Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
5. feb 2010

tak každé dítě je fakt jiné no,některé spí ještě ve 4 letech,tak jse zvědavá...

Lucik
snad bude pejsek v pořádku brzy...

matpaj
5. feb 2010

joj, lucik, to je mi luto, zelam nech psicek rychlo vyzdravie.....to je ako s babatkom, ze? ☹

antynka1
5. feb 2010

Luciku - držím moc a moc palečky.

vladkaz1
5. feb 2010

Lucik fuha je mi to luto ,susede by som paprce odtala ,keby este raz hodila nieco cez plot 😠

lucik...
5. feb 2010

děkuju holky ☹

mat to je šílený.. Troufám si říct, že to byl můj nejhorší zážitek v celym životě... Fakt bych to nepřála zažít ani tomu největšímu nepříteli... 😔 😔

matpaj
5. feb 2010

babky mne sa od rana babo ani nepohlo..... ☹

lucik...
5. feb 2010

vladi to nebylo že něco sežrala, měla skříplý střeva... Asi tim jak je akční a furt strašně běhá a skáče tak asi blbě skočila a ono se jí to skříplo 😔

vladkaz1
5. feb 2010

Lucik na buduce faktura od lekara putuje susede a si rozmysli puca ci este nieco hodi psovi jest ...
Mne uz sa robia jak take kopce na bruchu uz asi 4 ty den to pozoruje .. ale je to este mierne ..

lucik...
5. feb 2010

vladi no za poslední dva měsíce už nás stál veterinář 7tisíc...

vladkaz1
5. feb 2010

Lucik no chpaem ved aj nasi maju velkeho psa 😉 , ale teda je to dost penazi po prve a chudak pes ...trapi sa ..

matpaj
5. feb 2010

vladka aj mne babo poriadne vyvadza, ale dnes nic, som nervozna.....si trasiem bruchom a ani tuk, normalna sa bojim..... 😒

lucik...
5. feb 2010

vladi není to poprvé.. Před vánoci byla na operaci ale to jen něco sežrala a uvízlo jí to ve střevech.. To jsme platili 4tis.. a dneska 3tis... 😔 😔

vladkaz1
5. feb 2010

matpaj neboj spinka.... 😉 bude aktivne vecer uvidis

antynka1
5. feb 2010

Matpaj - pravidelné pohyby by měly být až od 28. týdne a holky tu parkrát psaly, že některý den mimi necítily, tak zkus ještě vydržet.... Nebo, jak to máte ostatní, je to tak, ne?

matpaj
5. feb 2010

no lucik, su to hrozne peniaze ale clovek by dal v tej chvili cokolvek.......,ze?

ja by som kvoli tomuto nechcela psika, clovek si nanho zvykne a raz odide...... ☹

my mame doma chameleona, ja ho strasne nemam rada, je to taky zakerak, ani chytit sa ho nemozem, lebo by do mna skocil....... 😖

matpaj
5. feb 2010

antyn ale mne dr teraz na poradni hovorila, ze uz musim babo citit poriadne a kazdy den.....nejdem stresovat... 😒

nikkka
5. feb 2010

ja citim kazdy den pohyby, ale najviac vecer...

vladkaz1
5. feb 2010

my mame koritnacku pismenkovu 😀

matpaj
5. feb 2010

aj my sme mali korytnacku ale suchozemsku, ked sme boli na dovolenke dali sme ju mm babke a umrela....nechali ju dlho na priamom slnku..... 😒

a my mame aj hady....mm ma v praci, ma akvaristiku, mal take velke velhady, fuuj, ale predal ich, nastastie....teraz ma uz iba male a uzovky, koralovky.....fuj, fuj 😝

matpaj
5. feb 2010

a este tam ma aj leguana, ale ten je zlaty.....teraz...ale ked vyrastie....brrrrr 😖

nikkka
5. feb 2010

matpaj no fuuuj, ja sa hadov strasne bojim, to by som nevedela s takymi tvormi zit.. 😲

matpaj
5. feb 2010

fuj vsak ja s nimi nikka nezijem, ma ich v praci.....

ale ked sme planovali kupit byt, tak vymyslal, ze nejaky jeho kamos ma terarium s hadom zabudovane v kuchynskej linke - v tom ostrovceku...fuuuuuj, viete si predstavit ze varite a cumi na vas had?fuj, fuj, fuj...

som ho zrusila, hned...... 😝

a ked sa ten had vyserie s prepacenim......viete aky je to smrad....brr 😝

houbik
5. feb 2010

Ahoj holky, ja zatim taky citim pohyby kazdy den a uz pekne intenzivni, ale v knizce jsem ted cetla, ze se ma kazdy den od 28tt provadet nejaky test, kdy ma mimi x krat kopnou za nejakou dobu, to tedy nedelam.. 🙂
jinak jsem propadla nakupovaci manii a nakoupila ted docela dost hadriku pro Viky, takze se musim zas do vyplaty krotit, pac jsem na mizině 😠 ten MMB je mor 😀
jinak luciku pejska je mi moc lito, urco to bude dobry!! a k te doktorce, jak psala antynka, ja bych tedy nerikala, ze jsem to nepsala, ale spis si stala za svym, at se nezamotavas do lzi, jak psala pepi..
jo a k tem vitaminum, me tedy zas moje gyn. rekla, ze vitaminy nemam brat, ze co mimi bude potrebovat si vezme nebo si o to "rekne"...takze ja nic neberu...a ukazkove tedy zrovna taky nejim 🙂

nikkka
5. feb 2010

jaaaj tak to mas dobre ze nezijes s nimi.. 🙂

vladkaz1
5. feb 2010

fuu leguana by som nezvladla asi .. nedovolim ani skrecka .. mne to smrdi ..
a korytnacka je v poho mma ju rada ,muz ju hccel dat prec ,nechce sa mu cistit akvarko a sme sa pohadali ze nehc na to ani nemysli ... tak ju nechal 😀
Hlasim velky uspech ,posuch je fantazia vonavy makucky mnaaam 😀

aaadus
5. feb 2010

lucik to mě mrzí ☹ snad se dá brzo do kupy. A neříkal ti vet jestli tomu nejde nějak předcházet? Vem si, jaký teď je strach "jenom" o psa, co bude až se nám ty miminka narodí...

nikkka
5. feb 2010

aj ja som citala, ze za hodinu by malo kopnut 10x ...

matpaj
5. feb 2010

houbik, odfot..... 🙂

misicka85
5. feb 2010

LUCI - tý jo,chudáček psík,tak snad mu bude brzo líp!!! To věřím že to musel být hrozný zážitek pro tebe ☹

Já mám nějaké akční dítě ale já ho cítím po celý den a to skoro pořád. A to mě občas budí i v noci. Ale jako prvorodička jsem Adélku taky cítila pravidelně až po tom 29tt asi...

matpaj
5. feb 2010

jaj houbik pozeram na foto........krasnééééééé 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre