Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
11. dec 2009

ja mam doma asi desat receptov na medovnicky, skoro vsetky su rovnake, lisia sa tym, ze do niektorych ide maslo a do inych zase nie..asi bez toho masla su lepsie..ja si neviem spomenut, ktore som to robila minuly rok..

a uchovavam ich v spajzi, mame tam dost zima..ale kolko je tam stupnov netusim,.,

vladkaz1
11. dec 2009

Ano normalne dam perniky do tej ozdobnej kovovej dozy velkej .. tak sa mi tam akurat vsetko vojde a necham to zatvorene a su makucke ..

xxx.klarka
11. dec 2009

AHOJKY,

tak já chce ozdobit stromeček 23, ale jedu dopo pro babičku do léčebny a vezu jí domů, tak doufám, že to ztihnu. Protože s mým drahým děláme 23 večír bramborový salát aby se hezky uležel. Obaluju řízky aby toho 24. jsem udělala jen polévku a mohli jsme koukat na pohádky 🙂

Moc se na ty Vánoce těším, jak se to pomalinku blíží tak se těším víc a víc.

zdenka: Když jsem bydlela s rodiči, tak jsme měli cukrová většinou na balkonu. Tchýně ho nechává v chladnu na půdových schodech.

zdenkapo
11. dec 2009

dala jsem do alba fotku Aničky z 4D,ale ještě jsem neměla čas jít nahoru to oskenovat,tak jsem to vyfotila webkamerou na notebooku,takže kvalita hrozná,časem přidám lepší 😉

mishutka
11. dec 2009

Ahoj,
my zdobíme stromeček asi den před Vánocemi 🙂 Ale máme už v ložnici a v obyváku pověšené světylka na oknech od Mikuláše takové krásne modro bílé hvězdy.Svítí skoro jak měsíc 🙂 (romantika) 😀

aaadus
11. dec 2009

Dobré ránko,
vladka recept hned opíšu a příští týden udělám. doufám že se povede, vypadá to mooooc dobře
zdenka to mě napadlo jako první u těch overalů na zip, děcko se posere a celého ho vyslíkat a oblíkat zvlášť když mi to ze začátku určitě bude trvat než se to naučím. já cukrovím dávám na balkon, doma máme teplo
doma s manželem stromeček zdobíme 23, naši taky tak a tchýně 24 ráno. odstrojujeme na Tři krále

ajina
11. dec 2009

Ahoj holky, ani se nebudu pokoušet vás dočítat 😉
zdenkapo : kukám že je tu už holčička Anička tak blahopřeju 🙂

vladkaz1
11. dec 2009

baby to rafaelo fakt je skvele ,dobry recept ste mi dali spravim to ,pojdem dnes kupit kokos a veci na to potrebne .. tesim sa 🙂
idem teraz do skladu na ponozky a pancuchy na zimu tak pa zatim .. cakam este na mamu 😉

michalag
autor
11. dec 2009

baby, aj ja si prosiiim ten recept na rafaelo, prosiiim, prosiiim, prosiiim 🙂

michalag
autor
11. dec 2009

zdenkapo, krasna fotocka 🙂

lucik...
11. dec 2009

Dobré ránko.. Teda vy jste ranní ptáčata 😀

aaadus
11. dec 2009

Rafaelo

4 oplatky Delissa bílá kokosová
1 oplatka vlnky griliášové
1/2 balíčku kokosu
1/2 Salka

Oplatky nameleme (já jsem strouhala na struhadle,nemám robot), smícháme všechno dohromady. Dáme na chvíli zuthnout. Ušulané kuličky obalíme v kokosu. Kdo chce může dát dovnitř mandli.

vladkaz1
11. dec 2009

Michalag mas ho tam 😉

aaadus
11. dec 2009

lucik... ranní ptáčata jo 😀

lucik...
11. dec 2009

no já vylezla před chvíli a vy už tu strašíte od osmi 😀

michalag
autor
11. dec 2009

dakujem 🙂

michalag
autor
11. dec 2009

lucik co by som ja zato dala 😅 😝

lucik...
11. dec 2009

michal já vím.. chápu 😉

nikkka
11. dec 2009

baby teraz odbocim od temy: stale rozmyslam nad tym monitorom dychu, ci ho kupit alebo nekupit..

vladkaz1
11. dec 2009

Ja ho nekupim ,ale zevraj je to dobra vec .. 🙂 nemam na vsetko a neviem ...

mishutka
11. dec 2009

Já do něho jdu 100% 😉
Budu sama doma a když si zdřímnu tak chci mít jistotu,pokud to půjde tak chci aby prcek po nějaké době spal sám v pokoji 😅

lucik...
11. dec 2009

taky ho budeme kupovat.. nebo se poptám jestli ho nemá někdo u známých na půjčení... Přesně jak píše mishu, mám v plánu aby spalo prtě samo od nějaké doby 😀

aaadus
11. dec 2009

já ho taky budu kupovat. máme barák, takže když bude prcek spát nahoře a já dole budu klidnější a nebudu co 5 minut lítat nahoru jestli dýchá

michalag
autor
11. dec 2009

my sme nemali monitor ani pri prvom ani teraz ho neplanujeme 😉

mishutka
11. dec 2009

A dá se i půjčit v porodnicích na půl roku cca 1000,- 😉
Je to každého věc....

Manžel našel na netu chůvičku s kamerou něco pro aadus na barák 😉 Kamera se způstí při každém zvuku 😀

aaadus
11. dec 2009

mishu a cena?

mishutka
11. dec 2009

Jj, asi 2500,-????

aaadus
11. dec 2009

já myslím že bude stačit chůvičky s větším rozsahem. s tou kamerou bych u toho furt seděla a dívala se jak malý spí 😀

zzuzullka
11. dec 2009

ahojte baby, vy ste dnes zasa aktívne 🙂
my zdobíme stromček až 24. ráno ale v našej izbe s manželom si ešte zdobím taký malíčký cca 30cm vysoký pre potešenie a ten budem zdobiť asi už budúci týždeň 😀

mishutka
11. dec 2009

My o ní uvažujem, ale do bytu je to asi zbytečné 🙂
Ale mám jednu radu kdo nechce utrácet místo chůvičky stačí i pouze obyč.vysílačky, nejsou tak drahé 😅
Švagr je používal místo toho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre