Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
6. jan 2010

blani a jaké philips? Je jich mraky... 😖 líbí se mi SCD463

aaadus
6. jan 2010

lolita já jsem kočárek objednávala dneska 😉

blanka.k
6. jan 2010

To byl bohužel už starší test, takže ty se už moc nevyrábí , co jsem je tak zkoušela googlovat 😅

lucik...
6. jan 2010

a ještě jedna otázka 😀 Jakou jste doporučovali tu odsávačku 😀

lolita.9991
6. jan 2010

aaadus a aky ak s asmiem spytat

a ja ze je este skoro,ale tak ani moc nie,xixi ako tak citam iked ste troksu predomnou

ja som domka na pn,mam skrateny krcok tak si musim davta pozor

aaadus
6. jan 2010

odsávačku asi podle toho jaké budeš kupovat lahvičky aby to pasovalo. nebo to tak nefunguje? 😀 já ji zatím kupovat nebudu, jenom si vyhlídnu kde ji mají a kdyby bylo nejhůř vyšlu manžela

blanka.k
6. jan 2010

Lol - my jsem kupovali kočárek v super výhodné akci, o pár tisíc levnější, tak už ho máme od prosince doma. Ale i tak nám říkali, že pokud není na skladě, tak 6 týdnů dodání... 😉
Lucik - a na odsávačku na hleny do na vysavač 😉
Jsem si přišla včera jak magor, jsem vlezla do 2 lékáren, a chtěla nějaké věci pro mimčo a prý jediné,co tam mají je sunar,a um.výživa. Třeba nůžky na nehty, ty různé plínky atd ne 😅 Tak asi budu muset do nějakých zdravotních potřeb nebo nevím 😒

lolita.9991
6. jan 2010

hezkyy

ja som o odsavackach citala iba take negativne veci v casopise zdravie, ze vobec nie su dobre,ze odsaju iba to co je na povrchu a to co je naspodku,teda to mliecko ze to nie a moze to viest k zapaluu prsnikov

tak neviem

a najlepsie su ked tak rucne nie elektrickee

iba tolkoo, 😀

lucik...
6. jan 2010

blani já myslela odsávačku mléka 🙂 aaadus taky jí nebudu kupovat, jen chci vyhlednout, aby manžel věděl 😀

zdenkapo
6. jan 2010

chůvičky mám v albu, jsou super

osávačku na mléko je lepší koupit až po porodu až uvidíš jak to půjde,jinak je to škoda investovat

Lucik,tak já počkám,až ti to lehátko přijde 😉

Blani sama dr. mi řekla ať koupim na nehtíky nůžky na manikůru s ostrýma špičkama- těma kulatýma se nadá dobře ostříhat,jsou takové humpolácké a mohutné na malé nehtíky

aaadus
6. jan 2010

blani tak nůžky mají v dětských obchodech nebo v drogerce
lucik tak já asi když už mám lahvičku tommee tippee tak vyhlídnu i kde mají takovou odsávačku. ale teď se tím zabývat nebudu, to až budu mít všechno zařízené a nebudu vědět co roupama 😅

blanka.k
6. jan 2010

Zdeni - takže klasické nůžky pro dospělé? Já právě viděla ty dětskíé, že mají neostrou špičku /ale jinak nejsou kulaté jak některé z manikůry), ale potřebovala bych nakoupit něco v lékárně, do kterých mám poukázky 😅

bibi13
6. jan 2010

lolita, ja budem mať bexu b4.. príde mi v pondelok..

lucik...
6. jan 2010

to dle mýho nezáleží na tom jaké mám lahvičky, nebo jo?

aaadus
6. jan 2010

blanka tak si kup gravidmilk, bepanthen, líh na pupík, poporodní vložky, síťované kalhotky, to by přece v lékarně mít měli ne?

aaadus
6. jan 2010

lucik či já vím, tak když to je stejná značka ta by to na tu odsávačku mělo jít našroubovat ne? fakt nevím 😀

blanka.k
6. jan 2010

teď objednávám něco na webu a bliká tam na mě akce monitoru Babysense 😉 http://www.baby-eshop.cz/zdravotnicka-technika/... 😉

zdenkapo
6. jan 2010

Blani, jj normálka pro dospělé,jsou to ty malinké do manikůry.... ten Babysence taky budeš kupovat, já ho budu kupovat v Liberci za 2399,takže zase taková akce to není... ale víš jak to je, původní cenu nadsaděj,aby to vypadalo 😀

s tou odsávačkou to bývá jak píše Adus- odsaješ mlíčko,odšroubuješ vršek a našroubuješ dudlík,tak by to mělo souhlasit,tak to má avent,že vše souvidí se vším

doboru noc, zítra se asi taky vrhnu na objednávání

blanka.k
6. jan 2010

Adus - to mají, ale manžel dostává každý měsíc 400 nebo 500 v poukázkách do lékárny, takže si nakouppím pro sebe a ještě zbyde. Už mám nakoupené šampony, sprcháče, vitamíny, léky tím taky platím, tak teď hcci něco pro mimčo 😅 Ale nevím, co....
Zdeni - já chci ten Nanny 😉

blanka.k
6. jan 2010

Tak mi muž donesla domů ty dva zvířecí oblečky, ten jeden medvídek je na 6-9 měsíců, ale zdá se nám velký, když zkouším měřit, od pacek po kapucku (zvednutou, jak kdyby byla na hlavě), tak má skoro 80cm 😅 tak nevím, jeslti nebude velký 😅

aaadus
6. jan 2010

blanka a jak dlouho ty poukázky platí? nebo třeba ještě nakoupit nějaké čípky proti horečce pro mimi kdyby měl reakci po očkování

blanka.k
6. jan 2010

adus, to je stejné jako u stravenek, takže rok, já mám ještě nějaké z loňska 😅 Takže do porodu budu mít cca 3000,- na útratu 😉

lucik...
6. jan 2010

zdeni jo to asi jo, ale jelikož mám jednu flašku NUK a jednu AVENT, tak je mi to fuk 😀 Jinak jsem koukala a v Malvíku mají ten sterilizátor Avent za 809,- Super cena

aaadus
6. jan 2010

blanka tak ono se to neztratí pokud to platí tak dlouho. a to je asi jenom do určitých lékáren že? nejlepší lékárny jsou v nemocnicích, tam mají snad všechno

bibi13
6. jan 2010

ked ma bolí cely den pri vaječníku, myslíte, že to ma drobec tam niekde pokopkáva? 😖

monika.c
6. jan 2010

ahojte dievcata,teda vy ste toho popisali,to ani nestihnem precitat.inak vam prajem vsetkym stastny novy rok a nech su tie nase zlaticka vsetky zdrave a robia nam len radost.my sme teraz na slovensku,ten cas tak bezi,ze sa ani nenazdam a zase budeme cestovat spat do uk.v pondelok som bola na utz a Dr.povedal,ze je vsetko v poriadku,tak sa uz nebudem stresovat a hadam je ozaj vsetko v poriadku,ked mi to povedali tu aj v uk.pohlavie nam povedal,ze to vidi tak na 60-70% dievcatko,takze zase len pravdepodobne,ale uz to necham tak,v piatok idem este na 3D sono,tak uvidime co povedia tam 😉 vecicky som uz vytriedila,zbalila,ked to muz videl,skoro odpadol,ze ci vraj viem,ze mame len osobne auto a nie nakladak? 😀 no co uz,ale ked to treba,tak to treba,budem to musiet nejako popratat .uz aj ja sa zamyslam nad kocikom a komodou,takze ked sa vratime do uk,idem na to a budem obiehat vsetky obchody s detskymi potrebami 😉

lucik...
6. jan 2010

je lepší tato vanička nebo ta obyč?
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=831764

bibi bud tě kope nebo si třeba přistydla..

peprlik
6. jan 2010

holky nerada nejak otravuju a rusim diskuzi ale potrebuju poradit, jste prece jen dal nez my...🙂
stava nebo stavalo se vam nekdy ze kdyz jste sly na wc tak se vam po curani udelala nad mezi nohama boulicka, sice pak zmizi ale po curani se mi tam udelala, ale jde videt jen kdyz si lehnu, nevite co by to mohlo byt?? mam se bat o mrnouska nejak, co myslite?? 😨 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre