Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. mar 2010

matpaj pěkné, na blížící se focení jako stvořené 😵

Já se teda do plavek ještě vlezu, ale mám potom trošku otlačené 😅 A teď nové plavky nemá smysl kupovat

nikkka
5. mar 2010

ozaj aj prsia mam aj ja pevnejsie..
ale neskutocne mi vyskocila celulitida od pasa dole...
a od pondelka som pribrala 2kg..uz to zacina aj u mna...

aaadus
5. mar 2010

ale ta cena 😝

michalag
autor
5. mar 2010

no precitala som aspon par stran do zadu

zdenkapo, ako dopadla poradna???

antynka, este nemas vysledky z krvi?

mne hladka brusko len moj drahy a Sami, inych to nastastie ani nenapadne 😝

Neviem ci bolo vcera nieco vo vzduchu ale mna vecer zacali boliet krize a mala som mrchovske bolesti v podbrusku presne ako u Samiho ked zacinal porod a najlepsie bolo ze to ani neprestavalo az neskor ked ma drahy hladkal po brusku, no nastastie to boli nakoniec len poslickovia ... stale dohovaram malickej aby tam vydrzala ze ma este cas tak snad ma pocuva

matpaj uz tolko neprovokuj 😠 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

no já mám ty prsa asi 3x větší ... a stehna asi taky a mnohem více celulitidy ☹ a pupek ani nemluvím. 😠

antynka1
5. mar 2010

Michalag - výsledky mám - naštěstí je to OK - spadl mi kámen ze srdce.
Holky, jak se vlastně projevují poslíčci? Jak to vypadá?

michalag
autor
5. mar 2010

anty, tak to je super, tesim sa s tebou a preco mas potom to svrbenie to ti dr nepovedala?

matpaj
5. mar 2010

no atu som uz nevydrzala a objednala....... 😵

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7954373&tab=0

terkajesterka
5. mar 2010

anty, to jsou prostě takové bolesti v podbřišku, přirovnala bych to k silné mentruační bolesti. Trvá to chvilku a může při tom ztvrdnout břicho.

mně to už začalo, občas se to stane, třeba když zvedám Jiříka. 😒 ale zase si říkám, že i kdyby došlo na porod, tak snad už ve 33 tt by nebezpečí pro miminko bylo výrazně menší, než třeba o další měsíc dřív.

terkajesterka
5. mar 2010

matpaj, tak držím palce, ať je to opravdu holčička 😀 😀 😀 😀
jinak kombinéza je sladká 🙂

matpaj
5. mar 2010

ty kokos a ked nam narastie pipik, tak vam to predam vsetko po 1 eure 😀

zdenkapo
5. mar 2010

tak jsem doma z poradny a navíc jsme se málem vybourali- vezli mě naši a proti nám se zatáčky vyřítilo auto a přímo na nás, ještě že je můj táta zvyklý z tý sanitky an postřeh a vzal za ručku,tak jsme sjeli do protisměru a to pomohlo a neměli jsme na autě ani škrábane- ten kluk vypadal snad na patnáct,jel takovou plechovkou a navíc měl asi letní gumy, ale ani policii jsme nevolali a jeli domu,fakt štěstí.....

Anička je v pořádku,dělala průtoky pupečníkem,tak se jí daří dobře,ale musim tam zas za 10 dní,znovu na průtoky a prý uvidí,když to zase bude ok,tak to bude dál sledovat a jakmile by to nasvědčovalo,že se jí už v bříšku nelíbí,tak by mě poslala na vyvolání,no snad ne,uvidíme 16.3.

aaadus
5. mar 2010

antyn jak píše terka, já mám taky poslíčky jako při silnější menstruaci

bibi13
5. mar 2010

matpaj, nepozeraj takéto veci.. to nie je fer..

a aké kriteria zadavaš do mimibazaru? 😀

blanka.k
5. mar 2010

Zdeni - tak to je super, že je malá v pořádku, a teda auta mi npeřipomínej, my jedeme zítra k našim, já vždycky ty 2 hod. přetrpím, protože co lítá za voly po té státní silnici, to je děs (většinou Brňáci a Pražáci, že 😅 , my jako naplaveniny jezdíme relat.podle předpisů, většinou jezdíme po dědinách 60, ale jinak když vidím jak předjíždí v zatáčkách, plná čára,...), ado toho teď ten sníh, taky si říkám, kolik mahorů vyjelo už na letnách gumách...no raději nad tím neuvažovat.

houbik
5. mar 2010

Ahoj holky, zas jsem se tu dyl neukazala, ale poctive jsem vas docetla...akorat jsem se vratila z Podoli z utz, tak vse v poradku, potvrdili nam holcicku, natocena je hlavickou dolu a ma 1520 gr..takze to asi zadny cvalik nebude, no tim lip 🙂 jinak pristi tyden nastupuju na materskou, tak za vami budu chodit casteji, do prace budu chodit uz jen na dohodu na par hodin tydne, ale to uz bude pohodicka...
holky poradte, mam v seznamu veci z lekarny kalciovou mast...to se pouziva na co? 😅 a lih na pupik se nejak odborne jmenuje? na netu jsem to totiz nenasla...tak jestli mi budou v lekarne rozumet 🙂

aaadus
5. mar 2010

zdenka ty jo, to musel být dobrý šok a hlavně pro Aničku. A ty průtoky ti kontrolují kvůli tomu, že máš méně plodovky? Snad Anička vydrží aspoň do konce března, to už by měla být "hotová" A kolik váží?

terkajesterka
5. mar 2010

houbik, v lékárně ti určitě budou rozumět, když budeš chtít líh na čištění pupíku 😀 , neboj. A kalciová mast je např. na mazání rozkousaných bradavek, jen se před kojením musí umýt. Mně ale líp zabíral bepanthen nebo holky u nás v prosincové diskuzi chválily Purelan (je ale drahý, prý funguje ze všeho nejlíp).

blanka.k
5. mar 2010

Houbik - já mám kalcivoou mast doma na nějaké vyrážky atd. 😉 Kdysi mi to předepsala obvodní, ale na co je dobráá u porodu to neutuším, mě jen řekla, že j eprávě super na "ksicht" na kožní problémy 😅 A v lékárně jsem normálně řekla, že hci líh na pupík pro novorozence. 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

Zdenka, tak to je paráda, že je malá v pořádku 🙂

Mě se maličká nějak málo hýbě, už aby bylo pondělí a šla jde do poradny, jsem docela nervozní z toho. 😕

lubka89
5. mar 2010

ahojte baby 🙂 ako sa tu mate? co mate noveho?
chcem sa opytat vy ste uz prali vecicky pre babatko?

matpaj
5. mar 2010

vsak bibi, uz idem odtial prec, lebo prehajdakam vsetky prachy...... 😀

terkajesterka
5. mar 2010

zdenko, to je síla 😖 hlavně že se vám nic nestalo 😅 A na odhady váhy moc nedej, už jsem to psala, u nás se doktoři sekli o víc jak kilo 😕

lucik...
5. mar 2010

houbi líh na pupík je líh na pupík, v lékárně budou vědět 😉 a kalciovku nevím na co, já jí v seznamu nemám 😀 Jinak gratuluji k potvrzené holčičce, my jdeme v úterý, tak snad nám tu Viktorku taky potvrdí 😀

matpaj
5. mar 2010

klarka, mne zasa drobec robi snad aj kotrmelce.....a ked si vystiera rucicky a nozicky ....auuuuuuuuuuuuuuuu

aaadus
5. mar 2010

houbik kalciová mast je myslím na bradavky, ale před kojením se musí pořádně umýt. A líh na pupík jsem řekla, že chci líh na pupík pro miminko

terkajesterka
5. mar 2010

tak já už mám vypráno, však je to asi zatím jediná věc, kterou jsem stihla. Měla jsem spoustu věcí na zašívání, neb se nám miminkovské věcičky vrátily kolečkem po 2 dalších miminkách a leccos už potřebovalo spravit, něco jsem rovnou vyhodila (i když s těžkým srdcem). No a přemýšlím o balení tašky, protože jsem si před 2 dny myslela, že budu muset jet do porodnice (naštěstí to pak přešlo) 😉

matpaj
5. mar 2010

kalciova mast sa pouziva tiez na bradavky ale lepsi je bepanthem......

aaadus
5. mar 2010

Purelan na bradavky je prý nejlepší, já dostala od kámošky vzoreček, říkala, že ho fakt stačí trošinku a bradavky ti to krásně zahojí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre