Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
17. feb 2010

já bych to asi nedala taky my stačí pomyšlení na dvě a děsně jsem se dála dvojčat na toš čtyřčat.

blanka.k
17. feb 2010

Matpaj - vše nej k narozeninám. 😉 A Xlander jsme vyloučili z výběru docela brzo, už nevím proč (on měl nastudováno M., ale vím, že ten nebo Casulaplay si prý holky stěžovaly, ž emá krátká zádíčka u toho sporťáku, večer se poptám M. proč se nám nelíbil 😀, možná ještě jak tak koukám, že nemá ruční brzdu, což pro mě předtsava že brzdím 250m z kopce u baráku, který má 13% klesání,.... 😅 )
Jinak asi jsou erupce na slunci, já včera taky měla depku a fňukala manželovi v náručí, jsem nic mi nejde, nic nezvládám a jsem tlustá atd. Tak se mi smál, co blbnu, že nejsem tlustá, ale těhotná, no fakt mi hrabalo 😅 Ale žeru nechutně a od cca 25tt přibírám hodně fakt všude na těle.
na břicho mi šáhl akorát náš nejlepší kamarád, a pak 2 kámošky na návštěvě, to mi nevadilo, ale kdybych měla být osahávaná nějakou protivnou tetkou bléééé
Zuzul - to je super, že je vše ok. tady se bereve 30tt na velkém UZ znovu krev na HIV a jiné mory a cholery a případné protilátky 😀
Bondy - díky, Slalom je super, ten se nám taky líbil 😉
Gaby - tenhle typ tamponu mám, ale nejsou určeny spec.pro těhule, ale prostě do bazénů, já si je koupila jako prevenci k moři,ale za 16 dní jsem se koupala asi 3 minuty, tak jsem je nevyužila, ale koupil ajsem je klas. v lékárně
Lucik - já si koupím jak na ramínka, že jen "vyhodím prso", tak pak chci takové ty co mají výstřih jak u těhu tuniky, a pak možná na rozepínání, ale většinou jdo utakové hnusné babkovské. V porodnici budu mít erární, mají tam pohodlné 😉
Adel -taky na doporučení gyn., když mě furt trápily mykozy, používám Saforelle, už je taky v krabici s věmca do pordnice 😀

blanka.k
17. feb 2010

Doli - ještě, ta baba je fakt "na palicu" 😅 A divím se, že jsou v US tak štědré soc.dávky. 😅 Píše, že si teď musí dávat větší bacha na hypotéku a složenky, pak že musí mít 3 chůvy, to by porazilo i slušně vydělávajícího člověka 😅
Tohle je taky něco 😔 http://revue.idnes.cz/transsexual-thomas-beatie...

nikkka
17. feb 2010

no nato ze mala brucho ako svet tak teraz vyzera uplne super ta jej postava..to sa mne asi ani po jednom dietati nepodari..

michalag
autor
17. feb 2010

blanka, tak toto sa mi uz zda trosku 😝
ale ta zena po 8 detoch ma postavu fakt super, ja som zatial po jednom a ani zdaleka som nemala taku peknu postavu ☹

blanka.k
17. feb 2010

Já takovou postavu neměla ani bez dětí, ale neřeším to, zase jsem psychicky v pořádku, což u ní pochybuju 😀 🤐 🤐 🤐

babara
17. feb 2010

urcite ji pomohl sikovny fotograf a asi i plastika

ja driv dvojcata chtela, ale ted uz radeji ne, manza by ale bral 🙂

Zdeni, Adelka, ta akce na Lovelu uz asi neni, co? Jsem chtela vyzkouset tu tekutou zrovna... ☹

aaadus
17. feb 2010

blanka fuj, proč tu zase dáváš těhotného chlapa. Se mi normálně zvedá žaludek jak to čtu 😝

nikkka
17. feb 2010

ten chlap je uplne nechutny...kto ho vobec oplodnil a kto mu to dolil?? 😝

nikkka
17. feb 2010

teda dovolil..

jemrykka
17. feb 2010

to fakt nechápem kto mu to dovolili, ved to musel ísť na kliniku, alebo možno je to neajký pokusný králik pre nich...

aaadus
17. feb 2010

Ten chlap je žena, co se nechala přeoperovat na muže, ale ponechal si ženské orgány, protože jeho manželka nemůže mít děti. Takže mu to asi nikdo nemusel povolit, stačilo jen najít "tatínka"

blanka.k
17. feb 2010

Matpaj - ještě jsem si vzpomněla na jednu věc u Xladeru. Chtěli jsme ukázat, jak vypadá korbička místo sporťáku, a ten plast na kteráý se to přidělává nám přišel hrozně "fajnový" 😅 Ale jinak s tou 4 kolkou (co má ta přední kola nezávisle na sobě), se mi jezdilo mnohem líp než s tou 3kolkou, ta fakt byla na ovládání na houby ☹

matpaj
17. feb 2010

no blanka, ja chcem urcite kocik 4kolkovy a nafukvacie kolesa, aj nevyhody x-landeru poznam, ze nema rucnu brzdu aj ze sa neda otocit v smere babatka, ale na kazdom kociku mi nieco nevyhovuje...pacia sa mi viac aj ine znacky a su lepsie..ale 25 tisic zasa za kocik nedam......
😒

blanka.k
17. feb 2010

jojo, ideální kočárek neexistuje 😅 bohužel 😅

matpaj
17. feb 2010

no to nie, hlavne najhorsie je vybrat si z tolkych.....ja to stale odkladam, uz dlho som nepozerala kociky, dnes som kukla ci uz ma x-lander aj sedacku 2010.....ale uz sa to krati a budem sa musiet rozhodnut.....

medan29
17. feb 2010

Tak já taky ještě kočárek nemám ani vybraný ale začala jsem uvažovat o tomhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31040672&tab=1

pralinka25
17. feb 2010

ahojte.
tak test na cukrovku uz mam za sebou aj ja a nastastie v pohode takze tlacim sladkosti dalej 😅
niekto tu spominal zapchu. mam s tym bohate skusenosti. pomahaju mi lanove semienka. nic ine mi nezabralo a to som toho poskusala hodne. len pri ich uzivani sa zvysuje aj tvorba posvoveho hlienu kvoli comu sa ale zas uzivaju pred porodom aby ho ulahcili.

aaadus
17. feb 2010

medan myslím, že Quinny Speedi je dobrá volba 😉
pralinka gratuluju k dobrý výsledkům 🙂

aaadus
17. feb 2010

pralinka a to lněné semínko se kupuje v lékárně nebo ve zdravé výživě?

pralinka25
17. feb 2010

dik adus som rada lebo zivot bez sladkeho 😝 😀

ja som ho kupila v kauflande ako maju susene ovocie, nesolene a neprazene mandle a tak.

medan29
17. feb 2010

tak mě na to zas pomáhá psylium v tabletkách

pralinka25
17. feb 2010

kazdy kocik ma vyhody aj nevyhody. dokonaly este nevyrobili 😔

pralinka25
17. feb 2010

medan aj o tom som pocula.

aaadus
17. feb 2010

pralinka díky, chci si ho koupit a baštit před porodem jestli to teda k něčemu bude 😀
Dokonalý kočárek ještě nevyrobili a ani nevyrobí. Každá máme jiné požadavky a skloubit je dohromady je nemožné

yanika
17. feb 2010

nikka: chcela by som taku flisovu supravu do kocika - deku aj s vankusikom.. ale ziadnu peknu latku sme nenasli, zato mi draha moja mama kupila krasnu spanielsku deku 😀 a ja som si kupila nocne kosele v slovenke a este nejake tie dupajdy samozrejme 🙂

matpaj: mne dlhodobo pomaha papat probiotika - mam problemy so zaludkom (helicobakter pylori) uz niekolko rokov... a pomaha to aj na "pravidelnost" criev, takze skus urcite aj to a je to odporucane specialne tehotnym..
http://www.probiofix.sk/probiotika/probiotika-a...

pralinka25
17. feb 2010

vraj pomaha zvlhcit porodne cesty aby pekne babo vyklzlo. 🙂

pralinka25
17. feb 2010

yanika ja to uzivam. velmi mi pomohol. tez som mala helicobaktera a velke bolesti pri jedeni hlavne ovocia a zeleniny, na to mi super pomohol, ale zapchu mam aj tak. no ja som v tomto cudny exemplar 😀

yanika
17. feb 2010

pralinka tak to je super, ze tu cukrovku nemas, este aj s takym nickom 😉

takze lanove semienka.. idem si pisat zoznam, asi toho bude vela, ked sa bude blizit nas cas a kazda zacneme vytahovat recepty nasich staraych mam😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre