Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
22. jan 2010

Teda, ten MK je padavka 😀
Kláro . já si myslím, že v den D ti chlap splní co ti na očích uvidí 😀 😀 😀 😅

doli1
22. jan 2010

nějak mi to tu nejelo 😠 furt to psala chybu
holky kouknite-trochu srandy myslíte že to všechno bude stačit? to je jen velikost 56-62 a trošku 68 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blanka.k
22. jan 2010

Doli - vzhledem ktomu, že tolik toho nemám na celý rok (tak půlka věcí co mám v albu je vel, 56, 62, 68, a bzytek je větší), tak to stařit musí 😀 Čepičky mám 2 a říkala jsem si, jetli to není zbytečné 😅

doli1
22. jan 2010

manža u porodu byl a určitě zas bude.byl strašná opora celou dobu jsem na něm vysela a trošinku nadávala 😀

blanka.k
22. jan 2010

právě tvořím pohlednici pro naše, tchánovce a moje prarodiče, na jedné straně bude obrázek našeho Marcelka a na druhé klas. adresa a Ahoj babi, zdravím.... 😀 jsem zvědavá, jeslti jim to v pořídku dojde a co na to budou říkat. Akorát pošťačka si asi bude klepakt na hlavu, všichni bydlí v jedné dědině 😀

medan29
22. jan 2010

Téda, jen koukám, to já tolik toho ještě nakoupeného ani nemám

nara
22. jan 2010

Ahoj holky, můj manža omdlívá na odběru krve a porod zvládl bez problémů. Taky se mu tam moc nechtělo a nakonec střihal pupeční šňůru - dali mu nůžky do ruky 😀
Tentokrát to bude komplikovanější kvůli hlídání malýho. Třeba bychom tam mohli být všichni 😀 😀 😀

doli1
22. jan 2010

já dneska byla sama doma tak jsem snesla věci po šimkovi a vyřadila klučičí a nechala jen neutrální a ono se to nějak nekupilo a to mi má přínest věci ještě kámoška po své holčičce už další mimi mít nebude no nevim kam to budu dávat ale větší velikosti stěma už to bude špatný

nara
22. jan 2010

Doli, jsi rychlík, já si říkám, že je to pořád čas. Abych pak začátkem května nezjistila, že vlastně nic nemáme... 🤐

aaadus
22. jan 2010

doli ty bláho, tolik věciček. jsem žabař proti tobě 😀 ale určitě to doženu jen co nakoupím ty nejdůležitější věci. a už se těším až začnou prodávat kolekce jaro/léto 😵
blani jsem se chtěla zeptat, jak si děláš to fotoalbum kde lepíš fotky, čím je přilepuješ? já mám jedno svatební klasické a lepila jsem tam ty rožky a vůbec mi to v nich nedrží 😠 a teď jsem se vrhla na fotky z dovolených, poradíš?
medan a kde si byla kukat na kočárky?

aaadus
22. jan 2010

klarka mě se taky dneska zdálo o porodu 😅

babara
22. jan 2010

Tak konik zas nefungoval, aspon nemusim moc docitat 😀

matpaj, lipobase sem taky letos vyzkousela, ale nad indulonu neni. Ja mam totiz silenou spotrebu, pomalu jednu tydne 😀 to bych se neceho jineho nedoplatila a ani nevim jestli se to muze v tehu.

Klarka, moji kamaradce taky manzel nechtel k porodu, a nakonec tam byl 🙂 takze nadeje umira posledni, uvidis, prala bych ti to.

Holky, ja nejak nemuzu ukojit hlad, snim obed, za chvili 3 topinky, tatranku, a porad mam hlad. Nechapu! JInak chute nejak zvlast ani ne.

doli1
22. jan 2010

babara něco podobného mám večer.snim tři chleby a stále mám pocit hladu

nara
22. jan 2010

Připojuji se k vlčímu hladu 🙂 Od oběda jsem ztláskala všechno, co bylo v ledničce a ve spíži. Ještě, že už tady toho víc na výběr není a nakoupit jedeme až zítra.

nara
22. jan 2010

Tak mě se o porodu nezdá, ale za to o něm poslední dobou nějak moc často přemýšlím...

medan29
22. jan 2010

aaadus:byla jsem mrkat tady v Karviné a děs, tak mám v plánu asi příští týden si udělat výlet do Poruby, kámoška mi poradila ještě jeden obchod http://www.kojeneckezbozi-woko.cz/index.php?cla... a jestli tam nic nebude, tak si pak nějaký vyberu na té Slezské, zítra tam chci zas mrknout, než pojedemo do kina, a už se těším na zmrzku 😀

medan29
22. jan 2010

To já jsme teď závislá na mraženém banánu, si ho vždy nakrájím a dám zamrazit a pak baštím 😀

doli1
22. jan 2010

já si porod ještě nepřipouštim.času dost 😅

medan29
22. jan 2010

tak to já bych nakupovala, ale mě brzdí manža

lucik...
22. jan 2010

aaadus já lepila svatební fotky do alba takový lepidlem. Prodávají to v papírnictví nebo ve velkých obchodákách. Vypadá to jako taková ta bílá korekční "myš" ale je v tom lepidlo 😉
Jinak už mi přišli ty topíky. Pošli mi prosím do IP mail, mě se to tu nechce vystavovat 😀

antynka1
22. jan 2010

Ahojky holky,
dnes vás vůbec nestíhám, mám moc práce, a nijak se to asi nezlepší ani o víkendu. Takže jsem vás přišla jenom pozdravit a zase letím. Tak se tu zatím mějte 😀

aaadus
22. jan 2010

medan ten obchod neznám. jestli jedete zítra na slezskou ta po cestě do kina je ještě tento obchod. mě připadá že v Ostravě toho taky moc není
http://www.imperia.com.cz/

aaadus
22. jan 2010

lucik IP

babara
22. jan 2010

ja porod taky neresim, ale asi se budu bat, jestli mi nebudou chtit delat zas cisare a aby mi nepraskla deloha, vcera mi prilo, ze uz se tam dole v oblasti jizvy napina...

mrazenej banan jsem teda jeste nezkousela

nara, uz si byla na cukru?
Teda nevim, jestli by tatinek uhlidal Frantiska a jeste stihal sledovat porod 🙂 Nebo je tak hodnej a poslusnej?

aaadus
22. jan 2010

lucik a drží ti to v tom albu? jestli když se v tom listuje, aby se ty fotky časem nezačaly odlepovat

aaadus
22. jan 2010

já porod neřeším, já se na něj těším a že se mi o něm zdá to neovlivním 😉

lucik...
22. jan 2010

aaadus drží to dobře

antynka1
22. jan 2010

Jo akorát jedna věc, dneska jsem lítala po obchoďáku a byla jsem v Mothercare. Tam mají tak nádherné věcičky na mrňousky!!!! No ale ty ceny!!!! To bylo fakt hrozný. Akorát se mi tam podařil kup - 4 těhotenský kalhotky za 130 - to je super cena. Tak pa už fakt letím 🙂

lucik...
22. jan 2010

Tak posláno 😉

blanka.k
22. jan 2010

Aduš - s tím jsem taky bojovala, jelikož jsem sikoupila svatební album, které má fakt hodně tvrdé listy a fotky jsou 31x21cm, takže já to dala na řůůžky a pak ještě třeba 20 těch samolepících čtverečeků a stejně to nedrželo. Tak pak mi kolega poradil oboustrannou lepící pásku (má tl. asi 1,5cm), a ta fakt drží, a už ničím jiným nelepím. A kupuju ji v Tesku, je to zn. Aero (má to vevnitř na tom kkotoučku červeně napsáno a stojí asi 50,-. jeidný problém je, že pokud to nalepší, už s tím nehneš, pokud nechceš roztrhnout foktu nebo stránku, fakt to drží hrozně 😀 Takže třeba u těch větších fotek, jsem prostě jela od vrach až dolů po krajích a pak ještě 2 pásky uprostřed.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre