Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
15. feb 2010

Ahojky,teda 8 stránek, to neívm jestli dočtu 🙂
Už jsem z práce doma, jsem hodně unavená a jak v práci pořád něco řeším a někam chodím, tka mi tam dneska, když jsem se zvedala ze záchodu ztvrdlo břicho....... No prostě už to moc nezvládám.... Hned jsem vyřízená... Teď jsu až zase ve středu, tak zítra sice budu pracovat, ale vleže 🙂

michalag
autor
15. feb 2010

nikkka, ja si tiez nejdem zajednavat gynekologa k porodu, aj tak tam pride az ked babo uz pojde naozaj von a dovtedy je pri tebe PA a podla mna je to zbytocne vyhodenych 200 eur (6000,- )

klarka, potenie, tak to ti nezavidim, musi to byt fakt neprijemne ale ja aspon zatial to nejako nepocitujem 🙂

a co sa tyka, tak ja rozmyslam ze ak tak kupim len hniezdo a dam ho ako pisala zdenka z 2 stran aby som na malicku videla, ale je to kazdeho vec 😉

doli, vraj sa teraz rodi vela deti tak mozno preto aby na vas nezabudla a mohla s vami ratat 😉 🙂

lucik...
15. feb 2010

Anty hlavně dávej pozor a opatruj se.. Zas to s tou prací nepřeháněj, nestojí to za to...

Právě večeřim tu vajíčkovou pomazánku a musim řict že je úúúúúúúúžasná 😀 😀 A ještě mi zbylo k snídani 😵 😵 😵

antynka1
15. feb 2010

Luciku - jj, já vím.... Jestli by se to mělo opakovat, tak se jim na to vybodnu...
To jsem ráda, že ti pomazánka chutná 🙂

blanka.k
15. feb 2010

Doli - jej ,t o mě mrzí, že je malej zas nemocnej, holt to tak u těch dětí bývá,že 😅
Já dnes ulovila kontakt na super mudr., dokonce je od nás krásně dostupný pěšky (teda bydlí v šíleným kopci, ale je to tak 1,2km od nás), tak tam asi zítra dojdu se poptat, ale na webu má, že nové pacienty bere dle domluvy, že už jich má moc. tak zkusím nahodit výraz, že bez auta jsem ráda, že jsem sehnala pediatra takto blízko 😅
A byla jsem u sousedky kouknout na týdenní miminko, tak jsem se zas navnadila a hrozně se těším na našeho drobka. 😉

aaadus
15. feb 2010

Můžu taky poprosit o recept na pomazánku? Naši mi dovezli hodně domácích vajíček tak můžu zkoušet
blanka jééé, jsi byla trénovat jo? 😵

michalag
autor
15. feb 2010

aj ja by som poprosila o receptik, prosiiiim ....

michalag
autor
15. feb 2010

anty, to je ale rychlost 😀 , ale dakujem zajtra vyskusam 🙂

antynka1
15. feb 2010

Holky, máte to v IP 🙂
Našla jsem to na mimibazaru 🙂 tam bývají super recpetíky - třeba je výborná rychlá znojemská nebo tchýnino kuřecí s tatarkou 🙂

antynka1
15. feb 2010

No konečěn jsem vás už dočetla, tak mám čas 🙂

babara
15. feb 2010

ja prosim taky, kdyz uz jsme u toho 🙂 sice jednu vajickouvou vybornou umim, ale ta teda neni moc zdrava.
A Klarko, poslala bys mi taky na ty koblizky? kuju.. doufam, ze je to polopate abych to pochopila, kynuta testa ja nedelam 😕

Jinak ja mam pocit, ze se vcera mimi mozna otocilo hlavou dolu, kopalo jak dive, hejbalo se vsude, a tusim, ze byla skytavka, uprostred bricha. Asi z toho bylo nejak vedle 🙂 az jsem se lekla, jestli je vse ok.

Taky me minulej tejden jeden ci 2 dny bolela stydka kost, kdyz jsem dlouho ten den chodila. A dnes jsem mela menstruacni bolest 2x, mozna poslove?

Jinak jsem stastlivec, ze nechodim v noci na wc, ani s Hyneckem jsem nechodila, ja mam velikej mocak 😉 , ale pres den teda klidne kazdou pul hodku. Jenze jsem se zase pravidelne budila v urcitou dobu, snad to ted nebude.

zdenkapo
15. feb 2010

tak mi odepsali z mojí porodky- přímo primářka 😀 tak na žádný kurz kvůli otci u porodu chodit nemusíme,když jsme oba podstoupili kurz v 2007 a rodila jsem tam,tak mi jen při sepisování porodopisu daljí potvrzení na 300Kč a ty zaplatim na pokladně a dám ústřižek do průkajdy,paráda

aaadus
15. feb 2010

antyn díky, vyzkouším 🙂

michalag
autor
15. feb 2010

baby ked citim ako teraz malicka cka a je to pri uzline (trosku nizsie ako su vajecniky), tak je to hlavickou dole alebo uz priecne?

zdenka, aspon nejake korunky usetrite 🙂

co je to stydka kost??? 😕 , prosim niekoho o preklad 😝 😀

babara
15. feb 2010

Jo, ja zadnyho dra platit nebudu a nechapu, ze si kvuli tomu nejaky mmainy nechaj vyvolat porod 😨

antynka1
15. feb 2010

Michalag- raději pbrázek -nevím jak to slušně vysvětlit 😀
http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://up...

babara
15. feb 2010

Dik anty, tahle je teda podobna te co delam, plus navic asi jen ty okurky a papriku davam jen sladkou koreni.

zdenkapo
15. feb 2010

Michala
no to neušetříme- stejnak byxhom to platili- jako prvorodička s kurzem otec u porodu chtěli 500Kč a za další dítě 300Kč ať už s kurzem nebo bez něj- já na něj nechtěla,tak ušetříme čas a to jsem chtěla 😉
stydká je myslim slovensky lonová?

bolí stydké kosti a hlavně stydká spona vpředu,která je spojuje

antynka1
15. feb 2010

Babara - zdravá není, ale havně že je dobrá 🙂

michalag
autor
15. feb 2010

aha, oki uz viem, takze lonova 🙂 s tym ja zatial problem nemam, ale zato s bedrovou kostou uz od zaciatku 😒 ☹

xxx.klarka
15. feb 2010

Všechno nám krásně vychází.🙂Ve středu se jde na byták, zařídit se zaplacení dluhu a napsání prozatimní smlouvy že ten byt bude náš a že jsme to zaplatili. Aby jsme si to mohli začít dávat pomalu dohromady. Všechno zaplatíme a pak se bude jen čekat na stáhnutí tý exekuce. Pak se jen udělá oficiální přepis na nás se všema podpisema a tak.🙂Krásně se to vyvýjí.🙂Mám radost.

michal, to si piš že je to nepříjemné. Jsem z toho hotová. ☹

antynka1
15. feb 2010

Klárko tak to jsou super zprávy!!!!

aaadus
15. feb 2010

klarka super 🙂

antynka1
15. feb 2010

Tak jsem dneska nakupovala a mimo jiné jsem koupila ten třešňový polštářek a píšou tam, že je na použití při bolesti bříška zoubků a uší. A používá se za tepla i studena - myslím, že Aduš to tu kdysi psala.

michalag
autor
15. feb 2010

klarka super 🙂

kiez by sme uz aj my mali taketo spravicky ☹

yanika
15. feb 2010

Tak my sa hlasime po UTZ v 29+6. Nase chlapciatko vazi 1470g +/- 215g a je otoceny hlavicou dole, co je super 😅 Vzdy mi to tak zdvihne naladu ked ho vidim, ako sa tam neposedne vrti.... krasny pocit 😵 😵 😵

Antynka: ja som dnes tiez bola v praci, vstavanie o piatej a 9 hodin sedenia spravilo svoje, prisla som domov so slzami na krajicku.. brusko bolelo poriadne☹ fakt to nestoji za to...

aaadus
15. feb 2010

antyn jj, já byla chytrá jako rádio, ale to jenom proto, že jsem si nechala ten návod ať vím na kolik kW mám potom nastavit mikrovlnku. Když se to nastaví na více kW nebo to tam necháš více minut tak se to spálí ty pecky

aaadus
15. feb 2010

yanika to už je kus chlapa 😵

antynka1
15. feb 2010

Yanika - jj, je to znát, musíme zvolnit a když to nepůjde tak se na to vyprdnout...... A jinak super - máš už pěkného macíka 🙂

arcik
15. feb 2010

Ahoj holky,
vy tak strašně kecáte to se nedá dočíst 😉

jdu počíst aspoň něco ať jsem v obraze

Yanika teeda to už je macek 😉

Klári tak super zprávičky 😀 tak ať to takhle šlape hezky dál

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre