Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
3. jan 2010

aha ,mne to sila mama pri malej a noplatilo sa to .. robota zadara ,ale taka ruzova macikova katka ma stala asi 800 sk aj s mantinelom 3ks, no za to som mohla mat origis ..
teraz pojdem kupovat tak ,ze v metrazi u nas v diegu maju vypredaje zaclon ,jednofarebne meter za 29sk teda necele 1E a usijem si to s toho asi zelene budem chciet ,len neviem co s tym mojim ruz.? 😀
Mozno to dam aj malej na svoju postel to ideme pred porodom este kupovat ,nam manzelsku ,malej detsku v jisk mam vyhliadnutu za tisicku velmi peknu no nekup to a aj ten stojan mam vyrobeny na hniezno 😀

blanka.k
3. jan 2010

Klárko - je je tam chci mít, postýlka bude hned pod knem, které se otvírá a kde je radiátor, tak uvidíme, oddělat je můžu kdykoliv 😉
Adus - to se nedivím, já se teď taky necítím zrovna nejlíp když kolem proběhne nějaký pes navolno... 😅

xxx.klarka
3. jan 2010

aadus, to je opravdu k nasr*ní. 😠

blani, taky jsem to říkala, zkusíme a uvidíme jak to bude vyhovovat. Když ne tak se to dá dát dolu vždycky.

blanka.k
3. jan 2010

Vladka - já doufám, že seženu nějakou látku tak za 70,- metr jednobarevnou a do toho jen kousky barevné dražší... jinak na to prdím a atky asi vše kupuju, ale to pak jsou pálky 😅

vladkaz1
3. jan 2010

http://www.nakupovat.sk/bratislava/view.php?doc... aj ta zltta je pekna a nieco s tym zladit taky pasik s obrazkami len na spodok .. nie?

aaadus
3. jan 2010

no a když už se ty psy podařilo od sebe odtrhnout tak si ti lidi toho psa neuměli ani zavolat 😠 ještě dlouho to budu rozdýchávat

fatimuska
3. jan 2010

ahojte májovky...som júnovka a rada by som sa poradila...ako vám dopadli triple testy?boli ste niektoré aj na amnio? ďakujem

vladkaz1
3. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7151692 baby tato je roztomila ste ma navnadili 😀
Adus no tak to je fakt bomba .. by som ich nakopala do prdele 😝

aaadus
3. jan 2010

fatimuska tripply jsem měla ok, ale screening v 1. trimestru byl pozitvní a šla jsem na odběr choriových klků a ty dopadly ok

vladkaz1
3. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=500824 Blanka ,Klarka nasla som vam akciove detske latky mrknite 😉

michalag
autor
3. jan 2010

fatimuska, mne osobne dopadli tripple testy dobre, takze s amnio skusenosti nemam, takze ani neporadim a ako ti vysla miechova tekutina na sone v 13tt? lebo ak ti vysla do 2,5mm tak by to malo byt ok

xxx.klarka
3. jan 2010

fatimuska, já byla na triplech v 16tt a dopadli ok, tak nemám zkušenost s amnio.

vladka, já nebesa a to vše mám 🙂 kuk albíčko, takové žluté s pejskem 🙂

blanka.k
3. jan 2010

Fatimuska - triply jsem měla ok, ale kdyby ne, tak amnio bych omítla, jelkož jsem byla ve 12tt na NT+ screeningu a ten dopadl na jedničku 😉 Ale dvě holky z jiné diskuze byly na amnio díky poz.triplům a čekají zdravé dítko, ony bohužel často vycházejí falešně pozitivně 😉
Vlaďko - díky, ale já chci koupit látky někde v metráži, abych mohla zkouknout barevnost, kvalituy a nakombinavat 2, aby hezky šly k sobě... 😉 v týdnu někam vyrazím 😉

vladkaz1
3. jan 2010

Klarka vy budete mat dievcatko?????Pozeram ze podla pasu nevies .. a kupujes aj ruzove ? 🙂
baby ja som nekupila este nic veci mame plnu skrinu .. aj kamoska mi pozicala chlapcenske a inak tu vybavu si musim napisat konecne co treba pokupit ale aj ma prekoti asi ,stale to nechavam na poslednu chvilku ,aspon ze plienky kupovat nebudem musiet , ze budem latkovat a to asi pokupim s prispevku co dostanem tych 25 tisc taka sle 5 obetujem este na plienky nejake pradne nohavickove .
Ale asi teraz kocik bude palka velka 🙂

blanka.k
3. jan 2010

Vlaďko - u vás se dává porodné 25t? Pěkné... 😉 Dnes jsem po očku sledovala politickou debatu, tak budou ještě jednat, jeslti se ta mateřká u nás zas nezvýší od května. ještě, že porodné nechali stejné.

xxx.klarka
3. jan 2010

vladka, no v 17tt řekla moje dr. že to vypadá na děvčátko. Tak jsem neodolala a koupila toho v akci v tescu, 😀 Tak snad nám to potvrdí 🙂 Když ne, tak to schovám na další nebo prodám. 🙂

vladkaz1
3. jan 2010

Ano dostava sa 25 tis. ale zas ja budem dostavat iba mesacne rodicovsky prispevok 179Eur co je strasne malo ,ked budem mat 2 deti 😝
U nas dali hore zas Rodicovsky do 2R dietata ,ale plati to len pre tie mamicky ,ktore boli zamstnane a poberali matersku alebo si platili DNP 270 dni to je to pripoistenie od 13 nast po47 eur mam pocit ale ja som to nestihla platit ked ze som bola uz tehu.. no smola

vladkaz1
3. jan 2010

baby musim ist uz muz nadava ze som tu od rana 😀

m.c.
3. jan 2010

Dneska oznámuila ségra že je těhule, má termín v půlce července, tak mě intuice nezklamala, tušila jsem asi měsíc že je těhule🙂. To je supr, švagrovka má terním na konci července, já v květnu, je supr že budem mít naše bejby stejně staré bratránky nebo sestřenice🙂.

Já jsem se po svátcích zvážila a mám +3,5 kg. to je v normě, ale čekala jsem že budu ještě přibírat míň, s Peťulou jsou přibírala až ke konci těhu a nakonec jsem měla +13 kg, teď to bude asi podobný...

misicka85
3. jan 2010

Trippl test mi taky dopadl dobře,na plodovku bych asi nešla vzhledem k tomu že NT screening ve 12tt dopadl výborně....

Já kupovala do postýlky celou sadu tady,ale vzor mám jiný:
http://www.jolis.cz/10dilu-slunce-s-nebesy-latk...

Je tam 10 dílů+jsem dokoupila držák na ty nebesa a vyšlo mě to na necelých 1900Kč...

misicka85
3. jan 2010

AAADUS - bych tu babu asi taky pěkně dořvala, co ona si má co ještě otvírat hubu když sama má psa bez košíku a ještě na volno!!! Já mám psa na volno jenom večer a my máme jorkšíra takže ten by nikoho nekousnul,to spíš mi ho někdo zašlápne 😀

aaadus
3. jan 2010

m.c. to budete mít parádní tolik miminek kousek od sebe, potom si spolu pěkně vyhrajou až povyrostou

sem si udělala horké kakao a vánočku s nutelou na nervíky, mňam. a asi konečně půjdu žehlit než se vrátí manžel

aaadus
3. jan 2010

misicka tak jorkšír ti vážně nikoho nepokouše 😀 oni měli labradora a ten náš je nemůže ani cítit

xxx.klarka
3. jan 2010

misicka, to jsi dobře koupila, je to krásný 🙂

zzuzullka
3. jan 2010

Ahojte babulky, som tu týždeň nebola, oslavovali sme Nový rok na horách tak vás ani nestihnem dočítať. Dúfam, že ste všetky v poriadku a zdravé a mali ste príjemné prižitie sviatkov 🙂

klarka, už cítiš pohyby? náš drobec pekne naberá na sile pri kopancoch, vždy sa zľaknem keď ma tak poriadne kopne a hlavne keď sa trafí do plného močového mechúra 😀

aaadus
3. jan 2010

zuzul ahoj, jsem na tebe včera myslela že jsi tu dlouho nebyla 🙂

xxx.klarka
3. jan 2010

zzuzi, přesně na silvestra jsme poprvé já i přítel cítili první kopanečky, asi 7x za sebou. Pak byl v klid až do dneška, zrovna jsem tady psala že jsem ho od silvestra necítila a do 15 minut mě asi 3x koplo, mrška. Jako kdyby to věděla😀

holkyyyyyyyyy, mě se nějak točí palice........

zzuzullka
3. jan 2010

adus, ja som na vás myslela celé sviatky, že ako sa máte, ale na horách sme nemali internet a už som sa tešila domov keď vám napíšem 😀

klarka, vidíš tak si dostala pekná darček od mrňouska. ja už ho teda cítim fakt silno oproti tým prvým bublinkám, ktoré som cítila na začiatku. inak skoro celý deň prespí alebo len tak jemne kope a vždy večer medzi 22:30 a 23:30 kope poriadne až mám pocit že sa chce prekopať von. ale na silvestra mal nejaký divný deň ,skoro vôbec nespal a celý deň kopal až ma to večer už aj trošku bolelo keď kopal stále do jedného miesta. a dnes bol zasa od 13:00 do 14:00 hore a celú hodinu kopal. ale je to krásne keď ho cítim 🙂

xxx.klarka
3. jan 2010

zzuzi, krásný dáreček, už aby to začlo nějak pravidelně, jsem pak nervozní.

zzuzullka
3. jan 2010

klarka, neboj do dvoch týdňov to už bude cítiť oveľa silnejšie 🙂

som si teraz všimla, že v utorok začínam 6. mesiac. to je super pocit, že sme sa dostali už tak ďaleko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre