Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
16. dec 2009

zuzulka.dík 😉
bylo to myslím na poloviční dávku:
4 delissy bílé
1 griliášivé vlnky
1/2 salka
Kokos na obalení???
Oplatky podrtit smíchat se salkem a nechat ztuhnout a pak obalit 😅

aaadus
16. dec 2009

mishu a půl balíčku kokosu 😉 už jsem to zuzul poslala, zítra budu dělat další várku

baterka
16. dec 2009

😀 děkuju 🙂
no těhulí se mi už celkem dobře, ale před 14 dny jsem od svého dr. slyšela tu větu, kterou žádná z nás nechceme slyšet: " vyšly Vám dost špatně tripple testy, 1:30 na DS" N holky, děs. A to jsem na ty testy původně ani nehtěla jít! Tak jsme jeli příští úterý na genetiku a pak na amniocentézu...☹, den čekání a pak jsem tam celá roztřesená volala. Uf, výsledek negativní a od té doby taky na tuty víme, že to bude kluk. Ale to fakt nikomu nepřeju, týden nervů. Dnska tam jedu na kontrolní UZT a výsledky zbytku genetiky, tak jak tu píšete všechny, bojím se a těším.... 😒
Stalo se zto některé z vás? Nebo jste příkladně v pohodě?
Nestihnu Vás asi dočíst, abych chytila nit, tak snad nějak v průběhu se chytnu 😀 !

baterka
16. dec 2009

koukám, že pečete, já už naštěstí mám napečeno, díky amnio jsem už 14 dní na neschopence, takže jsem měla čas 🙂! Ještě musím nazdobit perníčky a je to 🙂!

medan29
16. dec 2009

tak mám po kontrole a mám nějak totál depku, ach jo

aaadus
16. dec 2009

baterka mně se to stalo, ale hned při screeningu v 1. trimestru. a byla jsem na odběr choriových klků a vše dopadlo na jedničku a od té doby taky víme že budeme mít chlapečka. a tento týden jsem konečně na utz viděla i pindíka s pytlíkem 😀 a to ti nějak rychle řekli výsledky z amnio? nebo jste si připlatili za rychlý výsledek?

baterka
16. dec 2009

medan, jak to? Co jsi se dozvěděla?????

aaadus
16. dec 2009

medan a je všechno v pořádku?
baterka to víš, tady běží pečení a vánoce v plném proudu 😀

aaadus
16. dec 2009

zuzul uuuuuuuuž????

blanka.k
16. dec 2009

Dobré ránko,
Baterka - tak to je dobře, že nakonec to vyšlo ok. Já na triplech byla, ale kdby vyšly špatně, tak odmítnu další testy a budu věřit, že je bublina OK 😅
Dnes jsem se rozhodla, že vysadím to magnezko+B6 úplně, jsem večer myslela, že se zblázním, ty ruce bolely jak děs i namazané krémem, noc děs a hrůza, sjem si spočítala, že jsem baštila 22xnásobek denní dávky B6, tak se ani nedivím. Zítra jdu do poradny, tak tammi snad poradí co dál. 😅

medan29
16. dec 2009

baterka:mám tam hematom, ale zatím je prej malej, pak mi dělal výtěr a říkal že budu po tom asi zas krvácet no a začala jsme krvácet ještě na křesle

medan29
16. dec 2009

a moč taky špatná ale sestra říkal aže to bude asi tím blinkáním, takže jestli to bude i příště špatné tak budu muset do nemocnice na vyšetření a pořád klidovej režim

baterka
16. dec 2009

aaadus: ne nepřiplatili, je to do 30h - rychlé výsledky na downa a pak do cca 14 dnů ostatní výsledky. V Gennetu jsme platili jen každý 30 kč registrační poplatek a pak vše na pojišťovnu. Na ty ostatní výsledky jedu právě dneska, vyrážím cca za 15 minut a dost se bojím a taky těším, že zas toho klučíka uvidím, právě teď mě kope, ta mi asi chce říct: "matko, nešil!" 😀

aaadus
16. dec 2009

baterka ty kompletní jsou už jenom na vývojové vady a tak ne? tam je vždycky nějaké procento rizika, ale tím bych se nestresovala
medan hlavně že je prcek v pořádku, že se neotvíráš a že se ti nezkracuje čípek. vím že je těžké na to nemyslet, ale o vánocích se určitě rozptýlíš. pěkně se dívej na všechny pohádky a maličkého pořád hlaď ať ví že na něho myslíš 😵
blanka to jsi teda brala koňskou dávku jak kráva 😅

baterka
16. dec 2009

madus: ó jé, tak tomě mrzí! Snad to mimis zvládne v pohodě a Ty se zkus nenervit, bude dobře! Vím, že se to lehce říká a těžko dělá, je po těch tripplech tky la jak na jehlách a věta: hlavně nestresus ě rozčilovla, protože to nešlo! Ale držím palce, ať je vše ok a oba jste v pořádku!

michalag
autor
16. dec 2009

Ahojte 🙂
baterka, vitaj!!! 🙂

zzuzul, tak co?

zzuzullka
16. dec 2009

adus, ani prd 😀 že to musí ešte vybaviť tak mám zavolať za hodinu.ale len som sa stačila predstaviť a povedať meno a už mi hovoril, že na mňa myslí, ale ešte to nevybavil, ale ja mu verím 🙂 a ďakujem za recept, to budeme mať spolu tak 12 druhov na Vianoce 😀

medan, tak to ma mrzí, že máš stále také problémy. ja som mala hematóm na začiatku teho a dostala som duphaston, ascorutin a k. listovú a 14 dní som len ležala v posteli a vôbec nič nerobila, len na záchod, najesť a hneď zasa do postele a len ležať ani som nesedela a po tých 14-tich dňoch už to bolo OK. držím vám palce 🙂

m.c.
16. dec 2009

medan, to je blbý že máš komplikace, ale ber to z té lepší stránky, aspoň můžeš celé svátky proležet u TV🙂. Mimčo je OK, to je hlavní!!!

Mě na tom UTZ našli tuhle cystu: http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k...
Píšou že je to normál, no ale stejně doufám že za měsíc zmizí🙂

zzuzullka
16. dec 2009

a včera večer malý pekne kopkal, aj manžel to krásne cítil cez brucho a bol z toho celý natešený, že ako silno už kope- samozrejme v porovnaní s tým ako bude kopať za mesiac to je ešte nič-a povedal že to bude fotbalista. lebo asi tam robil kotrmelec a popritom sa odrážal nožičkou lebo som cítila tak 4 kopančeky pekne v rade za sebou z jednej strany na druhú, potom bol chvíľu kľud a išiel zasa odznovu 😀 práve nám začalo jemne snežiť tak to považujem za dobré znamenie zhora 🙂

blanka.k
16. dec 2009

Medan - držím palce, ať jste oba v pořádku 😉
Aduš - jo, měla jsem jíst 8 tbl.denně, pak to třeba snižovat (co nastalo po 2 dnech, protože Gutalax proti tomu hadr), včera už jsem zvládla jen 2 tbl. a dnes nic... 😅

aaadus
16. dec 2009

m.c. super pohlaví 😀
zuzul tak se ho i zeptej na to HCG jak mu budeš volat podruhé

zzuzullka
16. dec 2009

môžu tehule sedieť na fitlopte? lebo naši ju majú doma a keď som u nich tak si občas na ňu sadnem ale len na chvíľočku a mamina z toho dosť stresuje, lebo čítala že na tom skáču tehotné pred porodom aby sa plod posunul nižšie

michalag
autor
16. dec 2009

medan, drzim palce aby ste boli obidvaja v poriadku

zdenkapo
16. dec 2009

ahoj holky

vítám baterku

medan určo bude vše ok

m.c. taky se mi pochlub do IP 😉

aaadus
16. dec 2009

blanka a to ti jako předepsali v té nemocnici?

blanka.k
16. dec 2009

adus - ano, v nemocnici 😖

aaadus
16. dec 2009

zuzul no jasně že na ní můžeš sedět. jak chodím na cvičení tak na tom cvičíme. klidně můžeš i kroužit boky nebo si jakoby před ten balon čupnout a pomalu se zvedat nahoru aby sis tím balonem masírovala záda. to jsme taky měli na cvičení

aaadus
16. dec 2009

blanka tak tomu asi moc nerozuměli teda

zzuzullka
16. dec 2009

adus ďakujem tak to hneď poviem mamine, že nemusí mať strach. aj o vás sa doma tak boja? 😀 a čo budete dnes variť? ja palalcinky, sa na ne táááááááák teším 😀

michalag
autor
16. dec 2009

ja mam chut na zemiakovu kasu s niecim masovym, ale kedze doma maso nemame tak rozmyslam co by som si dala a nic ma nenapada ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre