Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
21. dec 2009

arcik, jasný no. Já si to furt neuvědomuju .... jediný pocity co mám, že občas si jdu povídat s mísou, jinak nic. Už se těším na UTZ jestli mi potvrdí holčičku, jinak nevím co budu dělat s růžovýma botkama co koupil tatík 🙂 😕

doli1
21. dec 2009

ahojky všem u nás je krásně ale taky krásně mrzne 😀 za chvíli valíme na velký ultrazvuk jsem děsně natěšená.máme jít ja jedenáct a to prcek spává asi ho budou muset vzbudit
mě přijde že at se snažim jak se snažim tak nikdy neni uklizeno.
taky mám jit zítra k zubaři ale stále to odkladám.bojim se jak čert 🙂asi vydržim po svátkách.s pravidelností přes svátky lítám po pohotovostí vždy zněčim.jsem zvědavá co to bude ted.
když mě stvrdne břicho tak pak prcek kope jak blázen vůbec se mu to nelibí.už jsou to fakt pěkný kopanečky

aaadus
21. dec 2009

doli já jsem to taky odkládala, ale včera už jsem si musela vzít paralen jak to bolelo. a v Ostravě na pohotovosti je baba jaga zubařka, která ti nedá umrtvovací injekci ani za nic

doli1
21. dec 2009

když je to osmička to je na prd tak pěkně dokáže zabolet.umrtvovací stejně nemůžem ani nic moc na sklidnění vim že minulá dr mi tam stříkala něco na zmrznutí,chlazení.třeba by měla otevřený tvoje dr a nemusela bys na pohotovost.
kámoška má podobný problém taky ji bolí osmička.vytrhli ji jednu pod narkouzou měla je zarostlí v kosti a druhou že udělají za měsíc jenže mezi tim otěhotněla a ted ju ta osmička trápí a nic moc nepomůže a pod narkozu ted nemůže.bude muset vydržet do května
mě právě otrnulo tak jsem si dva dni musela vzít paralen a ted už je fajn tak se mi nikam nechce.

aaadus
21. dec 2009

doli umrtvovací injekce se myslím můžou, ale záleží jakého máš dr. když si to tak vezmeš, jak jsem byla na odběry z placenty tak mi to taky umrtvovali

bibi13
21. dec 2009

dobré ranko Vám prajem.. ešte 3 dni v práááci a potom do 04.01. domaaaaaaa... 😀 😀 😀

doli1
21. dec 2009

hlavně držim palečky at ti to dopadne dobře.my už valíme do toho brna snad to bude v pohodě a každý nakoupil o víkendu

xxx.klarka
21. dec 2009

doli, ale umrtvovací injekci můžeš .... záleží co máš za dr, ale mě moje řekla, že kdyby něco že to nevadí a že mimískovi to neublíží.

aaadus
21. dec 2009

doli díky a tobě taky držím palce 🙂

doli1
21. dec 2009

mě to před těma třema rokama nechtěli dat ale to neva ted je všechno jinak.

xxx.klarka
21. dec 2009

holky, je možný že cítím mrně jak se mi točí v břiše? 😀 já nevím co to je. Holky si tady pouští dětský písničky 😀

zdenkapo
21. dec 2009

ahojky holky...
u nás teda přes noc nachumelilo a ráno -15°C... byli jsme s manžou ve městě ještě jsem si dokoupila zbývající dárky a jsem teda mooooc spokojená s výběrem... tak mne čeká jéště pár hodin balení dárků....

jinak taky už toho moc nezbývá... manža včera vypral koberce a já přehozy na sedačku a potahy na polštáře, tak to povléknu a hotovo...

jo a manža před chvílí volal,že konečně sehnal v Děčíně stromeček- více jak 2m borovičku a prý je hustě osázená a košatá,tak jsem zvědavá a těšim se až jí budu zdobit...

no a ve středu ve 14h ještě jedem na ECHO znovu,tak to máme akorát až přijedem udělá manža salát bramborový,poslední dodělávky a večer stromek a Vánoce jsou tu 😉

xxx.klarka
21. dec 2009

zdenka, jéé zen přebalovák jak máš na postýlku v galerce, mám přesně ten samí, jen v zelenkavé barvě 😉

zdenkapo
21. dec 2009

Klarko,tak já ho ještě nemám,jen je favorit,musim ještě pokouknout,ale chci holčičí barvu a jinou jsem ještě nenatrefila s tou pevnou deskou na postýlku

album se snažim dodělávat postupně,něco máme,něci koupíme,ale to tam je psané 😉 hlavně jsem tam šoupla našeha Tomáška

adelka89
21. dec 2009

ahoj holky, uz delsi dobu k vam nahlizim 🙂 vidim, ze jsou tu i holky, co maji stejny termin jako my 23.4. napr zdenkapo 🙂
mate uz vybrany kocarek? 🙂

xxx.klarka
21. dec 2009

zdenka, aha, já jsem právě na jiný taky nenarazila, tak jsem koupila tento, je pěknej a hlavně je dost dlouhej, takže na to půjde přebalovat i větší dítko. 🙂

zdenkapo
21. dec 2009

Klarko no právě,ta délka je taky důležitá ale já to mám jen na postýlku, jinak mám v koupelně normálně přebalovák co mám v albíčku 😉

Ahoj Adélko, vítej... no taky koukám,že máme stejný termín,sice patříme do dubnovek,ale myslim,že to neva... tak nám o sobě něco napiš a zda chceš napiš Michalag do IP údaje a vloží tě do tabulky- podělíme se spolu o první místo 😉
kočárek mám v albíčku,máme po Tomáškovi a je jako nový,takže nepotřebuji nový a je prostorný hlavně pro naše mimi,které bude potřebovat na zimu ve fusaku místo,což v těch nacvakávacích malých korbičkách bude pro někoho problém....

mishutka
21. dec 2009

Radši si nacvaknu než tahat tank 😀

xxx.klarka
21. dec 2009

zdenka, tak mi nemáme kam dát přebalovák zatím v tom malým, ale snad se to vyklube a koupíme ten byt v létě 🙂 takže pro mě ten na přebalovák záchrana 😀

janulka04
21. dec 2009

ahojte, babule, som sa tu dlhsie neukazala, mm sa vratil z tyzdnovky, tak bolo treba sa aj pomojinkovat a uzit si jeden druheho 😵
pridala som vam moj airbag do albumu... 😉
co preberate? Kociky a prebalpovacie pultiky? Kocik mam vybraty bexu b3, jednoznacne, len nad farbou uvazujeme, tie, co su v ponuke nic moc, tak ked nebude nic pekne, pojdem asi do jedneho z tych, co mam v albume 😉
a prebalovaciu komodu mam po malych, pre mna numero uno...len musim objednat novu podlozku na nu...nejakych 16€ som kukala ze stoji, lebo ta nasa uz vybledla 😉
pekny dnicek 😵

bibi13
21. dec 2009

janulka, jo jo.. bexa idem tiež objednávať a tiež stále uvažujem nad farbou. ☹ .. ale asi tu zeleno čiernu.. a Bexa B4

terkajesterka
21. dec 2009

ahojky 😀

doli, lokální anestezie je v pohodě. Mně před měsícem vyřezávali na chirurgii 2 pihy a každou mi umrtvovali. Konzultovala jsem to s doktorem a prý se to v těhotenství může, takže bych si jí klidně nechala píchnout, lepší, než trpět. 😀

my jdeme s jiříkem k zubaři v lednu.

adélko, vítáme tě tady 😀 já mám kočárek po prvním dítěti (vlastně komplet výbavu), takže nic moc nového pořizovat nebudu.

janulka04
21. dec 2009

bibi, ja sa bojim tej bexi B4, i ked sa mi paci trosku viac, kvoli tym haldym snehu tu...sa mi zda, ze s trojkolkou prejdem lepsie...dnes mame napadaneho cez 30 cm...akoze chodniky sa daju, ale take menej pouzivane cesticky... 😖 mam strach...a ja som mala taku zelenu pri malych, tak teraz chcem zase inu 😀 , moc vymyslam, ved uvidim, este pockam do marca, potom az budem objednavat... 😉
a inac, ta zelena je fajn 😉 ...len ako vravim, ja uz chcem zase ine nieco...zmenu 😀

nikkka
21. dec 2009

zeby isli do mody taketo kociky? http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
hmm nasi uz asi vsetko vyhodili..

aaadus
21. dec 2009

tak jsem zpět od zubaře a hurá, je to jenom zanícená dáseň. ale po porodu musí zub ven 😖
adelka vítej 🙂
mishu přesně 😀

aaadus
21. dec 2009

nikka jj, takový mají v chiccu, ale to je opravdu městský kočár a do zálohy ještě jeden co jde složit. a ta cena to je masakr

nikkka
21. dec 2009

no za tu cenu si viem predstavit iny kocik..moj brat sa v takom vozil, kebyze ho este mame doma, troska ho opravime, umyjeme a mame novy.. 🙂

aaadus
21. dec 2009

my už takové kočárky nemáme, ale měli jsme. škoda, bych k našim nemusela tahat celý kočárek

nikkka
21. dec 2009

mne sa tak nic nechce, az do stredy musim chodit do roboty...este mam aj hodnotiaci pohovor so sefkou, neznasam to..

bibi13
21. dec 2009

janulka, to je v podstate jedno, nie? tie zadné kolesa su širšie ako predne, takže ked sa dáš do vyjazdenej cestičky s trojkolkou, tak sa musíš dať aj so štvorkolkou.. ja sa zase bojím tej trojkolky..🙂.. štryri kola su štyri kola..🙂.. hej ta zelena vyzera fajn, ale tiež by som chcela zmenu, ale povedzme si.. tie farby tam.. noo..uf! mne sa ešte páči ta tmava šeda, ale zase nechcem až tak tmavý kočík.. a ešte sa mi páči ta čierna so žltými kruhmi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre