Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
13. jan 2010

Zuzi to není přímo na rodině, ale je to v mailu, který mi každý den chodí se zprávou co se právě děje v mém bříšku 🙂

blanka.k
13. jan 2010

Zuzi - já mám v knize o těhu psáno, že ležením na zádech se může utlačovat jedna žíla a pak se některým těhulím dělá špatně a nutí je to ležet na boku, podobný problém může být i v ležení na pravém boku, tak pak jim zbývá už jen levý bok na ležení 😀

antynka1
13. jan 2010

To jsou tedy vyhlídky spaní na levém boku po dobu 4 měsíců..... 😀

zzuzullka
13. jan 2010

antynka a môžeš mi to prosím preposlať na zuzullka@gmail.com?

blanka. aspoň že tá jedna strana zostala a nemusia spať v sede 😀 aj keď si myslím že o pár mesiacov keď budeme vyzerať ako veľryby budeme možno spať aj v sede keď sa nám inako nebude dať

antynka1
13. jan 2010

Zuzi, máš to tam, ale je to v blbém formátu když se to přeposílá....... Ale je tam jen pár řádek 🙂

zzuzullka
13. jan 2010

antynka, ďakujem. to je zaujímavé, tušim sa tam aj ja zaregistrujem 🙂

antynka1
13. jan 2010

Zuzi - jj, je to dobrý, každý den ti přijde takováhle zprávička 🙂 No někdy přijde třeba další den, ale stejně je to super 🙂

lucik...
13. jan 2010

Ahoj holky, tak kočárek objednán. Nakonec ta červená, je to fakt červená červená, ten oranžovej byl nic moc. Holky když maj na netu, že k těmhle kočárkům dávají dárky v hodnotě 2700kč tak to platí jen pro internetové objednávky nebo i pro nákup v prodejně??? To by mě totiž pěkně nasralo a řekla bych že to nechci a pak objednala z domova 😀 😀 😀

blanka.k
13. jan 2010

Teď říkají na ČT jedna o důchodovém pojištění a odchodu do důchodu, teda máme se na co těšit...a hlavně ti, co jim není 18, prý se jim vysoká vůbec počítat nebude 😅 Se ptali mladých, co na to říkají, tak prý dřív umřou, než budou mít na důchod nárok 😀 😀 😀 😀

antynka1
13. jan 2010

Dřív umřou a my taky 😀

blanka.k
13. jan 2010

Antyn - no asi tak... 😅
Já te´d asi půl hodiny myslím na palačinky, po té výstavě jsem šla kolem hradní restaurace, a měli tam, že dělají palačinky,... tak jsem si je dala, a pořád te´d to mám na jazyku a mám na ně ještě chuť, ale takovou, to jsem už dlouho nezažila, pořád slintám, pusa plná, a nemůžu se toho zbavit 😅 😀 😀 😀

antynka1
13. jan 2010

Všimáte si, že jak padne večer, tak tady někdo začne dělat chutě s nějakým papu? 😀

antynka1
13. jan 2010

Neboj Blani, teď už slintáme s tebou 😀

aaadus
13. jan 2010

Ahoj holky,
konečně jsem doma. byla jsem u kadeřnice, tak mám melírek. 1.4. se jdu fotit s pupkem k profi fotografce, tak jsem se hned objednala ať mi kadeřnice natoční na focení vlasy, se těším že zase budu mít vlnité vlasy 😵
lucik no na tom obrázku ten kočárek vypadal fakt že je růžový. a super že už máte objednáno
mishah tady mají ty oblečky s nápisem Miluji taťku
http://www.cesky.bess.sk/
antyn všímám, já mám třeba večer největší hlad. včera jsem si zapékala bagetky a snědla jsem 4 😀

aaadus
13. jan 2010

blanka heč, já jsem taky měla na oběd palačinky, s borůvkovým džemem

blanka.k
13. jan 2010

Adus - já jsem si právě objednala dálkovou spoušť na foťák a zkusím se nějak vyfotit sama, jsem zvědavá co z toho vyleze, ještě M. slíbil, že když si foťák nastavím, tak mě blejskne 😅

lucik...
13. jan 2010

aaadus jo mam radost 🙂 A je to fakt červená jako červená 😉

blani tak teď už taky slintám 😀 😀 😀

aaadus
13. jan 2010

fuj, jsem u bábi snědla půl hrušky a půl jablka a asi mi to rozerve střeva

lucik...
13. jan 2010

aaadus tak snad te to brzy prejde ☹

Zítra jdu na cvičení pro těhotný spojený s přípravou na porod, tak sem zvědavá.. První hodina je zdarma a pak 1120 na měsíc (za 4 hodiny) tak uvidíme 😉 Ale je to až od 18:30 tak to se mi moc nechceee ☹

aaadus
13. jan 2010

lucik tak pozdě už by se mi na cvičení nechtělo. ale ono to zase docela unaví tak se ti aspoň bude dobře spát

xxx.klarka
13. jan 2010

lucik, na čem ty děláš ty své foto, že máš tak černý podklad? 🙂 jinak obdivuju, mě by se tak pozdě na cvíčo nechtělo. 😀

mishah
13. jan 2010

adus díky 😉 Tak jsem koukala,že body miluji maminku je za poloviční cenu....škoda,že není ve slevě to druhé 😀

aaadus
13. jan 2010

mishah protože tatínky by nenapadlo takové body koupit 😀

jsem si oblíkla svou oblíbenou noční košilku a je mi poněkud malá. čim to asi bude? 😀

babara
13. jan 2010

lucik, a kam to chodis? Neni to k Mikulandove?

babara
13. jan 2010

mishah taky myslim, ze tatinky todle koupit nenapadne a maminky to samy sobe asi nekoupi...

m.c. super, tipovala jsem to druhe pohlavi 😉

lucik...
13. jan 2010

babar je to k mikulandové, znáš to?

Dyť já ještě nevím jestli tam půjdu, moc se mi nechce tak pozdě ☹

babara
13. jan 2010

Ja k ni taky chodila 1.tehu, taky takhle vecer po praci, na Vodickovu, nebylo to spatny, ale teda desne drahy, jeste jsem obcas sla na pilates od nich. Nechala jsem si proplatit 1000 od pojistovny a pak jsem chodila az pred porodem do porodnice (Krc), tam bylo taky tehu cvico.

babara
13. jan 2010

Jo, ale dali mi tam nejaky darek, velkou tubu kremu na strie a mozna jeste neco, uz si nepamatuju.

lucik...
13. jan 2010

babar drahý to právě je... ☹ Tak pořád nevím... Bych se dostávala domu tak v 9 a to se mi moc nechce.. Tak přemýšlím že budu chodit na těhu cvičení tady někde poblíž a v hořovicích je taky nějaký předporodní kurz kde řeknou co a jak, tak nevímmm

blanka.k
13. jan 2010

Já mám vybraný předporodní kurz za 1000,- za 2 návštěvy i taťkou (jedna trvá cca hodinu, max.2 podle počtu lidí) 😅 Ale je to spíš o konkrétní porodnici, co nabízí, kdy tak dojet, co dovézt, atd... 😉 Ale to mi stačí. 😀
Poslední asi 3 dny mě trápí jedna věc - nějak se mi vrací jídlo... ne, že by mi bylo vyloženě špatně jak před těma 2 měsíci, ale asi jak je ten žaludek už natlačený nahoře, tak prostě se najím a furt se mi to vrací 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre