Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
28. nov 2009

klarka akorát si pod něj nakoupím obyč trika s dlouhým rukávem, nějaké pěkně barevné

xxx.klarka
28. nov 2009

aaadus: jasný. Taky budu muset kouknout po nečem volném na břicho.

lucik...
28. nov 2009

tak mám hotovo 😀

aaadus mě se víc líbí tamta 😀 (myslím ty barevný variace 😉 )
A tamta je taky polohovací? Asi ne co.. A nevíš jak je tamta velká?Jeslti se tam vejde půlroční mimčo v nějaké kombinezce a fusaku? Určitě je větší než casual ne

lucik...
28. nov 2009

Tak my máme jen oblečky, nemáme žádnou hračku, flašku nic 😀 Ale mám to doma, pověry neřeším, co se má stát se prostě stane a výbavička co je doma to určitě neovlivní 😉 Ale bráchy slečna taky řikala "jaktože to kupuješ, to se nesmí, já bych se bála" 😀 😀 😀

aaadus
28. nov 2009

lucik... ta stará má 72x34, tady ta 87x46, ale to bude venkovní rozměr, ale i tak bude vevnitř větší. mě se zase více líbí tady ta zelená kiwi než cedro

lucik...
28. nov 2009

jo ta kiwi je hezká, ale my ještě nevíme co budeme mít a pro holčičku se mi líbí ta menší růžová 😀

aaadus
28. nov 2009

já to beru že se v tom bude vozit i druhé dítko, tak pokud to bude holčička bude se muset vozit v zelené. ale ta růžová je na holčičku moc pěkná

xxx.klarka
28. nov 2009

Holky já chci ten červený s kytičkama, a je mi jedno jestli pro kluka nebo holku. Myslíte že to je blbý??

lucik...
28. nov 2009

aaadus no to já mám v plánu ho pak prodat a na druhé dítko koupit nový.. nové dítko plánujem stejně až tak za 5 let

vladkaz1
28. nov 2009

xxx.klarka mne sa moc paci ten s kvietkami 🙂

aaadus
28. nov 2009

lucik... my hned po sobě. to by manžela kleplo za dva roky kupovat nový kočárek 😅

antynka1
28. nov 2009

Klarko, mě se ten s kytičkama taky moc líbí. Je takový veselý 🙂

xxx.klarka
28. nov 2009

vladkaz1 a antynka1 : mě se práve taky moc líbí, asi zvolím tuto barvu i pro kluka. Nevadí ne podle mě. Když některý kluci nosí i růžovou, proč né se vozit v červeném kočárku.

zdenkapo
28. nov 2009

holky tak jsme zpět z toho Liberce a teda pod mé očekávání... sice jsme pokoupili,ale čekala jsem víc... byli jsme i v Puntanele,to je velké hračkářství a maj tam houby... takže opět zvítězí internet,nehodlám objíždět půl republiky,než něco seženu, můžu říct,že 3/4 dárků mám přes net a jsem zatím spokojená,loni jsem to udělala taky tak a v poho

zzuzullka
28. nov 2009

ahojte baby, prosím vás čo znamená keď je u kočíku písaná štvorkombinácia alebo trojkombinácia? 😅
napr. http://www.bambi-shop.cz/product_info.php?cPath...

zzuzullka
28. nov 2009

ja som z toho popisu pochopila, že ten kočík sa dá vlastne používať ako športový kočík alebo ako normálny hlboký keď sa tam vsadí tá vanička a autosedačka sa musí dokúpiť zvlášť.ale neviem či sa nemýlim 😅

xxx.klarka
28. nov 2009

zzuzullka: ahoj, ráda bych pomohla, ale sama nevím 😀

antynka1
28. nov 2009

Zzuzullka: někde uvádí, že ta čtyřkombinace - to čtvrté je taška......

zzuzullka
28. nov 2009

a čo hovoríte na tento kočik: http://www.bambi-shop.cz/product_info.php?cPath... a dá sa k nemu dokúpiť autosedačka: http://www.bambi-shop.cz/product_info.php?cPath...

vladkaz1
28. nov 2009

zuzulka ten milenium je pekny fakt ,az na tie mensie predne kolecka .. ale ta cena bomba ... 🙂

zdenkapo
28. nov 2009

zuzu čtyřkombinaci mám taky Baby Merc,je to vlastně to že je hluboká korba,sporťák a u obou jdou dvě varianty přehazování rukojeti- po nebo proti směru jízdy,takže tak to vídím já... jiná varianta snad není 😉

vladkaz1
28. nov 2009

http://www.willhaben.at/iad/viewimage?adId=1514... co hovorite na tento pred tym som dala zlu foto ,ma dost dobre funkcie .. 🙂

zzuzullka
28. nov 2009

no prave sa pokúšam zistiť cenu aj z iných stránok lebo na tej stránke ktorú som udala to vychádza aj s autosedačou 8000 Kč- 9400 Sk čo je myslím veľmi dobrá cena. je to z hodonína z veľkoskladu a teraz tam majú byť veľké zľavy kvôli výpredaju. pôvodne som chcela kupovať kočík až vo februári ale keby tento vychádzal v iných obchodoch drahšie tak by som ho hneď zobrala. a som sa už aj do neho zamilovala lebo je peknýýýýýýýýýý 😀

zdenkapo
28. nov 2009

zuzu taška to určo není,tu si můžeš vždy dokoupit,prodává se zvlášť... a bacha na kolečka,to je dost důležité- velikost a zda nafukovací,nebo do města stačí umělá...

zzuzullka
28. nov 2009

vladka, keby mal 4 kolesá tak je super, ale mne sa trojkolky nepáčia ale inak pekný 🙂

zzuzullka
28. nov 2009

mne sa zdá že ten milenium má sesternica ktorá býva v tej istej dedine ako ona, tak som jej už písala a ak povie že je s ním spokojná a ak je tá cena fakt dobrá tak ho tušim v pondelok idem kupovať...keďže je to výpredaj tak aby ho mali keď zaváham 😀
čo hovoríte na tú cenu 8000Kč aj s autosedačkou?

vladkaz1
28. nov 2009

NO ta cena je to jak zadarmo ,len aby splnal tvoju predstavu ,u nas mame take hrozne cesty ,ze ja sa bez nafukovacich kolies nehnem 😝

vladkaz1
28. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... mama vybraty kocik ,len ta cena 😕
MM schvalil ,paci sa mu asi 2 hodiny studujeme o nom co a ako .. co hovorite? 🙂

bramburka
28. nov 2009

jako holky u kočárku řešte hlavně praktické věci:

délka korbičky hluboké - jako 72 cm je dost malo - 10 cm od okraje v zimě zabere tlustý fusak - rázem jsme na 62 cm, aby to bylo pohodlné a to je prosím tak max. pro 3 měsíční dítě - coz nase kvetnatko rozhodně musí mít hlubokej kočár a fusak jeste aspon v 8 měsíci. Já měla listopadovku a mohla jsem si dovolit jí dát v 6. měsíci do sportáku,a le v zimě v tom sportáku fakt vsude táhne!!!takže doporučuju asi variantu hluboký kočár. napč. Inglesina - a potom zhruba od jara koupit lepší golfky, polohovatelné až do lehu. Tipu Peg perego, Chico, tak. Ty trojkombinace se většinou vyznačují tím, že mají opravdu krátkou korbičku, Pozor na to!!! Kamaraddky, co rodily v červnu jsou ted zoufalé, v těhle větrech se jim nevejdou mimča do korbičky, takovéhle kočárky si mohou opravdu dovolit jen ti, co mají zimní děti.

Dále výška rukojeti - hlavně pro ty, co mají 175 cm a víc - jako já - neuvěčitelně bolí záda, pokud jsme byť jen nepatrně ohnuté, takže jakýkoliv kočárek vyberete, běžte se do něj juknout do kamenného obchodu a vyzkoušet! hlavně na manžílkovi, aby pak neodmítali jezdit. to se mi ten quinny osvědčil, že byl pro vysoké.

bramburka
28. nov 2009

a nebo holky dokoupit vložnou tašku, např. Emitex, okolo 930 kč a je to, dat to pak do sportaku, aby to emlo pevné dno, ale hlavně ještě vysoký okraj no...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre