,hlavně se snaž být v klidu i psychicky-ikdyž to jde těžko 😒

Luci psala jsem to myslim včera- v říjnu 2007-4 měsíce po prvním porodu jsem musela na operaci žlučníku a od té doby jsem měla špatné odběry-podrážděnou slinivku od toho žlučníku- no chtěla jsem být za hrdinku a vydržet žl.koliky,abych mohla co nejdéle kojit,ale pak už to nešlo a vlezlo to i na slinivku-žlučník odstranily ale pořád jsem nebyla OK

VÝSLEDKY MÁM KONEČNĚ PO 2 LETECH ÚÚÚÚPLNĚ V POŘÁDKU,tak jsem tak šťastná,asi se to díkytěhu zklidnilo

Ještě aby ve středu v pořádku mimi srdíčko a další úterý 3D UTZ a budou super Vánoce

Jinak já mám pohyby od 14.11.,ale při prvním jak jsem psala fakt až 20tt,ale dr. říkala,že hodně záleží,jak je ženská citlivá,na síle břišní stěny a na umístění placeny,ale takové to bublinkování můžete cítit i dřív

lucik...
27. nov 2009

aaadus tak máme za sebou kritickou hranici potratu, ale za chvilku už budou umět naše miminka zachránit kdyby se něco stalo 😉

aaadus
27. nov 2009

a nebyl i nějaký takový případ v anglii, že paní porodila 3 dny před tím než mají mimča povolené zachraňovat a ten její syn žil ale bez lékařské pomoci to nezvládl 😢

lucik...
27. nov 2009

zdeni aha, tak to jsem asi přehlídla, promin 😉 jinka moc moc gratuluju 😉

aaadus
27. nov 2009

zdenka super 😉
lucik... my to tady všichni vydržíme s mimčama v břušku až do TP 😉

vladkaz1
27. nov 2009

Zdenka gratulujem ze je vsetko v poriadku 😉 😵

doli1
27. nov 2009

jj hranice je 24tt pak dokážou zázraky.přesně jak to bylo včera v telce.Adajr tady s koníka má taky mimi s 24tt a už jsou doma zdravůčký.
vladka až zírám jak dlouho tě nechali přenášet to je děs.já přenášela den a už to na prckovi bylo znát.hlavně na té pleti.už byl celí nasáklí vodou a potom se celí oloupal o nechtách ani nemluvim.myslim že u nás se nechává nejdýl 14dní.

mishutka
27. nov 2009

já jsem přenášena týden 😀

lucik...
27. nov 2009

aaadus samozřejmě, ale kdyby náhodou, víš co 😉

zzuzullka
27. nov 2009

zdeni, gratulujem k dobrým výsledkom 🙂

baby sa nechystajte rodiť predčasne, všetky pekne vydržíme až do termínu nech si poriadne užijeme tie velikánske brušká 😉

blanka.k
27. nov 2009

Dovolenou mi nepřipomínejte, my ji měli mít od 6.12 do 4.1. 😅 Přes léto to nešlo, to si nějak zabrali kluci vpráci a furt nějaké termíny, tak jsme si nechali celou dovču na prosinec a prd, i když manžel tvrdil, že dovču v 5.měsíci zvládnu. 😅 Takže příští týden jsme vlastně měli odlítat 😅

lucik...
27. nov 2009

blani 😉 My chtěli mezi vánočními svátky do anglie na nákupy, ale asi nepoletíme, bojim se toho letu v 5mesici

vladkaz1
27. nov 2009

NO mne stale tvrdil ,ze mam zle vypocitany termin porodu ,prvy som mala 4 teho OKt ,Druhy 27 okt. a rodila som 13 teho novembra .... 😝
mala ma atopicky exem .. alergiu na plienky mala uz sme od 19 teho mesiaca odplienkovane ,chvalabohu ,zliezala jej na susurke koza .. a sem tam na tvary sa jej robi taka hrubkova koza ... ale ked natieram poriadne pravidelne ze nezanedbame tak ma peknu tvaricku jak babika .
No vidis ,vsade je to inak ..
😝 ale uz som bola fakt zufala pred porodom ..

vladkaz1
27. nov 2009

baby nestraste s tym predcasnym porodom ... 😕

michalag
autor
27. nov 2009

baby, prosiiim nehovorte tu o takychto temach 😒 ... ja mam spoluziacku a stale vraveli ze je jej dcera zdrava a ma tolko problemov ze az ... takze ani lekari nikdy!!! dopredu nevedia ako to s tym babom dopadne hoci ho zachrania a vyzera byt zdrave ... ale uz dost, fuuuj taketo temy neznasam 😒

blanka.k
27. nov 2009

no já rovnou řekla (a to mi bylo ještě dobře, to jsem netušila co mě čeká), ať zapomene, že 1. pojedu do vlakem do Německa na letiště a pak 12hod. letu, 2. pojedu těhotná někam do tropů, kde mě bude čekat německy a španělsky mluvící delegát, když mi mluvíme spíš anglicky... 😉

michalag
autor
27. nov 2009

nase deticky sa narodia tak najskor 38tt a vsetky budu zdravucke 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre