Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
27. nov 2009

jsem zpět z nákupu a tlačím do sebe KFC 😀

blanka vyzkoušela jsem ten pás do auta a je super. pěkně ten pás z auta podrží kde už není děloha, vůbec to netlačí a cítila jsem se tak nějka bezpečněji. za mě můžu doporučit

vidím že rozebíráte kočárky. já bych chtěla taky černo-zelený a manžel oranžovo-černý, zatím mám 3 vybrané - Cam Cortina X3, Jane Slalom pro a Peg Perego 😉

jinak my máme chlapečka potvrzeného na 100%, včera nám to přišlo černé na bílém 😉

vlezla jsem do jednoho nějákého dražšího obchodu s dětským oblečením, myslím cocodile nebo tak nějak. tam mají tak krásné věci a ty barvy nádherné. žádná jenom modrá a růžová, ale takové krásné pistaciové body tam měli. a ještě jsem vlezla do pompa a tam mají tolik věcí pro mimča. naštěstí mám prázdnou peněžku tak jsem výjimečně nic nekoupila

blanka.k
27. nov 2009

a tady je aspoň ten podvozek, je vidět docela velký ten nákupní koš. a pořádná kola. ten kočárek má ale několik nevýhod:
sice se dá dobře skládat, ale je i pak docela velký (to přední kolo prostě pořád tak trčí, s tím nic nejde udělt)
je docela těžký
a je spíš z těch dražších 😅
ale stejně u nás vede 😀 😀 😀 😀

blanka.k
27. nov 2009
blanka.k
27. nov 2009

Adus - já dnes shválně byla doma do 12:30 a pošťačka zas nic nedonesla ☹ Takže zítra jedu s kla.pásem, akorát neví,jeslti si ten pás nedat klasicky nad pupík, jelikož když jsem to zkoušela, tak pás (tak jak ho doporučují v těhu) mám teď akorát přes bublinu, tj.cca 10cm pod pupíkem 😅 když to tak zkousmám, tak mi děloha končí cca 7cm pod pupkem, takže si říkám, že pás klasicky nad pupkem by vadit neměl, že líp než pod pupkem přes bublinu 😅
Nebo jak jezdíte holky vy?

lucik...
27. nov 2009

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/... tady dole jak jsou doplňující obrázky tak tam je to vidět 🙂

lucik...
27. nov 2009

blani a jak je velká ta korba? Ukážu ho manželovi a sem zvědavá co řekne 😀 Ale ta cena nic moc.. ale tak casual vychází na 20 tak ty 3tis už nás asi nevytrhnou..

aaadus
27. nov 2009

lucik... díky, taky jsem to tak ještě neviděla. ale je to fakt nádherný kočárek, jen manžel huboval že jsem si zase vybrala to nejdražší 😀 a či já za to můžu že ty nejdražší věci jsou nejhezčí?

blanka já jsem jezdila jsem ten pás měla pod pupkem a tlačilo mě. jestli ti to půjde dát nad pupek tak to tak zkus

aaadus
27. nov 2009

lucik... zkus kuknout do diskuse výbava, tam by to možná mohlo být napsané. já už jsem tam taky holkám psala kvůli tomu madlu 😉

aaadus
27. nov 2009

lucik... teď jsem našla ty rozměry 72x34

doli1
27. nov 2009

kochám se naoutobe pepem vojtkem jeho pohybama a nevim proč prckovi se to vůbec nelibí.budu ho muset převychovat 😀

houbik
27. nov 2009

blani: ja kdyz ten pas nemuzu mit, pac jedu jinym autem, tak jezdim normalne pripasana 😖 ale me to na bricho netlaci, spis mam jen strach, kdyby neco...
jinak holky ten peg perego se mi taky moc libi! presne takovy styl chci, takze zarazuju do top 3 😀

blanka.k
27. nov 2009

Lucik - rozměry nevím, já jsem jen koukala,le kamráka to prý v ocbohdech přeměřovala ty vnitřky 😀 A má přesně tu barevnou kombinaci, co máš v odkazu (hnědo černou 😉 , ale já hnědou moc nemusím 😅 )
Adus - já právě jela před týdnem poprvé a furt si ot rukou držela od těla, jak mi to dole vadilo...takže dík, půjde to přes pupek. A airbagy máte zapnutý? Já četla článek že i v pokročilém těhu se tho člověk bát nemusí , žeprý airbagy (pokud to není staré auto) stejně míří na obličej 😅

houbik
27. nov 2009

blani: s tim airbagem prave porad nejak nevim...u ridice se to vypnout neda a u spolujezdce jsem si to ted nedavno vypnula, ale nevim, jestli je to tak bezpecnejsi 😒

aaadus
27. nov 2009

houbik zase ta instalace netrvá dlouho 😉 , já teda přehazovat budu, ta minutka navíc je zanedbatelná
blanka mě airbag jde vypnout jen u spolujezdce a u řidiče ho myslím nemám, mám auto po bouračce a nový airbag se tam nedával

hepinka
27. nov 2009

Baby vy stale riesite kociky ako vidim 😀 ja mam celkom jasno - ja bud Casualplay alebo Peg Perego - to sa rozhodnem az neskor- takze sme sa nazorovo zhodli Lucik 😀

lucik...
27. nov 2009

hepi vidis u me rozhodne asi manžel, sem na něj zvědavá 😀

aaadus
27. nov 2009

to budou mít u peg perega tržby 😀

blanka.k
27. nov 2009

Vidím, že se tu strhla Peg Perego mínie. ale mě se líb jen tento typ, ty ostatní od PP. se mi nelíbí, hlavně ty mini kolečka... to je tak vhodné na okruh kde jezdí formule a ne na místní "nerovné" cesty 😅

lucik...
27. nov 2009

aaadus jakýmu madlu ?

lucik...
27. nov 2009

blani přesně, mě se líbí taky jen tento typ

aaadus
27. nov 2009

lucik... já jsem právě nevěděla, jestli když koupím ten sporťák bude na to pasovat ta hluboká korba, protože ten podvozek co se prodává k té hluboké korbě se mi nelíbí - kolečka, madlo
blanka jj, ty mini kolečka to je děs, fakt jedině pro toho kdo jezdí z 95% po městě

lucik...
27. nov 2009

aaadus no zrovna na to koukám že u ty korby mi vadi ze jsou tam jakoby dve rukjeti a ne jedno madlo.. a pasuje to tam tedy 😀 ?

xxx.klarka
27. nov 2009

Teď budu mít blbou otázku asi, tak se nesmějte 😀

Když si na jednom místě zmáčknu bříško a ucítím dělohu, tak mi hrozně buší jako srdíčko. Nevím jestli moje nebo jestli to může být mimča, je to jen na jednom místě. 😀 Nikdy jsem to tam necítila.

blanka.k
27. nov 2009

Adus - jde to prohodit, mě se to madlo (ty dvě tyče jak hůlky na lyžování 😀 ), taky nelíbí, chci klasické 😉

lucik...
27. nov 2009

tak to jde, na tom malvíku u té korby píšou toto : "Korba použitelná se všemi variabilními podvozky Peg-Pérego"

blanka.k
27. nov 2009

Klárko - záleží jak to bouchá rychle, mimčovi bije srdíčko cca 2x rychlej než tobě, takže tak 😉 Ale myslím, že spíš cítíš svoje

lucik...
27. nov 2009

klari ja to taky citim 😀 A když jsme byli v létě na dovče - to jsem byla ve druhém měsíci, tak když jsem ležela tak se mi klepalo břicho jak tluče srdíčko 😀 Asi to bylo ale moje 😀

doli1
27. nov 2009

myslim že to je tvoje na břichu je tlakoví bod ktarý je ted trochu stlačený narůstajícim břichem.proto jde dobře nahmatat(najít)je jen na jednom místě na břiše

xxx.klarka
27. nov 2009

lucik...: vím co myslíš, když lehnu na záda, tak mi taky nadskakuje, to vím že je moje. Ale tadyto jsem práve jela po břiše a hmatala dělohu a ucítila jsem to jen v jedno místě, tak proto jsem se ptala. Se divím že jsem přes moje špěky tu dělohu vůbec nahmatala 😀

blanka.k : děkuju za názor

holky, já teď ujíždím na gumových bombonech všeho druhu, dneska jsem si nakoupila asi 8 balíčku😀

aaadus
27. nov 2009

malý teď sebou mele v břichu, asi mu chutnalo pálivé KFC a kofola 😅

ze začátku jsem taky ten tlukot nahmatala, teď už ne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre