Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
8. jan 2010

nikkka, ja som na tom uuuuplne rovnako.. tých 250 je rovno na tu splatku auta.. 😒

mishutka, trošku som nepochopila tu tvoju vetu: Já bych ani na hyp. 15 000 nedala i kdybych na to měla páč nejsem debil.. prečo? fakt nerozumiem... 😒

blanka.k
8. jan 2010

Antyn - i se šuplíky, měli různé "tvary", třeba jen čtvercový, ale vyšší se 5 šuplíky nad sebou, barevnými, atd... 😉 Bylo to koupeno v nějakém Bauhausu, Baumaxu, Obi,... 😉

zdenkapo
8. jan 2010

anty,nene,je to v pohodě,ale ten od scarlet je laminát není to masiv,takže to nic neudělá 😉

Adus tak to jo,protože na dýl je takový neprostorný,řekla bych ne na moc dlouho

Jdu do vany tak papa zítra 🙂

Jo a M.C. mi posílala na mail fotky té jarní červené zavinky co chci a je super,tak do ní asi půjdu 😉

blanka.k
8. jan 2010

Holky, všem krásný víkend, odpočiňte si, ať se tatínkové starají a ven nechoďte, ať sebou neseknete 😅

bramburka
8. jan 2010

AHOJ, TAK JSEM SI DEBIL TU DISKUZI O DILATACI PRECETLA...pardon za Caps Lock, no do ted jsem byla klidná, že...ted to řeším. NO vcelku nezbývá než doufat, že to zmizí. Ta Dr. vypadala, že jí je to uplně jedno a říkala, že je skoro blbý, že jsou ty ultrazvuky tak podrobné, protože kdyby nebyli, tak by se t nevedelo, do porodu by to zmizelo a matky by nebyly stresovane. Rikala, ze se nemam stresovat.

lienka1076__2
8. jan 2010

Ahojte, tak som akuŕát dočítala tú vašu predošlú diskusiu o práci a materskej.....
Ja som skončila v júni výšku a bábo som nechcela ale čo už stalo sa! Tiež som chcela pracovať a až potom ísť na materskú.
Ale trištvrte mojich bývalých spolužiakov je na úradoch práce a nič nemajú. Takže myslím, že som nič nepokazila, keď som otehotnela. Síce nedostávam zatiaľ nijaké peniaze, a tiež máme auto na splátky a rozostavaný dom, ale sú aj ľudia, čo sú horšie na tom......

antynka1
8. jan 2010

Bramburko - jj, občas je lepší nevědět.... Ale neboj, bude to dobrý. Kamarádky malá to má taky, akorát už od porodu jí musí dávat antibiotika a musí sledovat jak čůrá - takže žádná hrůza.

michalag
autor
8. jan 2010

baby, vy ste sa ale poriadne rozbehli 😀

chcem sa spytat nemate niektora skusenost alebo referencie o Tommee Tippee???

lucik...
8. jan 2010

houbi: říkala že casual má pro jarňátka malou korbu, že ten PP a Jane mají jednu z největších co se u těch "nových moderních" kočárků dělá a že jsou v podstatě stejné, jen ten PP je takový jakoby "delší", vypadá tak mohutněji

lucik...
8. jan 2010

když nemám čast, tak píšete jak diví a když jsem tu tak všichni chrní.. To je teda nepořádek 😀 😀 😀 Tak jdu taky spinkat 😉 Ale předtím musím přemýšlet co zítra vařit 🙂

Brou noc 😵 😵 😵

bibi13
9. jan 2010

dobré ranko.. ako sme spinkali?

aaadus
9. jan 2010

Dobré ránko,
já jsem dneska spala nějak divně a jsem jak pytlem praštěná - hlavě mě bolí a je mi nějak divně 😝
brambur to bude dobré, dala bych na slova dr a už si prosím tě nic nečti, internet je v tady těch věcech strašák
michalag já mám doma lahvičku tommee tippee, dostala jsem ji na vánoce. savička opravdu vypadá jako bradavka tak snad bude dobrá

mishah
9. jan 2010

Dobré ráno, teda u nás jsme úplně zapadlí sněhem, je to síla,od rána tu jezdily frézy.

adus:já teda dneska taky spaní nic moc a jsem jak praštěná....

brambur:nám dr taky něco říkala o dilataci ledv.pánvičky,ale pak zas poznamenala,že v tomhle týdnu(byla jsem 20+5 na velkém UTZ)je to možné a upraví se to, nijak to neřešila.A já tomu taky nevěnovala pozornost.

aaadus
9. jan 2010

mishah to bude asi tím blbým počasím, tady teda už nesněží ale pro změnu prší ledovka. ale dala jsem si kafe a hlava přestala bolet, ale stejně se nějak nemůžu probrat

zdenkapo
9. jan 2010

ahojky, tak u nás je sněhu a furt sneží a nevypadá,že by mělo přestat....

lucik...
9. jan 2010

Dobré ránko 🙂

Tady je taky moooc sněhu a pořád padá a padá a asi nikdy nepřestane.. Už se těším až se vrátí manžel a půjdeme se psem na procházku 😉 😉 😉

Co budete dnes vařit? Já mám v lednici kuřecí maso, ale nějak nevim co s nim, potřebovala bych inspiraci 😀

aaadus
9. jan 2010

lucik já dnes budu dělat čočku. kuřecí bych upekla v alobalu nebo nějakou čínu

lucik...
9. jan 2010

aaadus když já na činu nemam právě vůbec chut 😀 A upéct v alobalu? Asi udělám kuřecí na paprice s těstovinou 😵

pralinka25
9. jan 2010

ahojte. U nas je hmla a vsetko sa topi 😝
lucik my mame na dnes sunkove fliaciky 😉 a vcera sme mali fasirky a pyre

aaadus
9. jan 2010

lucik hodíš maso na alobal, opepříš, dáš tam cibuli, šunku, hooooodně sýru, plátek másla a zakápneš sojovkou, zabalíš to a dáš do trouby péct

lucik...
9. jan 2010

aaadus děkuju 😉 Zní to dobře, ale manžel nejí sýr 😀 😀 😀

zdenkapo
9. jan 2010

Manža dělal večer sekanou a bramborovou kaši,tak oběd máme... a nakládal vepřové maso

Lucik nebo kuřecí zapečené s bramborama,cibulí a smetanou,vše na plátky a prokládat vrstvy a solit a pepřit,popř. nějaké to koření- třeba podravku a tak a taliješ smetanou s rozkvedlaným vajíčkem 😉

aaadus
9. jan 2010

zdenka takové brambory tak dělám, jenom bez cibule a vajíčka. a ještě lepší to je s uzeným masem místo kuřecího, to jsem dělala minulý týden

andelka
9. jan 2010

adus: díky za recept, vyzkoouším, vypadá to zajímavě.
My budeme mít dneska kapustové karbanátky s bramborem

a hlásím že i u nás sněhu sice pořád je hodně, ale už nesněží, spíš asi bude pršet. Tak pofičím do Sparu než fakt bude a budu jak slepica.

brise
9. jan 2010

ahojte,
vidím že ste sa bavili o kočároch, tak aj my už máme objdenaný, v marci ideme prenho: http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
u nás stále pohlavie nevieme, na morfologickom sa malé stále skovávalo a nožky nechcelo roztiahnut.
no 22.1 ideme na 3D tak dufam že tam sa nám ukáže.
😉

zdenkapo
9. jan 2010

jé holky,zapoměla jsem na to nejlepší- patrí tam ještě sýr 😀

Brise kočárek vypadá hezky,ale my bychom ho nemohli mít na vesnici- ta malá kolečka,ale do města je fajn...

antynka1
9. jan 2010

Krásn ráno holky,
o obědě ještě nepřemýšlím, teprve teď jsem vstala z pelechu, tak začnu hledat něco k snídani - my většinou obědváme o víkendu až odpoledne, rádi si pospíme a dneska se nám z pelechu tedy nechtělo vůbec. Kolem druhý knám má přijet návštěva, tak něco nachystat musím. Kdyby neměly přijet, tak se z postele deska asi vůbec nevyhrabu 😀

xxx.klarka
9. jan 2010

dobré skoro poledne,

já jsem byla celou noc sama doma, jelikož měl přítel noční službu a ten blbý sníh padal až do rána, tak přijel domů ve čtvrt na 8. Nejsem zvyklá moc být sama doma a jsem strašpytel, takže jsem šla spát asi ve 2 a furt jsem se budila :( Tak když přijel domu, tak jsem si s ním ještě schrupla.

Beruška naše normálně cítí asi to co já, protože jsem asi o půlnoci psala přítelu ať je opatrnej a dává pozor, aby měla beruška taky tatínka a ona jak kdyby to věděla a začala mě pěkně kopat🙂 bylo to taký hezký🙂

já jsem včera vařila svíčkovou a máme jí ještě dneska a asi i zítra😀 dělám jí vždy plnej hrnec jak jí mám ráda🙂

Jo a holky dneska jedeme ho Loun to 3D na ten AVATAR tak jsem zvědavá jaké to bude, když to každý tak chválí.

bibi13
9. jan 2010

no u nas sneh ešte je, ale prší.. takže parada.. hlavne cesty su fajn, ale ked som šla do vedlajšej, tak ma to pekne hadzalo.. :(
bola som sa rozlučiť s kamoškou, dnes už letí do australie.. som z toho taká nijaka.. mne príde ten kočík v pondelok.. no, asi sa stále opakujem, ale neviem sa už dočkať..🙂

bibi13
9. jan 2010

jej, klarka, daj potom vedieť.. ja na toho avatara tiež plánujem ísť.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre