Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
28. dec 2009

naše postýlka je taky z přírodního dřeva, rošt jde dát do tří poloh, bočnice jde stáhnout a šprušle vydělat, zhruba něco takového:
http://www.mimistyl.cz/detska-postylka-radek-x/

blanka.k
28. dec 2009

nemáš ji z Chicca nebo z KOmárova-Babystar? Někde jsme ji viděli, ale nevím kde... My chceme přesně tento typ: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0011..., ideálně v barvě bříza, prostě ve světlém dřevě...asi to risknu, přes net bez doporučení se mi objednávat nechce....ještě chci do JMP Studia zdravého spaní, ale nevím,ejstli tam postýlky mají, na netu jsem našla jen matrace 😉

blanka.k
28. dec 2009

Adus - ta tvoje, teda vypadá stejně, ale má označení jen Radek, ale od toho výrobce z Polska byla taky v tom testu a prošla 😉

aaadus
28. dec 2009

blanka a ty co se vyráběly před 24 lety asi v testu nebyly co? 😀

antynka1
28. dec 2009

Já chci postýlku se sthaovacím bokem - jsem prcek, tak abych dobře dosáhla 🙂
Já Ikeu osobně ráda nemám - moc jejich kvalitě nevěřím....

blanka.k
28. dec 2009

A jooo, ty jsi psala, že máte postýlku 😅 tak starožitné věci tam nebyly 😉

blanka.k
28. dec 2009

Postel bych si v Ikei nekoupila, ale říkám si, že postýlka by mohla toho jednoho prcka vydržet 😀 Ale matraci bych koupila jinde...

aaadus
28. dec 2009

blanka 😀 a teda pěknou výbavičku už máš. manžel mi taky říkal na co tolik oblečení, tak mu říkám že to je více velikostí, že pak po porodu nebudu lítat po obchodech. a jestli budu mít malého pokakánka tak se to ještě sejde 😀

antynka1
28. dec 2009

Ale co Ikea má prý dobrý to je židlička na krmení: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2014...

blanka.k
28. dec 2009

Adus - neboj, ještě tam pár fotek přidám.... 😀 Tak z vel.0-0 hned vytroste, ale stejně musíš mít víc kusů, když se po...., pak mám většinu na 0-3 měsíce a zbytek tak různě, co mi padlo do oka, ale toho tolik není. Spíš věci z Aukra z Nextu a pod. obchodů, co tady za ty peníze nekoupím.

aaadus
28. dec 2009

antyn moc stabilně nevypadá 😅 židličku bych chtěla takovou, kde jde polohovat opěrátko a má velký pultík na ten svinčík co při jídle vznikne 😀 v tescu jsem viděla dobrý bryndák, i s rukávama až se dítko neumaže

antynka1
28. dec 2009

aaauds - no vidíš a ségra jí má a je naprosto spokojená 🙂

aaadus
28. dec 2009

blanka já už nemám věci kam dávat 😀 ale tomu se prostě nedá odolat a na to, že dostanu něco po porodu nemůžu spoléhat. raději více než méně, když to nevynosí toto dítko, třeba to vynosí to druhé nebo to prodám na aukru. když se to kupuje postupně, není to taková pálka

aaadus
28. dec 2009

antyn já říkám, že jen tak vypadá, neříkám že je špatná. po židličkách se ještě nedivám, tím si teď nelámu hlavu

dezyre
28. dec 2009

Holky.. ani není možné, už je tu téma září 2010.. teprve teď si uvědomuju, že už tu patříme téměř mezi mazáky 😀 😀 😀 mazec

antynka1
28. dec 2009

Jo jasný, já taky židličku ještě neřeším.
No jinak po novým roce už taky asi začnu nakupovat - ještě počkám na ten velký UTZ a hurá do toho, teď si to zatím všechno sepisuji i s odkazy na webovky a dělám si seznam i s cenami. Tak na kolik myslíte, že mi to zatím vychází??? Nejsou tam započítáný hračky a oblečky, ale je v tom kočárek, který budu mít od ségry za 6000. Tak co, kolik tipnete? Z těch větších věcí je tam tedy kočárek přebalovací pult, postýlka, chůvička a monitor a pak už jen takový ty drobnosti, které tu řešíme...

aaadus
28. dec 2009

dezy ty jo, září, já viděla jenom srpen. to je fakt hustý 😅
antyn mě můj seznam vyšel na 70 tis 😅 bez oblečení a hraček

dezyre
28. dec 2009

Anty .. ani si netroufám tipovat 😀 A ani jsem raději nepočítala na kolik vyjde mě to co mám vše namyšlené. Protože z těch "elektronických" věciček bych chtěla kromě chůvičky a monitoru dechu ještě odsávačku na mlíko a ohřívač na mlíčko .. no a potom to lehátko ...

Jinak holky.. tady je diskuze o těch lehátkách 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

antynka1
28. dec 2009

Tak to já jsem zatím na 30, ale ještě přibude nábytek, koberec, malování, hračky, věci krmení a oblečení........
To je drsný, když to člověk vidí takhle černý na bílým........

aaadus
28. dec 2009

já právě s tou odsávačkou nevím jestli už ji koupit nebo až bude hořet. aby mi to pak zbytečně neleželo doma

dezyre
28. dec 2009

Teda hodnotí tam jedno lehátko, ale myslím, že pro některé z nás "začátečnice", které ještě neví, jestli si vůbec nějaké pořídit, tam jsou docela dobré názory 😉

aaadus
28. dec 2009

antyn no já už tam mám započítaný i ten nábytek, koberec. oblečení raději fakt nepočítám 😅

dezyre
28. dec 2009

aaady tak to je asi hrozně idividuální, třeba jedna známá mi povídala, že už od začátku musela odsávat, protože se jí dělalo hodně mlíka a dost jí to i teklo ... malá ho nestíhala spotřebovávat... ale těžko říct jak na tom budu třeba já nebo ty 😖

blanka.k
28. dec 2009

Já jsem se dnes dostala na 30.000 😅 a úspora díky slevám dalších 10.000 😉 Mám v tom to co je v albu (vč.těhu věcí) + pár tisíc za doktory a léky. Takže nic moc 😅

blanka.k
28. dec 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... třeba tady svetr ze 7 liber mě vyšel na Aukru na 95,- , set kalhoty, tričko, vesta z 500,- za 90,-, další svetr v CaA 125,- a mikina z cca 300 za 29,-. Vše nové, většinou ještě s cedulkama.... 😉 A tak bych mohla popsat většinu fotek 😀

antynka1
28. dec 2009

No poplatky za doktory jsem tam raději ai nepočítala 🙂

aaadus
28. dec 2009

dezy jedině jsem uvažovala koupit nějakou levnou a až kdyby byla hodně potřeba tak nějakou kvalitní. ale nevím, toto budu řešit až na konec ať z toho zbytečně nemám hlavu

antynka1
28. dec 2009

Odsávačku, lahvičky atd. budu asi řešit až bude hořet - ale asi si předem nějaké vytipuju a když bude "hořet" tak vyšlu manžu 🙂 Tohle se dopředu nedá asi vymyslet jestli to koupit - tedy lahvičky ano - otázkou je však kdy 🙂

lucik...
28. dec 2009

Holky já sem tele... 😀 😀 😀 Sem si jaksi nevšimla že na těch webovkách je to malování pro rok 2009 😀 😀 😀 😀 Tak jen doufám že na nový rok trochu pozmění termín 😀 😀
blani a kde na ty levný věci na aukru chodíš, já tam nic tak levného nemůžu nikdy najít 😀

blanka.k
28. dec 2009

Luci - tak to máš radost,co? 😉 Na Aukru vždycky vyberu Kojenecké oblečení, nové a projedu to a co se mi líbí, tak si dám sledovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre