Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
23. jan 2010

medan oni tam mají snad pořád plné parkoviště 😠 na Avataru jsem taky vydržela, ale manžel ne 😀 a co, líbil se film? a proč by manžel nedal zelený kočárek?

medan29
23. jan 2010
medan29
23. jan 2010

aaadus:no manžel říká že mu stačí ta zelená v práci, tak proto ale kdyby bylo na ně tak už ho mám koupený, a Avatar super, jen jsem pak byla hrozně unavená a bolest zád a nevěděla jsem jak si mám už sednout 😀

vladkaz1
23. jan 2010

Ahojte tehulky 🙂
medan nadherne ,len pocitam ze to za chvilku bude male nie?

medan29
23. jan 2010

aaadus:jinak jsme měla zmrzku u MC Donald a byla boží

medan29
23. jan 2010

vladkaz1:tohle jsem nějak neřešila 😀

adelka89
23. jan 2010

medan taky mame tuto letni emitex zavinku v oranzove barvicce 🙂

vladkaz1
23. jan 2010

medan jasne 😀 ,ved ani ja som tak neriesila veci ...
Musim niekde popozerat ponozky na leto ,asi v tescu co stoja pre mimisko .. mma po malej take znicene a chcem nove mozno kupim aj podkolienky pre babko ak bude teplo zhrniem dole.

medan29
23. jan 2010

vladkaz1:no ponožky mají ted v Tescu a v CA v akci

adelka89
23. jan 2010

holky prosim vas jakou barvu kocarku mate vy ktere cekate chlapecky?

vladkaz1
23. jan 2010

Ca nemame a behnem do tesca to uz je fakt malickost ktora mi chyba ,to si necham na koniec ,este postolky musim kupit do porodnice pri malej sme museli mat teraz neviem ci je to povinne ,jedny plienocky do porodnice ,flasky mam objednane odsavacku tiez a uz ma fakt nenapada co nam chyba .

aaadus
23. jan 2010

medan taky jsem ke konci nevěděla jak si mám sednout. jsem se furt hemžila, kroutila, chudák ženská co seděla vedle mě, si musela myslet 😀 u mekáče mají nejlepší zmrzlinu, posledně jsem si pro změnu dala s lesním ovocem a křupinkami, prostě není nad karamel 😀 tu zavinovačku mám taky, ale jarní verzi, trošku teplejší

ponožky mám z Tesca,5 párů za 140,-, ale to nebyly v akci. a z CaA mám taky troje

aaadus
23. jan 2010

adelka my máme hnědý

medan29
23. jan 2010

Já teď koupila v CaA 3troje za 50,- ze 150,-, a k těm nákupům, mám seznam a vše prostě koupím březen - duben na té slezské, porovnávala jsem ted ceny a tam to prostě mají za nej ceny a super výběr

medan29
23. jan 2010

aaadus:u té lesní zmrzky jsme uvažovala ale pak jsem si dala jahodovou, karamelovou jsem ještě nikdy neměla

aaadus
23. jan 2010

medan jj, na té slezské to mají nejlevnější a veliký výběr. hlavně toho oblečení 😵 a karamelová je prostě nejlepší 😵

nevíte jestli plenky Fixies mají taky ten výkroj na pupík?

vladkaz1
23. jan 2010

Adus ako vykroj ???
ja do porodnice budem kupovat bude eco plienky ,alebo pampers newborn alebo su a dm dobre plienocky a doma latkovky jasne 🙂

aaadus
23. jan 2010

vladka výkroj na pupík, tak jako to mají plenky happy bella

misicka85
23. jan 2010

Ahoj holky, jdu vás v rychlosti pozdravit a napsat že jsem všichni ok.
Adélka mě zaměstnává,je to šídlo, takže se na net moc nedostanu 😉
Daří s enám dobře, bříško pomalinku roste, zatím mám +1,5kg, malý je v pořádku,na kontrolu jdu 5.2.,tak pak napíšu novinky 😉
Jinak jsem asi cvok ale už mám z 75% nabalenou tašku do porodnice 😀 Kámošky se mi smějou že jsem blázen, no co,aspoň to budu mít brzo v kupě 😀

misicka85
23. jan 2010

aaadus - nám dávali Fixies v porodce a myslím že ten výkroj mají ale 100% už si jistá nejsem...

vladkaz1
23. jan 2010

fixies su dobre plienky ale troska drahe

aaadus
23. jan 2010

já jsem chtěla fixies nebo happy bella jenom kvůli tomu výkroji, pak budu používat jiné pleny
misicka já chci tašku do porodky balit v únoru, člověk fakt nikdy neví co se může stát. a už začínám být lehce nervozní jak se to začíná blížit...

jaké pantofle jsou dobré do porodky. klasické korkáče nebo raději nějaké gumové? a co župan? teplý nebo raději tenčí? ach jo, to zase budou výdaje...

vladkaz1
23. jan 2010

zupan si neber svoj nebudem si ho nicit ako budem krvacat tam ti daju kazdy den cisty na vyziadanie aj ked su vzhladovo otrasne erarne ... no
a papuce si zober radsej gumenne ja si take berem lebo tie sprchy co mame my no nic moc a tam bolo dobre ze to nenasiaklo ked tam bola voda ,hlavne si kup tie nohavicky poporodne z lekarne je to super vec odporucam

peprlik
23. jan 2010

holky muzu se jen zeptat, jak to mate nebo jste mely na zaatku s pohybama?? potrebuju poradit?? dekuji

misicka85
23. jan 2010

Já měla pantofle klasické korkáče, gumové si můžeš vzít třeba do sprchy pokud chceš. Myslím že je to celkem jedno. Župan jsem měla teplejší,ale já rodila v prosinci. Teď si pořídím asi jenom nějaký lehčí 😉 Hlavně si vem ponožky, mi byla po porodu furt děsná zima na nohy.Bez toho županu bych se i obešla,bez ponožek v žádném případě.. 🙂

vladkaz1
23. jan 2010

ano ponozky veru a tie poporodne nohavicky to je super vecicka ja som mala 3 je nic ma neskriabalo a iba som si ich preprala a bolo je to taky material ako jemny obvaz ale s dierkami

misicka85
23. jan 2010

VLADKA - nevím jak u vás,ale třeba v naší porodnici musíš mít vše svoje,noční košile,župan,nic erárního ti nedají. jediné co dostaneš je kosmetika a oblečení pro mimčo 🙂

aaadus
23. jan 2010

u nás se župany nedávají a pokud je hodně maminek tak ti s bídou dají erární košili 😅 v tescu mají župan za pár korun a místo košile si koupím dlouhé tričko kdyby mi fakt nedali erární tak aby mi jí pak nebylo líto. a ty popordní myslíš ty síťované nebo jednorázové?

jo a ještě jeden blbý dotaz, když si budu prát kojící podprsenky a košile, je lepší to vyprat v tom, v čem budu prát prckovi nebo můžu v tom, v čem peru nám?

vladkaz1
23. jan 2010

no tak u nas zas nedostanes kozmetiku musis mat svoju to pocujem prvy krat ale mozno sa to zmenilo 😕
NO mne sa pacili tie akoze jednorazove ale daju sa v poho preprat a zas pouzit ziadny problem 🙂

misicka85
23. jan 2010

PEPRLIK - a co konkrétně tě zajímá?? U prvního těhu jsem pohyby cítila od 23tt,ze začátku takové jemné,až od 28tt to byly kopance, teď u druhého je cítím od 15+4,teď ve 25tt už jsou vidět i boule na bříšku a jak se tam mimčo vlní. Cítím ho průběžně po celý den...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre